6257
  • NeoMaN
    #6257
    új GOW eladó:
    6.000.-
    privizz
  • Mozes
    #6256
    Javaslom nézd meg a játékot élőben mondjuk egy multiba és akkor meglátod mekkora terek vannak amiket megjelenít és mennyi köze van ennek a csőjátékhoz.
  • yesname #6255
    Pedig bizony igaza van Grebber-nek. Nem kicsit...
  • Mozes
    #6254
    Ne haragudj ez butaság, semmivel sem könnyebb egy zárt világot megírni mint egy nyitottat, attól mert zárt egy világ még nem jelenti, hogy kevesebb texturából áll mondjuk. De ha nyitott világot akarsz hasonlítgatni akkor a MGS5-ot nézd meg és hasonlítsd optimalizáltságban a Witcherhez....

    Próbáld ki szerintem a játékot és utána döntsd el, hogy melyik néz ki jobban, melyikben látsz több texturát és melyik van jobban optimalizálva...

    Na mind1, ennek a topicnak nem ez a célja..
  • grebber
    #6253
    Nem zavarodtam bele semmibe.
    És nem értek egyet mint írom.

    Tökmindegy mi hogy néz ki egy "csőjátékot" nem szokás hasonlítgatni sehogy se egy kurvanagy nyitott világú játékhoz.Mivel zárt tereket kis pályákat had ne mondjam mennyivel egyszerűbb szebbre és gyorsabbra megcsinálni.
  • Mozes
    #6252
    Szerintem belezavarodtál, de akkor ezek szerint egyetértesz velem, csak félreértettük egymást...
  • grebber
    #6251
    "csak a grafikát és az optimalizáltságot"

    Ezt magyarázom én is csak neked nem esett le.

    Ha a Witcher 3 is így nézne ki szerinted mi tudná futtatni? Nem kell válaszolni.......

    "Steam vs. Ms Store meg nem tudom hogyan jön ide, lehet rossz helyre írtad.... "

    Nem írtam rossz helyre. Nem véletlen a kommentek száma MS Store-ba kutya se vásáról mert egy foshalmaz
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.10.11. 10:53:58
  • Mozes
    #6250
    Ha nem tudsz elmenni akkor legalább a tárgyhoz szólj hozzá, ha teljesen másról beszélj.

    Senki nem mondta, hogy a GoW jobb mint a Witcher, a grafikáról beszéltem egyedül, hogy ennek sokkal részletesebb a grafikája, a texturák jobb minőségűek és úgy fut 90-100fps-el ahogy a Witcher3 30-al. Jobban van megírva. Maga a Witcher3 sokkal jobb és összetettebb játék mint ez, de senki nem is hanonlította össze a két játékot mint játék csak a grafikát és az optimalizáltságot.

    Steam vs. Ms Store meg nem tudom hogyan jön ide, lehet rossz helyre írtad....
  • grebber
    #6249
    Nem védeni akarom a Witcher 3-at csak nem tudok elmenni az efajta összehasonlítás mellett.

    Witcher 3 az nem olyan cső mint ez. Raklapszor nagyobb a világ mivel open World rpg. Összes se lehet vetni egy "csőjátékkal"
    Witcher sokkal olcsóbb és raklapszor több tartalom van benne mint ebben
    Steam vs MS Store okádmányról már ne is beszéljünk.
  • Mozes
    #6248
    Látom nem annyira aktív a topic pedig a játék még mindig elég jó :) grafikától kész vagyok teljesen és attól is milyen jól fut. Simán veri a Witcher3-at részletességben, optimalizáltságban meg nagyságrendi különbség van.

    Aki még nem játszott a Gears Of War-al, az ne adja fel az első 1-2 óra után, meg kell szokni, de tényleg nagyon jó és élvezhető. A multi meg tényleg fantasztikus, csak nekem nagyon nehéz.

    Tartalmom van a játékban rendesen az biztos!!!
  • Mozes
    #6247
    6 óra játék után, továbbra is semmi akadás, technikai probléma vagy bug. Teljesen rendben van a PC verzió
    Eddig nem játszottam GoW játékkal. Játék technikailag 10 évvel a kor mögött jár nekem (nem lehet ablakon kiugrani, dobozokra rámászni, stb..), de ettől függetlenül van egy hangulata ez vitathatatlan, nekem tipikus konzol játék minden pozitívumával és negatívumával. Nem bántam meg, hogy megvettem és örülök, hogy normális átírat lett PC-re
  • grebber
    #6246
    Gears of War 4 - PC vs. konzol grafikai összehasonlítás
  • Mozes
    #6245
    Még annyit, hogy érezni, hogy egy konzolos játék minden porcikájában, ennek ellenére egy nagyon jól megírt port benyomását kelti és nem egy sima átírat, ezért respect az MSnek
  • Mozes
    #6244
    Radeon 480X 8GB, Core i7 3770k, 8GB -on tökéltesen fut FullHD-ben Ultra-n áltagban 80FPS, de 60 alá sosem megy. Szerintem jól meg van írva és optimalizálva. Maga a játék eddig viszont nem jött be, furcsa a mozgása az embereknek, olyan lassú és élettelen az egész játék...de ez lehet később változik az elején vagyok még csak nagyon 30 perc játékkal
  • blackfire001
    #6243
    Sziasztok, kinek hogy megy PC-n?
    Nincsenek olyan problémák mint amik vannak a Forza Horizon 3 esetében?
  • grebber
    #6242
    Gears of War 4 GPU Benchmark
  • grebber
    #6241
    Gears of War 4 - durva képsorok a launch trailerben
  • grebber
    #6240
    Gears of War 4 - így fut majd a PC-s verzió
  • grebber
    #6239
    GDC2016: 10 perc pc-s gameplay + gépígény
  • grebber
    #6238
    Gears of War 4 - ettől lesz jobb a PC-s változat a One-osnál
  • grebber
    #6237
    E3 2016: Infók a Gears of War 4 hordamódjáról
  • grebber
    #6236
    Mivel úgy sincs nagy tolongás az ultima Edition terén sem (gondolom van 5 ember a földön aki fizetett érte a storeba) így elfér ide:

    E3 2016: PC-re is jön a Gears of War 4
  • JonasSandor
    #6235
    Ott eddig nem is voltak olyanok amiket értelme is lett volna televan szeméttel.
  • grebber
    #6234
    Nem is fogják feltörni soha.Store cuccot nem! Legalábbis soha nem láttam egy game-et se storeból warezba.
  • Shep
    #6233
    Amúgy azt lehet tudni ,hogy ezeken a store-os cuccokon pl a Gearsen milyen DRM van? Meglepő ugyanis, hogy még senki nem törte fel, na nem mintha ezért akarnék win10-et a gépre rakni.
  • grebber
    #6232
    Már sehogy bezárták ezt a kiskaput
  • Kami
    #6231
    Ott hogy tudom megvenni?
    Ha nem publikus jöhet priviben is.
  • grebber
    #6230
    Képek
  • JonasSandor
    #6229
    Azt gondoltam mindjárt.
  • Jim Morrison
    #6228
    én igazából csak azért nem veszem meg, márt anno mikor megjött már megvettem dobozosan. Jó volt meg minden, de nem veszem meg újra, csak azért mert jobb grafikája van :)
  • grebber
    #6227
    Nem sok ember lesz a földön aki MS Storeba vásárol.
  • JonasSandor
    #6226
    Nagyon szarul van optimalizálva nálatok hogy megy?
  • Krisztiam #6225
    undorító ez a WS :D
  • grebber
    #6224
    Megjelent a game akit érdekel! (Indiai Store-ban 3ezer ft.)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.01. 15:41:31
  • grebber
    #6223
    Win 10-el nem lenne baj csak a szaros Store-al.
  • Shep
    #6222
    Májkró nagyon nyomja ezt a szar win10-et.
  • Jim Morrison
    #6221
    Végre jönnek játékok amiknek kell is a 16gb ramom...
  • grebber
    #6220
    Ultimate gépigénye:


    Minimális gépigény:

    Windows 10 (64-bites, 1511-es verzió)
    Intel Core i5 (2,7 GHz) vagy AMD FX 6-core
    8 GB RAM
    GeForce GTX 650 Ti vagy Radeon R7 260X (2 GB VRAM)
    60 GB szabad hely a merevlemezen
    DirectX 12


    Ajánlott gépigény 1920x1080-as felbontáshoz

    Windows 10 (64-bites, 1511-es verzió)
    Intel Core i5 (3,5 GHz) vagy AMD FX 8-core
    16 GB RAM
    GeForce GTX 970 vagy Radeon R9 290X (4GB VRAM)
    60 GB szabad hely a merevlemezen
    DirectX 12


    Ajánlott gépigény 4K-s felbontáshoz

    Windows 10 (64-bites, 1511-es verzió)
    Intel Core i7 (4 GHz) vagy AMD FX 8-core
    16 GB RAM
    Geforce GTX 980 Ti vagy Radeon R9 390X (6 GB VRAM)
    60 GB szabad hely a merevlemezen + SSD
    DirectX 12

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.23. 20:27:56
  • grebber
    #6219
    Már nem kell sokat várni a PC-s verzióra
  • grebber
    #6218
    Még mindig készül a felújított GoW PC-s változata