Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#85620
ha válogatottal kezdesz, egy csoportból továbbjutás után kisebb válogatottal akkor utána bárhova felvesznek, 3. hely után kontinentális hírnevet kaptam magyarokkal

Holdpro
#85619
4.et fogadtuk és gyászoltuk 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85618
na majd nézek VBre készülõ csapathoz átha felvesznek 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

b4rc4
#85617
??minvan? akármeikbõl. Magyar,SZerb,Svéd,Ghána,Dán,Mexikó ezekkel mind meglehet nyerni a VB-t meikkel nagyobb meikkel kisebb erõfeszízéssel.

#85616
bármelyik csapatból lehet vb gyõztes ha jó a taktikád

Holdpro
#85615
szerinted melyik közepes csapatból lehet VB gyõztes ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85614
sehova mert amatõrként kezdesz

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

b4rc4
#85613
vagy kezdj 1 válogatottal és szuper teljesítményt nyûjts a vébén .. akkor már olasz seria B -be is felvesznek.. 😊

Hegeace
#85612
magyar nb2. haladás 😄

Heló szia remélem hogy vagy

#85611
Reggelt! Ha munkanelkulikent kezdek egy uj jatekot, melyik orszag elso vagy masodosztalyaba vesznek fel rogton? Nincs kedvem angol 5. osztalyal kezdeni.

Holdpro
#85610
kicsik ellen meg nem megy

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85609
csúnya rossz Palace<#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>
amúgy grat😄

zorrobomber
#85608
1ébként mérges vagyok, már másodjára ver meg úgy a liverpool, hogy semmit nem mutatnak, persze a mérgességem miatt én is hibáztam, alázni akartam õket és a végén flamini sérülése után 10 emberrel is kitámadtam (ja mellesleg lõttem a meccs során 2 kapufát)

b4rc4
#85607
úgy,hogy 160/170 -es nem 196os vagy mennyis. és a szintjei is lejjebb vannak. amugy Grat all!

zorrobomber
#85606
eszedbe ne jusson ennyiért eladnod szvsz

Hegeace
#85605
Szép eredmény! Cygantól mást nem is vártam 😛

Heló szia remélem hogy vagy

Holdpro
#85604
próbáld meghírdetni

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

miki36
#85603
A statisztika alapján eléggé kiegyenlített mérkõzés volt, de Cygan kiálltásával könnyebb lett egy picit a dolgod,
de ezzel eggyütt jól lealáztad az ágyúsokat.<#ravasz1>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#85602
Szerintetek fogadjam el ezt az ajánlatot? Barzagli a legjobb középsõ védõm, de el akar menni.
A Sevilla 1.7 millát ad plusz 40% elengedési záradékot meg 18 hónapon keresztül 3.7 millát törlesztenek.
Fogadjam el, vagy kérjek nagíobb ajánlatot érte?
Egyébként Barzaglia 4.7 milla.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Holdpro
#85601
Elsõ Mai bravúr
Ezt indítanám hét képének

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85600
Jóreggelt Managerek
GRAT MINDENKINEK

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85599
Üdv néked!

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85598
reggelt

Hegeace
#85597
Jóreggelt mindenkinek!
Ritka jó meccs volt. 1 jó és egy rossz húzással. Sissoko pályánmaradására és kráucs pályára küldése. Egyikõjük a sírból hozta vissza a gémet a másikójuk pedig a sírba vitte 😊 . Azönszapulást befejezve megérdemelt volt a döntetlen bár Torres olyan akicó végén vert gólt hogy maj leestem a székrõl. Végszóképp küzdelmes döntetlent láthattunk egy remek mérkõzésen 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85596
Grat és várjuk majd a képeket 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#85595
Torres a cselzibe.........na szép........ 😄
amúgy grat........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fyrex
#85594
nah ma este is összeröffentünk négyen egy kis gémre... Olympus (ManUTD), Hegeace (Liverpool), Ars3nal (Arsenal), Jómagam (Chelsea)

leis nyomtunk egymásellen 1-1 barátságost, Ars3nal felülkerekedett Olympuson, én pedig kiegyenlített meccset vívtam Hegeace barátunkkal 😊

íme:

Avanti Crociati!

LasDen
#85593
Bojinov, Toni, Filipe, Yoo-Young, Priskin.....ez 5..csak elég lesz....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Atesz89
#85592
Nem rossz keret de nem lesz kevés a csatár?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#85591
a bajnokságnak neki lóduló keret:

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

csm
#85590
hogyérted azt h Ibre elhuzva?

BMW 325 iX Rallye Car :)

b4rc4
#85589
hi és grat all! én azt az update-t használom amiben IBrajimovic elvan huzva és a pénzügyek megcsinalva. msot ezért kezdtem 1 újat ,spanyol szuperkupa begyûjtve és ezis: nagyon nehéz meccs volt😊 1-0oda azátn 2-1ide végül 3-2 nekik és IBra az utolsó mp-ben bevágott 1et😊

miki36
#85588
Hát, ez fantasztikus eredmény!
Ez hányadik szezonod a Serie A-ba?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#85587
Hali és grat mindenkiek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Tono34
#85586
Kicsit tartottam ettõl a meccstõl. Az 57. percben a kapott gól után azonnal rúgtunk egy gólt amit természetesen a bíró nem adott meg. A kapusom sérülés utáni elsõ meccsén nem lesérül (csere után vége is lett a meccsnek).

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

miki36
#85585
Ilyen még nem volt. Mint mondtam, kezdtem egyet a Palermóval, és 4.7 milla az alap átigazolási pénzem.
A csapatból Barzagli, Grosso, Barone, akik az olasz válogatottban is szerepelnek, azt kérték hogy tegyem õket átigazolási listára. Szerintetek tegyem õket? Csak összehasonlításképpen Barzagli alap ára 4.8 milla...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

zorrobomber
#85584
Kerzhakové az érdem elsõsorban, 6ot lõttem kapura...<#vigyor1>

#85583
Megfingattad az Aston Villát rendesen<#idiota><#worship>
zorrobomber
#85582
ilyenkor szokott meglenni az elsõ hely 😉 hajrá!

zorrobomber
#85581
szegény Aston Villa 😊

#85580
Sikerült az ami az elözõ szezonban nem bl fõtáblára kerültem, viszont a csoportom elég necces Real Madrid,Arsenal,CSKA moszkva, úgyhogy a harmadik hely a célkitûzés.


http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

miki36
#85579
Na, most elkezdtem egyet a Palermóval, meglátjuk mit produkálnak...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Andrews
#85578
Nagyon nagy grat.

Andrews
#85577
Ezzel a gyõzellem sajnos csak egy helyett javítottunk ily csak 6.-ok vagyunk de lesz ez még jobb is.Ez a bekapott gól nem kellet volna.

Holdpro
#85576
sikerült

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85575
Én (elsõ) helyben reménykedem és egy jó bl szereplésben😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#85574
Kompany alapból benne van a hamburgban mert updattel játszom.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

zorrobomber
#85573
tyû ez tényleg szimpi kis csapat, én spec Kompany-t annyira nem szeretem(lerágott csont) de ettõl függetlenül szép <#taps>

miki36
#85572
Na, ez már elég ütõs csapat... Jól erõsítettél, a védelmet, a középpályádat, de fõleg a támadósort!<#hawaii><#eljen>
Ezzel a csapattal komolyabb sérülés nélkül min. 2. hely és kupagyõzelem 😊

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Holdpro
#85571

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..