176613
banner
  • Moby
    #136117
    Lehet venni kit-ben is. pécé a neve.
  • Moby
    #136116
    Jah. Meg a sok usb port is ott megy pocsékba!
    A kurvákok :)
    Amúgy mivel nem lett illumiroom day1, én ezt az xboxegyet elskippelem. Egyelőre.
    Kicsit talán örülök is. Tökömse akar megint két konzolt azonos genből.
  • ktomi22
    #136115
    attol meg tuti megdobja az árárt a "folos cuccok"
  • ktomi22
    #136114
    Samsung E1200, Snapfon Ez One es a tobbiek.. es ha valamelyikben van is pl bluetooth vagy camera ..nem megy az ár rovasara.. ;) bár ezekben szerintem ncis is
  • DarkSector
    #136113
    Nem értek ehez de mire vonatkozik hogy a ram mennyisége, a cpu bit mennyisége?
    a 32 bithez több memória kell vagy mi? :D
  • Waczkor
    #136112
    Esőt,éjszakát kérünk,sok pályát.
  • DarkSector
    #136111
    Jó azt kivéve...de olcsóbb a nextgen-től ...:D
  • arty
    #136110
    hdmi in!!!!!! :D
  • Moby
    #136109
    Middleware. A ms nem fejleszt má lófaszt se.
    Sokkal több olyan licenszért fizetsz, amiről azt sem tudod, hogy ott van benne.
  • arty
    #136108
    azt irtam, h a shield 350$, az uj konzolok meg jönnek 400 körül (tipp)

    szal mi az h olcsó? szvsz tulárazott vacak gadget :)
  • arty
    #136107
    ez nekem így elsőre eléggé horizon szint ... csak gondolom ez 60fps :)
  • arty
    #136106
    tudod mikor készültek 32bites x86 cpu-k? 2002 környékén.... :)
  • ktomi22
    #136105
    márhogyne lenne? a hangfelismeres meg minden szar kifejlesztese es emberek fizetese.. az szerinted nincs belekalkulalva az arba?
  • Botond #136104
    Kollégámnak olyan van. Dualsim lg, 2 soros kijelző, két színnel, és ennyi. Asszem újonnan 2k volt tavaly. :D
  • ktomi22
    #136103
    már késő :D
  • Moby
    #136102
    Dehogy. 32bitesek lesznek.
    Ezért is került beléjük a 8 giga ram.
  • Harlekin
    #136101
    kíváncsi vagyok arra a mostani mobilra ami CSAK és CSAK kizárólag telefonálásra alkalmas,tehát se játék benne se fm rádió se...!!!
  • DarkSector
    #136100
    Kösz azt hittem csak álmodtam, akkor most mind2 gép 64 bites lesz?
    Vagy mivan?
  • Moby
    #136099
    DE
    MI?
    Egyikben sincs semmiolyan, ami neked külön költséget jelentene, de nem használod. Szóval nem értem a sirámot.
  • DarkSector
    #136098
    Tudom bocs. Nem akartam genyó lenni. :D
  • ktomi22
    #136097
    attol meg, hogy igaz a 360ra is(sokkal kiforratlanabb/szarnyprobalgatasok csak.. így tuti nem emeli az árát annyival).. attol meg igaz.. es 360on is zavar..
  • Moby
    #136096
    De.
    Csak megborult a bitestál.
  • Harlekin
    #136095
    kicsit mind2
    Maga a játék kevésbé érdekel mint inkább az acsi vadászat,Nem gazdagítom őket,de 4 éve folyamatosan gold vagyok szinte az össze online gamához megvettem az online pass-t nem kevés dlc-t tehát ezt sem mondhatnám...

    De ami leginkább elborzaszt az az hogy a raptor szerint 2012,04,29 óta 1918 órát basztam el ezzel a szarral...
    És ha nem lesz warez legalább ezt az időt lényegesen értelmesebb dologra fogom fordítani...



  • Moby
    #136094
    Még mindig nem értem mi olyan van benne, ami a 360-ban ne lenne.
  • ktomi22
    #136093
    "javallatot" nem kert senki ;)
  • DarkSector
    #136092
    :D
  • arty
    #136091
    \\\\\\\\
  • ktomi22
    #136090
    ha olyan telefon kene ami csak hivni tud akkor olyan telefont vettem volna mert van.. de mivel kell a gps, kamera, zene, stb.. igy olyat vettem.. es ratapintottal alenyegre.. amikor vettem a telomat kb 4-500 euro volt, .. vehettem volna 80 euroert is de kellettek az extra funkciok .. xboxnal nem kene.. de kapom ha kerem ha nem.. ezzel van a bajom..

    na most az nem zavarna ha nekem csak gamera kellene es van benne extra funkcio.. de vagy pl a kazalofelulet tulbonyolitasara megy vagy a hw stabilitasara vagy pedig a gép árára.. ami leginkabb zavar.. pl ha nekem 1 sima laptop kell akk nem veszek 1000 euroval dragabbat .. es cserebe erintokepernyos .. ha nem hasznalom akkor nemkell..

    ezzel nem mondom le a boxot .. meg igy is a boxot preferalom ps el szemben.. csak azt mondom hogy a marketinges felmeres miatt stb stb igy adjak el.. tudjak ok hogy mit erdemes gyartani...

    de jo latni hogy mennyi tulbuzgo verpistike van akinek ha 1 tegla darab lenne a nextgen konzol akkor is megvédné.. mert az az uj, az a jo :D ..
  • DarkSector
    #136089
    Most nézem hogy 64 bites a box.

    Nem úgy volt hogy mind2 konzol 32 bites lesz?
  • DarkSector
    #136088
    Duurva. :D
  • Totti5
    #136087



  • arty
    #136086
    tehát pénzt nem ér a szórakozás ezen formája? vagy lehuzos szemetek, ezért nem is gazdagitod őket? kiváncsi vagyok a miértre :)

    ésmég: de megérted, ha valaki fanyalog, amikor a pénzéért ugyérzi nem kap eleget?
  • DarkSector
    #136085
    PS is mindent tud a játék mellett, az sem jó választás. :D

    Javallatom:

    Steam box
    Ouya
    Gamestick
    Nvidia Shield csak játékra és olcsó
  • Totti5
    #136084
  • Harlekin
    #136083
    Miért fáj mindenkinek ennyire,hogy ez nem CSAK játék konzol lesz.Nem ez miatt lesznek rajta szarabb gamák.Miért baj az,hogy lényegesen több dolgot fog tudni mint CSAK 1 játék konzol???

    Jobb példa híjján
    Van 1 eszközöd ami nélkül nagyon nem tudod elképzelni a minden napjaidat

    Tud fényképezni,hallgatsz rajta zenét,navigál,rajzolsz,netezel,filmet nézel,................89. dologként telefonálsz rajta...Remélem ráismertél a csak TELEFONODRA,dobd ki gyorsan hisz ez akkor már nem is telefon
  • vg
    #136082
    Lehet nem figyeltem, de most kompatibilis lesz a Xbox 360-al vagy nem?
  • Totti5
    #136081
    Ez a bemutató az amcsi piacnak szólt. Figyeltél? tv mindennnel ami csak elképzelhető, NFL!!! extrákkal, COD. Ez volt a bűvös 3as, ez már el is adta a gépet, mert amcsiba az NFL a legnépszerűbb és a COD 10 milliós systemseller.

    Igen ez egy média center. Van rajta TV szolgáltatás ( + filmek, sorozatok, mint ahogy 380on is elképesztő tartalom van most is!, minden kapható, nézhető ) és játék konzol.

    Vegyek PSt ugyan azokra a játékokra ami Xboxra is megjelenik? PS4-et az exek miatt fogok venni, a játékok 95%a pedig multiplarform ami mind a kát gépre egyidőben jön. Nem is értem mit akartál ezzel írni. Exek pedig erre is lesznek bőven, sok új IP-vel, de ezeket E3on jelentik be. Itt most a gépet mutatták meg és a géprúl egy álltalánso áttekintpt hogy mit tud. Magyarán tud mindent. Egy erős nextgen konzol és egy erős média center, amibőkl persze te és én semmit nem fogunk érzékelni, mert ezek a szolgáltatások amerikában érhetőek majd el, mint ahogy boxon most is így van, csak nyilván kissé fapadosan ehhez képest.

    De amúgy vegyél PSt játékra:) nem akarlak lebeszélni.
  • Moby
    #136080
    Ez mitől all-in-one-abb mint a currgen?
  • ktomi22
    #136079
    ezaz.. a fő dolga rovasara fog menni ;) es miert fizessek azert a funkciokert amit nem is hasznalok majd?
  • DarkSector
    #136078
    Vannak akik nem vesznek külön szir szar kütyüket, nincs ezzel baj ha egy gép sokmindent tud, csak a fő dolgát ne felejtse el.