Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#85670
ja tudom

#85669
hát Tevez-nek igazából is csatár a ríl posztja

Ars3nal
#85668
grat

Tevez irányítóból csatárrá lépett elõ Henry sérülése miatt és mesterhármast vágott😛

Holdpro
#85667

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85666
Henry 2 hónap:c hülye Feröer szigetek

#85665
sok a kép miota verseny van!végre,én még mindig nem küldtem,pedig lenne mit.csak a net meloba van a game meg otthon,mindegy majd vhgy megoldom.több csapatröl is lehet küldeni?ugyértem régebbi mentésekbõl?
#85664
jo a game,priskint viszik a watfordba!nem alaptalan ezek szt h a legtehetségesebb fiatal mo-n!ez azt bizonyitja h nagyon autentikus a fm2006
Holdpro
#85663

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85662
nyah, hát akkor elkezdtem újra normálisan jáccani

újraraktam a game-t

Blackburn Rovers-el kezdtem

Holdpro
#85661
Piros ünnep 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85660
nah alkotok valami 3 védõs csíttaktikot gyorsan<#vigyor1>

Atesz89
#85659
Grat!
Télen egyetlen igazolásom volt egyébként a Boltonban a középpályán csináltam egy Nolan-Mascherano cserét!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

GanXstaZoleeWrk
#85658
na ettöl tudok kilenni amikor 2-3x annyi helyzetem van mint ellenfélnek és mégis ilyen döntettlen lesz a vége vagy jól elvernek 😊

GanXstaZolee#2709

Holdpro
#85657

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

miki36
#85656
Szerintem a 6.hely meglesz ha így haladsz. Egy-két döntetlen az erõsebb csapatok ellen, és gyõzelem a a közép és kiesõ csapatok ellen. Próbáld meg, hajrá!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Hegeace
#85655
Üdv az új képeknek! Szépek de durván ám 😊!! Krat mindenkinek 😄

Heló szia remélem hogy vagy

Andrews
#85654
Hi grat all.

gabber_saviola
#85653
gratula mindenkinek, mert iszonyat jók vagytok

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Atesz89
#85652
egy kis helyzetjelentés(úgyis régen raktam képet 😊
a 29. fordulóban:

tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#85651
Sziasztok, grat mindenkinek!
Kezdtem 1 új gémet a másodosztályú Juvéval<#idiota>
Megpróbálom visszajuttatni a Serie A-ba, viszont 1 picit csalni fogok... itt még benne van Ibra és szerintem nem fogom eladni<#ravasz1><#eplus2>
Atesz89
#85650
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#85649
köfi mindenki😊

Holdpro
#85648
nem kezdek felesleges szájtépésbe, de akkor egyenlõ esélyekrõl se beszéljük..
témát befejeztem..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Fyrex
#85647
grat, forka barka 😊)


hali kis ká

Avanti Crociati!

asfa
#85646
na továbbállok mer dolgom van!
további jo gémelést majd jövök még
csülök!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#85645
elvették az életkedvedet?

sajnálom h olyan képeket jelöltem hét képének, ahol 2200as gólarányról, és 600 millió fontról beszélünk, nem pedig egy 3-1es Arsenal verést

ha emiatt te elveszted az életkedvedet, akkor mást nemtudok mondani, csak hogy részvétem 😞

nemtudom miért kell féltékenynek lenni, téged akartalak hét managerének, de ezek után....

sajnálom h így gondolod

ha nem szavaztok és ilyen felfogással álltok a dolgokhoz megszüntethetjük az egészet, és akkor nincs belõle ilyen...

Avanti Crociati!

asfa
#85644
szép grat
© miki36 jaja 😊 köfi!erõsebb közép csapat vagyok elvileg 😊 az teljesül vmennyire!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

miki36
#85643
Nagycsapatok kitömtek rendesen de nem rossz ez a 10. hely.
Amúgy az erõsebb csapatoknak mint a chelsea rúgtál 3 gólt az azé nem semmi...<#wink><#eljen>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

b4rc4
#85642
na mikor kiállították puyolt ..aszittem sima 3-0ra nyer a VIlarreal. azátn vezettünk😊 végül 4védõ 3vkp 1tkp és 1csatárral játszottunk Eto'o jó formában van 😄

asfa
#85641
utobbi meccseim!
nem vmi joak!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85640
szép grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85639
köf hát nem!
voltak olyan evreségek amik nem kellettek volna!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Holdpro
#85638
Tessék akik kételkedtek volna a Crystal erejében. Ez a a kép jóideig az utolsó is lesz tõlem, elvették az életkedvemet..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#85637
szép, de nem állsz valami jól :S

asfa
#85636
megvan ez is! kemény meccs volt!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

LasDen
#85635
Fio - Juve 0-0 - itt sikerült kitartani
Inter - Fio 3-2 - 2-0ról hoztam vissza a meccset, de Adriano mester 3-t vágott....<#violent>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

asfa
#85634
nehezen de megvan

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#85633
nem lehet itt szavazni, az offtopikban ott az info

Avanti Crociati!

b4rc4
#85632
és meddig fogod tolni az ágyúsokkal?😄DD 1év?😄 2év?😄
Fyrex! ha itt most lehet szavazni ebbena hsz-emben akkor:a 2.képet javalsom😊

asfa
#85631
szasztok!
grat mindenkinek
most belevetem magam igazán 😄dd

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85630
kezdtem Arsenallal^^

jött Tevez 22ért mert a hülye Koller nem jön semmi pénzért:c
Cole ment 22ért, Reyes meg valószínû 30ért megy

Fyrex
#85629
Hét képe szavazás - 3.hét

1; Amikor nem kell spórolni ^^


2; Összegzés



mostantól élnek a vonalak, lehet savazni ^^

Avanti Crociati!

Fyrex
#85628
láttam, minden hozzászólást visszaolvasok, hatalmas grat

és persze mindenkinek, sry h elfelejtettem 😊

Avanti Crociati!

Holdpro
#85627
Láttad reggeli Arsenal elleni meccsemet ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85626
Valamiért szenvedünk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

LasDen
#85625
képzelem mennyire sajnálod..... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fyrex
#85624
<#pias><#pias><#vigyor2><#vigyor2><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Sempre Parma!

Avanti Crociati!

LasDen
#85623
az én gyõzelmi sorozatomat a Parma erontotta........5 meccsbõl 5-t hoztam erre a 6.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Holdpro
#85622
33. veretlenségi meccs.. 90. percben mentette meg

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

LasDen
#85621
Ó hogy utálom mikor a 3 cserém után vkit lerúgnak....<#falbav>

Én amúgy a Csehekkel vagyok egy másik mentésembe.....épp az EB-re akarom õket kijuttattni........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár