10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • Akey
    #10908
    Csak azért írok, hogy a Wii topikban olyannal is találkozz, aki nem beszél le a Wii vásárlásról. :D Tudtommal a Skyward Swordhöz PC-n is kell a Motion+, de akár meg is oldhatták azóta a problémát. Illetve szeretnélek rábeszélni a Metroid Prime Trilógiára. Egyébként minden konzol játékkínálatának 80%-a hulladék.
  • Fehercsoki
    #10907
    Mindennel lehet, az analóg kar lesz a "mozgásérzékelő".
  • Victor1103
    #10906
    Igen azt tudom hogy emulator és arra alkalmas pc is lenne meg xbox 360 kontroller is de a zeldakkal meg a mariokkal is lehet játszani 360 joyyal? nem kell hozzá az a motion plus kontroller?
  • Laza
    #10905
    Jóknak jók ... bár ma már egy MAI középkategóriás PC-vel szépen futnak a játékok Wii emuval :)
    Ugyan nekem van Wii-m, de pl a New Super Mario Brosst most PC-n tolom X360 kontrollerrel :D
  • Victor1103
    #10904
    Sziasztok!

    Mivel már eléggé olcsón be lehet szerezni egy Wii-t gondolkoztam rajta hogy én is beruháznék egyre. Azonban tudom hogy szoftverkínálat terén kb a 80% hulladék. Van egy pár játék ami érdekelne a kérdésem az lenne megéri-e ezek miatt beruházni egy konzolra. Konkrét játékok amire gondoltam:

    Super Mario Galaxy 1-2
    Legend of Zelda: Twilight princess
    Legend of Zelda: Skyward sword
    Super Mario Bros
    Super Smash Bros

    Kb ezek a konzol legjobb címei a kritikusok szerint, de kérdem én tényleg olyan jók-e?
  • solti
    #10903
    Sziasztok, egy alig használt, kiváló állapotú DJ Herotól megválnék, ha valaki érdekel, akkor dobjon egy mailt! balazs pont solti at gmail pont com. Budapesten kipróbálható, megvehető.
  • Akey
    #10902
    Elnézéseteket kérem, de egy kicsit reklámoznék:

    Eladó használt, de hibátlan Wii játékok, mind PAL.

    Donkey Kong Country Returns: 6000 Ft
    James Cameron's Avatar: The Game: 3500 Ft
    Batman - The brave and the bold: 3000 Ft
    Phineas and Ferb: Across the 2nd Dimension: 3000 Ft
    Agatha Christie: Evil Under the Sun: 990 Ft

    Személyes átvétel Pécsen. Posta OK.

    ON: Tudtok eredeti Remote Plus-t újonnan 11.500 Ft-nál olcsóbban?
  • humi1
    #10901
    Sziasztok!

    A wiihungary.hu oldalon szervezzük az első PES 13 online foci bajnokságot, melyre mindenki jelenkezhet akinek kedve van egy kicsit játszani. Az ajándék sem marad el. Az első három helyezett oklevélben részesül, az első helyezett pedig egy 5000.- Ft. értékű ajándék utalványban részesül.

    Mivel a online része másolt játékoknál is tökéletesen működik így várjuk a softmodos játékosokat is.

    Azokat a játékosokat is várjuk akik még nem játszottak a játékkal de szeretnék kipróbálni!



    Jelentkezni és játékról való információt itt találjátok: http://www.wiihungary.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?41810.0



    Várunk mindenkit szeretettel!


  • Laza
    #10900
    Ide is spamelek :)

    Valaki beszállna Zeldás könyv rendelésbe? Osztozkodhatnánk a postán.
    Bp-ről keresnék jelentkezőt(ket) :)

    Priviben jelezze plz :)

    Amazon rendelés

  • v43 001
    #10899
    Kösz, angolul nem nagyon tudok, de végül is a lényeget leszűrtem azért :)
  • moonster
    #10898
    Szia!

    Split screen wii játékok -> Link
  • v43 001
    #10897
    Helló!

    A COD MW3-ban lehet valahogy osztott képernyős játékot játszani?
    Ha nem, melyik COD-ban lehet?
  • Bhalage
    #10896
    OKAMI!
  • slycoop
    #10895
    Üdv.
    Én most készülök egy gépet venni/cserélni nagyon régi gépemet + 10ezret adnék egy wii ért, aminek nincs meg a külső tápegysége. Szerintetek ez megéri? Van hozzá egy resident evil játék, meg pár joy.
    Mire kell figyelni ezeknél a használt gépeknél? Ez már az uj verzio ezt lehet flashelni? És mennyi kb egy külső tápegység?
  • kisgabo
    #10894
    wii a határ úti mediamarktban most 29900. mariokart pakk.

    érdemes lecsapni.
  • elims
    #10893
    Nagyon Köszönöm!!
    A zelda megvan gc-ra -természetesen eredetiben,twilight princess-.Így a zelda egyértelmű lesz.A többi cím legalább fele ismeretlen volt.

    Mégegyszer kösz! :-)
  • zola2000
    #10892
    Moddolni bármelyiket lehet asszem, a chip nem kell.

    "Vmint milyen játékokat ajánlotok rá?Olvastam most itt a project zero-t és a fatal frame-et,ezeket biztos beszerzem,de van-e erre a gépre final fantasy?Resident evil?Vmi warcraft/diablo/gran turismo/colin rally klón?"

    FF? -> Final fantasy: Crystal Chronicles hasonló: XenoBlade, Last Story, Sakura Wars: So Long My Love, Tales of Symphonia Knight Of The Ratatosk, Arc Rise Fantasya, Valhalla Knights ami jó volt szerintem, de még sok "kisebb" Jrpg van wiire

    Resident Evil: 4 wii edition (mai stílusu RE), umbrella chronicles, darkside chronicles (magától megy te csak lősz), Resident Evil Archives Zero, Resident Evil REmake (ezek a gamecubeos részek wiire portolva, de nagyon szépek, jók klasszikus játékmenet) más horror: Juon the grudge, Calling, Dead Rising, dead space: extraction, cursed mountain

    "gran turismo/colin rally klón?" ... nemtudom hogy talán need for speed shift van e... asszem ez nem nagyon van ... talán a forma1 2009.

    Ezeken kívül "természetesen Mario Galaxy 1-2, Zelda Twilight Princess-SkyWard Sword, Metroid Prime Triology, Muscle March :) kötelező wiire.
  • elims
    #10891
    Nem azt kérdeztem,hogy hogyan kell mod-olni.
    A keretet kérdeztem,nem a "warez"-t.

    De a segítséged köszönöm!!
  • shenmuedc #10890
    Nem akarok ünneprontó lenni, de fenn a banner! Most komolyan , esetleg lemezen eredetit? Ma már nem nagy összegek a wii játékok. Ettől függetlenül próbálj meg régi szériásat inkább használtan mert az újak elég heréltek. Főleg a mini ott már sem gamecube,sem internet/wii shop, sem komponens csatlakozó.
  • elims
    #10889
    Sziasztok!

    Egy wii vásárlása előtt állok és lenne egy pár kérdésem hozzátok?
    Mire kellene figyelnem vásárláskor a későbbi flash-elés szempontjából? (milyen verziószámú lehet max.? Ha van itt ilyen limit egyáltalán)
    Ha megcsinálom a soft-mod-ot vagy chipelést -pár éve vettem egy chipet potom pénzért,azóta is bontatlan- max.hány gb-os pendrive-ot tud majd keteli és min. milyen sebességűt? (ha csak sima pendrive lenne,elég lenne a usb 2.0?Ha micro sd pendrive átalakítóban,mekkora legyen a sebessége min.? Class x?)
    Vmint milyen játékokat ajánlotok rá?Olvastam most itt a project zero-t és a fatal frame-et,ezeket biztos beszerzem,de van-e erre a gépre final fantasy?Resident evil?Vmi warcraft/diablo/gran turismo/colin rally klón?

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • kalimpa
    #10888
    Metroid Corruption kész, 95%, egyedül az óriásgólemes energy cellnél folyamodtam leíráshoz. Mindenképp egy élmény volt! :)
  • zola2000
    #10887
    Nos a MH3hoz - xenobladehez - metroid kollekcióhoz fogható? Talán még a két Zelda van, a twilight princess, és a skyward sword, illetve a szerzel egy GameCube Gamepadot, és memóriakártyát, akkor még a Wind Waker is.
  • kalimpa
    #10886
    Nekem is csak tavaly óta van, vettem egyet, pedig Xbox360-om is van, meg 3ds-em (dolgozó ember vagyok, nem apuci pénzén :)). Megvan a Metroid 3 részes kollekciója, az 1-et végigvittem, a 2-t nem volt lelkierőm, jelenleg a Corruptiont nyomom, 50%-nál járok. Ha az kész, akkor Monster Hunter 3 lesz a következő, és tervezem még a Xenoblade-et, de ha tudtok tartalmas, örök értékű játékot, javasoljatok! :)
  • laczo
    #10885
    sziasztok!
    ha valakinek van guitar hero dobszerkóhoz eladó pedálja, kérem hívjon!
    204665001
  • zola2000
    #10884
    Én meg a project zero 2t tolom, és nagyon érdekes hangulata van:



    azon kívül a legjobb játékoknak a the legend of zelda skyward swordot, a sakura warst, és a xenobladet tartom.
  • Totis
    #10883
    Tényleg kevés a hozzászólás mostanában.
    Én nagyon szeretem ezt a kis konzolt. Bár időm nem túl sok van és pár játék végigjátszása még várat magára:
    - Mario Kart
    - New Super Mario Bros.
    - Zelda
    - Donkey Kong Country
    Amivel mostanában játszok: CoD:Modern Warfare multiplayer rész. Nekem nagyon tetszik. Viszont nagyon kell gyakorolni rá mert nagyon jól játszanak akikkel összerak a szerver.

    Amiknek a kipróbálása még hátra van:
    - Metroid
    - Zelda
  • zola2000
    #10882
    A nintendo europe egyébként félgőzzel még támogatni akarja a régi wiit is, remélem hogy ez még a project zero (fatal frame) 4, és a tales of graces f, dragon quest 10 európai kiadását fogja e jelenteni, ez a három játék készen van, csak fordítani kell.
  • zola2000
    #10881
    érdekes, hogy 10 000 hozzászólásól még negyven sem esett 2012re! o_O

    pedig tavaly is volt: last story, pandoras tower, project zero 2, inazuma eleven: strikers, Rhythm Heaven Fever!

    sőt szerintem 2007, és 2010 után a harmadik legjobb éve volt a wiinek a tavalyi.
  • p00h
    #10880
    Vettem ebayről egy beéptett motion plusos kontrollert pc-hez emulátoros játékra, de nem tudom szinkronizálni a pcvel úgy, mint ahogy azt már egy kölcsönkontrollerrel anno sikerült. Egyszerűen nem látja a gép és nem tudom hogy gyárilag szar, vagy csak a gép nem szereti.
    A kérdésem az volna hogy mivel nincs wii-m ezért valaki tudna -e segíteni 10. kerület környékén a tesztelésben akinek van wiije?
    Köszönöm előre is!
  • Tex Murphy
    #10879
    Zelda Skyward Sword limited edition pack a Saturnban most 9999 Ft.
  • kezdő2
    #10878
    Sziasztok!
    Sose voltam nagy játékos a Nintedo, és egyébb játékok területén, így a tanácsotokat kérem.
    Van 3 fiam 8,6,4 évesek. Ebből Ti is kikövetkeztethetitek, hogy mindenen összevesznek. Arra gondoltam, hogy veszek nekik valamilyen Gameboyt. Ami nem is drága, több játékkal játszhatnak, és cserélgethetik is. No igen ám, de milyet!!??
    Hát ebben kérem a segítségeteket!
    Előre is hálás :)
  • TomBond
    #10877
    Szerintetek mennyiért lehet eladni egy alapgépet, FittPadot, 4 db távvezérlőt (motionnal + nunchukkal), és 12 db eredeti játékkal?
    Nem is használom csak áll a polcon. Amúgy sem ment sokat, csak amikor összejött a csapat.
  • sznus
    #10876
    Használt DJ Hero pultot keresek! Ugyanitt WiiMote (szilikontok nélkül) + Nunchuk 6500-ért keresi gazdáját.
  • dzsiii
    #10875
    38.000ért? vki?
  • Tibre
    #10874
    6 Nintendo Wii játék egyben eladó!

    Metroid other M
    No More Heroes (USA verzió) cenzúrázatlan
    No More Heroes 2
    Madworld
    Red Steel 2
    Disaster Day of Crysis

    9000 forintért vihető.
  • dzsiii
    #10873
    Hali.

    Eladó a Wii..4.3E, wiiware játékok, wiimc meg egyéb dolgok, kb 50 játék, eredeti your shape usb kamerával. 2 remote 2 nunchuk, ir. ár 45.000.-
    érd. PM-ben.
  • zola2000
    #10872
    Nee, ez a szám kész (a legpozitívabb értelemben):



    mondjuk a játék első változata jobb volt, vagy csak az lett "belakva"

    (mondjuk elég durva ára van köszönhetően az erős yennek)
  • zola2000
    #10871
    illetve egy nappal a japáni után volt!

    Fatal Frame 2
    Wii
    JP June 28, 2012
    AU June 28, 2012
    EU June 29, 2012
  • zola2000
    #10870
    Akinek Japán wiije van azoknak: kijött a just dance wii (japan) 2, irány a .....ebay! :)

    A fatal frame 2 meg nagyon szép játék lett, így a generáció végére szépen jönnek ki régóta várt címek, külön tetszik hogy ezt jóval az usa verzió előtt kapjuk, ami ha jól látom még be sincs jelentve o_O , ilyent sem csinál sok cég
  • zola2000
    #10869
    Ez is olyan dolog, hogy meg kell szokni, pcn bill-egér van, ps3mon gamepad, wiin mote+nunchuck.

    habár valahol mintha olvastam volna, hogy az új goldeneye007 támogatja a classic controllert, de gondolom játékfüggő a dolog.