176613
banner
  • zaki
    #134915
    Végre! :)
  • DarkSector
    #134914
    Fuck Yeah.
    Xarbox. :D
  • Macccy
    #134913
    YYYEEEEEEAAAAAHHHHH!!
  • Totti5
    #134912
    Dátumot mondjanak, hogy mikor mehetek érte!
  • ABTeam2008
    #134911
    Május 21! Xbox Reveal
  • Totti5
    #134910
    From Dust 480 ( gold )
  • Totti5
    #134909
    Videót nézem és mondja hogy a grafika igencsak okés. Igen az lenne, ha nem lenne egyes jelentekkor okádék a karakter kezelábasának a textúrája, ami azonnal lerombol mindent. A környezet viszont korrekt. Semmi extra de korrekt. A filmbeli karakterek arcról tökéletesen felismerhetőek, mondhatni élethűek. Legszebben kidolgozva s aki szinte fotoríl az Uhura így elsőre.



    Gameplay... okés, de semmi több. A nagy gond az egésszel, hogy a normális átvezetőket kivéve ordít hogy nincs mocapolva a mozgás és a jelenetek. Sokszor átmenet sincs, csak a bénázás. Saját karakterünk irányítása is olyan bottal piszkálod kategória. Elnagyolt. Lendületesnek tünik így a prológ után, ha marad ilyen akkor leglább nem lesz unalmas.

    Igazából nem rossz játék, de lehetett volna sokkal jobb. Nem sikerült neki kilépnie az egyszerű, olcsó messze nem AAA filmadaptációk világából...

    Zenék azok nagyon jók, az előző film hanganyaga van benne átmixelve. A szinkront pedig az valódi karakterek adják, így azzal sincs semmi gond.

    Végig fogom játszani, mert hét mérföldes Star Trek fánaboj vagyok ( mindent láttam, oda vissza 10szer pl a Voyagert tavaly néztem újra x+1. alkalommal, de már megint úgy érzem hogy neki kellene állni:) ), az új filmet is imádtam és ezt is moziba akarom megnézni.

  • Macccy
    #134908
    Ez annyira igénytelen minden gameplay videó, de még a trailerek (!) alapján is, hogy nem tudom nem figyelembe venni. Úgy mozognak a szereplők, mint egy gerincsérves gibbon, épp csak a helyben forgást nem művelik. Próbáltam lelkesedéssel nézni a videót és elhinni, hogy "tis shit is awesome" but egyszerűen képtelen voltam ...

    Pedig a co-op miatt ezt is célbevettem még tavaly ...
  • davidka003
    #134907
    [XBOX360] Dragon's Dogma - Dark Arisen
    Fent van megfelelő helyeken. Véleményeket írjatok már róla.
    £16.98 még mindig Zavvin aztán ha jó akkor megvenném.
  • Muttley
    #134906
  • davidka003
    #134905
    Dirt 3 megjött ma.
    Szép a grafika nagyon.
    Élvezetes kis játék.
    10 fontot megért ez a Complete kiadás és adták hozzá ajándékba:
    Nintendo Licensed: Mario 3DS Case
  • DarkSector
    #134904
    Én tudom mire gondol de az most is van. Néha.
    Csak éppen ritkán és a gagyibb dolgok.
  • Seth
    #134903
    Ennek a srácnak tetszett, úgyhogy teszek vele egy próbát

  • Totti5
    #134902
    Darkness 2 igényes játék.

    ( az 1 is, de azt más csapat csinálta )
  • davidka003
    #134901
    Várható volt, hogy szar lesz.
    Darkness részek sem volt túl jók.
  • Totti5
    #134900
    Jól van, szerencsére semmi meglepő nincs a Star Trekben. Köszönöm a fejlesztőknek hogy ismét megkíméltek egy kellemes csalódástól...

    Előző játékuk a The Darkness II volt! Azóta elfelejtettek játékot csinálni? fizetik őket az igénytelenségért? sosefogom megérteni.
  • RaklapMobil
    #134899
    akadt azert- de helyesbitek mert igazad van nagyreszt, osszegyujtottek oket es kb 3-5 dlct egybegyurva kiadtak kiegeszitokent. jobban belegondolva akkor is boven megvolt a marketing, szoval az elozo commentem 3/4-e marhasag bocsi.
  • Seth
    #134898
    Na lesz valami a gépeddel? A zombik már remegje várják, hogy aprítsuk őket :)
  • vg
    #134897
    "ja regen nem kellett fizetni a + tartalomert mert update nek hivtak"

    Soha nem volt ilyen, soha.
  • davidka003
    #134896
    Nyilván hasonló áron jön, mert ha baszott drága konzol mellé baszott drága játék lenne akkor bukna.
  • RaklapMobil
    #134895
    ja regen nem kellett fizetni a + tartalomert mert update nek hivtak :D
    De hat a penz, amugy ez a skin pack egy vicc tenyleg. A legtobb kiadoba annyi talalekonysag sincs mint ekezet a postjaimba.
    Ha meg nem vennenek dlc ket akkorse adnak ingyen, inkabb par honappal elobb adnak ki az uj reszt. Bar ez egyeni meglatas. Van meg olyan jatekfejleszto akinek az anyagi javak mellett majdnem vagy annyira fontos a jatekosok elegedetsege? Nemtudom eldonteni hogy a regi jatekok azert voltak jobbak, mert kevesebb volt es fiatalabb voltam, vagy csak a ido mulasa miatt emlekszem ugy mintha jobban lekotott volna. Amugy legyen egy kis xbox is: a nextgen boxba a jatekok hasonlo aron fognak jonni? (ha errol valaki olvasott valamit, vagy van nemi info szivesen elolvasnam)
  • grebber
    #134894
    A szánalmasak az emberek akik fizetnek ezekért,mert miattuk vannak a kiegészítő hegyek.
  • Ragnar360
    #134893
    Same faces :)
    helyzet gondolom nemsok...jöhetne már gyorsba az uj box bemutato:)
  • Totti5
    #134892
    Zombi Superman? mi értelme van, mi? gyerünk, legyen zombi Cortana, zombi Lara, zombi minden. Ennyire agyhalott "ötletet".
  • Totti5
    #134891
    Ez meg szánalmas
  • Totti5
    #134890
    Injustice WiiU

    "nincs matchmaking, magyarul 0 az esély hogy ismerősökkel toljál egy harcot"

    Döbbenet.
  • DarkSector
    #134889
    Nem konzol vs pc-ről van szó, hanem hogy ezeket megtehetem már most pénzkiadás nélkül. :D

    "Értem hogy kell AAA fejlődés ... de az csak egy része azoknak a szolgáltatásoknak"

    Csak én már most olyan utalásokat olvasok, amik arra utalnak hogy nem nagyon arra indulnak el.
  • Muttley
    #134888
    akinek annak idején bejött a
    Battlestations Pacific és Midway

    vagy anno nyomta Silent Hunter sorozatot
    csak már nincs ideje fél napos "időrabló" szimulációkra
    annak jó szívvel ajánlom ezt:

    az előzetes tesztekkel ellentétben egy egészen kellemes Arcade
    tengeralattjárós gamma :)
    az az 505 games csinálta, aki Sniper Elite V2 és IL-2 Sturmovik-ot is

  • DummyBoy
    #134887
    Hmm ... pedig ha elolvastad volna, lehet kicsit több átmegy a lényegből :) Nem az a lényeg hogy mi a haverokkal mivel játszunk. Nem számít.

    Nem akarok konzol vs. PC vitát nyitni XBOX tulajként az XBOX topikban, de számomra a konzol a kényelemről, a kikapcsolódásról és a kanapéból a barátokkal közös coop meccsekről szól. "HC" game-re (Ha a HC hárdkór-t jelent, nem pedig valami ismeretlen szakzsargon ...) a PC való.

    Ráadásul attól függetlenül, hogy mennyire HC gémer is az ember fia, az sosem baj, ha több mindenre tudja használni az aktuális HW-t. PC-t és BOX-ot is. (Nem hiszem, hogy lenne olyan valaki is aki nem internetezik, vagy nem néz filmet - hallgat zenét egy gamer PC-n soha ... Bármilyen HC arc is ...)

    Értem hogy kell AAA fejlődés ... de az csak egy része azoknak a szolgáltatásoknak, ami még része ennek a dolognak. Ezt el kell fogadni. Minél több szolgáltatás elérhető, annál nagyobb rétegnek adható el. Minél többen vesznek új boxot a TV miatt, annál nagyobb a lehetséges vásárlóbázis, annál jobban megéri fejleszteni rá játékot.

    És ha valaki vesz egy kicsi boxot, bejön neki, lehet vesz mellé nagyot is, stb.

    Nos csak emiatt nem értem, mire is jó a hiszi ...
  • Macccy
    #134886
    Off de annyira tetszett, hogy muszáj idehozzam: aki még nem látta, tegyen egy próbát és nézze meg a FELHŐATLASZ (Cloud Atlas) c. filmet! Én most néztem meg kis home cinemámban, de valami eszeveszettül tetszett! Wachowski sisters megint megcsinálta én úgy gondolom ...
  • DarkSector
    #134885
    Már kapásból nem olvasom el, mert amiről te beszélsz az az hogy te meg a haverod elvagytok a noname pőrojektekkel, mert a sok AAA csak grafikában fejlődik...

    No hogy értsd, én is értékelem az arcade-ot, meg a kreativ garázs cuccokat, de ha nincs mellette az AAA fejlődés, akkor nem ADOK KI PÉNZT EGY GÉPÉRT AMIN LÉVŐ garázsprojekteket játszhatom már most a meglévő pc-n/telefonon.
    Ha één egy konzolra kiadok pénzt egy pc meg egy korrekt androidos telefon mellé az nem a kreatív arcade meg a hogyan nézzem a nem elérhető goldos tv adásokat.
    Capise?
  • teddymac
    #134884
    Köszönöm ...

    sajna Halo 4 nincs :)
  • grebber
    #134883
    A security kód a kártya hátoldalán lévő 3 betűs kód. Itt láthatód

    A másik kettőt nem kell kitölteni (nekem is mastercard van)
  • teddymac
    #134882
    Szeretnék rendelni a zavvi.-rol ,de fogalmam sincs ide mit kell irni :
    Issue Number:
    Card security code:
    Address Description:

    esetleg valaki tudna segiteni ?

    (MasterCard) ha számit ez valamit
  • gduck
    #134881
    Az M$ folytatja az xbox360-al elkezdett irányvonalat. (Nem a játékokra, hanem az egyéb sallangokra értem). Ha a Live nem lesz ennyire lekorlátozva hazánkban, akkor talán még jó is lehet a sok újdonság.

    Store: én még szívesen nyüstölöm a telómon a c64 gémeket is, nem a grafika teszi a játékot :D Szóval még egész jó dolog is kisülhet ebből ;)

    Amúgy meg faxom se fog új konzolt venni minimálbérből :D
  • Macccy
    #134880
    Te kis felbontás-sznob, teee :D :D
  • DummyBoy
    #134879
    Hú, végignyálaztam a sok hozzászólást, érdekes hétvégée volt :)

    Viszont emellett nem tudok elmenni:

    @"HC játékgépként tekintek rá" = wrong topik ... No offense, mióta haverokkal csak boxon tudok játszani azóta én is jól elszórakozom, de ha "HC" szavacska előkerül, akkor ott bizony nem valamelyik kvarcjáték áll a tabella csúcsán ...

    @Extra feature-ök: Sajnos a magyar Live igen gatya, de haveromék UK-ban pl: BOX-on TV-znek, filmeznek, stb. a Box a multimédiás központ a lakásban, meg egy laptop dolgozni + tablet netezni. Ez a jövő.

    Nem kell mindenkinek AAA játék, elég pár Arcade, akkor minek vegyenek fullos nextgen konztolt? Az meg hogy egy pár hisztérikát nem érdekelnek az extra feature-ök (Aminek persze 98%-a nem fog itt működni ...) az a lőtéri kutyát nem érdekli.

    Azért az XBOX már most is többféleképpen használható, mint a (hehe) "HC" játékra. Ha nem tetszik, akkor nem kell használni, de vicc, hogy amiatt megy a hiszti, hogy egy megjelenőben lévő pletykaszintű multimédiás központ mennyiben veszélyezteti a jövőben a (hehe) "HC" játékot ...

    @Garázsprojektek, független fejleszők, stb.: ehh ... azért nem egy noname flashjátéknak sikerül manapság vigyorogva kettéhugyoznia a jelenlegi AAA kategóriás kínálat nagy részét (hangulat pl ...) ... Én csak örülök neki, hiszen minél több tartalom lesz elérhető, annál többmindenből tudok majd válogatni ...

    Szóval én örülök neki, hogy a kiadók nem azzal foglalkoznak ami te "akarsz" ...
  • DarkSector
    #134878
    Ja értem, mert énis 2014-ről tudok.
  • Moby
    #134877
    /off
    Letelt. Jó cucc. Túlárazva. A magánvagyonomból sosem venném meg. Még házon belül sem jó vétel. A N7 ár/érték mutatója ennek a sokszorosa. Így, hogy ár nélkül tudom nézni, szeretem mindkettőt. Ha kihozzák az utódot ugyanennyiért normális kijelzővel, úgy már marhára elbillen a mérleg.
  • Totti5
    #134876
    Nem. 2014 valamikor.

    Fékész, még nem jó.