6257
  • IMYke2.0.0.0
    #6137
    Hát, elintézhetnéd, hogy a kalandjaid folytatásai PC-re is jöjjenek
  • Markus Fénix
    #6136
    Helló srácok!!!!!!!!!!!!

    akinek gondja van szojjon nekem!!!
    én segitek.
  • steweee
    #6135
    tud mondani vki egy kompatibilis yasu-t és daemont ?
  • steweee
    #6134
    kurva magyar verzióm van...
  • The Protector
    #6133
    Elég legyen a gyogyózásból.Akinek wareza van vagy eredtije az felteszi ezt a patchet.Kussol,örül,játszik.
  • kishandris
    #6132
    Valaki segitsen lécci!!
  • IMYke2.0.0.0
    #6131
    #6074...
  • kishandris
    #6130
    Hali!
    Nekem az a gond hogy MódosÍttot programkóddal nem futtathatod a játékot.Telepitsd Újra a játékot.
    Írjatok help.
  • steweee
    #6129
    magyar verzióm van. az .nfo fáljban csak annyi van hogy : cloak with yasu

    segítene vki hogy kell működőképessé tenni ?
  • Akranor
    #6128
    Jó neked,h legalább tudod játszani :))
    Sajnos Én nekem a Login képernyő után folyamatosan kifagy a játék. Fogalmam sincs mi lehet a megoldás rá,mert mindig csak a második indításnál fagy meg. Felraktam már 10x elsőre mindig jó,de második indításra "crash screen" fogad. Win7 64bit. :(
  • Indigo
    #6127
    Tudja valaki, hogy multiban miért nem szeretik, ha Lancer-t használok? Tök értelmetlen, hogy nyavajognak miatta, mert az egyik legjobban használható fegyver. Shotival távolra nem tudok lőni, a Longshot meg ugye nem mindig elérhető, ha előttem fölveszi valaki... Ez így nem játék... Amúgy sem nagy szám a multija. Lehet konzolon jónak számít, de PC-n ez manapság nem szint. A pályák azért jók, és csak azért kap még esélyt. Viszont kevés a szerver és a játékos :(
  • attis1990
    #6126
    oks bocsi megoldoottam
  • attis1990
    #6125
    sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni abban h a frissen telepített gears of war-om nem akar indulni azzal az üzenettel h módosított programkóddal nem futtathatom a játékot telepítsem újra ... de eredeti a játék és semmit nem módosítottam! ilyenkor mi a teendő h futtatni tudjam ????
  • csoli31
    #6124
    #6088 hozzászólás (még egy oldalt sem kell visszanézned)!
  • Metalmilitiakid
    #6123
    igen angliából regeld be az accod
  • zpp0663
    #6122
    Sziasztok! Van egy probléma a bejelentkezésnél.. minde adatot megadok oké minden, és kiírja, hogy ikertelen csatlakozás, rossz régió. Olyan hely amit nem támogat a Windows live.. Net szolgáltató : PR telecom
    :S valaki, valami ötlet?
  • Hapho
    #6121
    Ezt telepítsd fel:gfwlivesetupmin.exe
  • Indigo
    #6120
    Köszi, megpróbálom!
    Csak azt nem értem, akkor miért van külön gomb a chat-re...
  • Doom 4
    #6119
    úgy tudsz írni ha "ö" betüvel lehozod a konzolt beirod hogy say"szóköz"és a szöveg
  • Indigo
    #6118
    Ja igen, mire megszakítottam a szervert, addigra már volt 5 másik is... Tehát ha jó időben megy fel valaki, akkor nagy valószínűséggel fog találni játékostársakat.
  • Indigo
    #6117
    Bocsánat a tegnap esti kirohanásomért, de nagyon felment a pumpa a live miatt!

    Viszont ma én is meglepődtem, mikor tettem még egy kísérletet a multira live-on keresztül, és láss csodát, egy szó nélkül beengedett... Tegnap meg többszöri újraindítás, próbálkozás után sem volt hajlandó... Ki érti ezt?

    Szóval a lényeg, hogy megy a multi. Játszottam is egy pár meccset. Nem rossz-nem rossz ^^ Bár nem kifejezetten multira való játék, de szórakoztató, és erősen épít a csapatmunkára! Magányos farkasként hamar a fűbe harapunk...

    Szerverből viszont kevés van. Mikor először csatlakoztam, nem volt egy sem, így aztán gondoltam csinálok én egyet. Nem telt bele egy perc, rögtön jött is egy magyar srác (nevéből ítélve, mivel beszélni nem tudtam vele. Apropó, miért nem tudok chat-elni a játékban? Hiába nyomogatom a kijelölt gombot, hiába állítom át bármire, egyáltalán nem tudok írni...) Aztán már voltunk 8-an is, na ekkor indult be az igazi játék :) Csak sajnos kezdőként nem nagyon tudtam érvényesülni, egy-két pro játékossal szemben csak szoptam, mint a torkosborz... Na majd lesz ez jobb is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6116
    Én így neveztem el, amikor letöltöttem: X-BoX 360 Controller Emulator v3.0
  • Indigo
    #6115
    Na mindegy. Hamachival mi a helyzet, szokott még valaki multizni vele?
  • Indigo
    #6114
    Hogy szívna ciklon b-t ez a rohadék májkroszoft banda, és basznák seggbe az anyjukat a nyomorult live-os szarukkal!!! Grrrrr! Most nagyon felbaszták az agyam!

    Felnéztem volna multira, de azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető a lakóhelyemről... Pedig a regisztrációnál direkt UK-t jelöltem be...
  • grimm13
    #6113
    és valaki tudja mi annak az emulátornak a neve ?
  • Akranor
    #6112
    Jó nektek,hogy kontrollerrel tudtok kínlódni :P Én még mindig ott tartok,hogy 2. indításkor a játék "crash" (W7 64bit + DX10 (Nvidia kari)
  • The Protector
    #6111
    Szerintem csak xbox360as kontrollerrel müxik a játék.
    Van egy progi amivel emulálni tudod de nem én vagyok a szakértő ebben a témában.
  • grimm13
    #6110
    hello mindenki .Tudja valaki hogy a controlleremet miért nem érzékeli a játék ? a driver friss a controller pedig egy manta mm807-es
  • redmonk
    #6109
    Valaki letudná írni hányadik menüpontokon belül tudom a játé nyelvét angolra állítani? mert egyelőre oroszul van
  • redmonk
    #6108
    Sziasztok

    Én most teszem fel a játékot másodjára remélem most jó lesz.
    1-re binw32.dll hiba történt indításnál, azt olvastam változtassam meg a rendszer dátumot majd rakjam újra. Remélem jó lesz. Hogyan tudok multizni a game-mel? Mi kell hozzá?
  • Indigo
    #6107
    Oké, akkor holnap fel is teszem, aztán mondom mi az ábra.
  • Doom 4
    #6106
    Tegnap este játszottam, asszem 5 server ment de a legkevesebb játékosszám 4/8 volt.
  • lammaer
    #6105
    Hát, ha megteszed és megnézed hogy kb mennyi viszonylag telt multis szerver van este/éjjel, megköszönném.
  • Indigo
    #6104
    Már csak a single miatt is megérte nekem a 2 ezret anno. Hamarosan felrakom én is újból, ezúttal meglesem a co-op-ot és a multit is.
  • Akranor
    #6103
    Igen XP alatt nekem sem volt DX9-ben. De most W7 és DX10 suxx :S
  • Fehercsoki
    #6102
    A játék szerintem elég jó,megéri megvenni!Én lanon toltam végig coopban,és nagyon tetszett!
  • lammaer
    #6101
    Engem is érdekelne, hogy mennyire élő még a játék multiban. Most hogy már utánadobják az embernek, lehet kipróbálnám :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6100
    XP SP3-al nincs semmi (és még hasonló sem) probléma. Személyes tapasztalat.
  • Akranor
    #6099
    senki nem játszik mostanság vele? :S
  • Akranor
    #6098
    felraktam újra és tökéletesen elindult. de ha a video beállításoknál "Vividet" állítok meghal az egész a következő indításnál :(