6257
  • RED BULL F
    #6217
    11/10 - would GRRAAAAAAAAHAH WWRRRMMMMMMM again

    Kíváncsi leszek rá, anno rettenetesen untam magamat az első részen. Majd teszek vele egy próbát, hát ha a másik 2 rész és az idő szépít a benyomásaimon.
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.08.24. 23:26:30
  • Jim Morrison
    #6216
    IGN 10/10 ?
  • grebber
    #6215
    Gears of War Ultimate Edition Xbox One

    Gamespot - 7
    Destructoid - 9
    Polygon - 8
    USGamer - 4.5/5
    Videogamer - 9
    GamesRadar+ - 4.5/5
    MetroGameCentral - 8
    LevelUp [Spanish] - 9
    HobbyConsolas [Spanish] - 9
    CGMagazine - 9
    Multiplayer.it [Italian] - 8
    XGN [Dutch] - 8.5
    MeriStation [Spanish] - 8.8
    EveryEye.it [Italian] - 8.1
    LazyGamer - 8
    WeGotThisCovered - 4/5
    GameRevolution - 4/5
    HardcoreGamer - 4/5
    VandalOnline [Spanish] - 9
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.08.24. 20:58:06
  • grebber
    #6214
    Gears of War: Ultimate Edition - utolsó trailer
  • grebber
    #6213
    Remastering Gears of War ~ Environments & The Locust

  • grebber
    #6212
    GC 2015: Hét percnyi GoW: Ultimate Edition avagy a pc-sek rohadjanak meg. Nehogy mutassanak a pc-sből gameplayt.
  • grebber
    #6211
    Gears of War: Ultimate Edition videónapló
  • grebber
    #6210
    GoW: Ultimate Edition - PC-re csak később
  • grebber
    #6209
    "A Gears of War Ultimate Edition sokak örömére nem csak Xbox One-ra, hanem PC-re is megjelenik augusztus 25-én."
  • grebber
    #6208
    Ilyen lesz a kampány
  • Krisztiam #6207
  • Jim Morrison
    #6206
    még ha patch formájában le lehetne tölteni, de nem hiszem hogy első részt ezért megint megvenném :)
    Többi résznek viszont nagyon tudnék örülni... .)
  • Shep
    #6205
    Ez csak az első rész, igaz? Hát az nem nagyon hoz már lázba.
  • grebber
    #6204
    E3 2015: PC-re is jön a felújított Gears of War

  • grebber
    #6203
    Már nagyon régi!

    Itt esetleg találhatsz valamit a gondodra!
  • Empty
    #6202
    Mi az oka, hogy nem lehet játszani vele W7 alatt? Valami executable hibát ír. Sehogy sem indul! Nem bolti verzió! Kösz!
  • flowstorm
    #6201
    Üdv,

    Ha valakinek esetleg fent van a gépén a játék és fel tudná tölteni a WarWeapon.ini jét valamelyik filemegosztóra (rapidshare tippyshare data.hu vagy bármi egyébre) nagyon megköszönném. A filet a c:\\dokumentumok\felhasználóneved\mygames\Gears of War\Wargame\Config mappában találjátok.
  • Profeta0925
    #6200
    Sziasztok!

    Ha valaki tudna nekem segíteni meg köszönném! :)

    Amit "AKLaciAK" írt hogy hogyan kell meg csinálni a coop módott, nem lehet letölteni a rapidshare-ről ezt a fájlt (http://rs54.rapidshare.com/files/69688838/WarEngine.ZIP) és akinek megvan az írjon már rám privátba és megadok egy skype nevet vagy email címet és ott elküldhetné.

    előre is köszönöm a segítséget!!!!
  • blackcalibra
    #6199
    Üdv.
    Lenne valakinek valami ötlete, hogy a most Livera beregisztrált GoW miért váltott teljesen angolra?
    Vagy hogy hogyan lehetne ezt orvosolni?
    Eredetileg természetesen magyar nyelvet is tartalmaz.
  • The Protector
    #6198
    Szia.Bármilyen gamepaddal megy ha egy progival emulálod a box kontrollerét.
    Azt hiszem xpadder vagy ilyesmi a progi neve.
  • Savaran
    #6197
    Sziasztok! A Gears of War PC-n milyen gamepadokat támogat? Csak xbox gamepaddal megy?
  • CzBeno90
    #6196
    Sziasztok!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy LAN-ba hogyan lehet megoldani a Coop-ot? Megvan eredetiben a játék, a CD-Projektes Gyémánt ki adás, le is van szedve a Patch hozzá. De DVD nélkül nem megy, tudtok valamilyen cracket ajánlani amivel tudunk online játszani?
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Tower Guard
    #6195
    Értem! Hát akkor nem lett valami hosszú. Mondjuk a multira is nagyon kíváncsi lennék.
    Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok mindent!
  • steweee
    #6194
    egy hosszabb délután le lehet nyomni egy az egyben is a játékot folyamatában, így nem érdekes hogy tudsz e menteni. profil nélkül nem lehet menteni, de ennyi...
  • Sirch
    #6193
    Én a helyedben legelőször kizárnám a hibás crack illetve annak kompatibilitási problémáinak lehetőségét. Szóval ha a játék a szabályos telepítés, patchelés, illetve az esetleges Games For Windows Live-on keresztül leszedett update-ek után rendesen elindul, akkor nekiállhatsz működő no dvd cracket keresni.
  • Tower Guard
    #6192
    Valaki segitsen plz!
    Nem értem. Megvettem eredetiben, feltelepitettem, plussz rá azt a patchet hogy elinduljon, és utána a no dvd cracket, mert nem akarom sem az olvasót sem a dvd meghajtót kinyirni. Bejön a menü, mihlyest belépek a video beállitáshoz vissza onnantól nem lehet, az escre nem reagál. A menüben hiába nyomok f1-et nem jönnek elő a profilok. Ilyenkor mi a teendő?????
  • OWEN24
    #6191
    csináltam Amerikai címre LIVE ID-t de nem fogadja el.
  • OWEN24
    #6190
    megoldódott a problémám, csak visszakellet álítani az gép belső óráját 2007-re.
    Felhasználót milyen címra lehet létrehozni? Valamilyen windows live ID-t kér. Próbálkoztam az msn címemmel de nem fogadta el.
  • steweee
    #6189
    nem kell peccs. tökéletes anélkül is
  • OWEN24
    #6188
    Sziasztok!
    Valaki nem tudna segíteni?
    Megkaptam a játékot(eredetibe) feltelepítettem és amikor indítom a play gombra nyomva ezt írja::
    E:/GOW/Binaris/wargame-g4wlilve.exe:Módosított programkóddal nem futtathatod a játékot. Telepítsd újra a játékot.
  • DarkSl4yer
    #6187
    Itt még van belőle bár én kicsit sokallom az árát, 3 éve vettem ennyiért.
  • Krisztiam #6186
    576-nál látok 999-ért, de nincs belőle... :/
  • Krisztiam #6185
    szerintem akkor biztos nem!
    azt honnan tudom megszerezni?
  • DarkSl4yer
    #6184
    A magyar CD Projektes verziód van? Mert ha nem akkor ne csodálkozz,h nem megy fel.
  • Krisztiam #6183
    ezt nem engedi nekem felrakni.. 77%-nál megáll és hibát ír ki..
  • DarkSl4yer
    #6182
    Patch
  • Krisztiam #6181
    sziasztok
    nekem licenc hibát ír ki az indításnál..
    de már mindent próbáltam.. most ott járok én is, hogy azt írja ki, hogy a Microsoft visual-al van valami baja..
    tud valaki segíteni?
  • DarkSl4yer
    #6180
    Nem használsz véletlenül online armort?

    ha igen ,akkor ott tedd a kivételek közé a játékot.
  • kr1szmester
    #6179
    Mi okozhatja azt, hogy fps laggom van iszonyatosan zavaróan? Régen nem volt, és tudom h volt rá valami megoldás, de a F.A.Q. nem működik, és borzasztó így. a gépem bőven elvisz még durvább gépigényű játékokat, és ez még csak nem is mondható annak.
    valaki megoldást tudna?
  • BoneDragon
    #6178
    Ezt csak spoilerbe merem írni... :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is letöltöttem minap egy sufnituning verziót és az lenne vele a problémám, hogy windows live profil bejelentkezés nélkül nem tudok játék állást menteni. Ha meg bejelentkezek akkor cd kulcsot kér. Erre van valami megoldás?