10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • vtomika
    #10868
    üdv.egy kérdésem lenne.SZeretem e lövöldözös játékokat de nem nagyon jön be hogy a pisztollyal játszok.vettem classic contollert gondoltam azzal régi élmény lesz de nem enged vele semmilyen lövöldözős játékot játszani.kellene neki a nunchuck. valaki tud ebbe segíteni??
  • zola2000
    #10867
    -> nagyon szép halál :)
  • zola2000
    #10866
    Éredekes, pedig hamarosan jön a project zero (fatal frame) 2 remake, utána még a fatal frame 4 is jönni fog gondolom, és azokon kívül még a dragon quest 10 fog érdekelni wiire.

    Az E3mon az összes gép közül pont a 3DS felhozatal volt a legjobb.
  • shenmuedc #10865
    Sin & punishment
  • Lumania
    #10864
    Akkor kérdezek egyet.
    Tud valaki Wii-re valami jó Shoot'Em Up-ot?
  • Zozo76
    #10863
    Teljesen lehalt ez a topic...
  • kisgabo
    #10862
    az egész nintendo piac hullaszagú. :D a 3ds főleg.
  • Yorg
    #10861
    Őszintén szólva engem nem érdekel ez a játék.
    Túl Gears of War-os, ami nekem kb. megtestesít mindent, a mi rossz a mai gaming-ben.
    Ezt sokkal jobban várom:

  • zola2000
    #10860
  • zola2000
    #10859
    nagyon kihalt a topic ... pedig HOLNAP JELENIK MEG A LAST STORY!!!

    (aztán a xenobladeben is még rengeteg mellékküldi maradt a zeldának még neki sem indultam komolyabban)...

  • lordbalu
    #10858
    http://www.gamechannel.hu/cikk/hirblock/az_5_legjobb_mozgaserzekelos_jatek_a_2011es_e3on&nomobile=igen%27%27%27%27%27%27%27%27
    Személyes vélemény lusta vagyok mozogni XD, de nekem megérte s a WII U-t is meg fogom venni, ha ugyanilyen mókás lesz s megéri a pénzét.
  • Victor1103
    #10857
    Halihó!

    A következő kérdéssel fordulok hozzátok: Most láttam elérkezettnek az időt egy wii-re való beinvesztálást mivel már egész korrekt az ára a cuccnak illetve használtan a játékok is beszerezhetők olcsón.

    A kérdésem csupán az lenne hogy meg is éri?

    Nyilván akad itt 1-2 Wii tulaj aki véleményt tud alkotni arról hogy mennyire jó a konzolhoz képest a szoftverkínálat? Azt tudom hogy a Wii-nél 1 minőségi cuccra jut 10 szemét és engem tényleg csak a jó címek érdekelnek,de valóban olyan jók-e hogy úgymond "systemseller" titulus kijárjon nekik?

    Másik kérdésem még hogy volt ps move-om és ott ez a hadonászós cucc elég lapos volt és a kínálat is, a wii játékokba mennyire van inplementálva ez a "feature"? Nagy arányban jelen van a játékokban vagy itt is csak "mozgásérzékelős a joystick oszt örüljön neki az egyszeri parasztember" jelleggel fut?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • fodorandi82
    #10856
    sziasztok nem indul egy játék se a wiimen pedig eddig jó volt minden most meg azt írja ki hogy DVD Read Error (1053)
    Légyszi segítsen valaki hogy most mit csináljak vele vigyem el valami szervízbe vagy frissíteni kel azt meg nem tudom hogyan kell
    előre is köszi a segítséget!
  • Beast Machine
    #10855
  • qwertzi
    #10854
    Sziasztok!

    A régi fajta, álló, GC kompatibilis Wii-t lehet még kapni? Vagy leállt már a gyártása és csak elvétve lehet 1-2 raktáron? Nagyon megtetszett a Zelda sorozat és végigtolnám az összes részét, ezért jó lenne ha nem kéne külön GC-t is szereznem... Sajnos Pécsen csak fekvőt lehet kapni, az úgy tudom, hogy nem GC kompatibilis:(
  • shenmuedc #10853
    Hát ha át tudtad állítani, akkor biza moddolva van. A cios is lehet hogy régebbi fajta. Van még 222,223 is a sima játékokhoz. Meg néhány játékot nem mindegy milyen beállításokkal indítasz.
  • gsg16
    #10852
    köszönöm a válaszokat!nincs moddolva a gép,és nem is frissített a lemezről.időközben próbáltuk frissíteni a wii-t,de valami hibát írt ki.viszont megtaláltam ezt a számot,"cIOS 249" nagy nehezen a game options-ben,és átírtam 250-re.ettől elindult a játék.
  • shenmuedc #10851
    Ha egy játék frissítést igényel, akkor rajta van a lemezen, és amíg nem frissít el sem indul (persze csak módosítatlan gépnél és eredeti játéknál)
  • gsg16
    #10850
    karácsonykor lett véve a gép.akkor is kell frissíteni?csak az a gondom,hogy nem nagyon van wifi-s netünk.
  • polux
    #10849
    Ha nincs rajta Softmod és nem is tervezel akkor frissíteni kell a rendszert. (szerintem)

    Rá kell kötni a WII-t a netre (wi-fi-n keresztül).

    Itt a videón mutatják hogy kell. (egyszerű)





    A legfrissebb rendszerrel menni kell a játéknak.
  • gsg16
    #10848
    Üdv!
    köszi a gyors választ,de igazából fogalmam sincs,hogy mit,és hol kellene átírni.a kisebbik lányom kapta az anyjától a WII-t karácsonyra,és mi eddig csak beleraktuk a lemezt,és kivettük belőle.ez az első játék,ami nem indult el eddig rajta
  • polux
    #10847
    Nálam a cIOS átírása oldotta meg. (ugyan ez volt a jelenség)
    Ezzel megy nálam:

    wii 4.2 [PAL] (cIOS 249 [58 Base] Rev 21)
  • gsg16
    #10846
    Üdv!
    a vaterán árulnak már 3000Ft-ért is.én is ott szoktam a csemetémnek beszerezni.
    lenne egy kérdésem.kölcsönkaptam a call of duty black ops játékot,de nem indul el a wii-n.odáig jut,hogy a tv bal alsó sarkában kiírja,hogy loading,aztán annyi.tud valaki erre megoldást?egy 100Hz-es LG tv-re van kötve a cucc.
  • moonster
    #10845
    Bocsa a duplázásért.
    MOtion plus, 4k-ért.
  • moonster
    #10844
    Én nem vettem észre ilyen változást.
  • Bucsek
    #10843
    Sziasztok, kaptam karácsonyra Zelda játékot, de kell hozzá a motionplus. van már 3 wii controllerem, de nem tervezek venni 4.et- 4en ugyse játszunk, 3an max. Viszont sehol se találok motion plus kiegészítőt. Na már most ha esetleg találok valahol, és megveszem, akkor a régebbi játékok is pontosabbak lesznek? vagy azokkal olyan, minta motionplus nélkül játszanék, pl a mario galaxy 1-2 nél, forgatni meg mindent kell csinálni, néha ide oda ugrált ha gyorsan csináltam vagy valami. Szóval lesz változás régi játékok terén is? pontosabban leköveti a mozgást?

    köszi, boldog új évet kívánok :)
  • csilla74
    #10842
    sziasztok!!!
    Szeretnék venni wii-hez játékokat!!Tud valaki írni olcsón??
  • moonster
    #10841
    Wii Play, esetleg :)
  • shenmuedc #10840
    Pacman party
  • rumkola
    #10839
    Üdv!
    Rákattantunk a Mario Party 8-ra. Tudok még ilyen (táblás) társasjátékot?
    Órák óta nézelődöm, de a Wii Party-n és a Boom Streeten kívűl nem igazán találok ilyesmit.
    köszi
  • zola2000
    #10838
    Na megnéztem:
    total play time xenoblade chronicles: 72 óra 42 perc
    the legend of zelda skyward sword: 11óra 32 perc
    just dance wii: 8 óra 20 perc
    és a skyrim mentésem valami 3 óra körül jár ^^

    ja igen a total play timeot a nintendo chanellen belül lehet megnézni, és talán még a just dance wii szorul magyarázatra: en.wikipedia.org/wiki/Just_Dance_Wii_(Japan) akinek régiófüggetlen wiije van annak irány az ... ebay ^^' mert én sem hittem volna de egész jó, érdekes játék lett.
  • rumkola
    #10837
    játékon belül
  • lordbalu
    #10836
    Nem lehet valahogy, a gombok kiosztásán változtatni a remote-on? Pl: B legyen a Z, stb.
  • GPx8
    #10835
    Max. 4x sebességgel írd a lemezt!
  • galocza
    #10834
    halihó,
    mi is most vettünk a szülőknek, szóval nem vagyok rutinos - majd nálamnál okosabbak kiegészítenek/kijavítanak.
    készülék maga 2 fajta van: a topik tetején látható klasszikus, és a fekvő family edition. utóbbi nem kompatibilis gamecube játékokkal, szóval ha ilyenek érdekelnek, a hagyományost kell válaszd. minden csomag oldalán ott a kép a készülékről, szóval könnyű megállapítani, melyik dobozban mi van.
    ettől eltekintve, hogy melyik pakkot választod, az a te ízlésedtől függ színben ill. a pakk tartalmában. most elég szerencsétlen helyzetben vagy, az utóbbi 1 hétben 5 műszaki áruházat látogattam végig, a wii-kből nincs nagy választék már, szóval ha karácsonyra kell, kb azt veszed amit kapsz, nem amit akarsz.
    a választék kb (remoteplus és nunchuk mindben van):
    -mario kart pakk: + wii sports +mario kart és +kormány
    -sports resort pakk: +wii sports +wii sports resort játékok
    -fit plus pakk: +balance board +wii fit plus program
    az utolsó csak fekete (tudtommal), sports resort fekete/fehér, mario kart létezik ezen kívül bilikék/piros színben.
    amit én láttam hét elején/közepén saturnokban/media marktokban: mario kart (fehér), wii fit plus (fekete) és sports resort (fehér). az általam keresett fekete sports resort pakk vasárnaptól szerdáig elfogyott pl a mammutban. szóval ha csak nem kaptak új készletet (és nem ígérték), a fenti a választék, vagy annyi se.
    speialista boltokban is hasonló a helyzet, hacsak vhol véletlenül nem maradt pont 1 olyan, ami neked kellene.
    ha ráérsz karácsony utánig, lehet hogy az árak esni fognak +jön új adag az országba.
    hogy melyiket? mi a szülőknek vettük, a wii fit plus kötelező volt, de jobb lett volna külön, sports resort pakk mellé megvenni. ha autókázni akarsz, ott a mario kart csomag, abban is van egy partijáték, a sports. ha kondira kellene, wii fit plus pakk.
    az árak azonos áruházaknál is különböznek, pl határ úti saturn 57000, mammut, arena 60000 fit plus pakkra, sima fit plus +bb (konzol nélkül!) pólusban media marktban 25000, west endben 28000.
  • NintendoLacko
    #10833
    Sziasztok!!! Szeretnék magamnak venni egy Nintendo Wii-t csak az a baj hogy nem tudom milyet vegyek. Szeretném a segitségeteket kérni ez ügyben! Lécci segitsetek, irjatok tanácsokat vagy küldjetek e-mailt erre a címre:[email protected]! A segítséget előre is köszönöm! ÜDV Lackó!!!!!!! :Ð
  • ibit79
    #10832
    Sziasztok!
    Ti milyen progival irtok ki játékot a Wii-hez?Én a ImgBurn 2,5,6 verzióval próbáltam - os lemezzel,de hibát irt ki. Segitségetek elöre is köszönöm :-)
    További szép napot!
  • galocza
    #10831
    sziasztok,
    megint lenne kérdésem:
    1. vehetek nyugodtan használt wii játékokat, vagy vmi módon accounthoz kötöttek?
    2. wii játékok esetében van régiósítás? (pal/ntsc vagy é-amerika/európa, ilyesmi)?
    köszi,
    g
  • polux
    #10830
    1. Kapcsolja be a Wii és hagyd hogy teljesen elinduljon
    2. Vegye le az új vezérlő elem (akkumlátor) fedelét.
    3. Nyomd meg a sync gombot az új vezérlőn. Minden a kék LED-ek és villog.
    4. Nyomd meg a sync gombot a WII konzolon az SD kártya mellett.



    A lámpák (led-ek) villognak és pár másodperc alatt felismeri.
    Ha nem sikerült, akkor előről kell kezdeni a sinkronizálást.
  • Tomek83
    #10829
    Ha minden igaz, akkor valahol az akksi környékén van egy sync gomb, azt nyomkodd.