176613
banner
  • TaRka0107
    #135595
    Nekem is van egy angol profilom (abból gondolom, hogy ott mutat TV&music-ot is), most bejelentkeztem abba és nem hozta fel az ingyen goldot, csak 3.valamennyi 1 hónap.
  • negyven2
    #135594
    Nekem Angol profilal is feldobta a lehetőséget (Xbox dashboardon). 4 Profilom van jelenleg (egy magyar ami az öcsémé, egy kínai amit az ingyen AC3 miatt adtam meg, és két USA, amelyeket most visszahoztam Ír-re, illetve Angolra. Ugye az Írnék írta, hogy azon USA alatt igényeltem goldot majd azt athozta. A masik USA-nal is felajánlotta a goldot de azt akkor nem vettem igénybe, most viszont, hogy azt atraktam UK-re ugyan ugy ott volt a lehetőség.
  • DarkSector
    #135593
    Jam. UK US biztos...UK-t nemrég írta Tinman hogy neki is error volt.
  • negyven2
    #135592
    https://live.xbox.com/en-IE/Account?xr=mebarnav

    Itt le tudod mondani az autmatikus megújítást kb 3 kattintás). Valamint mind Boxrol, mind pedig a webes felületen el tudod távolítani a fizetési adatokat.

    3 havonta lehetett migralni és csak az a dolog lesz elérhetetlen ami az új orszagban sem érhető el.
  • TaRka0107
    #135591
    Angolnál is van ingyen GOLD?
  • negyven2
    #135590
    Akkor lehetőleg angolra vidd át (vagy Ír-re). Bár USA-val sincs gond ott könnyebben ütközhetsz régiózaras dolgokba (és nem jó hozzá csak az USA-s pontkartya.)
  • DarkSector
    #135589
    Ja hogy ezért akarsz migrálni.

    De jól meggondoltad? mert utána 6 hónap asszem a visszaútig.
  • DarkSector
    #135588
    Oks erre gondoltam, de 1 bibi van...nem használnám ki nagyon a goldot, ellenben utána nem tudnám kiszedni a paypal-t, meg ez az automata hosszabbodás...lusta vagyok, gold demok miatt kellettek volna...nemtudom mitévő legyek. :D
  • TaRka0107
    #135587
    Akkor megpróbálom ezt a migrálást, mert nekem fontos lenne, hogy a mostani profilomon legyen a GOLD, mert ott van a BO2 multi mentésem:D
  • negyven2
    #135586
    Ha van paypalod (és egy hozzá kapcsolt bankkártya/bankszámla) akkor eleg azt megadni.
  • DarkSector
    #135585
    ja erre írtam hogy a mostani 1 gold fellülirta, 14-14.-éig...nem a mostanihoz adta hozzá mint normál esetben kellene, hanem fellülirta ugymond.
  • negyven2
    #135584
    Nem, nekem alapból USA volt a profilom, itt igenyeltem az ingyenes goldot meg majus 2.an ami ugye így jun 2-an jart volna le. Ma atmigraltam Ír-re és meghosszabbította a goldomat jun 14-ig.
  • DarkSector
    #135583
    hát akkor szopjon meg ezért nem adok meg bankarit. :D
  • negyven2
    #135582
    Igaz hogy ingyenes, de attól függetlenül meg kell neki valamilyen fizetési eszköz (a hibaüzenetet is emiatt van: vagyis, hogy nincs magadva érvényes bankkártya vagy paypal). Igaz, hogy ott nem engedi, hogy megadd ezeket az adatokat de ha bemesz a Xbon az Account ott megtudod adni azt majd visszatérve a dashboardra igenyelni tudod az egy hónap Goldot (vagy akar az egy hónap Free Xbox Musicot).
  • DarkSector
    #135581
    kaptál 1 goldot, ami mától számol...de hogy? akkor csinálok egy ír profilt.
    Nem kell itt migrálni kapásból oda regelek azt ennyi. :D
    max utána ha megvan a gold akkor átdobom amcsira.
  • negyven2
    #135580
    Ja és sikerült úgy járnom, hogy USA-bol atmigraltam Írországba és a Június 2-an lejáró Goldomat meghosszabbította jun. 14-ig.
  • DarkSector
    #135579
    Nem lehet megadni adatokat...nem is kéri, hiszen ingyenes.

    Nem szükséges a gold, vicces hogy a Youtube-hoz meg igen ami ugye az explorerből is nyitható...logikus.
  • DarkSector
    #135578
    Igen N 3DS-re jelent csak meg most grafikailag felhúzva (sok helyen látványosabb meszse mint a 6.rész szerintem), kiadják Wii, PS3, X360 és PC-re.

    Ennek a demoja ma volt esedékes.

    Kicsit a Cold Fear jut eszembe mikor az esős viharban mászkálok a hajón, jó értelemben, nemtudom mennyit javítottak a grafikán, de lehet csak az effektek miatt nagyon pofás lett.
    Van sötétben botorkálás is, nem vérfagyasztóan félelmetes, de az 5/6-tól jobb.
  • negyven2
    #135577
    Fizetési adatok meg vannak adva (paypsl/bankkártya)?
    Ha migrálsz akkoezeket újra meg kell adni (márha lehet).
    Amúgy mind angolal, mind pedig Ír accountal felajánlja a free goldot.

    Amúgy aki még nem tudná: ugy nez ki, hogy már nem szükséges gold tagság az Internet Explorer használatához.
  • TaRka0107
    #135576
    Ez mi most? Ez még teljesben nem jelent meg? Mintha már 6. része is lenne. Ez nem az előtte lévő rész?
  • DarkSector
    #135575
    Megpróbáltam. MÜKÖDIK. Tölthetitek!
  • DarkSector
    #135574
    Mekkora geciságmár :D

    Habár én demok letöltésére használnám, meg olcsó dlc-kre ha van góód sale.
  • DarkSector
    #135573
    Köze nincsen hozzá, nem a migráláás a lényeg, hiába migrálsz ha egy alap angollal kidob, a migrálás nem jelent mást csak hogy te mozogsz a profiloddal, ha valamit régió miatt nem enged, azt megbaszhatjuk mert ip miatt nem engedi.

    Ne migrálgassatok, moondtam már, létrehozol egy uj profilt, másodlagosat és ennyi.
    De sajna nem enged.

    Én sem magyarral néztem, hiszen ha nem angol vagy nem is ugrik be az ingyen gód.
  • Tinman #135572
    UK-vel 1 hete UGYAN ÍGY jártam...
  • TaRka0107
    #135571
    Lehet geciség, de ha migráltatom a magyar profilomat amcsiba, akkor nekem is kidobja? Amúgy kér bankszámla adatokat?
  • DarkSector
    #135570
    AMCSIBA INGYEN 1 HÓ GOLD csak éppen nem tudom leokézni, hibakód miatt!

    MY GOD.
  • Tinman #135569
    5mp-et néztem belőle, eddig is tudtam ---> preorder.
  • Seth
    #135568
    Nekem felvette a kulcsot mikor Chris közelében sem jártam. Nem lehet hogy a pisztolytöltényt akartad felvenni ami az egyik szörnyből pottyan és éppen tele voltál ?
    AMi nagyon pozitív a japán hangsáv. Mindig kíváncsi voltam úgy hogyan szólnak és egész jó :)
  • DarkSector
    #135567
    Akinek nincs GÓD......Resident Evil Revelations demo.
    Nem próbáltam, de kötve hiszem hogy baj lenne vele.
    Lassan de biztosan jön le...ez elvileg nem warez téma.
  • soo277
    #135566
    minden eredeti semmi nem lett rajta cseszegetve,fél éves a cucc 1ik kollegámé(osztrák) csak nem használja karira kapta!szoval akkor ok a dolog!
  • Totti5
    #135565
    Ha eredeti játékok és a gép nincs buherálva akkor nagyon megéri!
  • soo277
    #135564
    Sziasztok
    X-box ot szeretnék vásárolni,azt rémítgetnek olyan dolgokkal, hogy nem éri már meg stb....jön a következő generáció stb...(720)
    kérdezném?megéri megvenni 100 euroért 1 box elit et 15 gammával?
  • DarkSector
    #135563
    yes, de tegnap óta 9900-ra emelték...:S

    Megrendeltem, azt pont ide akartam nektek linkelni másnap, erre látom 7500 helyett már 9900...
    bár 10k-t is megér így a pack.
  • Totti5
    #135562
    Végre egy nem tapigyagyi autórunos pálya. Ez a Rayman esszenciája!

  • bluesfool
    #135561
    Platinum shop ?
  • DarkSector
    #135560
    Meggyütt a cucc:


  • Totti5
    #135559
    Resi Revelations DEMO

    Jobb vagy bal ajtó? elindultam balra, bejártam 7 szobát, ami végén egy csajt kinyírtak az izék amik a Dead Spacéból szabadultak. A lényeg a lényeg hogy nem volt ott semmi a hullán kívül. Visszamentem, elmentem jobbra, ott volt az ajtó mögött Chris, de az ajtó zárva. Nídökíj!!! namost lefogadom hogy annál a csajnál van a kulcs aki a pálya másik felén halt meg, csak mivel nem "aktiváltam" a nídökíjt előbb, ezért nem vehettem fel tőle! :))) most mehetnék vissza, de nem megyek kiléptem.

    Amúgy jól néz ki, ahhoz képest hogy 3DS volt a fő platform, de azért tele van elnagyolt dolgokkal, látszik a spórolás, kidolgozatlanság sok mindenen, a részletes effektek megoldások teljes hiánya, pl vérban úszik a szoba de ja járunk benne akkor tiszta felületlen nem lesz ott lábnyomunk. Hajón vagyunk szivárog a víz, de az nem látszin annak, mert PS2es szintű shader nélküli valami stb stb... XBLAra jönne venném, ez megérne 1600 pontot!, de teljes árat nem. Majd ha le lesz árazva zavvin valami nagyon jó akcióban akkor beszerzem.

    Ami zavaró volt benne az a kamera. Miért nem lehet rendesen a karakter mögé a tenni? egy kicsit távolabb, összedőlne a világ? nomeg a szörnyek azok nem hogy nem félelmetesek még csak nem is egyediek.
  • DarkSector
    #135558
    Forza 4 80%-off kéne, nem kurva dlc. :D
  • arty
    #135557
    februáry forza4 dlc -25%
  • teddymac
    #135556
    Kint vannak mar az uj akciok?