10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • zola2000
    #10585
    Igen, a masodik is nagyon jo, kb az elso reszhez hasonlit felturbozva
  • Bhalage
    #10584
    super mario galaxyt nyomja valaki?

    én hétvégén visszakapom a Wiimet, valszeg megnézem, elso resz szerintem nagyszeru jatek :D
  • koryne
    #10583
    A google ezt dobta ki a hibakódodra. Ez lényegében annyi, hogy a dns-eket állítsd be manuálisan a wii-n. Remélem segít.
  • TomBond
    #10582
    Ezek a csatornák mire jók?
  • Bogdogege
    #10581
    Eddig is angliaira volt állítva ezt írja: ERROR CODE : 220602
  • zola2000
    #10580
    Ha az a bajod, hogy nincs shop chanel meg ilyenek, akkor allitsd at az orszagod mondjuk nemetorszagra vagy angliara, es akkor jo lesz.
  • Jackson
    #10579
    WII-s party játékot kedvelőktől kérdezném, hogy Mario Party 8 és hasonló party játékokhoz megfelelő a gyári remote kontroller vagy esetleg más irányítóval jobb játszani?
  • moonster
    #10578
    Igen, a neten játszottál!:)
    Akkor neted is van.
    Wifi kliens van beépítve, csak akkor tudod használni.
  • Bogdogege
    #10577
    Sziasztok lehet ,hogy hülyeséget írok, de kérdezni szeretnék valamit.Egy hónapja vettem a kis gépet próbáltam a netet belőni de nem sikerült, a héten megvettem a SuperMarioGalaxy2 meg a Fifa09-t, király mind a kettő.
    Nyomkodom a Fifa menüjét és rányomtam a online játékra és csatlakozott az EA szerverekhez, majd unrankedbe játszottam egy két mecset .

    Most akkor mi van tényleg a neten játszottam másokkal ,vagy mi pöcs volt?
  • zola2000
    #10576
    Tudom, xbox360on toltam, n?ncs bajom vele, de nem az en st?lusom...
  • Sephi
    #10575
    RDR nem jott ki Wii-re.
    Prohardver apronal lattam RDR-t 9k-ert.
  • zola2000
    #10574
    Megnéztem egy ajánlót a kis vukból, de nekem nagyon nem jön be, nagyon gagyi cg film és semmi köze az animékhez...
  • moonster
    #10573
    A Kis Vuk csak pár apró részletben próbálja az anime vonásait mutatni. pl, bazi, csillogó szemek.
    Talán ennyiben ki is merül. Nem láttam, nem is fogom.

    Red Dead Redemption kijött Wiire is?
  • Bhalage
    #10572
    en a gamepark.hu -nal szoktam erdeklodni es ha olyan, akkor behozzak ha kell valami, bar dragabb, foleg, hogy az EUR elszallt most a picsaba :D

    en telen kolcsonadtam a Wiimet, de egyre inkabb ugy vagyok, hogy visszakerem, a NoMoreHeroes2-t akarom vegigtolni aztan lehet ezt is megnezem amit ajanlattal erdekesnek tunik!
  • zola2000
    #10571
    Mondjuk nem tudom mi ütött belém, mikor letö... beszereztem az RDRt, én meg a nyugati akciójátékoktól kapok kiütést :) csak azt hittem hogy a vadnyugati környezet miatt stílusos lesz, tévedtem, viszont ez annyira megtetszett, hogy gondoltam megveszem eredetibe, aztán nézem a vaterán, semmi, nézem több magyar konzolos webshopban és szintén semmi, tud valaki adni egy megbízható helyet, ahol 10k alatt meg lehet venni újonnan (használt semmiképp se jó), nem külföldről?

    Legutóbb a dragon quest 5el (ds) voltam így, gondoltam a megjelenés után egy évvel lehet kapni újonnan olcsón -> a megjelenés után egy évvel nem lehet újonnan kapni sehol belföldön...
  • zola2000
    #10570
    Ez nem manga (az a képregény), nem anime (az a rajzfilm), ez stratégiai RPG.

    Mellesleg a Sakura Taisen nagy kultuszjáték volt japánban mindíg is, számomra év játéka (eddig), mióta megvan a mario galaxyhoz és a red dead deceptionhoz hozzá se nyúltam, nagyon ajánlom.
  • QuippeR
    #10569
    a kis vuk annyira anime, amennyire egy rozsdás fémhordó interdimenzionális hipertér-képes csataűrhajó.
  • Zozo76
    #10568
    Akkor legyen anime, banja a fene, nekem mindketto egyre megy. :)
  • moonster
    #10567
    Ne keverd a mangát és az anime-t
    Manga - képregény
    Anime - Animációs film
    Ez anime.
    De én sem szeretem...

    Nagyon bánom, h szegény Kis Vuk is kvázi animeként jött vissza.
    Meg sem néztem.:(
  • Zozo76
    #10566
    Aki birja a mangat. De en pl ruhhelem, ha a TVbe meglatom ezeket a nagyszemu rajzolt figurakat, kiutest kapok egybol... :)
  • zola2000
    #10565
    Nem tudom miért van ez a játék hanyagolva, de szerintem ez az eddigi legjobb játék az évben


    A játék egy stratégiai RPG, és egy nagyon hangulatos visual novel keveréke ez úgy néz ki ha jól teljesítünk a VN rész alatt, akkor a NewYork Combar Revue tagjai szorosabb kapcsolatban állnak, és jobban együttműködnek harc alatt, szerintem érdemes megvenni, mert nagyon jó, kár lenne, ha az ilyen játékok érdeklődés hiányában nem nagyon jutnának ki japánból, meg tényleg nagy kár lenne kihagyni.
  • Zozo76
    #10564
    Nagyon lehalt ez a topic... :(
  • webibebi
    #10563
    jólvan!csak buta voltam h frissítettem:) mer most kaptam csak meg amerikából azt ugye csak ntsc-s játékok mennek. én meg vettem 1 pal-ost azt kéne vmit csinálni már:)
  • moonster
    #10562
    4.3-nál nagyon sok HB cuccot kizártak.
    Idővel tuti, h lesz.
    Türelem
  • webibebi
    #10561
    olyan létezik h 4,3-hoz még nincsen?^o)
  • webibebi
    #10560
    köszönöm szépen
  • moonster
    #10559
    downgrade a neve, igy keress ra
  • webibebi
    #10558
    olyat nem lehet csinálni h 1 régebbi software-t rakok rá?
  • Sephi
    #10557
    Jo a tema.
  • zola2000
    #10556
    Jó, azzal kb senki nem foglalkozik, a pcs fórumban van linkelve a saját fórumra hivatkozó warez topic, annak van hatása, ennek a "warez = azonnali ban" szövegnek nincs.
  • moonster
    #10555
  • kisgabo
    #10554
    ezaz, bujtogass csak.

    egyébként, más téma nincs is.
  • CharrDen
    #10553
    Fölös warez=bannal fenyegetőzni, kb 1 éve is ki volt írva mégis mindenki arról beszélt..
  • moonster
    #10552
    szívesen :)
  • webibebi
    #10551
    nagyon szépen köszönöm!és bocsánat:$
  • moonster
    #10550
    Itt http://www.wiihungary.hu minden kérdésedre választ kaphatsz egy gyors regisztráció után.
    Csak előtte olvass sokat, utána kérdezz.
    Sajnos ez a fórum nem adhat otthont az ilyenfajta kérdéseknek, válaszoknak.

  • webibebi
    #10549
    jólvan!mostmár értem.
  • kisgabo
    #10548
    WAREZ = azonnali BAN!

    amúgy azt, de még irni se kell...
  • webibebi
    #10547
    és az azt jelenti h akkor tudod használni az jrott játékokat?^o)
  • moonster
    #10546