6257
  • Metalmilitiakid
    #5937
    Na ma sikerült kicsit felhúzni az agyam. Végre találtam egy coop játékot , őrületesen , haladtunk , párszor haltunk , eljutottunk a gyárba , ott a csillés résznél kb 100 szor haltunk meg , mert lelőttem a fénylő dögöt leesett szépen a csille elé és a csillén keresztül is megölt , meg néha rendesen a csillébe esett de az várható volt . Úgyhogy a végén kiléptem mert felidegesített.
  • belick
    #5936
    Én még bunkó magyar GOW-osal nem találkoztam de ha egyszer mégis így lesz legalább nem angolul kell káromkodnom XD.Újra kellene indítani magyar rangsorolt játékot,bár én jövö héten nem leszek de biztos van valaki aki indít szerot jó nettel,utána jönnék én is
  • fery02
    #5935
    Szerencse, hogy ez szubjektív vélemény. :)
    Megérni simán megéri a játék a pénzét, ajánlom is mindenkinek az eredeti verziót. Csupán csak én úgy tapasztaltam meg, hogy nagyon sokan túlreagálják a játékot, mintha nem is élveznék, csupán az achievementek gyűjtése motiválná őket, de szórakozni kevésbé szórakoznak jól. Azért is gondolom ezt, mert azért ebben a játékban nincs annyi lehetőség, mint például egy GTA multi-ban, ahol aztán tényleg nem sok határ van, még az is szórakozik, aki szintén csak achievementekre gyúr és ez meg is látszik a társaságon. Csak azok kötekednek szinte, akik direkt azt nézik, hogy vajon csal-e az ember, míg Gears of War-ba emellett sokaknak nem tetszik, ha pl active reload-olok, vagy fűrészezek (pedig ezek is lehetőségek és nem számítanak csalásnak), vagy ha túl jól, vagy esetleg túl bénán játszok. Morgósak az biztos.
  • fery02
    #5934
    Nem tudom, nem ismerlek. :P
  • Steve Q
    #5933
    Fa***m, ezért nagyon megérte megvennem eredetibe a Gears of War-t
  • Doom 4
    #5932
    én se lennék az ha tudnák csatlakozni a livehoz
  • Tatyla
    #5931
    én is?
  • kandzsal
    #5930
    Hát én minden honnan kitöröltem ahonnan csak tudtam de sajna nincs változás:((((
  • fery02
    #5929
    Ez normális.
    Amúgy se akarj ezzel a játékkal multizni. A társaság nagy része bunkó alak.
  • Metalmilitiakid
    #5928
    Megvan az eredeti játék mostmár , felraktam , megy királyul csak az a baj hogy alig találok online szervereket , coop ban egyáltalán nincs , versus ban is összesen 3 at találtam , nálam van vmi gáz vagy ilyen kevesen játszanak ?
  • Metalmilitiakid
    #5927
    registry ből kell sztem kitörölni , akkor jó lesz
  • kandzsal
    #5926
    Ez már meg volt . Elkezdi előkészítenia cuccokat majd kérdezi hogy törölje-e a GoW-t majd meigint benyomja ua. a hibaüzenetet
  • fery02
    #5925
    Először is. Mit érsz el azzal, ha Teljes törlés helyett, csak a játék könyvtárát törlöd? Ez olyan szintű amatőr munka, hogy hihetetlen. Meg is érdemelt az eredménye.
    Az Autorun-t ebben az esetben felejtsd el. Nyisd meg a DVD tartalmát és kézileg futtasd a Setup- vagy Install.exe-t, nem tudom milyen néven lesz ott a telepítő.
  • kandzsal
    #5924
    Hali Egy nagyon fontos kérdéésem lenne.

    NEkem eredeti a játék és valamiért (hülye módon )nem a C:\\ meghajtóra tettem és el sem indult és siettem ezért csak deletéztem gyorsan és most nem tom ujra felrakni mivel az AUTORUM elindítása után csak a JÁTÉK ,ELTÁVOLÍTÁS ,WEBLAP ,KILÉPÉS menük jönnek elő.
    ÉS ha az eltáv. ra megyek akkor ezt írja ki

    Hiba száma: 0X80040702
    A DLL betöltése nem sikerült:FIrewallinstalhelper
    Telepítés megszakadt


    köszi előre is a válaszokat
  • AKLaciAK
    #5923
    felraktad a Games for Windows Live progit?
  • REALITAS
    #5922
    Tud valaki segíteni mért nem tudok tudok livera menni mindig erre az oldalra dob Hiba
  • Doom 4
    #5921
    de elm. jo lenne a livem mert már játszottam másokkal. csak msot megint akartam és azt irta kell a frissités játékon belül nem tudta letölteni manuálisan meg az a baja hogy a frissités angol.
  • IMYke2.0.0.0
    #5920
    Live lfedettség natíve nincs hazánkban.
    A Gamestar.hu-n találsz leírást a témában - és segítséget a generált külföldi felhasznélói név készítéséhez.
  • Doom 4
    #5919
    De a játékot lepecseltem az megyde rosszul is irtam le a games for windows live nem megy. annak van a korábban irott baja
  • d3zsi
    #5918
    Ha kell esetleg a konfig:

    OS: Windows 7
    Pentium E???? 2,6Ghz, Dual Core
    2 GB ram

    szóval bírnia kéne.

    Ja igen, volt egy másik verzió, az mikor Vistám volt, futott.
  • d3zsi
    #5917
    Hello!

    Felraktam a GoW-ot (Razor1911), patcheltem meg crackeltem, el is indul, de az elején a Microsoft logónál minden hibaüzenet nélkül kilép az asztalra. Olvastam valami ilyen problémákat hivatalos fórumon, de amit írnak, nem működik. (Közvetlen startup.exe-vel indítani, vagy a Start menü/Játékok-ból.)

    Örülnék ha tudnátok segíteni.
  • IMYke2.0.0.0
    #5916
    Bocs: "Magyar XP-re" - magyar GOW-ra...
  • IMYke2.0.0.0
    #5915
    Magyar XP-re akartál angol javítást leszedni!
    #5757-ben [de máshol is az oldalon] ott a magyar CDProjektes javítás.
    Letölt, telepít, játszik.
  • Shep
    #5914
    Nem nagyon értem miért is mondok ellent magamnak, de mindegy is.
  • Doom 4
    #5913
    őőő akartam ma játszani de valami frissitést nem tud letölteni aztán manuálisan letöltöm elkezdi csinálni aztán: Setup cannot update your Windows XP files because the language installed on your system is different from the update language. Tudtok segíteni?
  • tototto
    #5912
    "Haverom feltette az eredeti GoW vistára és a játék nem indul el, hanem valami olyasmit ír (ha jól emlékszem), hogy módosított programkód miatt nem fut a program. Van valakinek ötlete?"

    ne legyél már annál is hülyébb mint amilyen vagy, saját magadnak mondasz ellent :)
  • Shep
    #5911
    Te is :)
  • terribad
    #5910
    olvass vissza
  • Shep
    #5909
    Szövegértelmezési gondjaid vannak? Leírtam, hogy ha rólam lenne szó ..., de nem. Különben meg ha ismernél tudnád, hogy nem nagyon szoktam kérdezgetni főleg nem visszaolvasás nélkül. A koromat meg ne fitogtassuk, mert lehet több vagyok, mint te. Ja és nem nekem áll feljebb te kezdtél ikufájterezni. Lucas beteszi a köv filmbe? :D
  • tototto
    #5908
    először olvass utánna kérdezz ha nem találod rá a választ és nehogy már neked álljon feljebb
    nem azt várnám el hogy 2-3 oldalt olvass vissza csak 2-3 hozzászólást
    amugy még nem hiszem hogy betöltötted a 18+ot szal inkább ezt a játékot hanyagold és próbálkozz a marioval
  • Shep
    #5907
    iku fájterkém ha rólam lenne szó visszaolvasnék, de mivel nem, ezért győzött a lustaság. ikufájterkém (esetleg javasolhatnád Lucas-nak, hogy a köv. SW-ba kerüljön be, mint titkos fejlesztés)
  • tototto
    #5906
    ez már hihetetlen komolyan mondom miért nem lehet visszaolvasni két sort, mielőtt minden iq fighter ugyanazt megkérdezi...
  • Shep
    #5905
    Kösz és így fogjuk tudni neten coopban nyomni?
  • Steve Q
    #5904
    Tényleg be kéne már írni FAQ-ba
  • IMYke2.0.0.0
    #5903
    #5757!
  • Shep
    #5902
    Haverom feltette az eredeti GoW vistára és a játék nem indul el, hanem valami olyasmit ír (ha jól emlékszem), hogy módosított programkód miatt nem fut a program. Van valakinek ötlete?
  • AKLaciAK
    #5901
    nem most írtam ki először hogy eladó
  • IMYke2.0.0.0
    #5900
    Alapkövetelmény a patch használata.
  • Doom 4
    #5899
    Rendben köszi még annyit segitenél hogy a barátomnak ugye patch nélküli a játéka és akkor most kell neki patcholni vagy nem? Elöre is köszi
  • Metalmilitiakid
    #5898
    rábasztál hamarabb kellet volna :D