Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b4rc4
#85722
mért csittaktika ?😮

szabocsaba1983
#85721
Igen, ehhez jöhet még egy csatár+ én jobb futónak vennék még egy igazi sztárt = Messit el lehet hozni a Barcából, nem kell nekik!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#85720
má megin ezt a csittaktikát használod? 😄DD

nem unalmas így? 😄D

Avanti Crociati!

b4rc4
#85719
Kuyt,Saviola ?õk bevethetõk oda

asfa
#85718
jaja jo nagyon!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85717
van Persie bevethetõ+Adebayor is

lehet egy krisztiánó "színész" ronáldót igazolok😄

b4rc4
#85716
elõször is grat a kerethez,eég jó, szvsz a széleken erõsíthetnél mert Ljungberg nem az giazi szvsz.😊

szabocsaba1983
#85715
Mondtam én, hogy Delgado! Õ az egyik kedvenc pléjám.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

asfa
#85714
gratula!
ars3nal sztem kevés a csatárod!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85713
eladok pár pléját és lesz kb 25-30 millám erõsíteni, szeretnék kérni véleményeket hogy hol szorulna erõsítésre a csapat

b4rc4
#85712
Hi és grat all! toltam most 1 kicsit a BArca-val a bajnokságban 9fordulo után veretlenek vagyunk és itt a BL. Tudom,hogy ez az eredmény a BArca-val minimum ,de nagoyn megörültem,hogy Saviola és Eto'o ien jol megértik egymást 😄D 😄

asfa
#85709
köfi!
nem hiszem de 6-7. hely kira lenne!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85708
😊 köfi 😊
meglesz mester

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85707
grat, még bajnok is lehetsz ha jól sikerül a vége

Fyrex
#85706
grat kizská jó vagy! jövõre európai kupás helyen akarlak látni ^^

Avanti Crociati!

asfa
#85705
ez is megvan :|

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

szabocsaba1983
#85704
Mu-val vagy?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

asfa
#85702
szasztok!
gratula all!ezt szeretem!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#85701
A következõ fordulóban kikaptam a ManCity-tõl idegenben 3-1 😞

és el is léptem itthonról

pá & mindenkinek jó játékot

#85700
nekem csak egy 13m-s van 😛 de így is minuszba vagyok 😊

Ars3nal
#85699
grat
nekem valami 200milla tartozás van😄 havi 2 millió

#85699
jah, az volt bár én egy nagyobb arányú gyõzelemben reménykedtem 😊

Hegeace
#85698
látom sima volt 😊
GRATULA!

Heló szia remélem hogy vagy

#85697
Az elsõ tétmeccs.

#85696
nincs már pénzem

ill. van csak így is kicsit minuszba van a csapat és van egy elég szép tartozása is

#85695
ok
Ars3nal
#85694
nezdmeg Rui Limat,Bukránt

#85693
Honvéd

#85692
nembiztos hogy tarcsi lesz, nincsenek olyan hûdejó kpk-im

és nagyon szépen fejlõdik

amugy a PA lószart se ér

Machacon tuti nem kapna munkavállalásit és nem természetes KPK és drága is

szabocsaba1983
#85691
Nagy király vagy, várom már, hogy premier ligás legyél<#vigyor4>
Kiket igazoltál a szezonban?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85690
csesza ez a lázár gyereket honnan vetted???????
Ars3nal
#85689
erõsíted a tarcsit?😄 vedd meg Machacont

szabocsaba1983
#85688
Huntelaart viszi a PSV kölcsönbe 7.25 millióért..... Nem rossz üzlet

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85687
Sziasztok és grat mindenkinek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85686
tessék! amúgy meg PA : 100 😊

Ars3nal
#85685
lál, képet róla😄

#85684
nem szkáucsoltam 😄

ezért nemtom, de neked megnézem,

besincs kapcsolva, csak gondoltam hogy a magyarok tuti olcsóak

keresés/játékosok/szûrõ/testreszabás/tulajdonságok: - szerelés: 15 - passz: 15 - nemzetiség: magyar
ennyi kellett hozzá :XD

Ars3nal
#85683
szkáucs befigyel😄DDDD mennyi Lázár PAja?

grat, szep nyúkásztölverés

#85682
jó helyzetkihasználás <#eljen>

Holdpro
#85681
Reszkess premier League jövök 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85680
Hajrá, hajrá sok sikert! (mindernkinek)

Heló szia remélem hogy vagy

#85679
Elsõ jelentés a Blackburn háza tájáról:

nem éppen a legjobb pénzügyi helyzettel rendelkezõ klubb 😛

leigazoltam:
- Pieter Collen-t 170e-ért és
- Lázár Zsolt-ot 45e-ért

bari meccsek:

-B'burn - Parma 0-0 tizenegyesekkel 3-0
-B'burn - Chievo 2-0
-B'burn - Levante 3-1
-Mansfield - B'burn 0-2
-B'burn - Anderlecht 3-0
-B'burn - Sporting 4-1

ezek voltak a bari meccsek és most kezdõdik a PL 😄

Ars3nal
#85678
ezzel továbbjutás megvan 4 meccs 12 pont

Pisti1026
#85677
A picsába, most kezdem a harmadik szezonomat a West Hammel, és egy 10-14 helyen kívûl semmit sew tudtam elérni na majd idén, vagy majd jövõre!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Tono34
#85676
Bizony. Nagy kedvencem lett. Szórja a gólokat.

Eseménydús meccs:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Andrews
#85675
Lenyomtam még egy meccet de valószínû hogy kezdek egy újat mert elég uncsi így apdét nélkül.

Ars3nal
#85674
egesz jó így 32 évesen<#eljen>
kezdõ játékos?

Tono34
#85673
Parancsolj:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#85672
grat, Kezmanról dobsz egy pikcsört?

Tono34
#85671
Meccs elõtt 8 játékosom volt sérült. 6 kezdõ. Nem is olyan rossz eredmény:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.