176613
banner
  • DarkSector
    #135635
    nemgáz, azért ha lesz akció beszerzem őket.
    Úgyse veszek sok játékot már, csak párat ami nagyon érdekel, de akkor azokat minden ízében, főleg single DLC-kkel, csak lesz valami leértékelés majd.

    Ja közben megtaláltam Jetstream-et, de vajon mi az első DLC mert most néztem a címében hogy számozva vannak, a Jetstream a 2. DLC a Blade Wolf a 3.....

    Tehát van egy 3. DLC, csak nem találom a live-on egyenlőre, vagy lehet magyar live-on nincs? :D
  • Seth
    #135634
    Van még egy másik sztori DLC is, Jetstream Sam-mel kell menni.
    AMúgy elég rövidek(SAm kb 1,5 óra, Wolf max 1 óra) és nem valami nagy számok,kb semmit nem adnak a történethez, úgyanazokon a helyszíneken kell menni,új ellenfelek sincsenek.
  • DarkSector
    #135633
    Uramisten.

    Sokba kerül nekem ez a Metal Gear Rising -> Blade Wolf DLC (900MB nagyjából, szóval nem csak egy újabb skin. :D), tuti vétel.... :D
    Ha nem is azonnal de egy 50%-os akcióban. IOI

    Emitten tölthető tegnaptól, ma meg PS3-ra is kigyütt.
  • Macccy
    #135632
    XBOX Live-ot direkt nem említettem :D

    Más: nektek hogy tetszett a Felhőatlasz c. Wachowski film? Én most láttam harmadszor ...
  • Macccy
    #135631
    Naa. Ár/teljesítményben a Suzuki, az igavonó szürkemarha és az Xbox a kifogástalan, nem a 2 kilós nyáklapgyűjtemény. De ahogy Totti mondta illúziók nélkül: ez a PC ...
  • Tinman #135630
    Ne folytassuk a félreértések vígjátékát.
  • DarkSector
    #135629
    Én is gyengébbre emlékszem.
    De ha az van neki amiket most összeírt, az nem 110k.
  • DarkSector
    #135628
    Ilyen gépet vettél, bazze, azon futkosnia kéne nem?
  • Tinman #135627
    Na azé'!

    Mer' úgy emlékeztem, hogy valami elég közép alja volt.

    Az új konfigod jóféle! Ár/teljesítmény arányban gyak. kifogástalan.

    Nekem 7970 OC van, de ugye ezek a felsőbb kategória ALJA... sajnos :-/

    SSD- még nincs?
  • Totti5
    #135626
    Azóta fejlesztettem, lemaradtal róla. :)))
  • Totti5
    #135625
    7950 oc, x8 amd, 4tb tunying rám nehogy ne legyen elég, de nincsenek illúzióim, tudom hogy ez a PC....
  • Tinman #135624
    Nem azt mondom, hogy lebutítva a grafot nem megy jól, közepes vagy gyengébb gépen, hanem azt, hogy mindent maxra tolva legendásan gépfiggantó darab.

    Elhiszem, hogy a 7 éves XBOX-on is ki tudnak belőle hozni egy vállalható szintet, de az ördög a részletekben lakozik... elképesztően jól tud kinézni a Metro maxon, hihetetlen sokat dob az összhatáshoz a gyönyörű graf. Nagyon csíptem 2033-at.
  • davidka003
    #135623
    HD3870-el játszottam végig a Metro 2033-at. Abszolút jó volt. Olyan medium körül rémlik.
    Metro 2034-et max megdemózom warezban minimum grafon talán elmegy.
  • Tinman #135622
    25 FPS nem akadás, csak framedrop néha.

    - cpu 60k volt
    - hűtő 5k
    - 16k a mem
    - VGA 60k
    - SSD-k 20k/db
    - lap 20k

    Nyilván nem egyszerre vettem, nem egyszerre cseréltem le a darabjait, hanem a régit eladva, azt az összeget beforgatva.
  • Tinman #135621
    A topik HG-ja, tudod akinek válaszoltam, amire reagáltál

    AJ mellei már teljesen le lehettek amortizálva ha jól tudom 3 saját gyerek után, már a kutyám se játszott volna velük. Ráadásul tudom, hogy a családi pótlék miatt csinálta! Bicsiz!
  • Seth
    #135620
    Nem normális. Ahelyett,hogy mondjuk havonta ment volna szűrésre
  • Macccy
    #135619
    (vg félreolvasta ...)
    És amúgy mennyibe került egy olyan gép amit leírtál az előbb?? Amin még mindig (!?) akadt ez a programozási remekmű Metro!
  • Seth
    #135618
    Szerintem keveri a Te konfigoddal,amit az előbb írtál le
  • vg
    #135617
    Gondolod tudom én ki az a Totti? Elég bajom van, most éppen sírdogálok AJ mellei miatt.
  • Tinman #135616
    Te miről beszélsz?

    Írd le Totti konfigját utána magyarázz baxod!
  • vg
    #135615
    Ja, csak a processzor és a videokártya. Tudod mit? igazad van, ez az igazi alsó közép kategória. Iq-ban.
  • Tinman #135614
    110k-ért?

    Ennyiért mennek az igényesebb irodai gépek.
  • vg
    #135613
    Az a gép egy éve az alsó közép kategória volt? Óóó boy, mi a faszért olvasgatom én ezt a fórumot mindig...
  • Tinman #135612
    Ezt Tottitól kérdezd.

    Vett ~1 éve egy már akkor is középkategória alsó szegmensében szédelgő PC-t és most komolyan elvárja, hogy a Metro (pont a Metro!) 2013-ban jól szaladjon azon a gépen?!
  • vg
    #135611
    Te most viccelsz?
  • Tinman #135610
    Konklúzió?

    Ne viccelj.

    Van egy erős irodai géped és ez a konklúzió?

    A Metro2033 is egy szörnyeteg volt erőforrás igény szempontból. Mindent tényleg maxra tolva idén toltam le. Átlag 45 FPS körül ment, de volt ahol 25-re leesett és ezt 4 GHz-es Ci7-el, 7870 2 GB-al, SSD-vel, 8 GB rammal.

    Most komolyan: Mit vártál a te PC-den ettől a játéktól? Hmmm?
  • DarkSector
    #135609
    PC-n tegnap lepróbáltam, este vagy ma hajnalban nem emlékszem, és alapon elindulva lassú a menüben már a navigálás is...asszem uninstall lesz belőle.
  • DarkSector
    #135608
    No itt a baj, gondoltam regelek egy ujat de kari nélkül nem engedi beírni...:S
  • DarkSector
    #135607
    :D

    Egyetértek, a fegyók elég rondák.
  • Macccy
    #135606
    Valamiért nem szartam be a képek szépsége láttán, ahogy az előző Metró sem csapott meg. Szerintem rendes programozók kellenének oda, mert az oroszok azok mindent a Байконыр -i panelház méretű "Nép Gépére" írnak.

    Ja, hogy ukránok? Akkor a Csernobili reaktorra írják ...
  • DarkSector
    #135605
    Szar port vagy egyszerűen erősebb gép kéne?
  • Totti5
    #135604
    Láncs tréler

  • negyven2
    #135603
    Ha nem adsz meg bankkártyát akkor nem is engedi, hogy felvedd fizetési opciónak. Alapból ha a paypalnak adod meg a kartyadat az nem vesz le semmit. Csak akkor ha olyan a kártya amivel nem lehet neten vasarolni de ezt is csak akkor ha érvényesíteni szeretnéd. Ha nincs érvényesítve de elfogadta a paypal, akkor már hozzaadgatod a boxon.
  • negyven2
    #135602
    A boxon a home fülön a nagy csempén kell hogy legyen. Nekem (mivel már igényeltem) most nincs ott helyette a Choose your Genre: Great Game at Great Prices van. Ha nem látod akkor valószínűleg USA acc se lesz (lehet, hogy véletlenszerűen adja be)
  • Totti5
    #135601
    Metro Last Light PC

    Max graf, teszláció high ( frém borzalom szaggatás a köbön 17-30 fps, ha fal fele nézek akkor talán 60 )


    Max graf, teszláció ki a frém sokkal jobb már 60at mutat ilyenkor több helyen is, de amint kifordulok a folyosóra már csak 20-30 szaggatás.


    Az árnyék bugos, össze vissza villódzik random. Feltettem legújabb drivereket ugyan az. Tény hogy az fiziksz és nvidia logó van az elején. Nekem meg hokedli AMD és Atim van. Tény hogy warez ( lehet amiatt ilyen árnyék, lehet hogy a frémre is kihatással van, bár kétlem ). Pedig az első rész ezzen a konfigon szinte 60el ment.

    Nagyon szép, mint az első, de azért nem egy Crysis 3, persze csak az első 10 percet néztem. Beállítási lehetőségek korlátozottak csak low-very high csúszka van + AA + teszláció és mósön blőr

    Konklúzió? kérem a Xbox 360as verziómat.

  • DarkSector
    #135600
    Akkor az szívás...:SSS
    Nekem ott van.
  • DarkSector
    #135599
    Ja akkor regelek egy paypal-t...:D Bankkari nélkül. :D
  • TaRka0107
    #135598
    Most ezt az angol profilomat (tehát nem a főprofilomat) átmigráltam US-re és nem hoz ingyen goldot, csak hogy olcsóbban van 12 hónapos!
  • TaRka0107
    #135597
    3.34 font 1 hónap, vagy valami ilyesmit írt.
  • negyven2
    #135596
    De ahogy írtam is azért volt hibaüzenet mert nem volt megadva fizetési opció. Ha neten utánneztek a hibakodnak akkor ezt dobja ki. Ezert is adtam hozzá a paypalomat (amiről nem vesz le semmit, viszont csak olyan paypalt fofad el az xbox amihez tartozik bankkártya/bankszámla (viszont nem kell hogy verifikálva legyen).