Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atesz89
#85872
Jah elõtte alig lõtt gólt de utána beindult 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#85871
És az elismerések:
Az év játékosa:Ricardo Vaz Te(Bolton)
Az év ifi játékosa:Wayne Rooney(MU) ❤️. Babel (Tottenham)>
Az év menedzere:Josá Mourinho(Chelsea) ❤️. én a Boltonnal>
Az év angol játékosa😄arren Bent (Charton) <2. Henrik Pedersen (Bolton) 3. Gary Speed (Bolton)>
Az év csapata:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#85870
nagy krat Franco és Hold

LasDen
#85869
ezt csak azé rakom fel mert kedves vagyok... 😞

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Hegeace
#85868
Gratula 😊 Látom az 1csatáros taktika gólkirályt csinált döfóból 😊

Heló szia remélem hogy vagy

#85867
kirugtak a Madridtól hogy lehetne más csapathoz menni?😄

Ars3nal
#85866
BLbõl kiestünk 6-3al a csíter Inter ellen

LasDen
#85865
Franconak fraknkón gratulálok....
És Holdpronak is
Na meg a többieknek..........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ars3nal
#85864
<#worship><#worship><#worship>

Atesz89
#85863
A Pl utolsó fordulójában:
Man. City-Charton 5-1
Aston Villa-Man. Utd 1-2
Tottenham-Middlesbrough 2-2
Bolton-Sheffield 3-0
És a Bajnokság végeredménye:

és a góllövõlista:

Még hátravan az Aston Villaá-Chelsea Fa kupa döntõ!
ÉS Grat Quentin Holdpro és Arsenal!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#85862
Eddig jól haladok a blben mostmár csak 1-1 meccs van az arsenallal és a reallal.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#85861
ki lessz a következõ ellenfeled QuentinT???
Ars3nal
#85860
<#worship><#worship><#worship>

Ars3nal
#85859
igaz csak nemtom honnan szedek rá 70millát-.-

b4rc4
#85858
de messi sokkal jobb mind2õnél -.- na lol,BL 1.körben megkaptam az Arsenal-t 😄és hee zlatan felgyógyult 😊)

QuentinT
#85857
Hála az égnek kitartott a lendületünk az UEFA Kupa meccsre is.... A mérkõzés utáni komment szerint a Sparta szurkolói legrosszabb esetben is döntetlenre számítottak, de beleszaladtak a késbe<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
Sparta Prague - Szolnok 0:4

Szehi! Kívánságodra íme a keret:
Szolnok MÁV FC
Ez a 4. szezonom, jelenleg 1. helyen állunk a bajnokságban és 51 bajnoki meccs óta vagyunk veretlenek...

Ars3nal
#85856
szpészt már elnyomtam😄

#85855
QuentinT rakj 1 képet a szolnoki keretedrõl!
kiváncsi vok!<#nevetes1>
Pisti1026
#85854
Hát nagyon nehéz dió ez a West Ham, 3 szezonomat kezdem eredményke nélkûl, úgy látom mindenki tabelláján ott süpped az alsó régióba, de én ezt meg akarom tõrni, most kezdek neki a 3. szezonnak!Kívánjatok sok sikert!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Ars3nal
#85853
akik szerint nem ért meg 33m euro-t Ribéry itt egy kép, már most sokkal jobb mint színész ronáldó úr-.-
Messit potom 67 milláért meg lehet venni:c

QuentinT
#85852
Szép napot mindenkinek!
Nagyjából 3 napi szabadidõmbe került visszaolvasni a hozzászólás dömpinget<#idiota>
Szóval nagy grat mindenkinek <#worship><#worship><#worship> a program pedig mindíg generál csalásokat a maga javára, ez nem új jelenség<#boxer>
Franco képeivel nem igazán lehet versenyezni, mint ahogy Gabber eredményeivel sem<#miaz> Ez az FM alaptétele<#eplus2>
De mert a tegnapi Szolnok - Ferencváros mérkõzés eredménye nem tetszett, úgy döntöttem helyre kell billenteni a MÁv Fc játékosainak lelkivilágát<#idiota> így tehát izzítottam a Szolnokos mentésemet és lejátszottam egy meccset:
Szolnok - Vasas 4:0
(A Vasas abszolút bunkerfocit játszott és a mezõnyfölényünk ellenére is csak Éles Szilárd beállítás utáni szabadrúgása hozta meg az eredményt... aztán persze kitámadtak de ekkor meg büntettünk<#eplus2>)

Holdpro
#85851
sziasztok jóreggelt 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85850
Jórekkelt mindenkinek! Látom mentek az események! Hatalmas grat mindenkinek mert brutáljók vagytok 😊!!!

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85849
reggelt

#85848
grat, de legközelebb linkelj 😛

Atesz89
#85847
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#85846
Reggelt! kezdtem egy jatekot munkanilkulikent, es a Colchesterhez vettek fel. Elso meccsemen igen jo volt a helyzetkihasznalasunk 😊
http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/5f647618af.jpg

Tono34
#85845
2011. November 6. jelenlegi tabella:



Chievo, Brescia, Siena - velük játszottam döntetlent.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

#85844


Kiestem a bl-bõl😞 nem baj majd az uefa kupa eddig még nem találtam meg a taktikát a csapatnak😄 amúgy grat all

#85843
nagyon jo vagy, hatalmas grat

vereség nélkül a bajnokság?! és még a 2kupa, hmmmmm big respekt

Ars3nal
#85842
nah de felbaszot ez a szar, kiléptem aztse tom mikor mentettem már, januárba egy héten belül edzésen Lehmann,De Sanctis 3-3 hónap, most meg MU elleni meccsen nyerek 2-1re de még Poomot is lerúgják egy hónapra meg Tevezt,van Persiet 2-2 hétr és Adebayort 3 hétre, lehet válogatni U19es csodálatos kapusok kzött:c tetves csaló gép

na jó10 all

#85841
Buzsáky harmadik meccsén harmadik gólja<#ravasz1>
Ars3nal
#85840
jövõre bajnok leszel

asfa
#85839
köf jah sajna na mind1 jövõre erõsebbek leszünk remélem!
na tépek yo10 all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

LasDen
#85838
grat....
nem sokkal csósztál le a 6. helyrõl.......
És az Arsenal a bajnok.....nah szép......

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

asfa
#85837
na vége ez lett
Sibierski az év játékosa
Lee Croft az év ifijátékosa

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85836
Intert kaptam negyeddöntõbe

Holdpro
#85835
Na asszem mára több gyõzelem nincs a tarsolyomban
Bajnoki cím
Liga Kupa gyõzelem
FA Kupa gyõzelem

és 1 meccsen se kaptam ki, jó éjt holnap vár a Premier ligában a helytállás és az UEFA kupa szereplés

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

olympus
#85834
grat!

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#85833
Francba. Akkro egyedül leszek😄DDDDd

Divatcsapatok OLÉ!

asfa
#85832
szép grat 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Holdpro
#85831
Ultravédekezés hatása látszik a támadáson, de helyzetkihasználás kiváló 😊 Mindkét kupa megvan


A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szoltan
#85830
köszi mindenkinek😊

Hala Madrid!

LasDen
#85829
jah és grat......az lemaratt...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

asfa
#85828
grat 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#85827
😄DDDDDDDDDDdddd
Man City - Arsenal 2-2 😄Dd

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

LasDen
#85826
kedves voltál az ellenhez...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

olympus
#85825
😄DDD
Grat!

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#85824
csak hogy megérdemeljük:
Man City - Arsenal 1-5
Man Utd - Man City 7-4
😄DDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

szoltan
#85823
KlubVB elödöntö

Hala Madrid!