Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

asfa
#85822
😄DDDD
Man City - Pool 0-0
Chelsea - Man City 0-0
Man City - Arsenal ?-?
Man Utd - Man City ?-?
jokis sorozat .DSAD?:ASD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

olympus
#85821
Szép, nagy eredmény!!!
Ettõl függetlenül, én és asfa vagyunk a hét menedzserei😄

Divatcsapatok OLÉ!

gabber_saviola
#85820
tényleg szép

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

franc0
#85819
ez szép

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

asfa
#85818
Man City - Liverpool 0-0
NAGY Grat mindenkinek!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85817
Ligakupa döntõ

Everton-Arsenal 1-2
g. Tevez 57,Henry 71 ill. Carsley 78
piros: Ribéry 88

#85816
Ez nem semmi<#eljen><#worship>
Holdpro
#85815
Sikerült vereség nélkül, sok volt ez a 46 meccs 2 napban

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85814
Sporting-Arsenal 2-3, 2-0ról fordítottunk a második félidõben(csíttaktik😄DDDDDDDDDD)

most jön Ligakupa döntõ evertóni ellen

#85813

ma utolsó képem utolsó forduló a cheskivel lessz rangadó😄

Most mentem további jó játékot mindenkinek sziasztok

franc0
#85812
naigen csak nem mindegy a database

alap 6.0.2-ben fos
alap 6.0.3-ban 190 pot.ab.

de látom a srácnak nem alap van, mert Robinho posztja FC

szalazért scout az kell 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#85811
Errõl az Sp jut eszembe 😄
Grat szoltan ütõs keret!de a Realnál ez elvárható 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

gabber_saviola
#85810
fu dejókvagytok

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#85809
jó a keret elég erõs😄

Holdpro
#85808

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szoltan
#85807
kép lemaradt

Hala Madrid!

olympus
#85805
hy all!
Grat all!
Kecci Rex^^

Divatcsapatok OLÉ!

#85804
raksz egy képet a keretedrõl?

Atesz89
#85803
Grat és hajrá!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#85802
nézd meg a képét...

gg Hold!

Avanti Crociati!

szoltan
#85801
ott a dátum...
amúgy 2.

Hala Madrid!

#85800
Grat<#worship><#worship>
#85799
te hanyas évbe vagy a madriddal?

#85798
silvara tettem ajánlatot gyors😄

Holdpro
#85797
Jöhet a döntõ

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szoltan
#85796
ajánlom még õt figyelmedbe, wonderkid😊
Kár h csak 1 év után lehet elhozni,mert kölcsönben van

Hala Madrid!

Ars3nal
#85795
Everton-Arsenal 1-0:c fél csapat válogatottba páran szabin...és ráadásul simán jobbak voltunk

Atesz89
#85794
Baloldalra sztem Ricardo Vaz Te tökéletes a Bolronban most a bajnokságban 26 meccs alatt 20 gólt lõtt és 10 gólpasszt asott és csak 19 éves...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

chelseafan
#85793
Vagy Duffot!

szoltan
#85792
én Richarlysont kértem kölcsön a Sao Paoloból. De sztem találsz 1 csomót ha rákeresel a játékoskeresésnél. MOndjuk ha már elkezdödött a szezon, akkor megszívtad

Hala Madrid!

franc0
#85791
Farfán, ha még nem adták el

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#85790
ilyet vakker a kapusom kiszalad félpályáig erre gólt kapok ez hihetetlen:S

Ars3nal
#85789
Ribery most 170/185ös és 71 rate...

#85788
Riccardo Montolivo egész jo bal oldali pléja ha kineveled😛

#85787
Kit kérjek kölcsön akkor mondj valamit?:

#85786
Ribery 15t se ér...:S

#85785
nah hamburgeres mentésem töröltem...dogozom egy napig azt kiderül már más nyomja vele én meg igy nem szeretem...LILLE a következõ áldozati bárány remélem senki se rágta még le?!

Atesz89
#85784
Grat Arsenal de sztem Ribéry nem ér 33 milkát!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#85783
vagy még egyszerûbb😄 sokoldalú játékosokat kell venni abból nem kell annyi😄

szoltan
#85782
vehettél volna egy baloldali Kp-t. mi lesz ha Cassano v Robinho kidöl? Granerora nem igazán lehet számítani, mert szar(akkor inkább Jotha). Én a helyedben kölcsönkértem volna vkit...

Hala Madrid!

miki36
#85781
Nálam ilyen egyszer fordult elõ, amikor a Chelseavel voltam és az Arsenal ellen Community Shielden az Arsenal vezetett 2-1 és két gólt nem adtak meg mindkettõt Joe Cole lõtte. Más kérdés, hogy 2 perccel ezután Cole tizenegyesbõl és büntetõbõl megfordította a meccset. Hát, elég vicces. De ez a "les" dolog csak egyszer fordult elõ.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

b4rc4
#85780
én naggyal és mostjárok a 13.fordulonal😄

Ars3nal
#85779
köfi

kicsivel

b4rc4
#85778
grat😊 mekkora adatbézzel tolod?

#85777
nekem nincs szerencsém Real Madrid -Deportivo 1-1 (2 gólt elvettek tõlem les címszó alatt +nem is volt less egyik se) direkt ellenem vannak a bírók van ilyen?😄

Ars3nal
#85776
kár a gyenge rajtért😞 8 meccse nyerésbe vagyok bajnokságban, Adebayor a cserecsatárom eddig 4 bajnoki+3 csereként és 9 gól:o

#85775
el classicon simán nyer a madrid figyeld meg 😄

GTheo
#85774
Tetszik nekem nagyon ez az eredmény 😊))))) asszem vmi iesmi lesz az el classicon is, csak nem 2-3 hanem 0-3 mint tavaly 😛

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

#85773


Nem a legjobb kezdés elsõ rangadómon:S

#85772
2ol dobjál egy képet keretedrõl!!!
elõre is kösz!