Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#85771
33milla😊 még van 17.5 millám de csak akkor erõsítek idén ha van Persiet elviszi Pool 35ért

#85770


Tessék nem sikerült a frissítés és így megvettem nistelroyt panuccit meg madurot ennyi és el is fogyott a pénzem

Fyrex
#85769
grat, jók vagytok<#worship><#worship>

üdv a topikban zolee

Avanti Crociati!

franc0
#85768
engem az igazolások érdekelnének

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#85767
elkezdtem eggyet a Real Madriddal majd rakok képet a nagyobb meccsekrõl

#85766
Folytattam a hamburggal a bl menetelésemet elsõ meccsen arsenallal játszottam 2:2-t most pedig óriási meglepetésre megvertem a realt ez Vucinic és Cicinho bánta mind a ketten 2-3 hétig harcképtelenné váltak.Ezután a gyõzelem után másodi vagyok a csoportban az arsenal elõz csak meg és megelõztem a realt meg a cska moszkvát😊))

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#85765
Buzsáky 2 meccs alatt 2 gólt rúgott
Ars3nal
#85764
grat

Ribéry drágább lesz mint gondoltam😄 33milla euro

Holdpro
#85763

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#85762
További jó játékot, nyomjátok!!!!
Megyek, mert reggel 4-kor kelek <#rinya>

Jó éjszakát, sziasztok!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85761
Már láttam<#worship><#worship><#worship><#worship>
LasDen
#85760
Végre Priskin is kezd belejönni....a Roma ellen is betalált........de akkor 2-1re kikaptunk most az Udinese ellen is......úgyhogy remélem mostmár csak felfele vezet az útja....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

szabocsaba1983
#85759
Csak folytatja, amit elkezdett
Nézzd meg a tegnapi képeket 😊

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85758
hali, üdv itt! várjuk a pikcsöröket 😊

zolee90
#85757
Sziasztok! Ha nem gond énis beszállnék a fórumba, majd énis küldözgetek eredményekrõl képeket.
Egyelõre csak írásban tudom mondani hol tartok. Debrecennel vagyok, vezetem a bajnoki tabellát, nemzetközi porondon is elég sokáig eljutottam.
Bajnokok ligája selejtezõkrõl kiestem, de folytattam UEFA kupában. Itt a csoportkörben 2. lettem, megverve az Austria Wien-t 3-0ra, illetve a Rosenborg-ot 1-0-ra, Osasunától 1-0-ra kikaptam, vmi keleti csapatot (már nem emlékszem) pedig szintén megvertem. Utána elég sokáig eljutottam kiejtve többek közt az Udineset is, míg el nem érkezett az Anderlecht elleni meccs a nyolcaddöntõbe jutásért. Itt hazai pályán már 3-0-ra vezettem, ekkor kiállították egy játékosomat. 3-1. Kiállítottak még valakit. 3-2, 3-3. Uhh mondom. Idegenben vezetek 2-0-ra, majd öngól 2-1, és a meccs végén még egy gólt találtak 2-2. Így estem ki. Elég idegesítõ volt. Legközelebb már képekkel is jelentkezem 😊

asfa
#85756
na megyek további jo játékot mindenkinek!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85755
😄DD semmi baj 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#85754
fú, bocsi, csak megtévesztett a 2 csölzi címer<#szomoru1>
#85753
legalábbis voltam, mivel én hülye most néztem hogy nekem a 6.0.2. es pecs van fenn és nem a 6.0.3.-as <#zavart1><#idiota>

letöltöttem, de azt el is felejtettem felrakni :S

#85752
sajna nincs, pedig az lenne az igazi
asfa
#85751
az nem nálam van 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#85750
Kösz, úgylátom Zlatan nálad nagyon nyomja...<#eplus2>
#85749
nem, Blackburn

Ars3nal
#85748
minusz pont van?

#85748
megGyüttem 😊

jééézus de csúnya ez az inter mez

asfa
#85747
köfi! Grat karajjjnak

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#85746
Grat és karajjjnak és Csabának is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#85745
West Ham - Man City 1-2 hurrá 😄DD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#85744
Asszem nem lesz nehéz a feljutás <#idiota>, ilyen a másodosztályú Juvém:
asfa
#85743
gratula!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85742
Ljungberg 24ért a Barcáé

szabocsaba1983
#85741
A szezonkezdet:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

asfa
#85740
hali köfi!
grat neked is ez szép!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#85739
Hali és grat Kis ká és Holdpro!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#85738
rátok várok msnen😄
kb 9-ig vagyok itthon

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#85737
Man City - Charlton 3-1
8. helyre jöttem fel 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85736
huh de para volt köüzben a meccsem!
Man City - Newcastle 1-1 ezért ujrajátszás lett!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#85735
le, nyomtunk funbol egy masik angolt 😊

ma este nyomjuk a 3ast? 😛P

Avanti Crociati!

asfa
#85734
ezek is félig meddig begyûjtve!


S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85733
nah ja az jo!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85732
grat

nah Ribéryt próbálom hozni 22.5 milláért, összes középpályás poszton bevethetõ(kiv. vkp😄)+ csatárnak is be lehet állítani, és még sokat fejlõdhet, Ljungberget meg eladom

asfa
#85731
huh 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85730
ez a nyúkasztöl tiszta szánalom😄 Watfordos mentésembe csak 1ponttal menekültek meg most meg 10pontra vannak bennmaradástól és Watforddal versengenek a 19. helyért😄DDDDDDDDDDDD

b4rc4
#85729
<#worship><#worship><#worship>

asfa
#85728
szép grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Holdpro
#85727

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#85726
lemaradtam valamirõl?😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#85725
az 4-3-3 volt😛 egyik hátvédet elõrevittem csatárnak így megspórolom a szélsõhátvédek árát😄

Fyrex
#85724
jaah mááásik figyeltelek én tegnap nehogy aszidd 😄DDD

Avanti Crociati!

Ars3nal
#85723
ez másik teljesen😄

Messit meglesem, krisztiánó "színész" úrnál jobb Ljungberg, meg Schweinsteigerbe gondolkodom