Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85518
mencseszterbe nagyon kevés...

Iceman89
#85517
szerintetek érdemes ezt a srácot 4.5 ért megvenni? technikailag nagyon képzett, de fizikailag 😞

Iceman

Pisti1026
#85516
Volt valaki a Sheffiel W-el vagy az Ipswich-el??????

I’m Forever Blowing Bubbles...

Fyrex
#85515
jó azt nem látta senki 😛 😛 😛

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#85514
Sajnos nem mindent: a Ligakupát az Arsenal vitte, de sebaj

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#85513
egyáltalán nem lehetetlen rengetegen megcsinálták gyengébb csapattal (most így elsõre Frost rémlik a Chievoval 😊) de persze jó ez így elsõre, lényeg hogy mindent megnyertél, ami viszont nem semmi 😊

nem bánjuk nyomassad csak így tovább

Avanti Crociati!

#85512
Zlatannak talan sikerulne a Juveval a seria B-ben, amugy egy top ligaban -szerintem- lehetetlen.

szabocsaba1983
#85511
ÁÁÁÁ, 38 meccsen azért 100 gól, az nagyon brutál (lehetetlen?) lenne!
Elég régóta managerezek, csak internyet nemigen volt, és csak most ismerkedem -e remek fóRUMal.
(remélem nem bánjátok)
Azért sztem elég ritka ez így is, mármint a 101 gól.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85508
A múlthetit: juve B-liga, többi A,

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#85507
ez sokba kerülhetett 😛

grat!

Avanti Crociati!

Holdpro
#85506
Másodikat fogadtam.. Bunda volt 😊 visszakaptam a 11est 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Fyrex
#85505
grat nem gyengén jó vagy

én a bajnokságban gondoltam a 100 gólt, de persze nemtudom mióta efemezel, ígyis fantörpikus lett a szezon! 99 pont nem rossz 😛

fõleg Zlatan!

nagy grat!

Avanti Crociati!

Hegeace
#85504
mejik détbész ápdétet használod?

Heló szia remélem hogy vagy

szabocsaba1983
#85503
Egy kis szezon összegzés:



















www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Andrews
#85501
Köszönöm szépen

#85500
4-2-3-1

v. talán

4-4-2

Andrews
#85499
Ehhez a keret tudtok egy jó taktikát?

Holdpro
#85498
Priskin Tamás

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85497
MU-hoz tettem be még 1 képet 😊 visszaolvasás !!!

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85496
hogy hivják ezt a magyar tehetséget Sir Moon ??????
#85495
huhuuu, mennyit fog még fejlõdni, ha jó edzésed van!

Andrews
#85494
Grat. Csak így tovább

Holdpro
#85493

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

fernando torres
#85492
dobsz Priskinról 1 pikcsört?

Holdpro
#85491
Fantasztikus bravúr. Priskin továbbrúgta a Crystalt, asszem helyem van a Premierben 😊



A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85490
ez komoly...GRAT...kissé jo zlatan

Atesz89
#85489
Grat Ibrahimovic?
De nem akarok kötözködni de a barátságost sztem nem érdemes számolni de így is szép a 96 gól

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#85488
<#wow1>Válasz Rooney-nak....<#wow1>
Amit tegnap ígértem: egy szezon alatt több, mint 100 gól = egészen pontosan 101!!!
(És nem raktam be 46 edzõmeccset!)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85487
thx.még várom a shaktar válaszát😛 vkp-nak meg jött nik besagno

Andrews
#85486
Hátt... nem tudom. A Pool után ez a második kedvenc csapatom Angliában

fernando torres
#85485
sok sikert!

miért nem kezdtél nagyobb csapattal kezdésként?

Holdpro
#85484
8 perc alatt 4 gól, abból 2 db 90.ben 11esbõl LOL

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Andrews
#85483
Nah elsõ nekifutásra kezdtem egyett a Wolves-al.
1. mecs Sutton United-Wolves 0-2
2. mecs

3. mecs


Lehet hogy nem a legszebb öngõlal nyerni de nekem ez felér egy bajnokság megnyerésével mivel elõször játszom Fottball Manager-el

fernando torres
#85482
Lastuvka ?

#85481
minnyárt ránézek😛 freyre nincs péénzem még megprobáltam de sanctist de õ meg nem akart jönni...

Tono34
#85480
Vlada Avramov, nagyon jó kapus. Nálam Catania-ban ha nem sérült kihagyhatatlan.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

fernando torres
#85479
KRAT!!!
3meccs 16lõtt az jó..(Y)

#85478
még kéne egy kapus meg egy kp..eddig jött priskin,hrepka,portillo meg rivaldo...

Magic Boy
#85477
Grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#85476
hát igen... Rooney pótolhatatlan 😄 csak nézzétek h hány gólt lõ 😊

Iceman

HUNLonsdale
#85475
ennél jobban nem sikerülhetett volna a csapat debütálása a premiership -ben <#vigyor1>

Iceman89
#85474
😊 3 meccs alatt 16 gól... termelnek a srácok...

Iceman

Magic Boy
#85473
Kiket igazolsz?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#85472
kissé vezeted a ligát😛 sima feljutás lesz ez😛 grat

#85471
ezek még a kötelezõ meccsek😛 de azért köxx még kicsit erõsítem a csapatot

Magic Boy
#85470
Grat All!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

szabocsaba1983
#85469
Jó vagy! Grat!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#85468
Féltávhoz értünk


A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Atesz89
#85467
Grat és neked is Ricco!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#85466
Az elsõ mindíg könnyeket fakaszt.....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!