176613
banner
  • ktomi22
    #136077
    nem ertetek semmit? marketing ..kiadjak a "flatot"... aztan majd jon dragabban a slim.. aztan mindenki csereli.. ;)

    ..amugy csalodtam.. nemvagyok rpo gamer, de ne akarjak egy jatekkonzolra raeroltetni ezt az "all in one"-t.. ha mediabox kell akk azt veszek.. most ezt igy fogjak kiadni akkor nem lesz nextgen game konzoluk a MS-éknek.. lesz egy all in one "konzoluk" ami nem konzol.. ha meg csak konzol kell gamera akk kenytelen lesz az ember ps-t venni.. (meg akkor is bevallom ha sony ellenes vagyok.. )
  • DarkSector
    #136076
    Azért is javallott befizetni rá, mivel biztosíték.

    A lemezek nem örökösek...tapasztalatból mondom.
  • Harlekin
    #136075
    Figy Én ezt már hónapokkal ez előtt leírtam,hogy biztos megveszem kezdéskor,de ha záros határ időn belűl nem lesz rajta warez akkor kuka nálam a dolog.Ennyí...Nem akarok mellé beszélni,meg magyarázkodni,de Én így vagyok ezzel...
  • Totti5
    #136074
    A nagy francokat. Amúgy is digitális átállás van és lesz akár tetszik akár nem. Steamon van használt játék? maradjunk már a földön... használt / warez piacra nem lehet terméket építeni, mármint ezek olyan dolgok amik bármikor megszümhetnek, de nem lesznek kihatással lényegeseb semmire, max az emberek morcognak hogy nem adhatja el a játékot. Most az accodra íródik, olyan mint ha digitális lenne, csakatied, de megveheted lemezen még most, így nem kell töltögetni és valszeg olcsóbb is lesz mint a túlárazott digit.
  • DarkSector
    #136073
    Mindent feltörnek idővel szerintem. :D
  • arty
    #136072
    szószó (magamon tényleg érzem, nehéz belelkesedni... tényleg azt érzem, hogy lehuzás-lehuzás-lehuzás mindenhol :/ majd meglátod te is, ha nem lesz wrz ez egyesboxon ... :) mást vár el az ember ingyé, mást a pénzéért. gondolom étteremben te sem kotornád a tányér szélére az ételbe szakadt körmöt, hajcsomót, hanem azért egy "anyátok" kicsusszanna ;) )
  • Moby
    #136071
    Engem már kifejezetten szórakoztat :D
    Csocso volt ilyen fénykorában, csak ő nem trollkodott ennyit, de az összefüggéstelen, egymás után hányt szavakból formált értelmetlen mondatok az totál stimt :D Az egész olyan, mintha egy fonalgombolyag megtanult volna gépelni, és rászabadulna az inernetre :) a "román-olán" posztját máig őrzöm.
    Aztán lám, ő is felnőtt.
  • Harlekin
    #136070
    Túllakott a jónép és ugy se elégedett soha semmivel így nincs értelme,törni magukat.
  • Waczkor
    #136069
    Ha erre most jöttél még csak rá,akkor hagyd el az egész sg-t,ne csak a topikot:)
  • DarkSector
    #136068
    Nem problém, régebben kitárgyaltuk képekkel mutattam is.
    Ennyi. :)
  • DarkSector
    #136067
    Ja erre írtam mindig hogy ezek csak igéretek, mazsolázgatunk, később jövőre kiderül mi merre meddig, és utána vásárlás.

    Most egyik gépről sem tudunk semmi konkrétat.

    PS4-nél semmit nem tudonk mert minden pc-ről futott, itt meg gameplay trailerek voltak, amik meg egy működő gép, mármint funkciókban.
    Egyikre sem lehet alapozni.
  • davidka003
    #136066
    Nekem sem ment elsőre. Aztán 10 perc múlva engedte de totál behalt az oldal. Pénz levette meg jött az email is.
  • Myselor
    #136065
    nagy hülyeségeket mondasz,kivételesen totál nem értek veled egyet
  • arty
    #136064
    alan péket se tudom megvenni. próbáljam később. anyád, MS.
  • arty
    #136063
    Nyilván kevés olyan ultimate érv van, ami önmagában tántorit el/vesz rá. De sok kicsi.... ;)
  • Seth
    #136062
    Utolsó mondatodat bekeretezni!! Egy COD-ról beszélünk,ami a scriptelt cső shooterek netovábbja.Ezek találták ki a menj vissza a csatatérre,mert mission failed dolgot. Gondolod itt más lesz?
  • arty
    #136061
    "Képtelenség akkorát domborítani,mint a classik és x360 váltásnál."

    miért?
    nemond, hogy nem lehetett volna über, eddig sosem látott fizikát mutogatni... az azért tud látványos lenni.

    (nyilván graffal ilyen streamelt mocsok minőségben egyébként is nehéz villantani, mondjuk nem is próbálkoztak különösebben)
  • DarkSector
    #136060
    Ha lehet eladok veszek, jó ha van, de ha vezsek konzolt nem teszem ennek fügvényévé a vásárlást. :)
  • DarkSector
    #136059
    A környezet nincs agyonvilágítva mint a BF-ben a karakterek szebbek...kinek mi...
    Amit írtál pl a dzsungel, tudjuk jól minnél több részlet, terület annál több kraft kell.

    Nekem zsámítanak egy játékban a karakterek, nem vagyunk egyformák.



    Ne felejtsük hogy ez jobb mint mikor kicsit letérsz a BF-ben és villog hogy menj vissza a csőbe van 15 másodperced.

    Részemről ezzel lezárva a téma.
  • arty
    #136058
    Pedig mintha nem is oly rég árultál volna pár játékot.... és talán még vettél is volna használtat.

    De persze, abszolut nem érintene negativan, hogy ezt nextboxon nem teheted.... nahaggyá :P
  • Harlekin
    #136057
    Itt a legnagyobb baj az,hogy mindenki őrületesen borzasztó sokat,nagyot vár(-t)ettől az egésztől...Nyilvánvaló,hogy csalódás a vége...
    Képtelenség akkorát domborítani,mint a classik és x360 váltásnál.
    Hasonlatként nagy dolog volt amikor a crt monitorokat leváltotta az lcd-k,de amikor bejöttek a led papírlapokkávétfőző3d-k, már mindenki csak max legyintett 1et,hogy ez is valami...

    CODba baszott szép meg jó,hogy lehet csodálni a csini pofikat,meg a bacikat a sebbe,de FPS-be sajátot sose látod az ellent meg leginkább csurom véresen 1 headshot után...Szal...1 Jó dolog lesz talán!!!Kicsit szebb,de tényleg csak kicsit szebb és magas fps...
  • arty
    #136056
    magyar lájvon viszont DÖGÖLJ MEG! :(
  • Seth
    #136055
    Nem érdemes, de tényleg.
  • TaRka0107
    #136054
    Valaki linkeljen már ahol vissza tudom nézni:D
  • Seth
    #136053
    Én egyiknek sem vagyok fanja,szóval úg ymondom,hogy első blikkre a Battlefield 4 ezerszer jobban fest, mind környezetben,mind karaktermodellben. Baromi kínos volt nézni a videót miközben előtte a nextgen motorról áradoztak. A dzsungeles rész nézett ki jól egyedül, a többit kb a Crysis 3 is hozza, current gen-en. Oké alig 30 fps-sel,de tudja. A kutya textúrája baró ,extrém közelről, távolról,ahogy a játékban fogod látni, olyan mint egy kitömött eb, a feje meme alapanyag :)
  • DarkSector
    #136052
    mondod bf fan ként, evidens hogy igazad van.
  • kakaoskalacs
    #136051
  • TDC Geronimo
    #136050
    Komolyan mondom megy -favba topik mert amiket írsz azt még elolvasni is fájdalmas
  • Waczkor
    #136049
    Bf4 alázni fog,kérdés hogy hogy fog futni a next gen konzolokon.

    Ez a cod meg nem is értem hogy gondolták.Mikor mutatták azt hittem hogy majd lesz egy átváltás az új codra.
    Mikor meg mondták hogy ez a next gen motor,mondom lol.
    Annyira ez a Ghost téma se hozott újdonságot,párszor már ellőtték ezt más játékokban is.


    Élőben biztos szebb lesz,de ez így szerintem édes kevés,pláne hogy az elkövetkező 124 rész is ezzel a motorral fog kijönni.

    60fps meglesz.
  • DarkSector
    #136048
    BF más ezaz, az a más hogy ott a sötét helyeken a fények miatt tünik szépnek, amúgy nem nagy szám.
    Karakterek itt szebbek, az a dzsungel már most szebb.

    BF-ben van egyeltalán víz?

    De hagyjuk már lepörgettük ezt e témát párszor, tolok neked elég nyomorult 2d-s képet a BF-ből ha kell.
    De inkább ne fejtegessük a dolgot.
  • Moby
    #136047
    Csodálkozol?
    Nemtaláltak senkit, akinek ezek után még lett volna pofája kiállni a szinpadra
    Az ottülőkre is rábaszták a vellanyt, és bekűkdték a takarítónéni sereget, hogy hajtsák ki a keciket, nincs má itt semmi látnivaló :D
  • Macccy
    #136046
    Mindent leszarok, nemérdekel kinek tetszik, kinek nem a doboz, mert úgyse azt nézed. Nem érdekel a CoD, az összes videó volt úgyis (fakó picit, ejnye) ... Nemérdekel. De MI az HOGY így zárták LE a bemutatót? Semmi előadásmód, semmi host-viewer dolog, lecsapták a villanyt?? Ezért tényleg kár volt ...

    41 perce nézem a képernyőt és várom, hogy vége legyen a szünetnek vagy valami. Hát ezt így nem lehet csinálni gyerekek!
  • Renjike
    #136045
    BF 4 motorja megintcsak más mint a 3-é. Ez a Cod tényleg jobb mint az előző és szép is de a víz efekt meg a robbanás a háznál borzalmasan nézett ki , kb mostani cod szint.
  • DarkSector
    #136044
    Több a viasz rajta ez tény.
  • DarkSector
    #136043
    Mondjuk engem sem az riaszt vissza hogy nem tudom viszonteladni a játékokat, hiszen nem vásárolnék live-on vagy steam-re pc-n ha ez érdekelne.
    Persze számít, nem degradálom a jelentőségét, de engem személyszerint nem tántorítana el.
  • TDC Geronimo
    #136042
    És fényévekkel szebb is, mint ez.
  • Mr Manson
    #136041
    Várjuk ki .... amugy engem marhára nem zavar.
  • DarkSector
    #136040
    A battlefield 3-4 engine-je is az.
  • Moby
    #136039
    1 mondatban:ha tévézni akarsz vegyél xbox one-t. Játékra jó lesz egy ps4 is :P

    A viccet félretéve, mivel semmit nem mutattak be (ami várható is volt), fogalmam sincs mi értelme volt ezt megtartani 3 héttel az e3 előtt. Hacsak az nem, hogy attól félnek, a másik ellopja a showt. Mondjuk ezért nem is lett volna kár. Kibaszott ciki már ez a nyomorékmarketing amit ez azegész iaprág tol nemlétező gépekkel, kontrollerbejelentésekkel, targetrenderekkel, cg intrókkal.
    Anyátokat buziak :(
  • TDC Geronimo
    #136038
    És???!!

    Tudod mekkora piac van ebbe? Saját sírjukat ássák.