176613
banner
  • DarkSector
    #136357
    Vezetéke ezekre is köthetsz. :)

    Miért hagynád ki az élvezetet hogy egy játék 2x annyira hosszú lesz mert fele dő a töltögetéssel menne el, addig meg pihennél...kábelessel nincs kontroll, bezombulsz egy játékba és hamar végetér. :D

    Nekem van 4 tölthető elemem, nem értek hozzá, de az gáz ha feltöltöm őket és mikor a töltőből kiveszem felmelegszenek?
    Illetev 10-20óra töltéssel tudok játszani egy délutánt...kb. :D
  • Harlekin
    #136356
    Le is szarom mivel megy,mert nálam biztos,hogy vezetékkel majd...
  • DarkSector
    #136355
    Lehet csak microsoft elemmel fog működni. :D
  • Harlekin
    #136354
    lehet MS gyárt majd hozzá külön tégla elemet jó drágán...ki is telik tőlük...
    Mind 1 majd kiderül,de azt biztosra veszem hogy az ott benne 1 lipo aksi nagyítsad ki a képet és nézd meg a felső sort...igaz nem tökéletesen kivehető meg fejjel lefelé van az írás...
  • DarkSector
    #136353
    kistégla elem?
  • Harlekin
    #136352
    nem vitatom de képek viszont nem ezt mutatják.
  • TDC Geronimo
    #136351
    "The controller still takes AA batteries, but the humplike compartment is gone. So are the screwholes."
  • Harlekin
    #136350
    közbe rákerestem infók alapján infra led lesz benne ergo a kinectnek mindig látnia kell ha szükséges.Tehát ha a game igényli a kinectes kontroleres támogatást akkor nem játszol ágyból fekve felhúzott térdel.
  • Harlekin
    #136349
    Nekem az inkább 1 li-po akksira hasonlít mint aa elemekre és nem is lenne rossz,mert baszott jók a lipok az AS fegyomba is lecseréltem a ni-cd-t rá.
    1 nagyon nagy baja van,ha totál,de tényleg totál lemeríted meghal Én 1 et kinyírtam azzal hogy rajta hagytam a tracer ledet a fegyon és vége lett az aksinak nem veszi a töltést.
    De lehet hogy aa elemek lesznek csak furcsállom hogy jelen tudás szerint az a kontroller 2x annyít fog zabálni mint a mostani és megmarad ugyan az a tápolás...


  • Macccy
    #136348
    Na az jó, részemről legalábbis. Teljesen jó.
  • TDC Geronimo
    #136347
    Azinternetrő

    Több helyen is írták és tegnapi majornelson Q&Aba is volt
  • Macccy
    #136346
    Erre énis kíváncsi vagyok, de pont emiatt is vagyok pipás, hogy a hardver finomságait, a találmányt, a designt nem részletezték a bemutatón. Pedig érdekelne mi miért hogyan ...

    #136343 Jerry, honnét tudod hogy AA? Én örülnék ha AA lenne, mert most is vettem egy négyes csomag akksit.
  • Harlekin
    #136345
    1 dologra leszek kíváncsi.Miként fog co-operálni a kinectel mivel a kinect vizuális eszköz így adott hogy látni foglya mint teszem azt a ps a fagyit és ezt támasztaná alá az is,hogy nem véletlen olyan a kontroller eleje az a fényes felület.De akkor hogyan töltöd game közbe(pozitívum,hogy az ott 1 micro usb csati nem MS féle elbaszott szabvány) ott lóg a vezeték ami ha kis mértékbe is de befolyásolja a dolgot...De ha esetleg a kontrollerbe gyorsulás mérők lennének mint wii akkor még a térbeli elhelyezkedés mindig nincs megoldva,tehát vissza az előző dologhoz látni fogja na,de akkor hogy játszol az ágyból fekve felhúzott térdel öledbe a kontrollerrel...sok itt a kérdés
  • Ragnar360
    #136344
  • TDC Geronimo
    #136343
    2 AA elem megy bele még mindig
  • Harlekin
    #136342
    Hogy az önjelölt Grétsy László tanár urak kötekedhessenek.

    Pedig:
    A cmabritgei emegyeten kéüszit eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaaon Bleül nicsn jlneestögfée aannk, mkénit rdeeözndenk el a btüek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlö, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jlneeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

    Úhygoyg tnseseek mdkknneeit bkébeén hyagni a hleysersáíi fmonisáokgkal!
  • DarkSector
    #136341
    Szerintem is faja, a régi már alapon egy kiváló koncepció volt, minek váltani, annyi hogy a kialakítása a nagykezüeknek is jobb lesz, nem lesz nagyon tömzsi a joy, és az analóg karok is mintha jobbak lennének, legalábbis ránézésre.
    Remélem nem kopik annyira.

    Én azon lepődtem volna meg ha változott volna alapjaiban a kontroller.
  • orichalcos
    #136340
    XBox one joy

    Bitang jól néz ki szerintem, és tényleg nem AA elem megy bele.
  • Macccy
    #136339
    Egyszer majd megérted, a hejesírás mijért fontos ... :)
  • Harlekin
    #136338
    Nyilván akaratlanul érthetően MUSZÁLYBÚ
  • Macccy
    #136337
    Nemistudom. Nagyonnagy HALO rajongó vagyok, próbálom látni ebben is a minőséget, de egyelőre csak a zene ami csodás, a többi nem jön be.
  • Totti5
    #136336
    Amit tudok azzal nincs gondom ( ha a Fanatec teljes support megmarad!!! ) de mivel semmit nem tudok, majd az E3 után lehet érdemben nyilatkozni.
  • Ragnar360
    #136335
    katt!
    na ilyen van. ez kábé saját magának az ellensége árba szerintem. 65-66k kérnek érte itthon. Szép stabill full hdba tolja a képet, IPS panel és az is faszság, hogy játékra nemjó az ms miatt. átlagba 5ms-t tol. ettől akadtak jóval drágábbak nagyobb ms-el.
    2 hdmi, usb port, scart, komponens, 3d monitor/tv kártyaolvasóval. a szemüveg is gecijó amit adtak hozzá, a szemed bele se fájdul. Az igaz, hogy a 3d-je passzív, tehát ergo konvertál, mindnet felkonvertálhatsz mégha az nem is lesz olyan, mint egy rendes 3d anyag ugye.
    katt!! na közbe már van egy nemtúl jó de magyar videóteszt is. 9/10-t kapott ha vkit csak ez érdekelne:D

    Rövid használat után is csak ajánlati tudom, pc-re, konzolra és még tvre is tökéletes, gecjó képe van:) 65k-ért.
  • DarkSector
    #136334
    Elképesztő hány megrendezett CG-re írtátok már hogy elképesztő, és az ingame meg ...:D
  • Totti5
    #136333
    Elképesztő mennyi árad belőle az igényes scifi hangulat. Hiába Bungie. Zene motívumait le sem tagadhantnák!

  • arty
    #136332
    gyorsan rohanjunk csr elitet venni 600 euróért - hogy aztán az se menjen box1-en :DDD
  • arty
    #136331
    Rettegek, mert ismerem az MS-t.
  • arty
    #136330
    ezek mondták, hogy xboxon és ps3on 1080p játékok lesznek?

    jah, lett 1-2, mutatóba :)

    nagy felbontáshoz hatalmas ramsávszél kell, ami az xbox one-ban nem áll rendelkezésre.
  • arty
    #136329
    a vganak a pécében helyi memóriája van és az xbox vánnál 2-3x gyorsabb.... nem nyul a system ramhoz, mivel a lokál sem elég gyors :)
  • Macccy
    #136328
    Hmm, na most ezzel az "Xbox nyelve" dologgal akarva vagy akaratlanul egy érdekeset mondtál: ha az PowerPC alapú nemtommi volt, AIX szerver :) ... és ugye ez meg Windows gyakorlatilag ... háát :/
    De biztos lesz átalakító, reméljük. Moby te vagy a hardware geek, mit tudsz erről mondani?
  • Macccy
    #136327
    A Mizo reklámban a tej adó vidám bociknak mi a frászért van férfi énekhangja?! ... Uhh-oohh :|
  • Ragnar360
    #136326
    Totti: összességében eddig hogy vélekedsz az Xbox ONe-ról?:) egy-két szóban pls.
  • Ragnar360
    #136325
    jaja de mind1:) mert a kérdés akkor is még adott:D
    a monitor ajánlott felbontása is 1080p ettől többet nem is tud, de ez tudja, régebben sok monitor nemtudta még a full hd-t, widescreennek meg kb mindegyik wdiscreen ;)
  • Harlekin
    #136324
    1 dolog viszont biztos,ha nem fog menni vele akkor biztosra vehető,hogy lesz hozzá valami átalakító...
  • DarkSector
    #136323
    Hát ez majd szerintem zsákbamacska...nem lehet tudni milyen szoftverek lesznek a boxban miket támogat, nem lenne ucsó bill+egér, játékhoz, vagy netezéshez.
    Nem mintha akarnék tv-n netezni.
  • Harlekin
    #136322
    De ha az usb-s cuccokat támogatná akkor támogathatná a saját régi vezetékes kontrollert is függetlenül attól hogy a kontroller "kommunikál" a kinectel.Na most ha a saját régi eszközük ezt nem fogja tudni akkor nem tudom mire számíts...
    Mert ugye hiába van 1000 féle usb-s kormány nem mind tudja az xbox "nyelvét"...
  • Macccy
    #136321
    Nyilván USB megy ... nyilván ... nyilván (?) :)
  • Totti5
    #136320
    Kontroller meg a wireless dolgok nem érdekelnek, azok teljesen érthető.

    Engem csak a highend Fanatec kormányom érdekel.
  • Macccy
    #136319
    Neee nee ne hasonlítsd egy TV 32-42 inch átlójú képét egy 20-24 inch átlójú monitor képéhez. Főleg ha még nem is 16:9! Egy monitoron a képpontsűrűség hatalmasat dob a kép "minőségén" ahogy én is befostam mikor megvettem az iPhone- t ami ugye 326 pixel/inch! Nem mindegy!
    Egy 32" képátlójú FullHD LCD tv 68 ppi, egy 40" átlójú mégrosszabb, 55 ppi!
    Egy átlagos 22" LCD monitor (1680x1050) natívan 90 ppi ... minusz a skálázás persze, de az a tévénél is ront kicsit.
  • DarkSector
    #136318
    Xbox 360 sem támogatta a Classic cuccokat, annyira nem lep meg, sőtt PS esetében is igaz. :D