Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

soma22
#85923
nekem is generált, saját védõ, egyre jobb.már válogatott 20 évesen de nem toppok az értékei.


és megvertem a listavezetõ barcát...


...és még akár lehetek bajnok is😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#85922
alberto gacia gonzalezrõl egy kis infót elcsepegtethetnél, nálam ugyanilyen névvel generált a gép egy játékost

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

szabocsaba1983
#85921
Hali Mindenkinek!

Sir Moon, grat a hét menedzseréhez, tényleg szenzációsat alakítottál!
Tudnál feltenni a keretrõl és a taktikáról képet légyszi? Tanulni szeretnék....
Ha feltetted dobj rám lécci egy privát üzit!
Köszi!

Szoltan, miért kaptál 2 db "ajándékot"?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#85920
Sziasztok!
tolom kicsit Cordobával. Jarosikra még mindig számithatok. Számomra egy Istenpleja a gameben.
egyik uefa csop. meccsem, továbbjutás már megvan.

és Jarosik:

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Mor3llo
#85919
Nos, így 1 hónap után csak hazatértem 😊 mondom megnézem már az fm topicot...nézem: 9300üzenet 😄 ugyi nem várjátok el h visszanézzem ? 😊 grat mindenkinek, megyek is, viszem tovább a Lyonomat 😊

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

szoltan
#85918
hát ja. nekem már a hírnevem kontinentális, aztán még ajánlatot sem kaptam semmilyen csapattól. Mondjuk még csak 2.évben járok

Hala Madrid!

franc0
#85917
ez még oké is lenne, ha mondjuk bajnok lett volna

de valami 7. volt tán

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

szoltan
#85916
ja, én is csodálkoztam, 1. év után rögtön felkérni, ráadásul Anglia???

Hala Madrid!

Fyrex
#85915
mondom h ma nem

megyek el nemsokára

Avanti Crociati!

franc0
#85914
ezt alig hiszem el

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#85913
gyere msn és toljuk game😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#85912
FA Kupa döntõ Pool-Arsenal 3-2 :c

Fyrex
#85911
offtopik fejlécét olvasd el

krat mindenkinek

Avanti Crociati!

#85910
lehet h hülye kérdés de hol lehet szavazni a hét managerére és képére?????????
Ars3nal
#85909
én még beállítottam neki kedvenc mozdulatokat is😄 ilyen kapus feletti emelés, csavarás meg labda helyezése😄

Ars3nal
#85908
krat

GTheo
#85907
én tettem be oda editorral, 160 a PAja...
Ien nincs citytõl kikaptam 4-1re, 2kiállításom volt...

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

5w0rdf15h
#85906
rég nem raktam be képet íme egy 😊

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

Ars3nal
#85905
:c



Henry év játékosa, év csapatában 6an vannak a csapatból-.- Adebayor meg legjobb helyen van góllövõlistán 20 góllal pedig csak 13 meccsen kezdett és 5 meccsen csere volt-.-

asfa
#85904
cs
gratula all!
Olaszok büntetõkkel nyerték a vb-t :\ na mind1 erre ez fogadott dikk 😄D

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85903
mennyi Priskin PAja?

Hegeace
#85902
Gratula! Szép eredmény , kollega 😊

Heló szia remélem hogy vagy

LasDen
#85901
én nem a legfrissebb updatetel játszom......majd a 2007-ben...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

csm
#85900
ez most egy új update, hogy priskin a watfordba van?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#85899
Sziasztok !
Most írok ide elöször,ugyanis most értem el ,emlitésre méltó dolgot 😊

Arsenal in Premier League!

2005/06 - 4.hely
2006/07 - 4.hely
2007/08 - 2.hely
2008/09 - 1.hely

Végre,az Arsenalal megnyertem a Premier League-t
Nagyon nehéz volt,hisz az utolsó 38.mérközésemen dölt el minden.
1ponttal vezettem a tabellát a chelsea elött,és 2vel a liverpool elött...szoval gyöznöm kellett ,mert a chelsea és a liver is igy fog tenni gondoltam,aztán mint késöbb kiderült igyis tett

Szóval az utolsó mindent eldöntö(1.vagy 3.hely) 38.mérközésemet a Crystal Palace ellen vívtam.
elsõ félidõ végén 2-0 ide . Második félidö 60.perce körül 2-1 ...szépit a Palace...ekkor kicsit kezdtem félni...aztán kb 70.percben 2-2 ...na itt már szitkozodtam rendesen,majd a 83.percben Van Persie szabadrugásból eldöntötte a mérkõzést,és a premier league 1.helyét.

4 szezon menedzserésem során ,mind a 4x Thierry Henry volt a gólkirály!
az utolsó 3 bajnoki mérközésen nem vett részt,mert 1-2hónapra lesérült.

Aztán most,megkeresett Portugália,és felkértek,h legyek a menedzseruk.Elfogadtam az állást,szoval mostmár Portugáliának is bizonyitanom kell.

Képet a tabellárol csinálni akartam,azaz print screeneltem is ,csak fél éjfél körül léptem ki,és kicsit álmos voltam,így kiment a fejemböl a lementése a paintbol. :S ...de k*rva szoros volt.
86ponttal lettem 1.
85ponttal 2. Chelsea .
84ponttal 3.Liverpool.

Kicsit mérges lettem volna ,ha megismétlödik a 2007/08. -as szezon ,és megint a Chelsea s*ggét bámultam volna.

Ja,és külön boldoggá tesz az,h személy szerint az Angol bajnokságot tartom a legnehezebbnek.
olympus
#85898
nemmondod?
Istenem... Vki nem updattel játszik.
-.-

Divatcsapatok OLÉ!

#85897
shevchenko már rég nincs a Milanba

Ars3nal
#85896
ez van, hiába rúgdalom körbe cselszkij, liverpóló és még sok más csapat kapuját ha õk 1-2 lövésbõl megvernek:c

Zigic mentálisan nemjó:c meg Koller az egyik kedvenc csatárom😄

amúgy jövõ évi csapat már összeállt nagyjából, Henry bal tkp lesz😄

Atesz89
#85895
Grat és neked is LasDen!
Arsenal vedd meg Zigicet õ elég magas <#ravasz1><#hehe><#idiota>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#85894
hahahahahahahahahaha!!!!!
Mivan rossz a csíttaktik?😄
9 milláért? kamu😄

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#85893
megvan Koller 9milláért, 5 évre írt alá, Tevez mehet a levesbe, persze jó sok pénzért😄
a bajnok valószínû az Everton lesz:c

#85892
😄DDD

nem voltál te olyan jó 😄 ASDD_AS:df-fa,ASDA-:as-:AFds_a

LasDen
#85891

ennyit a milanról... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Sysfox
#85890
Isteni jel...
Hmm...a Rovers-szel csak én lehetek... <#smile>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#85889
Tevezt eladom nyáron, nem játszik rosszul de elõre inkább egy magas csatár kell Henry mellé, lehet megvezsem Samarast és majd Adebayorral váltogatják egymást, nemtudom még...

GTheo
#85888
Elsõ bajnokim spursnél:
Berbatov 2gólpasszt is adott Defoenak+gól+2sárga nemrossz teljesítmény 😄DDDDDD

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

#85887
meghallt a mentés miután felraktam egy pecset, de már tegnap írtam

amugy szimpi kis társaság 4forduló után a 2.voltam 😛

lehet még kezdek eggyet velük valamikor

Hegeace
#85886
Grat Franco!
Ha valaki meg akarja nyerni a hét képe szavazást szóljon !!!
Eddig mindig az a kép nyert amelyikre nem én szavaztam szal....

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#85885
köfi a gratokat

teljesítmény alapján Moon is megérdemelte a címet

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#85884
Bojinov-ot ennyiért engedném el:

10m azonnal
20m 12 havi részletben

és mindez fontban...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LasDen
#85883
cselzi most jött egy 20milla+köv 25%a

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Sysfox
#85882
Mi van a Rovers-szel? Hogy állsz?

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

GTheo
#85880
ez nem is pénz érte.....Asszem én a barcával az internek adtam kölcsön 10milláért fél évre szal...Minimum 20-25millát kérj....

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Sysfox
#85879
Grat Franconak és Sir Moon-nak! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#85878
nehogy

LasDen
#85877
nem is fogadtam el...... 😄
de egyre többen jelentkeznek be érte...de mind 14M-val....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#85876
ne

Atesz89
#85875
Ne állítsd be hogy egy összegbe fizesse ki a pénzt....

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#85874
Milan ajánlata Bojinovért:
5.25M€
6 hónap 4,5M€
30 bajnoki után 1,4M€
40 bajnoki gól után 3,8M€

elfogadjam? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Atesz89
#85873
Gratulálok Franco meglepetésszerû gyõzelméhez a hét képe választáson 😄DD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!