Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85570
Folytattam a hamburgos mentésemet elsõ szezonban harmadik lettem sajna megelõzött a schalke és a bayern,de sikerült egy pár igazán jó játékost vásárolnom ,ingyen jött Cudicini,Gasbarroni,Ibagaza,Olivera és még leigazoltam Vucinicet,Freyt,Sivokot,és Cicinhot.Szerintem ezek a játékosok elég erõsek bundesligába.Elsõ bajnoki meccsemet simán hoztam Vucinic remek játékával azt hiszem megérte szerzõdtetni ha így halad tutira meglesz a gólkirályi cím😊


http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Andrews
#85568
Andy Johnson beindult. 😊

Holdpro
#85567

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#85566
Sziasztok, mindenkinek további jó játékot: Jó éjszakát, sziasztok!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85565
Nem semmi<#ravasz1><#worship><#worship><#worship>
Holdpro
#85564

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

zorrobomber
#85563
úgy hogy bemész a job centerbe, megnézed hol van üres manager állás -> apply és vagy felvesznek vagy nem
a másik lehetõség az hogy megkeresnek téged

miki36
#85562
Hello all
Én eddig mindig a cm-et favorizáltam, de egy haverom tanácsára belekukkantottam az fm06-ba. Mondanom sem kell, fényévekkel jobb mint a cm...
Ja, és megmondanátok, hogy hogy lehet ezzel az irfanviewwel képet betenni?
És grat mindenkinek<#hawaii>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#85560
😄DDDDD

Andrews
#85559
Szerintem meg simán megvered.

Holdpro
#85558
FA kupában Arsenal jön hozzám kiverni 😞

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85557
ha kirugnak egy csapattól akkor hogy lehet menni más csapathoz?

Andrews
#85556
Grat.a A PL-ben meg szerintem elsõ szezonra bajnok leszel. Remélem nekem is igy fog menni a Wolves-al

Holdpro
#85555
Újabb bravúr ehez már nincs mit kommentálnom, kész vagyok a premier ligára.. Lövéseket gyakorolni kell

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#85554
Én a nagyokkal nem kezdenék+rómával se, a kicsik jobbak 😊

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85553
Ez annyira fontos? A legtöbbet sztem olaszoknál kapod, utánna angliában, majd spanyol, francia=német
Sokkal többet számít, hogy kivel/hogyan szerepelsz az adott ligából, tehát lehet, hogy te vmelyik német csapattal bajnok leszel, és többet kapsz, mint pl. olaszországban középmezõnyért.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

LasDen
#85552
Fiorentina.... 😄
Lazi
Lecce
Livorno
Empoli
Chievo
😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Iceman89
#85551
és szerintetek kivel érdmes kijönni az olaszoktól? Róma? 😊 😄 csak h ne a legjobbakat válasszam 😄

Iceman

Holdpro
#85550

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Andrews
#85549
3 mecs után jelenleg a 7. vagyok

Iceman89
#85548
hát asszem én is újat fogok kezdeni... megvárom az év végét aztán kéne vmi új kihívás 😊

Iceman

#85547
andrews hányadik helyen vagy a Wolverhamtonnal?
#85546
kezdtem eggyet a liverpollal egyedül oscar ustai vettem meg a kapuba

Andrews
#85545
Remélem ezek után még jobban javulonk.Legalább a rájátszást meg kell csípni.

Iceman89
#85544
akkor most az angolok kapják a legtöbbet vagy az olaszok vagy a spanyolok?

Iceman

szabocsaba1983
#85543
Németeknél a legkevesebb, spanyolaknél picit több (ha a real/barca közül vagy vmelyikkel, akkor jó sok 😊 ), aztán angol, aztán olasz. Francia nagyjából= német. De ez az évek múlásával változik egy kicsit.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

LasDen
#85542
hát ez szép......425.000-ért leigazoltam Priskint.........még 1 nap se telt el, de az Inter bejelentkezett 2.5millával az 50%-ért.....de inkább elutasítottam, mert féltem, hogy a végén az Inter többet fizet és ott köt ki......de az értéke is felment máris 4millára.... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Iceman89
#85541
az jó 😊 és a németeknél? hol kapják a legtöbbet?

Iceman

szabocsaba1983
#85540
Attól függ nagyrészt, hogy milyen népszerû a csapat, hány meccsed van a tv-ben, stb.
Általában többet, mint az angolok, viszont ott több a helyezésért járó cash, és a kupában a meccsek után is sokkal többet adnak, ráadásul azonnal!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#85539
Peirone-t eddig 2x hoztam be csereként, és mind a 2x gólt lõt 😊 asszem megtartom 😊

Iceman

Iceman89
#85538
köszi... de nem egészen értem h mért változó... Premier ligában nem változik pl...
de akkor ezekszerint többet kapnak mint az Angolok 😊

Iceman

Andrews
#85537
Nah elkezdõdött a bajnokság az elsõ mecsem nem sikerült valami jól,de a második sem modjuk igaz hogy kezdõ manager vagyok. Remélem javítunk.


szabocsaba1983
#85536
Ez nagyon-nagyon sokmindentõl függ. Pl.: Valaki egy 4. helyért Lazioval kapot40.5 M, más meg Fiorentínával elsõ helyért 22M! Tegnap volt szó róla asszem, egész jól körülírtuk a témát.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85535
Egyébként néztétek már mennyit keres Ballack És Seva az új ápdétben?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

LasDen
#85534
ez jellemzi a taktikám.....mindenkit leitatunk....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#85533
kömény a neved 😊

LasDen
#85532
a kiválasztott 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Iceman89
#85531
de amúgy az olaszoknál mennyit fizetnek? TV-s jogdíjak + 1 hely??? vki mondja már el plz! 😊

Iceman

LasDen
#85530
Hát nekem meg honvágyam van így visszatérek Európába méghozzá vmi Olasz csapathoz....
(Nem találom a helyem egyik csapatnál se)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Iceman89
#85529
szerintetek megéri Peirone-nal törõdni még? 3 éve edzem de alig fejlõdik...

Iceman

Atesz89
#85528
Grat!
És Icemannek és Holdpronak is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#85527
jahh de már mindegy nem kell szar fizikával nem fogok már venni senkit... Peirone-t is megbántam..

😄 Valencia leigazolta 4,1 ért Clebersont 😄 had vigye

Iceman

asfa
#85526
csülök!
gratula mindenkinek!
Man City - Man Utd 1-0 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#85525
iceman cleberson a botafogó-i nevelés?????
Iceman89
#85524
😄D 6 meccs alatt lõtünk 27 gólt 😊 meccsenként 4,5 😊 Ronney 10, Torres 10, Kaká 3 😊 szegény Nistelrooyt nem is játszatom 34 éves még csak, de jó még 😊

Iceman

Holdpro
#85523

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Iceman89
#85522
😄DD az jó 😊 Gaven Eddie-t majdnem megvettem, de miután kiderült h 30 milla 😞 elvette a kedvemet...

Iceman

Atesz89
#85521
7,8 a gyorsaság,gyorsulás kb a 202 centis Zigicnek volt ennyi a 4 hónapos sérülése után 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#85520
harmatgyenge

Avanti Crociati!

Iceman89
#85519
hát ettõl félek... áá hagyom.. nem kell.. van már így is csomó cserém.. Nistelrooy-t is alig tudom játszatni, nembeszélve Okakáról, Peirone-ról Cercirõl és Smithrõl 😊

Iceman