Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85465
Elsõ meccs a Hamburgerrel😛

Iceman89
#85464
és ha csak 1 ligát töltök be + 2-3 nemzetet az is jó szerintem nem kell több liga...

Iceman

Sysfox
#85463
Aki egy nagyon jó pléja, aztán ha leigazolod, rájössz, hogy bár jók az értékei, de egy határ kakit sem ér...
Legalábbis nálam nem vált be, de ezt már mástól is hallottam...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#85462
hogy bukjunk meccset 2-0ról második felvonás
Leeds-Pool 2-3

Hegeace
#85461
jó reggelt mindenkinek! Gratula az elért eredményekhez!

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85460
aha... akkor azé tölt sokat 512 vel... és 1G mellett mennyi embert töltesz be?

Iceman

szabocsaba1983
#85459
Hát, ez az 55. meccs volt a szezonban, ennyibõl egyszer kijut egy ilyen, csak gondoltam megér egy misét.
Jól védekeztek, Rehman lett a meccs embere, aki meg nagyon jó pléj.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

GanXstaZoleeWrk
#85458
1 giga minimum ha ertelmes ligákat is akarsz meg normalis adatbazist.

GanXstaZolee#2709

Iceman89
#85457
hali... szerintetek mennyi ram kell ehhez a játékhoz h tudjál normálisan játszani rajta? most 2x 256 om van... de elég sokat tölt, ha betöltök 30-40e pléyát

Iceman

#85456
de az durva h a fulhambõl 2 embert kiállítottak és igy sem sikerült nyerni!
mitörtént????
Ars3nal
#85455
nyúkásztöl-Leeds 3-2
utoljára játszottam egy csatárral angol ligában

Ars3nal
#85454
akkor no comment ha öngóllal nyernek<#hehe><#hehe><#hehe>

Atesz89
#85453
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#85452
No comment

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#85451

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85451
Gillich, de csak véletlenül generálta jóra a gép, inkább Priskint ajánlanám😉

#85450
Weymouth hogy is hívják a magyar tehetséget?
szabocsaba1983
#85449
Nem "kell" egy edzõ, aki ott van minden edzésen, ( de ez így a legolcsóbb) ha van elég edzõd! Egy a lényeg: minden területen legyen minél több csillag, és minden területen a terhelés legyen gyenge (az edzõk leterheltsége), de a FAQ ezt nagyon jól leírja, nézzd meg!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#85448
még egy pleja jön 3.5ért, magyar tehetség, mielõtt egy idetévedt vérpistike elkezdene flémelni hogy csalok elmondom hogy 20milláért adtam el pléjákat, elkapott a cselzi szindróma😄 akiket áthúztam nem én igazoltam le
azthiszem sikerült pár poszton erõsíteni<#idiota>

(Gavrancic+15.25 záradékba,Brechet +14.5 záradék)

szabocsaba1983
#85447
6 forulóval a vége elõtt!



A csapat átlagéletkora 24 év....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#85445
Hali és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#85444
hi!lenne itt pár kérdés,edzésnél minek kell 1 edzõ,aki minden edzésre be van jelölve?nem jo ha mindenki 1 gyakorlatot csináltat?az is feltünt,ha lestaktikát kipipálom,tuti h nem fuj lest,viszont ha nem,akkor leseket jelez?tapasztalatom szt sok dolog forditva sül el.
#85443
nah, most már tényleg dobhatsz egy pikcsört dzsoni-ról 😊

Holdpro
#85442
na itt kiállították a kapust <#ravasz1>

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#85441
Nagy Grat, nincs ezzel semmi gond, szenzációs a csapat!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85439
Hát, 15 gólt 27 meccsen, az sok?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

jober
#85438
Reggelt!

Az UEFA menetelésnek köszönhetõen kiemeltek a 3. BL selejtezõ körben.
Most végre bejutottam, de ezek ellen nem volt nehéz:


A csoport már túl nagy falat volt:


Bár erre büszke vagyok:


És ketten a világverõ Visztula parti városból:

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

Holdpro
#85437
Nem volt ennyire szoros..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85436
Mintha picit sok golt kapnal. Egyebkent grat.

szabocsaba1983
#85435
Ez sem rossz...




www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85434
Visszavágó:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85433
Negyeddöntõ, elsõ meccs:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85432
Vigyázz, nehogy azt mondják a többiek, hogy: "Interrel ez alap", én is megkaptam...
Egyébként nagy Grat

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85431
Hi all! Nem reg kezdtem egyet az interrel, 41 meccs alatt 12 kapott gol, es 2 vesztett meccs. Egesz jo lett a vedelmem. Majd teszek kepet ha vege a bajnoksagnak.

Ars3nal
#85430
reggelt

felvettek líds junájtidhez😄

szabocsaba1983
#85429
Jó reggelt mindenkinek!!!

Nem rossz...

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#85428
Ekkora különbség van 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85427
jó sokáig bírja 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

zorrobomber
#85426
na itt 1 kép a kis kedvenc kapusomról:

Holdpro
#85425
szenvedés

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Sysfox
#85424
Na végre!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Holdpro
#85423

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85422
jóreggelt
pár meccset lenyomok kómásan 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85421
kössssz.
Kezdtem egyet Hamburgal😛 ugyse voltam még német csapattal...

Ars3nal
#85420
Watford-Boro 4-0, feljöttünk 16 helyre kiesõzónából😊

franc0
#85419
te figyu, az poén volt.
megsúgom kurvára nem lehet lefizetni...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ars3nal
#85418
áttáltam a magyar válogatottas taktikomra és Charlton-Watford 0-2, ifibõl hoztam ékpárt Priskinnek mert felnõtt keretbe alig van csatár egy csatáros felállás miatt, 14 meccs után nyertünk újra

Pisti1026
#85417
Meg tudná mondani valaki, hogy hogyan kell lefizetni a bírót???? Elõre is kösszenytyû a válaszokért!!!! Hajrá West Ham!!!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Ars3nal
#85416
jónyóc

#85415
Jó8 mindenkinek és grat a mai teljesítményekhez!