6257
  • Doom 4
    #6177
    asszem hamachi
  • Apa27
    #6176
    működik így valahogy egyáltalán?
  • Apa27
    #6175
    Sziasztok! Valaki tudna abban segíteni nekem, hogy felraktam egy feltört verziót és szeretnék Co-op ban (multiban) játszani vele... Hogyan lehetne ezt megoldani neten? Nem lan kábellel...
  • Indigo
    #6174
    De ha jól értem, neki a megagames verzió kellene...

    Nekem van amúgy egy bontatlan első kiadású GoW-om (CD Projekt-es), de 3k alatt nem válok meg tőle.
  • Apa27
    #6173
    Szeva! Megnyugtatlak, hogy sehonnan nem szerzel már be "alap" Gears of War-t, csak a Gyémánt kiadást :) Ez van.... Vagy ha találsz egy olyat aki el akarja adni...
  • mooo
    #6172
    Hali!
    Nem tudjátok mért van az,hogy szinte sehol nem kapni PC-re az első részt?A gyémánt kiadásosból találtam egy helyet,de a megagames verzióból sehol nincs.
  • powermause2
    #6171
    Hali!Meg kérdezhetem hogy oldottad meg?Nekem is ez van nem indul,és lövésem sincs mit kéne tenni.Ja törölni nem lehet a progit csak vírusirtóval,mert marad két exe kiterjesztés amikhez nem lehet hozzáférni se átnevezni,se semmit
  • cipőfűző
    #6170
    @ rumosbill

    Angol nyelv átállítás:

    Menj be a Gears of War mappájába, ott találsz egy options.bat nevű fájlt. Arra katt, és azon belül válaszd az 1-es menüpontot, hogy angol legyen az options leírása. Majd utána az 5.-et válaszd, és akkor angol lett a szöveg + hang. ; )
    De ha az a verzió van neked is, amire én gondolok, akkor a képfájlon kell lennie egy magyarításnak is. : )

    Viszont ami fontosabb, hogy hogyan tudtad elindítani a játékot???
    Nekem is csak egy képet ad ki a Startup elindítása után, Play felirat nélkül... : / : (

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • rumosbill
    #6169
    arra tudtok valamit hogy tunngle on szeretnék játszani de mikor csatlakozik egy fél perc után kidob h kapcsolat megszakadt
  • rumosbill
    #6168
    ááááááá ez már nem megy. spanyol a játékom amit leszedtem értem a menüket mert megjegyeztem de a küldiket nem és ha a lang ot átírom 0409 re az angolra exe hibát ír ki és nem megy erre tudtok valamit?
  • rumosbill
    #6167
    megoldottam :D
  • rumosbill
    #6166
    http://kep.psharing.com/546728.jpg ez jön be csak
  • rumosbill
    #6165
    leszedtem gow ot és mikor elindítom a startup ot akkor bejön az ablak de nincs rajta semmi pedig láttam képeken h van rajta play meg 2 szöveg de nálam semmi. crackelt a jéták. ötlet?
    a gépem: pentium E6600 3,06Ghz dual core 2gb ram radeon hd4650 ddr2 512
    előre is köszi a választ
  • FSpofon
    #6164
    cliffy elszólta magát gt e3 streamen, lehet hogy jön a 3. rész pcre :)
  • Doom 4
    #6163
    Azt hiszem megvan, de ezt a hibát dobja: Code 80154002
  • Doom 4
    #6162
    Hali! Mi is volt az a z odlal ahol össze voltak gyüjtve a felhasználó neveink? Csak mert elfelejetettem az accomat :S
  • Styler
    #6161
    Sziasztok!

    Nem rég kedvet kaptam a GOW-hoz. Felraktam de sehogy nem akar elindulni. Ez ügyben kérem a segítségeteket. Leírom miket tettem.

    1. Nem indult ezzel a hibaüzenettel: "You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game."

    Letöltöttem hozzá a patchet: GearsPC_TU3_CD_Projekt

    2. Következő hiba. Patch nem megy végig, hibaüzenet: "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match"

    Mert kelet európai a játékom és a patch az amerikaihoz való. Ok, beszereztem a hozzá valót: gow_12_czplhu

    3. A játék még mindig nem indul el, hiba: Microsoft Visual C++ library runtime error

    Probáltam az Msconfig-ban letiltottam mindent nem ütközik e egyikkel. Nem.
    Frissitettem az összes Microsoft Visual C++-t. Az sem jó

    Ha valaki tud vmit írja meg köszönöm. Már egy napja ezzel szórakozok.
  • TaRka0107
    #6160
    Szevasztok! Gears of War Eredeti Eladó! Érdeklődni PM-ben.
    Bocs ha offoltam:D
  • Hadeesz
    #6159
    Sziasztok !
    Szeretném a segítségeteket kérni a játékkal kapcsolatban : lenne egy olyan problémám, hogy egy bizonyos pályánál megfagy a játék. Frissítettem a DirectX-em a videokártya driverem a játékot is újra raktam már és semmi... Ugyan annál a résznél megfagy . Próbálkoztam sokat hátha sikerül elég gyorsan megcsinálnom és elérni a következő chekpointot mielőtt kifagy, aztán a 3. nap sikerült továbbjutni, játszottam vele egy-két órát és ismét előjött ugyan az a probléma ... A játék eredeti, már egyszer végigjátszottam és nem volt semmi gond vele.
    Előre is köszönöm !
    Hadeesz
  • vof
    #6158
    Na tegnap este nagy nehezen rájöttem hogy kell a windows regből kitörölni a megmaradt fájlokat. Felnyomtam az eredetit, mostmár működik rendesen. Jó a játék, csak a fegyverhangok lehetnének kicsit jobbak.
  • IMYke2.0.0.0
    #6157
    Érdemes a "registry"-ből - azaz a Windows Regisztrációs Adatbázisból - kitörölni a játékra vonatkozó bejegyzéseket.

    XP-t ismerem, használom, így azt írom, gondolom, te már Windows 7-ezel...

    1. A törölt, de az operációs rendszer registry-jéből rendesen el nem távolított szoftver bejegyzések miatt a Vezérlőpult "Programok telepítése és törlése" menüpontjában ott van a Gears of War.

    2. Kattints erre: "RegCleaner letöltése" A program Freeware.

    3. Felteszed, majd a kilistázott programok között megkeresed a Gears of Wart és törlöd vele a bejegyzéseit [itt egy helyen lesz mindegyik].

    Vagy választhatod a manuálisabb, program telepítés nélküli változatot: Start - Futtatés - regedit - és "Keresés" - Gears of War. De így sok találatod lesz.
  • vof
    #6156
    Hali!

    Pár órás warezverzió játszás után úgy döntöttem megveszem a játékot. Mivel sehol se tudtam letörölni, ezért letöröltem a játék könyvtárát az intézöben.
    Most hogy megvettem az eredetit, nem engedi felrakni, mivel azt mondja hogy a játék még fenn van. Csak most olvastam hogy kellett volna rendesen letörölni a gémet.
    Látszatra le van törölve, amúgy meg nem. Csakhogy mostmár sehol nem tom letörölni.
    most emiatt rakjam újra fel a wimdowst?
  • IMYke2.0.0.0
    #6155
    1. Eredeti szoftver esetében ez nem nagyon fordulhatna elő.
    2. Tehát, WRZ verziód régi exejét másold vissza a könyvtárba, és mennie kell a javításnak - én a játék könyvtárában indítanám a helyedben.
  • Dranzer
    #6154
    üdv!
    nekem is az a gondom, mint sokaknak. "wargame-g4wlive.exe"
    patch viszont nem működik
    futtatom, utána ezt írja ki:
    "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match"

    ötlet? vagy csak én vagyok idióta? :D
    kösz előre is
  • gabeone
    #6153
    Kár érte! Így az első sem fog kelleni valószínűleg.
  • Panzeradler #6152
    Nincsen PCre a második rész és nem is lesz.
  • gabeone
    #6151
    Ugyan csak most, de nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a játéksorozat. Tudtok steames megjelenésről, illetve a 2. rész pc-s meglétéről?
  • Panzeradler #6150
    Ez kell neked
  • Rehom
    #6149
    ja és van amikor patcheles közbe is kiír hibát valami old file-re hivatkozva
  • Rehom
    #6148
    ezt írja ki amikor felrakom a játékot rárakom a patcheket és elindítanám :"C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe: You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game." megoldás?ű

    köszi
  • steweee
    #6147
    nem
    kód van.
    nem indítja a játékot. most a magyart szereztem meg. korábban az angol ment, de akkor nem tetszett. töröltem.
  • csoli31
    #6146
    Még egy oldalt sem kell visszaolvasnod, ha az a problémád amit én sejtek (nem akar indulni módosított program kóddal)!
  • steweee
    #6145
    vki adna tippet a magyar verzió elindításához ?
  • IXEMGabeo
    #6144
    üdv, ez egy jó játék még 2008 elején nyomattam sokat, kb 1 hét alatt pörgettem ki a game-t és nagyon bejött!!! ajánlom annak, aki tűri a váratlan szörnyeket:D
  • Rehom
    #6143
    megoldottam!
  • Rehom
    #6142
    Hali

    elindítanám a telepítést és ezt írja ki :Hiba az átalakítások alkalmazásakor. Ellenőrizze, hogy helyek e a megadott átalakítási elérési utak
    F:\1034.mst

    tudtok valami megoldást rá? köszi
  • Csak77
    #6141
    xboxon jácciztam tegnap multiba, jó profik vannak, meghaltam egybő mindig :(
  • Savage85
    #6140
    Csak szoltam most vannak haman olyan 80-100 an, ugyhogy szerintem van olyan aki haman játszik.
  • Tatyla
    #6139
    szerinted van olyan aki hamachin játszik amikor az a kevéske ember aki még játszik a LIVE-on van?
  • Savage85
    #6138
    Hy all akinek van kedve hamachin játszani jöjjön be ide: Gow_hamahun pw:gow