6257
  • SL
    #6057
    Ezt kellene tenni mindenkinek és hát ha elgondolkozik a mikrofos, hogy miért szar az összes termékük.
  • Indigo
    #6056
    Írj a fogyasztóvédelemnek, a Microsoft-tól pedig követeld vissza a játék árának a felét...

    Amúgy semmit nem tehetsz, ha már beregisztráltál...
  • Novotsik
    #6055
    Helló! Mit tegyek, hogy ne ezt írja ki? Már kipróbáltam mindent, de semmi nem jött be.
  • PeeTeR
    #6054
    koszi :D (kozbe mar megtalaltam en is)
  • Indigo
    #6053
    Nem ártana már végre beletenni a FAQ-ba...

    Bár... sokan azt sem olvassák el...
  • IMYke2.0.0.0
    #6052
    #6048...
  • PeeTeR
    #6051


    ?!

    felraktam az AMD Cpu Driver -t (ami mar amugy is fenn volt), viszont folyamatosan rinyal erte. Skip utan bejon hogy Start viszont utanna meg a fenn levo hibauzenet fogad.

    (Eredeti a jatek)
  • Doom 4
    #6050
    Ha eredeti!
  • Novotsik
    #6049
    Hali!És ha ezt felrakom akkor tudok vele játszani net-n is?
  • IMYke2.0.0.0
    #6048
    Azt hittem, veszed a fáradtságot, és mielőtt visszaszólsz, utánanézel - nem véletlenül nem adtam LINKET a megoldáshoz...
    Lustáknak direkt link a fájlra...
  • The Protector
    #6047
    Pedig igaza van i2k nak.Megoldja a problámát.Vmi certification patc kell de mind1 mert ha beírod googleba h cd projekt GOW patch egyből kidobja
  • Csak77
    #6046
    dehogy oldják pajti
  • IMYke2.0.0.0
    #6045
    Felejtsd ezt el!
    A CDProjekt-es javítások ezt is megoldják!
  • Novotsik
    #6044
    lacc 88 állítsd visza a dátumot 2009.január.22.-ére majd restart
    és a game el fog indulni. Am nekem is ezt az üzit dobta ki mindig csak utánanéztem :) Így viszont net-n nem lehet vele játszani de legalább a single megy
  • SL
    #6043
    Hellósztok!

    Van egy problémám:
    64 bites Win7-re felraktam a játékot, de valamiért a cd projekt-es patch-et nem akarja feltenni. Nem tudjátok miért van?
  • Leky
    #6042
    Lehet-e a játékkal osztott képernyős módban co-op módban játszani?
  • Lacc 88
    #6041
    Sziasztok lenne egy kis problémám. Régebben játszottam már a játékkal, most felraktam Win 7-re. De mikor indítanám kapok egy ilyen hibaüzenetet.
    "You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game."
    Mi a megoldás?
  • Wiking77
    #6040
    Besz@rok ezen a játékon,minden irányból igyekeztek keresztbetenni a készítők a csóró gamer-eknek.
  • Wiking77
    #6039
    Csináltam már új profilt,de nem jött be.Szerintem az a baj,hogy letöltöttem egy " gears of war savegame 100% " nevű unlocker-t.Ami annyit csinált,hogy elérhető az első küldetéssorozat előlről,meg az utolsó 5-ödik küldetéssorozat az elejétől.Én kb a 2.-ik közepétől akartam folytatni ameddig eljutottam,leszedtem egy " gears of war unlocker " nevű izét gondolom az jó lett volna,de valamiért akármit csinálok csak az előző állapot van,hogy az első meg az utolsó küldetés elérhető.Az első küldetéssorozaton belül nincs gond,mert megmarad a mentés.De mihelyst megcsinálom,és belekezdek a második küldetéssorozatba,onnantól kezdve ha kilépek akkor vége,elszáll a mentés.Pedig már újratelepítettem és teljesen letöröltem a játékot,akkor is alapból az a helyzet ,hogy az 1és az 5-ödik elérhető.Gondolom valahova elrejtett valami file-t amitől emlékezik rá.
  • tototto
    #6038
    már nem nagyon emlékszem, de asszem home gombot megnyomod ott lehet online meg offline profilt is kreálni
  • Wiking77
    #6037
    Azt hol lehet,és hogyan?
  • tototto
    #6036
    csinálj offline profilt
  • Wiking77
    #6035
    Hali!
    Tud nekem segíteni valaki,valamilyen tanáccsal?Másoltan van meg a játék,olyan 2-3óra alatt elindítottam (ilyen crack-olyan patch),megy is szépen,csak eltünik a mentés...vagy mi.Kilépek a játékból,akkor visszalépek,és tudom folytatni az utolsó ellenőrzőponttól.De ha kikapcsolom,és másnap folytatnám,olyasmit ír ,hogy nincs betölthető mentés,és kezdhetem elölről.Elég bosszantó,mert tetszik a játék,el is vittem majdnem a feléig aztán másnap volt meglepi.
  • IMYke2.0.0.0
    #6034
    Ha te mondod...
  • Csak77
    #6033
    Hülyeség.
  • IMYke2.0.0.0
    #6032
    Ezt ugye nem gondoltad komolyan... legalább olvasnád el rendesen az írását, mielőtt fröcsögnél, teljesen feleslegesen!
    Amire Te gondolsz, azt már rég megoldották egy javítással.

    nyemra: ''old file not found, however a same file found blahblah''
    Két dolog lehetséges:
    - az eredeti játékodra is feltettél egy crack-et [NoDVD törés],
    - vagy a Patch-et nem a játék könyvtárában indítod el.
  • Csak77
    #6031
    vissza kell állítani az időt mondjuk 2007-re. Gagyi az egész, de legalább így megy. Amúgy 10 forintot sem ér meg ez a játék pc-re.
  • nyemra
    #6030
    szevasztok skacok, lenne egykis gáz. szal most vettem meg a gow 1 et. és máris a hajamat tépem. mondjuk kb 3-4 óra után megoldottam az instalálási poblémát. de mostmeg hiába probálom patchelni azt irja ''old file not found, however a same file found blahblah'' .. valaki? valami ötlet? épp reinstalálom és majd meglátom milessz .
  • IMYke2.0.0.0
    #6029
    EmThor: A privikre és itt is:
    Hidd el, nagyon-nagyon megérte a "kínszenvedés" - az egyik legjobb TPS a PC piacon [ha nem a legjobb]!
  • IMYke2.0.0.0
    #6028
    Hát, ha crack-elt exe-re akarsz frissítést tenni, akkor nagy eséllyel kapsz ilyen üzenetet ---> ezért kell MINDEN játék telepítése után azonnal biztonságos helyre másolni, vagy átnevezni az indítóalkalmazását (*.exe) pl.: valami_eredeti(.exe)...
    Patchelés és crackelés előtt is ajánlott.
  • sedf
    #6027
    hali volt má valakinek olyan problémája hogy ezt dobta ki:
    "old file not found. however, a file of the same name was found . no update done since file contents do not match"
  • EmThor
    #6026
    megoldódott:

    regedit futtatása, ezt kell megkeresni:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

    itt a Programfilesdir jobbegér, modify, c:\ átír amire akarjátok a többit nem szabad bántani.

    újraindítás, és az installer elején van egy 'részletek' gomb, na onnan kell nyomatni
  • EmThor
    #6025
    megadtam minden jogosultságot a d:\ partíciónak ahol van elég hely és egyszerűen nem hajlandó felrakni, már próbáltam d:\program files-ba is... közröhej
  • EmThor
    #6024
    ha nem az autorunt hanem a setup.exe-t indítom akkor se jó
  • EmThor
    #6023
    Hali, először is visszaolvastam,de nem stimmel:

    a kiválasztott meghajtóra nem engedi telepíteni a játékot, mert kevés a hely, ez a vinyó c: partíciója, d:-t választva a telepítésnél u.úgy 1603-as hibával dob el: nincs elég hely (cdprojekt patch fenn van)

    WTF
  • IMYke2.0.0.0
    #6022
    Midéle = Miféle
  • IMYke2.0.0.0
    #6021
    Midéle "unreal 3"-hoz hasonlóan. Unreal 3 nem létezik.
    Unreal Tournament III létezik.

    A vérességet pedig nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni.
  • Kurilin
    #6020
    Nem igaz nem indul de ma kapok kontrolert és azért jó lenne ha el indulna
  • Colors
    #6019
    hi! valaki meg tudja mondani, hogy (a pc-s verzióban) ki lehet kapcsolni a vérességet az unreal 3-hoz hasonlóan?^^'
    köszi előre is
  • Samanoske
    #6018
    Megy vkinek a clonedvd hunnal a coop?
    Milyen verziód van?