176613
banner
  • Totti5
    #136317
    Nem támogatja a 360-as kiegészítőket az Xbox One

    Az Xbox 360-as kontrollerek és egyéb kiegészítők nem lesznek használhatóak az Xbox One-nal, erősítette meg a Microsoft. A Joystiq-nak küldött közleményben kitérnek arra, hogy a teljesen a nulláról újratervezett konzol nagyobb sávszélességű adatátviteli technológiákat használ, így például a Wireless Controller is jobb minőségű hangot tud majd közvetíteni a headsetből, és hasonlók. Ráadásul szintén az új technológiáknak köszönhető, hogy a Kinect meg tudja találni az Xbox One kontrollerét.


    Fanatec kormány mennyire tartozik ebbe bele? mert rájuk küldöm az atomot, ha a Forza 5öt nem tudom a kormányommal játszani, de itt gondolom a vezeték nélküli dolgokról van szó elsősorban. USBnél ez lényegtelen.
  • Ragnar360
    #136316
    na és most ugye VGA és HDMIről van szó. anno láttam boxot monitorra kötve, most nemtudom h csak sima VGA kábel volt vagy VGA-DVIs volt, mind1 nem lényeg. Ha jól emlékszem 1080i-be tolta skálázva és elég jó képe volt, jobb volt mint egy tv-n a 1080i. Na de persze akárhogy nézzük, néztük nem volt olyan mintha egy jobbfajta tv-n lenne az egész.
  • Ragnar360
    #136315
    szokás szerint adja:)

    Maccy: oks:) amúgy HDMI nyilván a legjobb és majd számítunk mégszebb képre, mégha igy se csalódtunk;) anno komponensel toltam még mikor nem is volt HDMI-s a box, az se volt rossz annyira. Akkor mikor bejött és elterjedt jobbna a HDMI sok diskurálás ment (és jó is hogy elterjedt, mondjuk az geciség h sok mindenhez nem adnak HDMI kábelt alapból) és az köztudott volt, hogy pl a feketét jobban kihozza a HDMI meg ilyen apróságok.

    Nagyon jó kis minőségi interface és jó szabvány is egyben. Sok mindent le is egyszerűsít.
  • DarkSector
    #136314
    CoD motorjával kapcsolatos téma lezárása érdekében!

    Ez az előző generációra szól:

    Ahogy Totti kollega fejtegette, a multi végett és már én is párszor írtam, a multiban nem a látvány a minden, volt egy tök jó motor, ami lehet csúnya volt, de gyors, korrekt irányítást biztosított, és a multiban csak percekig érdekli a játékosokat a grafika, nem baj ha van, de egy multiban egy idő után nem ér önnmagában semmit.

    Ahogy régen cod4-ben is lebutították a játékot, egészen mostanáig csak legyen fps.
  • Macccy
    #136313
    Én olvaslak ám, nem hagyunk hátra senkit!! :) De őszintén dunsztom sincs, kábel kábel, röhej hogy egyáltalán ennyi féle van. HDMI-vel nagyon nem tévedhetsz ...
  • Totti5
    #136312
  • Ragnar360
    #136311
    ?
  • Totti5
    #136310
    Egyszer ajd megérted ( meg a többi hater ), hogy 60 fps óriási áldozatokat kívánt meg. Amit csináltak, az így is teknó bravúr és még így is tartották ( a lehetőségekhez képest ) a lépést az aktális 30 fps se csilli villi konkurenciéval.

    720P-vel szar lett volna az fps, akkor már lehetett volna 30 azzal biztos suhant volt, de nem az volt a cél. Amúgy meg pont a COD volt az ahol a képminőségre nem igen lehetett panasz hiába nem volt 720p. Persze fogásnak mindig jó. Elképesztő miket olvas az ember.

    Kedvencem tegnapról a többségnek nem tetszik. Kérdeztem az illetőtől hogy a 20 millió eladott példányhoz vizsonyítva mi a többség? ha nem utaálná az a "többség" ennyire nyilvánosan, akkor 60 millió menne el belőle?

    Persze a "kutya érzelmileg zsarolja a vásárlót" a legjobb amit ebben a genben láttam mint fikaaalap!
  • Macccy
    #136309
    HÁLÓ 4 natív 720p volt, meg is ütött rendesen a grafika ... És fix 30 fps és post process AA ... Azé nem egy hihetetlen dolog ez mint azt bizonyították.
  • Macccy
    #136308
    Előre tudom, és a QTE -kért, a béna irányításért, a jégsapkák olvadásáért és a Golf áramlat lassulásáért valamint a szén-dioxid szint folyamatos emelkedéséért is a konzolok tehetnek. Az írógép pedig a legjobb játékra ... :D
  • TDC Geronimo
    #136307
    Mostani is illett volna, ha legalább gen végére eléri natív 720p-t, de nem tette :p
  • Totti5
    #136306
    Remélem.
  • Macccy
    #136305
    Illene neki, különben nem veszik a hardvert a pistikák! :)
  • TDC Geronimo
    #136304
    Honnan tudod, hogy 1080p lesz? Erre nem mernék egy nagyobb összegben fogadni.
  • Totti5
    #136303
    1080P 60 fps kezdőcímnek? állam a földön lesz. Aztán ugyis generéciós különbség lesz a következő részek és ezen részközt. Ugyan úgy mint a Call Of Duty 3 és mondjuk az MW/Black Ops esetében.
  • Ragnar360
    #136302
    Mennyi különbség lehet egy VGA kábel 1080p között és egy HDMI 1080p között?
    Előbbi is elég szép, de azért 1-2 dolog nem olyan ahogy kéne.
    Pl: körvonalazódások, fehér jobban rikít ilyesmi.
  • grebber
    #136301
    Ezzel az új nextgen vs pc dologról hamarosan lesz egy cikk Abu85 részéről,melyben kifejti miért is kell majd PC-re butítani a game-eket.
  • Moby
    #136300
    Ezeknek az elbaszott projekteknek megvan a saját meséjük. Mindnek.
    Szart sem segít rajtuk. Elbaszni bármit el lehet, a kiadó mindig bele fog ugatni, ésatöbbi.
    Néhányan ugyanilyen feltételek mellett is tudnak időre, kiemelkedően teljesíteni.
  • Macccy
    #136299
    Mármiért néztem volna PC (?!) alkatrészekre hokizó geek tesztelők mit szenvednek nemtommilyen titán-gólem-vérfarkas vagy vipera kódnevű dupla kártyákkal. Lassan maghasadást idéznek elő azokkal a szarokkal aztán nézhetnek, de akkor sem érdekelne mert PéCé. Azzal meg táblázatkezelni és szövegszerkeszteni szokás. :)

    Na sebaj, úgyis elméleti vita az egész. A jelenlegi konzolok alaposan túlteljesítették amit bárki elvárt volna 6 évvel ezelőtt és ha annyira gémingre csinálták a következőket is mint ezeket, akkor nem lennék meglepve, ha bejönne a 4K support játékban úgy 2015-ben amikor jön a Gears of War 7 - Revenge of the Returns ;)
  • vg
    #136298
    Így van, én se. Igazad van.
  • TDC Geronimo
    #136297
    De te se ha azt hiszed, hogy az a HW alkalmas 4k gémingre lehet ott bármilyen architektúra...
  • vg
    #136296
    Te sem érted az egészet, lehet abban 10 darab titán is, akkor is szar lesz!
  • Mr Manson
    #136295
    Pontokért lehet venni "gold"ot?
  • TDC Geronimo
    #136294
    Gondolkozz már. Megnézted az eurogamer 4k gaming tesztjét? 2db 1000 dolláros titan kártyán se megy zökkenőmentesen. 4K gaming nem lesz köv gen konzolokon, de amúgy is semmi értelme sincs. Még videónak se, mert mire az elterjedne jön az újabb gen...
  • Macccy
    #136293
    Hú hát nemis tudtam, hogy ide informatikai mérnök végzettségű jósok járnak fórumozni ... A PC hardver erejének nagy részét kukába baszhatod a fölötte seggelő rendszer miatt, még mindíg nem tanultál semmit, halló, McFly! :) 2006 elején lefogadom ugyanígy kiröhögted volna a PS3-at és a Box-ot ha valaki azt mondta volna ez egyszer Metro LL és FarCry3 szintű motyót fog mozgatni ... One never learn ...

    Szóval a jóslást hagyd meg az ezoTV-nek és egyelőre maradjon a sajtóközlemény, mely szerint "nincs hardveres akadálya a 4K felbontáson futtatható játékoknak"! És ha ez később kiderül, hogy Limbo 3-at és Rayman 8-at jelent, akkor sincs semmi ...
  • vg
    #136292
    Lehet 20x erősebb is erőből a nagy pc-d, amíg a szar pci express buszon keresztül éri el a rendszermemóriát addig a apu-s cucc 40x gyorsabb lesz mindenben. Szóval simán megoldható a 4k.
  • arty
    #136291
    ... mközben pécén a 3x erősebb hw sem képes rá?

    jah, várjuk a csodát, mint a birkák a nyírást :))
  • Macccy
    #136290
    Látod ez így van, énis folyton emiatt szipogok. De én picit másképp állok hozzá, nem vagyok vérbeli gémer : én úgy vagyok vele, hogy erre a dzsumbizásra legyen felkészítve az AI és slussz, multiban mások ellen meg vagy fűnyíróMod activated, vagy ami valószínűbb, hogy úgyse játszok mások ellen, mert béna vagyok ... just like that

    :)
  • Macccy
    #136289
    Abban az öt évben a Microsoft is ugyanúgy sáros volt, legalább 2x újraírták a forgatókönyvet is, de az engine-nel is bajlódtak a Windows+Intel négymagos lófasz fényezésére ... akkorra már MS volt a tulajdonos. Nem tudjuk mennyi volt benne tehát a kiadó akadékoskodása, ami szintén késéseket okozhatott. Plusz ott volt az is amikor már elmondásuk szerint majdnem kész volt az Alan Wake és a Microsoft úgy döntött, legyen a cím Games for Windows helyett Xbox exkluzív cím! Na akkor ugyebár megint ment a móka, hogy átírják ....

    Én ekkor vettem Xboxot, AW miatt :)
  • Macccy
    #136288
    Megint előre vagy okos és érzelemből kommentelsz. NEM tudhatod. Lehet, hogy valóban lesz, honnét tudod most mit fog bírni az a nyócmagos meg nemtommilyen GPU-s doboz. ... Eehh
  • Harlekin
    #136287
    Mivel ott TE nem közvetlen azt a tartalmat veszed ,sőt azt se tudod,hogy mire fizeted ki így értelmes amit leírnak.Ha lesz 5.dlc azt már nem fedezi a passod így azt már nem ingyenesen szeded le...A jogot veszed meg,hogy leszedheted az "első" 4 dlc-t "olcsóbban"
  • Harlekin
    #136286
    bolgár nem bulgár
  • Harlekin
    #136285
    Kurva szép kurva jó pont mint 1 festmény vagy nem is pont mint az igazi.
    De ezzel nekem mindig csak 1 rohadt nagy bajom van éspedig az,hogy ez rohadtul nem a natgeo esőerdő ism.ter. film vagy 1 bulgár kertészetet bemutató rész.Mert itt a 2. fűcsomó után(ami 5 cm látótávolságot eredményez) kb 10 bulgár kertész akar HARD fokozaton kinyírni amiből Én baszottul semmit nem látok.
  • arty
    #136284
    q3 engine = quake1 engine on steroids = wold3d engine on steroids^3
  • arty
    #136283
    És mindez 60fps-el. Vállalhatatlan!

    (én abszolut elvagyok a mostani codok grafjával is, csak a játékmenetet untam el az MW2 után)
  • Moby
    #136282
    A remedy az xbox GSC-je. 5 évig készült valami, ami egész másnak indult, alig tudni hányszor változott a koncepció a színfalak mögött, soha senki nem fogja bevallani mennyi pénzt emésztett fel, és a végén megszületett valami, ami ugyan teljesen rendben van, de ha mindezt beleveszem, akkor egy zsíros kenyeret nem bíznék mégegyszer a remedyre. Csak szigorú őrizettel, folyamatos ellenőrzéssel, stb.
    Nem volt annyira durva, mint mondjuk a DNF, de ezek M-I-N-D-I-G halálra ítélt projektek. És tonképp teljesen rendben van ez így, ilyenre dolgokra nincs szükség. Legyen egy erős koncepció, legyen egy tartható timeline, egy kalkulálható budget.
  • TDC Geronimo
    #136281
    4k gaming azon a HWn? Max videózás lesz nem gaming.
  • Macccy
    #136280
    FYI ... Xbox One Can Do 4K Gaming + néhány dolog, az indiai csávó szerint sem kell netkapcsolat a single játszáshoz: link
  • Totti5
    #136279
    "Metro: Last Light season passt: a bérlet megvásárlása (14.99 euró / 1200 MS pont) ingyenes letöltést biztosít a közelgő négy letölthető tartalomhoz"

    Most komolyan, én vagyok értetlen vagy tényleg baromság leírni közvetlen egymás mellé hogy ennyibe kerül, és ha kifizetted akkor INGYEN van? mert le vaqgyok hordva idiótának, hogy ez így értelmes és kussoljak. Ezek szerint most hogy megvettem a Split/Second-ot, akkor ha bekapcsolom holnap a boxot INGYEN letöthetem? akkor minden ingyen van amiért fizettem? mert miközben töltöm le akkor már nem fizetek.
  • DarkSector
    #136278
    Persze hallottad itt is mindenki megmondta a frankót.