176613
banner
  • Harlekin
    #135675
    A játék viszont frenetikusan jó...Tegnap már lefordultam a fotelről annyira fáradt voltam,de nem tudtam abbahagyni...
  • DarkSector
    #135674
    Fuse demo-ról csak annyit hogy azt hittem valami szuper játék, ettől a fejlesztőcsapattól, de egy idióta játék.
  • DarkSector
    #135673
    De ha utána tovább tudod adni valakinek és kevés lóvé visszajön akkor vedd meg. max eladod és azt mondod 4000 helyett 3000-ért vigyék.
  • DarkSector
    #135672
    Chis + Ada még oké, de Jake-el még akkor sem játszottam volna ha a másik 3 karaktert végigvittem volna, egyrészt nem illik a játékba, másrészt annyira idétlen az ő kampánya...mert belenéztem mind3-b kicsit...hogy mint karakter sem érdekel hogy meghal vagy életben marad.
  • DarkSector
    #135671
    Persze mihez képest élvezetes? Meg kiknek.
    Nemrég írtam egy véleményt hogy mi a véleményem a RE-ekről.

    "Elsőre a 4 mögé helyezném ezt a részt, a ranglistámon, de majd a fullban kiderül hogy jobban fog-e tetszeni mint anno a 4.

    RE2>RE Remake>RE1>RE3>RE0>RE4>RERevelations>RE File #1-#2>RE5>RE6>RE ORC....csak hogy a fő epizódokat nézzem.

    most valahol itt tudnám elhelyezni...."

    Ha neked úgy érzed megér 4k-t egy ilyen rész ami szerintem a sor végén kullog, akkor megveheted.
    A játéknál eltekintettem attól hogy Survival Horror már nem lesz, de még így is a RE5 jobb.
    Igaz hogy 4 történet van, csakhogy a játékidőt monoton lövöldözés teszi ki.

    és ami a legdurvább hogy tucatnyi idétlen összefüggéstelen logikátlan dolog van a játékban.

    Párat irkáltam itt-ott.

    RE5 nem játszódik ilyen sötét helyeken mint ez, ez igaz, de botrányos dolgokat láttam, ami inkább jórészt technikai - tervezési probléma.

    Persze át lehet siklani felettük, de az biztos hogy én már sok középszerű játékkal elvoltam, de itt elég volt Leon-al elmennem kb a kampány feléig.
  • davidka003
    #135670
    Annyira nem jó?
    Sokan pedig írtak róla jókat, hogy élvezetes és hosszú.

    Más értelmes dolog jelenleg a Tomb Raider lenne de még sokallom érte a 22 fontot. Lehet,hogy nagyon jó játék de 15-16 font felett nem akarnék költeni játékra.
  • DarkSector
    #135669
    Nem az ezer ft-ra gondolok, hanem az a 4000...más értelmes dologra költeném inkább. :D
  • DarkSector
    #135668
    :D
  • Anubys
    #135667
    Megkockáztatom, hogy a klasszikus részek után a Revelations a legjobb. Én 3Ds-en toltam végig, és minden percét élveztem. Ha kicsit is tetszik a Resident Evil, ki ne hagyd!
  • davidka003
    #135666
    Azért +/-1000 Ft nem mindegy azért.
    Ha azt mondjátok nagyon jó akkor talán megvettem volna ennyiért.
    De végülis most elvagyok a Dark Souls-al meg a Modern Warfare 2 multival.
  • Tinman #135665
    Persze, hogy jobb!

    Letolta, aztán postával eladja Tinman-nek 4k-ért.
  • DarkSector
    #135664
    akkor jobb lesz? :)
    4000-ért?
  • davidka003
    #135663
    Kódok bármekkora vásárlásnál érvényesek.
    Múltkor táskát vettem, 15 font-ból lejött 10%.

    Akkor várok egy 12 font körüli akcióra.
  • Tinman #135662
    Jól emlékszel... 2200 Ft körül volt Gold only.

    Zavvin hamarosan 12 GBP lesz. Tuti!
  • DarkSector
    #135661
    Ha rám halgatsz nem éri meg. 15 ont az 5000ft. (Live-on emlékeim szerint digitálisan bár de ettől olcsóbban volt.)
    Amúgy a kódok tudtommal csak 30font felett érvényes nem?
  • davidka003
    #135660
    Resi 6 15 font Zavvin. Megér az annyit?
    Gondolom Zavvi kódja nincs senkinek. :D
  • DarkSector
    #135659
    6.-ból elkezdtem Leon-t, de egy idő után a temetős rész után valahol abbahagytam...
    Nekem egy életre elég, nem hiszem hogy még1x nekiállok, persze mentés megvan, de még unatkózós óráimban sem voltam el vele, mikor nem volt játékom. (ORC-től jobb, de annyira egysíkú érdektelen, monoton, undorító hud-al hogy a pofám leszakad, horror-tól meg mint ide makó)
    Most meg kapásból 4 címet kéne legalább a Revelations-on kívül befejeznem.
  • Macccy
    #135658
    Te azt nemis toltad le, Dark? Mármint a 6-ost!? Az elég nagy volumenű volt, lévén a 4 story - még ha egyenként rövidek is kicsit - kitett vagy 2-3 mai átlagos játékidőt.
    Na sebaj, majd akkor ezt a Revelációt lehet passzolom és max megnézem éjszakásban film helyett a főbb cutscene -eit a történet miatt! :))
  • Tinman #135657
    Használnám, ha bonyolultak lennének. De mi a bonyolult a faékben?
  • Macccy
    #135656
    De használhatod a bonyolult hasonlataim megfejtésére is, ha arra kell. Azok az SPE -k huncut kis svájci bicskák ám! ;)
  • Macccy
    #135655
    Nab#sszameg tényleg, akkor nem veszem meg viszont. Jó hogy mondod, így nem két hónap múlva arcpálmáztam le magam a dobozzal a kézben :)
  • Tinman #135654
    Nyilván én térek el a témától aki szürkemarhát és Suzukit emleget. LÁL.

    Röhöghetsz, de ár/teljesítményben jobb, persze csak akkor ha rákkutatásra akarod használni...
  • DarkSector
    #135653
    Mármint a Revelations-t 3000-ért? Hát annyira nem akarok költeni, biztos megéri, de nem az a RE amiért fejtvesztve rohanok a pénztárhoz, majd lesz az még olcsóbb is, egyszer már bemarkoltak vele pénzt, most 2. menetben sak az elején ennyi az ára, lemegy ez.

    RE6-is valami 2-3 ezer volt, pedig elvileg az tartalomban hoszabb nagyobb volumenű, ez meg egy mellékszál.
  • Macccy
    #135652
    Smartass :) ... Te meg csak nem akarod érteni amit mondtam a PC hardverről bádogember, azért térsz el a témától.

    (ezen a "ps3 nyers cpu" hülyeségen nagyon jókat röhögök, futtass rajta SETI-t sokat, az való a nyers CPU -jának) :D
  • Seth
    #135651
    Csak a Raid (olyasmi mint a mercenaries) mód lesz coop, a story az single only.
  • Tinman #135650
    Hülyeségeket beszélsz.

    A Suzuki Splash 1.0-as fos motorral, nulla passzív védelemmel 2 millió - 2.8 millió között mozog, és ez JÓVAL szarabb, mint az "új" Swift ami meg 2.5 milliótól a nevetséges 4 millióig megy.

    A szürkemarhát meg nem használják már régóta igavonó állatként, mert védett állat. Fele árából lehet igavonó szarvasmarhát venni, de egy kis traktor kb. 86x gazdaságosabb.

    Az XBOX-ba nem nyáklap van, hanem sajt ugye? Dettó u.a., mint egy PC, csak más forma, direkt más csatik... javaslom szedd szét és meglátod. Ár/teljesítmény arányban pedig a PS3 a nyerő, nyers CPU teljesítményben elveri.

  • Macccy
    #135649
    Ja. RE6 brilliáns Bourne harcrendszere ugrott ... meg ez a retek irányfüggetlen futás animáció is gázos, de tényleg hangulatos lesz amúgy, jó lesz 3000 Ft körüli co-opnak. Többet nem ér.
  • DarkSector
    #135648
    Csak késelés van. :D
    Sokan mondták hogy az ellenfelek átlagosak, de szerintem a szörnyek jók benne, nem idétlenek, nem is csúnyák, mármint technikailag. :D
  • Macccy
    #135647
    Na azé azt a kézikonzol szutykot 99% újrarajzolták ám, modellek se kivétel! :)
    Keresek egy zombut és lekaratéjázom, remélem lehet mint a 6-ban. :P
  • DarkSector
    #135646
    DX11-re nem kevés, a gép untig elég lenne, a baj az optimalizálásal van és ez lesz a baj amíg a pc pc.
    Ezért vannak konzolok.
    Gondolom abból a pénzből már kijött volna egy nextgen.
  • Totti5
    #135645
    Eladtam a x3 procit és a 6670 vga-t, s vettem ezt. Jó a gép, de dx11 játékra még ez is kevés...
  • Macccy
    #135644
    Pedig vannak benne igazságok, akárhogy is nézed és az előadásmód ezzel az idővonal csavargatással és a gyönyörű zenével nekem nagyon lebilincselő volt. Imádom. Annak ellenére is, hogy "az Akadémia eztet nem komálja" :D

    Amúgy én is lemaradásban nézek mostanság, jó fél évvel, de így pártatlanabb vagyok (nincs hype) és nagyobb a meglepetés is, lásd Felhőatlasz :)
  • DarkSector
    #135643
    Akkor sejtem.
    Vagy az ingyenes Cyborg.
    Amit ingyen adnak a játékhoz, vagy van valami a neten egy Mteal Gear Solid Snake-es VR missziókról...azokat rühellem.
    Mindegy, akkor mondjuk egy 50-es off-ban 400+280=680, vagyis 800MP kéne, ami asszem 2500FT.
  • DarkSector
    #135642
    Közelharcot én sem, grafika lehetne szebb, de mondjuk hogy elég, főként lévén egy kézi konzolról ....
    Scannelés jópofa, meg hogy sok dolgot megvizsgálhatsz.
    Kulcsot sem találtam először.
    Meg jó hogy ha nem is van feltétlen dolgod mindenhol de el tudsz botorkálni, én naná hogy elsőre a hajó külső rszére jutottam ami homlokegyenest az eredeti utvonallal ellenkező irányban volt. :D
  • Seth
    #135641
    Az első dlc valami kard meg skin csomag volt
  • Totti5
    #135640
    Diablo, kurva okostelefon......
  • Totti5
    #135639
    Nincs még, lehet kellene lassan. Diákból 3-at a foly. szaggatás miatt nem játszom.....
  • Macccy
    #135638
    BááÁázzzeeee nagyon NAGYON jó lesz ez a Resident Evil Revelations! A demó még csak pár perce pörög, de ez a Genesis nevű szkennelő kézikészülék máris hozott nekem meglepetést és szeretem az ilyen apróságot ... meg a loot-ot! :)
    Grafika elég korrekt, nekem jobb nem nagyon kell ha Resi és ha van co-op.

    Hű, közelharcot még nemis próbáltam ...
  • Moby
    #135637
    Asszem hétfőn néztem meg (nagyjából 1 éves lemaradásban vagyok a mozis világhoz képest, amit sikertelenül próbálok gyógyítani). A helyenként white chicks minőségű maszkokat leszámítva a képi világa tetszett, és ez az egyetlen amiért végig bírtam nézni, de a nagyon hamar kínossá váló közhelyparádé miatt a végére inkább hang nélkül néztem, mert a csodálatos gyerekkori star wars emlékeimet is a "mindig van egy nagyobb hal" és társai tették tönkre mindörökre.
  • DarkSector
    #135636
    megaztán ha single játék dlc-ről beszélünk és nem sandbox, akkor szerintem az 1-1.5ora nem rossz, mert kb ennyi szokott lenni egy normál dlc....
    Persze nem lesznek új ellenfelek, de a kutya ellen a főellenség az nem új?
    Meg nekem az is fasza hogy tudok menni Boss-okkal single-be. Legközelebb úgy is szerintem jövőre veszek játékot, a MGS következő részét. :P