176613
banner
  • misiizsai
    #136157
    Most komolyan ebben hol van forradalmi dizájn ötlet? Oké nem a konzolt nézegeti az ember játék közben..De azért nézzen már ki valahogy.Nem sokat dolgoztak a dizájnerek..:D Én nem a nép után megyek ahogy gondolod.Csak elmondom a saját véleményem.Mikor pl megláttam a Slim dizájnát azt mondtam rá hogy uhh ez szép..De erre nem lehet azt mondani.Mint írtam nem az bátorított el a konzol vásárlásától mert oké nem a legszebb lenyelem..A használt játékokkal kapcsolatban tényleg még változhat..De hát ahogy ismerjük a Microsoftot pénz vadász.Nem hiába gyanús volt itt több embernek ezek a nagy leárazások.Szerintem idővel 1-2 Xbox 360 as címet tuti megoldanak Xbox One-ra és az arra hajlamos emberek megveszik digitálisan...De akkor is fájó hogy ott van jó pár játékom amiket szeretek és nem tudok rajta új konzolon játszani vele..Én is kénytelen leszek tartalék 360-at beszerezni..:) Köszönjük Microsoft! :D
  • Macccy
    #136156
    A digitális nappali visszanyal, a paraszt meg sír ...

    http://www.polygon.com/2013/5/21/4353010/kinect-trouble-xbox-one-reveal
  • DarkSector
    #136155
    "Nem védem, csak ez a birkaság tipikus esete."

    Reagálásra sem érdeme...aki hülye azon nem tudsz segíteni.
  • Macccy
    #136154
    CALL OF KUTYI ... hehehe ... ééértitek ... Ezt most találtam ki ... (namindegy)
  • Macccy
    #136153
    Ehh. Mi ez a VHS design marhaság? Mert 9gag és mert pár lökedék gyerek odavágta egy-egy szakadék videómagnó mellé, akkor már VHS design? Nem védem, csak ez a birkaság tipikus esete. Dee-eee-eee. Ha Average Joey egy cipősdoboz mellé paintbrusholta volna oda, akkor cipősdoboz design lenne? Az új évezred pinája a segg és a második évtized kerek 'dizájnja' a derékszög és a 45° újratöltve! Ez megy, ennyi.


    Na de, hogy hozzá is szóljak érdemben, olvasgattam kicsit Verge -éknél (is) hogy kicsi infó is legyen, mert ez a bemutató a lustaságával csak kiverte nekem és nem a faszom ... (bár mikor Steven beszélt kicsit megkeményedett)

    1.) Ez a használt játék mizéria egyelőre maradjon hiszti, nincs még hivatalos döntés arról, miként lesz megoldva a kölcsönadott, vagy a továbbadott játék.

    "[Microsoft is] designing Xbox One to enable customers to trade in and resell games, and promises to offer more details in future"

    Amit nyilatkoztak, és amit a Verge és a Wired magazin is lehozott az az, hogy a "másodlagosan felhasznált" játékhoz valóban meg kell venni egy licenszt (fee) de ettől fogva a játék a lemez nélkül játszható! Arról nem nyilatkoztak, hogy lemezzel játszáshoz is kell e ez és bár igen naív vagyok, de amíg nem esett róla szó HIVATALOSAN, addig feltételezem nem kell!

    2.) Visszakompatibilitás. Én is sajnálom, hogy nem lesz, reménykedtem az integrált X360 pletykában, de elég kicsi volt rá az esély belátom. Helyette az externált X360 marad a polcon, ez úgyis csak azoknak lenne fontos, aki megjelenés előtt ki akar még venni 20-25 ezer forintot a használt 360-asából ... SONY valóban azt mondta tervezik a streamelt régijáték megoldást aka. Gaikai, de ez is kivitelezés alatt áll, egyrészt később lesz csak, másrészt nyilván nem lesz ingyen! Persze, hiába is esküdözik Average Joey a telefonban, hogy neki megvan dobozosan a God of War 3! Akkor meg már kidobhatnánk ugye a lemezeket ...


    Mindentől függetlenül nem áll a cerka most egyik gyártó leányára sem és ez a levágott bemutató nem nyerte el a tetszésemet. Na majd E3 ...
  • DarkSector
    #136152
    Kontroller nekem bejön, a gépet nem akarom nézegetni, nekem mindegy hogy néz ki...:D
  • Waczkor
    #136151
    Gametrailers Behind the Scenes of Xbox One
  • Waczkor
    #136150
    Xbox One képek

    Nem rossz ez,kontroller fasza, gépet azt szokni kell de nem gázos.
  • misiizsai
    #136149
    Kicsit rosszul fogalmaztam.Úgy gondoltam hogy egy Xbox 360 Slim-et meg egy Xbox 1-et egymás mellé teszel..Túl retrónak tűnik az 1..Kíváncsi leszek majd az eladási adatokra :D
  • misiizsai
    #136148
    Nekem bőven elég a 3.5-4 col :) Ízlések és pofonok.Van olyan akinek tetszik az Xbox 1 dizájna pl de szerintem túl retrós és valahogy mondjuk egy Slim kinézete miatt túl elavult..De ez mind egyéni vélemény :)
  • Totti5
    #136147
    Pont jó méret. Sem a nagyobb sem a kisebb nem optimális. Aki meg nem használ ki semmit vehet icipici telefont.
  • misiizsai
    #136146
    Telefonoknál is undorító ezek a 5 colos tepsik..Hová fajul a világ?..
  • grebber
    #136145
    Ez a Remedy cucc jónak ígérkezik valami frankó idő tekerős cucc lesz mint pl a timeshift.Várom ezerrel.

    Cod is hozza a kötelezőt.A sport játékokat úgy szarom le ahogy vannak szóval arról nem nyilatkozok.A Forzát várom nagyon az mindegyik király.
  • Harlekin
    #136144
    A te álltalad közölt másik készülék még többet is tud a samunál...kötözködés nélkül...
    van rajta led lámpa,fm rádió,nagy sos gomb közvetlen tárcsázásra
    Ezek is mind a KÉNYELMI szolgáltatások mint ahogy a boxnál is.

    És akkor hogy még tisztább legyen a kép a telefonnál is kiadták az újat ami már kapott kamerát,kékfogat,hangtárcsázást!!!!!
    two
    Miért,mert erre volt nyilván igény...
  • Totti5
    #136143
  • Totti5
    #136142
    S4 minden csak nem szögletes

  • DarkSector
    #136141
    Amúgy a dizájn mindenhol ilyen, a telefonoknál is.

    Régen a nagy és szögletesből mentünk a kicsi de lekerekített felé, most meg a minnélnagyobb minnél szögletesebb telefon a menő...Galaxy s4...:D
  • Moby
    #136140
    Ez igaz.
    A belekényszerítést ezzel együtt sem érzem. Engem pl semmi nem kényszerít hogy xboxegyet vegyek. Nem is fogom tenni! :D
  • ktomi22
    #136139
    nem opcionalis kiegeszito lesz a kinect.. = belekenyszerites van
  • Harlekin
    #136138
    jah meg az off
  • Harlekin
    #136137
    A kiványcsiság
  • ktomi22
    #136136
    masik kesuzlek pl csak azt tudja.. vagy az is amit te linkeltel.. ha tudtal linkelni egyrol kepet, akkor miert kerted hogy mutassak en?
  • Harlekin
    #136135
    Én nem kötözködöm tényszerűen közlöm,mert a csak az csak és itt nem állja meg a helyét...
  • DarkSector
    #136134
    Jó lesz busójáráskor. :D

    Valóban nagy venti kisebb fordulat zajcsökkentésnek ....
  • Moby
    #136133
    All in one csak opció. És csak usákiában opció.
    Semmiféle belekényszerítés nincs.
    Üldözésimánia van :)
    A fizetősmulti kategóriákkal nagyob vicc máig.
  • misiizsai
    #136132
    Nálam azzal verte ki a biztositékot hogy nem lesz visszafelé komptabilis.Elviseltem volna a Microsoft szarságait bele értve a VHS dizájnt meg a profilhoz kötött játékot.De az hogy majd a régi cimeket felrakják Xbox One Livera és vedd meg megint...Na azt nem!
  • DarkSector
    #136131
    Oké van egy ventilátor, egy BD meghajtó, meg egy vinyó, de hol a gép?

    A kontrollerbe? :D
  • ktomi22
    #136130
    most lehet koztozkodni.. a masik nev amit irtam .. azt sem tudja.. ezek hidd el nem dobjak meg az arat, ..amugy meg az telefon nem konzol amin szemely szerint csak jatszanék.. telefonon meg mint mondtam nem csak telefonalnék.. igy szamomra nem szukseges csak telefonalasra hasznalhato keszulek, igy a jelenlegit nem dobom ki, .. ;) offold szet a topicot mert hasonlitgatod a telefonhoz .. hogy vedd a boxot .. vedd eleted aran is.. tipikusan ilyeneknek lehet eladni egy adott markat.. ha szar darab lenne a nextgen box ..te kb azt is megvenned, mert miert nemjo? hiszen még szaga is van.. az csak plusz.. igyen.. az csak jo.. hasznald egeszseggel..
  • arty
    #136129
    na EZ frankó, nem kell a leégéstől félni :) és attól se, hogy hangos lesz... imdáom azt a gigantikus kereplőt!

    (1:1 x360 slim belül, ami nyilván bevált)
  • ktomi22
    #136128
    szo szerint uj fonciot ense .. bár en vegig se neztem, mert kozben hivott asszony..aztan felbehagytam livot.. talan holnap vegeignezem majd.. de a regi funciok "torbozasa"ra fölösleges penz es energia fekteteset latom.. meg amottojuk is az "all in one" vagy a mi a rak.. teny hogy leszarom ..igyis ugyis megveszem ha tobb emiatt az ara ha nem.. mert mindenhogy kell nextgen konzol.. de nem tetszik ez a belekenyszerites ami, mint mondtam már .. a 360-al elkezték.. ott is folosnek lattam.. ott is megszoltam..
  • Harlekin
    #136127
    samsung e1200

    Diktafon Van
    Naptár Van
    Ébresztő Van
    Számológép Van
    Kihangosítás Van
    Végül is ezek mind szerves részei 1 telefonnak nem csak elhanyagolható plusz szolgáltatások

    na ez CSAK telefon volt.

  • ktomi22
    #136126
    valamelyik nap lattam eleve olyan tv-t.. piacon .. rendesen bearazva .. nem emlekszek talan samsung volt..
  • Moby
    #136125
    Én konkrétan semmiféle újítást nem látok. Egyet sem. A kötelező hw facelift, egy centivel sem több. Többekk közt ezért sem vált érdekessé nekem.
    Usákián kívül a tévés marhaság nincs, és amúgy is érdektelen. Ezen kívül egyetlen új funkciót nem látok.
    Te igen?
  • arty
    #136124
    illumi igy viszont el fog halni :( marad egy jópofa ötlet szintjén... a ledek még egyszerűen nem tartanak itt fényerőben :( (h olcso vetitőt lehessen konzol mellé fillérekért csomagolni)
  • ktomi22
    #136123
    a kinezeterol ne beszeljuk inkabb.. minenkinek mas az izelse..szemely szerint nem zavar a kinezete.. de nezegetni fogom hanem hasznalni.. de ha velemenyt keredeznenek, ..ha nem lesz az év formaterve :D (de pl nekem megfelel.. nemzavar.. nem okádék..)
  • Totti5
    #136122
    Belülről



  • Waczkor
    #136121
    Katt

    Infók,vidik képek.
    Érdemes átböngészni.
  • Moby
    #136120
    Jóhogy.
    A cpu-ból kivett biteket ramként vissza kell tenni. Egy bit egy rambga így lettek 8 gigások a gépek. 16bitest akartak a fejlesztők, de több ram nem fért be.
    Evvan :(
  • ktomi22
    #136119
    :D :D .. na azert mar ne irj usb ket stb ket.. mert elso hsz ben nem ezt mondtam.. nem kell koforgatni a aszavaimat.. thx..

    amugy en igyis ugyis megveszem majd.. nem is arrol van szo.. hogy most be mertem irni a velemenyem .. attol meg mindig no1 nalam a box.. csak picit folsonek talalom az ujitasokat.. teny hogy valamivel el kell adni.. de az mar engem miert erdekeljen? .. nekem feleslegesek az ujitasok.. attol meg megveszem.. de komolyan egy vicc ahogy par ember (nem te) reagal egy picit xbox fele iranyulo "serto" hsz-re.. isteniteni nem kell.. attol meg mert a kedvenc konzolotok (nekem is..) attol meg csinalhat a gyarto hibat amit be kell ismerni.. (anno 3ledes hiba miatt mondtak le boxot.. emlekszek akor is feletettek a fanok.. nehogy barkinek rossz szava legyen a feltve orzott markajukra)..
  • DarkSector
    #136118
    De milyen feles cuccok?

    Nem nézted hogy néz ki a gép?