10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • shenmuedc #10628
    Komponens videót alakít át, gondolom érdekes lenne ha szebb lenne.
  • Renátó1985
    #10627
    Kép nem lesz szebb tőle az jó ha tudod. Egy tesztben így jellemzik: Se több se kevesebb.
  • TomBond
    #10626
    Ez a HDMI-s dolog érdekelne!
  • Renátó1985
    #10625
    Sziasztok köszi a tippeket mindent kipróbáltam csak zajos az a kép. Kis érdekesség a Wii-t másik falon lévő fali aljzatba dugva lényegesen csökkent a zaj, de még azért zajos.
    Veszek egy ilyet ez majd remélhetőleg megoldja:

    Wii2HDMI
  • drater
    #10624
    Sziasztok. nincs valakinek egy LEGO Indiana Jones: The Original Adventures? Kölcsön kérném vagy megvenném.
  • Zozo76
    #10623
    Csak egy tipp: szedjel le minden felesleges csatlakozast a TVrol, ugy hogy kozben a WII meg a TV is uzemben van. A vegen meg az antenna-t is huzd ki belole csak a WII maradjon rajta. Ha kozben megszunik a kep szemcsezettsege, akkor tudod mi okozta a problemat.
  • moonster
    #10622
    Zajos!
    Valami interferencia lehet. Próbálj kikapcsolni minden más eszközt a környékén. Hifi, dvd, erősítő, stb.
    Kábel hiba is lehet, ahogy írták.
  • megyer11
    #10621
    Én elsőre a kábelre gyanakodnék.
  • Renátó1985
    #10620
    Szevasztok

    Tudja valaki az miért van, hogy lcd tv-re rákötve szemcsés lett a wii? Félre ne értsétek nem felbontásra gondolok kb ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor szoba antennával nézi valaki az rtl klubbot :D
    Scartal van összekötve tv biztosan jó wii hagyományos kis tv-n nem szemcsés

    Valami ötlet?

    köszi előre
  • kisgabo
    #10619
    de.
  • CSOCSO
    #10618
    valaki nem akarja atvenni a hazigazdasagot tolem??
  • teremőr
    #10617
    Nah bocsi itt van erről a lánchid 19 hoteles dolog, bocs az előbbi postért csak nem nagyon fórumoztam még.
    na csak gondoltam, hátha vkit érdekelhet a dolog. magát a hotelt is érdemes megnézni, és nem minden nap lehetcsak ugy bejárkálni. okt 9én lesz.

    talán most már jólesz
    remélem
  • öregharcsa
    #10613
    ezt nem tudom milyen, de ha ilyet látsz aminek ez a neve az teljesen rendben van : Wu-Brand Wii Remote and Nunchuk
    az ára kb ugyanaz....
  • #10612
    #10524
  • Sephi
    #10611
    Az a felelmetes, hogy ott van rajta a Nintendo logo...
  • megyer11
    #10610
    Én már vettem ilyesmit ebayről. Ha arra számítasz, hogy eredeti wii termék akkor csalódni fogsz, nem az. Ezek utángyártott kis kínai kezek által összerakott noname cuccok. Persze az ára is ezt tükrözi. Ennek ellenére az enyém is még megfelelően működik, tehát lehet, hogy jól járnál vele, de az is lehet, hogy nem.
  • majorosg
    #10609
    Mi a véleményetek, érdemes ezt megvenni: Wii Remote and Nunchuck

  • Tomek83
    #10608
    Ja szóval játékokból beraktáraztad magad. Viszont ha azokat se olvassa a gép,akkor talán vissza kellene vinni,gondolom garanciális még a gép. Az NTSC-s játékot pedig vagy eladod, vagy softmodolod a gépet. Esetleg még a Freeloader lehet a megoldás,de nem tudom,hogy az létezik-e a Wiihez.
  • Goo
    #10607
    Jól állapotban lévő Super Mario Sunshine pal érdekelne!!!
    mail:[email protected]
    Üdv. Goo
  • haze81
    #10606
    Tud valaki címet, ahová lehet ilyen kérdéssel fordulni, egyáltalán kicserélnék nekem egy PAL formátumúra, ha odaadom ezt a lemezt érte?
  • haze81
    #10605
    persze az ajándékba kapott játékot nem én vettem, de hát azért is kiadott valaki pénzt, ami használhatatlan.
  • haze81
    #10604
    55000 alapgép + még egy kontroller motionnal és játékok
  • Beast Machine
    #10603
    Lehet kettőt vett, ha az egyik elromlana. ;)
  • moonster
    #10602
    Erre én is kíváncsi vagyok.
  • Tomek83
    #10601
    Tejóég,mit vettél hozzá ha több mint 100ezerbe került a cucc?
  • Beast Machine
    #10600
    D-pad irányítás 3D játékban, hát pázdet.
  • Bhalage
    #10599
    ha nincs feltorve, akkor elvileg mindent kéne olvasnia amire az van irva PAL...

    usa wii lemezekkel nem lesz kompatibilis.. ;(
  • haze81
    #10598
    Üdv.
    kezdő vagyok ugyhogy bocs ha hülye a kérdés de kérek segitséget.
    wii nincs feltörve, és kaptunk usabol dvd játékot hozzá ami nem tud olvasni. Mi a teendő? Esetleg valahol be lehet cserélni, vagy fel kel törni? Amugy sem nagyon olvas semmit, kicsit idegesitő hogy 100 egynéhányezerforintot elkölt az ember és használhatatlan. Mi a megoldás?
  • shenmuedc #10597
    Te is szívsz az irányítással? Szerintem botrányos.
  • Beast Machine
    #10596
    Na, gyerekek, Other M. Ki mit gondol?

    Nálam 6/10. Ejnye, Nintendo, ejnye......
  • zola2000
    #10595
    A hírek szerint soha nem fog megjelenni a tales of graces angolul, de úgy meg fog jelenni, mint annó a fatal frame 4 is "megjelent", itt van az angol fansub-patch csapat oldala: http://talesofgraces.com/

    (nagyon kihalt a topic)...
  • zola2000
    #10594
    Még néhány jóság, ami már jöhetne angolul is:

    Dragon Quest:Battle Road Victory (lehet hogy nem jön, pedig nagyon jó lehet):

    Xenblade:

    Arc Rise of Fantasya (mondjuk már van is :)

    Last Story

    Tales Of Graces (ez lehet hogy megint nem valószínű hogy jön...)
  • Bhalage
    #10593
    nem, a kardozas a A gombra tortenik mint az elozo reszben, illetve mozgas kozben ha suhintasz akkor travis is suhint egy nagyot (amivel alt 1 suhintasra kettevag valakit)
  • GPx8
    #10592
    Kell hozzá motion+?
  • zola2000
    #10591
    Sakura Wars: so long my love: ma fejeztem be, 24:17 perc jatekidovel, es az elejetol a vegeig minden percet elveztem a jateknak, nagyon jo, eros mostanaban a wii felhozatala.
  • Bhalage
    #10590
    fúúú nagyon bejon a NO MORE HEROES 2, tegnap nyomtam vagy 3 órát este, hiányzott már egy kis vérfürdő, a nehéz napok után az irodában..
  • Probatbicol
    #10589
    Nintendo chanelt néztétek mostanában? Azelőtt szinte használhatatlan volt mert kevés videó volt fent és azt is lassan töltötte le, de egy ideje átalakították és pillanatok alatt elindulnak a jó minőségű bemutatók. Szinte minden trailer fent van, plusz jó az E3-as 17 perces összeállítás is.
  • Bhalage
    #10588
    jovo heten kapom meg a no more heroes 2-t arra is nagoyn kivancsi leszek!! elso resz bejott raadasul atbaszas volt ver nelkuli verzio
  • Bhalage
    #10587
    en tegnap nyomtam vegig a mario galxy 1-et :D es elkezdtem a 2.-t meg is csinaltam 2 palyat, tetszik : )))

    de az elso reszben neheny palyan majd megbaszott az ideg :DDD
    a jatek 10/10
  • zola2000
    #10586
    Ja meg kicsit joval nehezebb is mint az elso resz, de szerintem az nem baj