10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • Gabesz amdx2
    #10828
    üdv!

    vettem egy új távirányítót a régi mellé,mi a teendő az újjal? mert nem működik

    köszi a választ előre is
  • Beast Machine
    #10827
    Nemértem. (<- nem érti)
  • rumkola
    #10826
    semekkorát
  • galocza
    #10825
    úúú bocs, még egy kérdés:
    ahhoz, hogy egyik szülő fifázzon, a másik fit plusozzon, min mekkora sd kártyát kell (ha kell) beszerezni?
    g
  • galocza
    #10824
    halihó,

    földrajzilag milyen garancia van wiihez? világ? európa? kínjaim végén már ott tartok, hogy amazonról (brit) rendelek.
    ehhez kapcsolódóan: a tápot és a hálózati aljzatot összekötő madzag lecserélhető kontinentálisra? sok eszköznél használják azt a vicces 8-as profilú csatlakozót, ha olyan megy a tápba, nem lenne semmi gond...

    köszi,
    g
  • natalyel
    #10823
    Köszi.
  • moonster
    #10822
    A legtöbb oldalt rendesen behozza, de a JAVA-val, néha Flashhel gubanca szokott lenni. Youtube-ot letolja jól, de csak alacsony minőségben, mert nem bírja a gép.

    Van olyan dolgo amiért a SHOP-ban fizetni kell, és általában pontokban. Levés az ingyenes alkalmazás, és valamelyiknek országzárja van. Pl: BBC player. Ezeket a wii-n keresztül éred el.

    A legtöbb játékot a géphez kapott irányítókkal, wiimote+nunchuk-al lehet tolni. Érdemes beszerezni a motion plus nevű kiegészítőt, mert néhány játék megköveteli. Érdemes továbbá még egy irányító szet-et venni, mert párosan jó tolni, ez party-konzol :)
    Ha újan veszed a wii-t, akkormár motion plus-szal szerelve kapod.

  • moonster
    #10821
    Csakis PAL-os játékokat vásárolj, ezek az európai kiadások.
    Létezik, US (usa), JP(japán) verziók, amelyek akár tönkre is tehetik a gépedet.
    Vásárolni meg...nehéz ügy. Általában nincsenek nagy különbségek. Akciókat kell figyelni.
  • jodzsep
    #10820
    Sziasztok.

    Most szeretnék vásárolni egy ilyen terméket, csak lenne az elött pár kérdésem :).
    méghozzá: rendesen lehet rajta internetezni, ez alatt azt értem hogy kb. úgy mint egy pc-n(rendesen behozza az oldalakat nem kell plusba fizetni szolgáltatásokért, driverekért) stb...
    játékokhoz külön kell, vásárolni karokat, kiegészítőket, vagy az alap (távirányítóval) lehet játszani minden játékkal?, vannak hozzá ingyenes játékok, ha igen hol lehet letölteni? előre is köszönöm a válaszotokat. :)
  • natalyel
    #10819
    Köszönöm, így már érthető.

    Más:
    Milyen külföldi oldalról érdemes Wii játékot vásárolni? Gondolom az USA játékok nem mennek európai gépen... Paypal van.
  • Probatbicol
    #10818
    Ha jól tudom, csak a Nintendo által kiadott játékokban van pont, más kiadóéban nincs, a két példádban ezek Disney ill. Sega.
    Ha a borítón a jobb alsó sarokban az van, hogy Nintendo, akkor van, ha az, hogy Licensed by Nintendo akkor nincs.
  • natalyel
    #10817
    Sziasztok.

    Új Wii-sek vagyunk :).
    A gyári két játékhoz megvannak a kódok, melyekkel Wii-csillagokat, azokból meg Wii-pontokat lehet kapni, ez oké.
    De van másik két - természetesen új, eredeti - játék is, amikben nem találok ilyen kódot.

    Kérdés: minden játékhoz van ilyen kód, vagy csak némelyikhez, van-e lista arról, hogy pontosan mely játékokhoz jár ilyen pont-kód?

    Ezekben nem volt kód:

    http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/games/wii/disney_epic_mickey_18239.html
    és ez:
    http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/games/wii/mario__sonic_at_the_olympic_games_6392.html

    Előre is köszi.
  • Ayo
    #10816
    A teljes leiras driverek meg minden ami kell hogy hogyan is tudtok wiimote + nunchukkal PC-n akar SNES vagy barmilyen jatekot jatszani:)

    http://jateknaplo.blog.hu/2011/11/21/wiimote_nunchuk_pc
  • fityere
    #10815
    3ds-t keresek játékokkal
    Nintendo wii 4.1 softmod neogamma a legújabb, homebrew. Viszi a gamecube játékokat (1 lemezen több játék) és a dual layer lemezre írt backup játékokat is.
    1db remote
    1db nunchuk
    1 db pisztoly
    1db golf ütő
    1db baseball ütő
    1 db tenisz ütő
    1 db Wii sport játék
    2 silicon wimote tok
    Az alap gépel együtt jár
    kb 20db backup játék + gamecube játékok( ezeket is viszi a gép) több játék egy lemezen.
    Programok a gépen telepítve a gamecube és a másolt wii játékok futtatására.
    32000ft
    Aksi usb töltövel a remote kontrollerhez. ( 1 hetes) 2500ft
    1db gamepad ( 1 hetes) 2500ft
    1db Vga kábel ami ps3-hoz is jó ( 1 hetes) 5000ft
    1db rgb kábel tv-n szebb kép ( 1 hetes)2500ft
    1db memória kártya a gamecube játékok mentésére (3 napos)1500ft
    1 db Link crosbow játék
    Egyben az egész pack 45000ft

    + Nds lite feket r4 kártyával 2gb mmikrosd kártyával

    Cserélném 3ds-re legyen r4gold vagy acekard pár eredeti játék Zelda stb.
  • moonster
    #10814
    A fejlécben lévő linkeken próbálkozz, de először nézelödj sokat a forumukban, mert ha bekérdezel egyből, akkor ban-t kaphatsz. Sajnos tapasztalat! :(
  • rumkola
    #10813
    valaki tudna nekem segíteni softos cucu és a wiiware kapcsolatában?
    köszi!
  • Anubys
    #10812
    Done, sok szerencsét a szakdolgozatodhoz.
  • kisgabo
    #10811
    google?
    miben lenne jobb? más a szin, ennyi.
    a lusta büdös életbe.
  • Zozo76
    #10810
    Abban hogy nem latszik annyira ha retkes. Masban nem hiszem...
  • moonster
    #10809
    Mivel jobb?
  • kisgabo
    #10808
    igen, a fekete jobb.
  • TomBond
    #10807
    Nekem van egy fehér wii-m. Egy ismerősöm szeretne venni de csak feketét talált és azt kérdezi van-e különbség a fehér és a fekete között.
    Tehát:
    Van különbség a fekete és a fehér wii között (a színét leszámítva)?
    Köszönöm az értelmes válaszokat.
  • shady87
    #10806
    Köszi szépen, rendes vagy!

    Továbbá szeretném megköszönni minden kedves kitöltőnek, tényleg nagy segítség volt.

    Még mindig kitölthető, nagy szívesség lenne...
  • moonster
    #10805
    Utólagos engedelmeddel átalakítottam kattintható link formájúvá!
    LINK
  • shady87
    #10804
    Kedves Nintendosok!

    A szakdogám elkészítéséhez nyújtanátok hatalmas segítséget azzal, ha megszánnátok és kitöltenétek az alábbi kérdőívet. Tényleg csak pár percet vesz igénybe és a temája is ismerős lesz. Előre is hálás köszönet!

    További szép napot!

    https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGxxODBoVk9xSzAtRVlmREpvekNVYkE6MQ
  • spuri007
    #10803
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy Magyarországon kapható-e a Bit trip complete
    című játék Wii-re? Vagy ha tudtok valami tisztességes külföldi oldalt ahol van.
    Sehol se találom, előre is kösz.
  • Ayo
    #10802
    Nem tudom hogy voltmar de itt egy kis izelito a Zelda: Skyward Sword | Item Upgradebol:

    http://jateknaplo.blog.hu/2011/10/01/zelda_skyward_sword_item_upgrade
  • Tex Murphy
    #10801
    Reggel már nem volt:-(
  • lordbalu
    #10800
    Thx :)
  • rnd
    #10799
    Hátha érdekel valakit:
    A pólusban lévő MM-ben egy nagy marék (általában régebbi, de fóliás) játék kapható 2 ezerért. Pikmin 1-2, wii fit plus, animal crossing, another code r, stb stb...
  • Ayo
    #10798
    Sziasztok,

    Aki meg nem jatszott a donkey kong returns-szal annak itt egy kis gyors ismerkedos video

    http://jateknaplo.blog.hu/2011/09/28/donkey_kong_country_returns_egy_gyorsh_rash

    - hamarosan meg tobb video lesz: zelda skysword berendelve:) COD black ops multi ahogy en nyomom es meg par josag:)
  • zola2000
    #10797
    Amikor bejelentették hogy MMO szerűség lesz a DQX, akkor nagyon nem tetszett, de lehet hogy mégis érdemes belenézni, elvileg igyekeznek erős single részt is csinálni hozzá, meg így nem olyan rossz:

  • Anubys
    #10796
    Sztóóóóóóónkííííííííííp!!!! :D
    (Igen, az: "This WiiWare game is based on Interplay's 1995 first-person 3D RPG, which had players trekking through these dungeons and fighting monsters in real-time." - Gondolom a digitalizált cuccokat lecserélik 3D modellekre, hogy kicsit kissebb legyen. :))
  • vortel
    #10795
    MW3at már elő is rendeltem ps3ra :D FPS-eket csak ps3ra veszek a multi miatt. Wiit- inkább a sport-partijátékok meg a platformerek miatt vettem. De nagyon bejön a metroid meg a többi fps is rajta
  • zola2000
    #10794
    Mondjuk wiire lesz még call of duty modern warfare 3 is (én meg az olyanokat nem szeretem), viszont wiire inkább csak rpgk vannak/lesznek ilyen xenoblade/last story/pandora tower/dragon quest 10ek én meg azokat bírom.
  • rumkola
    #10793
    Jaa hogy NEM szereted az RPG-t.
    Zombie Blaster és a Spider-Man lehet jó. A Kirby pedig biztosan nagyon jó lesz.
  • rumkola
    #10792
    Jaaa, ez WiiWare lesz. :DD
  • rumkola
    #10791
    A Stonekeep egy régi legendás /dungeon/ RPG volt, lehet hogy csak a neve egyforma, de az is lehet hogy a felújítása. Ha igen, az nagyszerű is lehet, nézz utána. A többit passzolom...
  • vortel
    #10790
    Köszi a listát, ezt én is megtaláltam már, de sajnos nekem ebből nem derül ki mi lesz igazi nagyágyú, mivel nem rég óta van csak wii-m. Esetleg te miket emelnél ki a zeldán kívül? nem szeretem az rpg-ket...
  • rumkola
    #10789
    KLIKK

    Majd az új Zelda télen. :)