Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
és megvertem a listavezetõ barcát...
...és még akár lehetek bajnok is😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Sir Moon, grat a hét menedzseréhez, tényleg szenzációsat alakítottál!
Tudnál feltenni a keretrõl és a taktikáról képet légyszi? Tanulni szeretnék....
Ha feltetted dobj rám lécci egy privát üzit!
Köszi!
Szoltan, miért kaptál 2 db "ajándékot"?
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
tolom kicsit Cordobával. Jarosikra még mindig számithatok. Számomra egy Istenpleja a gameben.
egyik uefa csop. meccsem, továbbjutás már megvan.
és Jarosik:

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
Hala Madrid!
de valami 7. volt tán
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Ien nincs citytõl kikaptam 4-1re, 2kiállításom volt...
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
Henry év játékosa, év csapatában 6an vannak a csapatból-.- Adebayor meg legjobb helyen van góllövõlistán 20 góllal pedig csak 13 meccsen kezdett és 5 meccsen csere volt-.-
gratula all!
Olaszok büntetõkkel nyerték a vb-t :\ na mind1 erre ez fogadott dikk 😄D

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Most írok ide elöször,ugyanis most értem el ,emlitésre méltó dolgot 😊
Arsenal in Premier League!
2005/06 - 4.hely
2006/07 - 4.hely
2007/08 - 2.hely
2008/09 - 1.hely
Végre,az Arsenalal megnyertem a Premier League-t
Nagyon nehéz volt,hisz az utolsó 38.mérközésemen dölt el minden.
1ponttal vezettem a tabellát a chelsea elött,és 2vel a liverpool elött...szoval gyöznöm kellett ,mert a chelsea és a liver is igy fog tenni gondoltam,aztán mint késöbb kiderült igyis tett
Szóval az utolsó mindent eldöntö(1.vagy 3.hely) 38.mérközésemet a Crystal Palace ellen vívtam.
elsõ félidõ végén 2-0 ide . Második félidö 60.perce körül 2-1 ...szépit a Palace...ekkor kicsit kezdtem félni...aztán kb 70.percben 2-2 ...na itt már szitkozodtam rendesen,majd a 83.percben Van Persie szabadrugásból eldöntötte a mérkõzést,és a premier league 1.helyét.
4 szezon menedzserésem során ,mind a 4x Thierry Henry volt a gólkirály!
az utolsó 3 bajnoki mérközésen nem vett részt,mert 1-2hónapra lesérült.
Aztán most,megkeresett Portugália,és felkértek,h legyek a menedzseruk.Elfogadtam az állást,szoval mostmár Portugáliának is bizonyitanom kell.
Képet a tabellárol csinálni akartam,azaz print screeneltem is ,csak fél éjfél körül léptem ki,és kicsit álmos voltam,így kiment a fejemböl a lementése a paintbol. :S ...de k*rva szoros volt.
86ponttal lettem 1.
85ponttal 2. Chelsea .
84ponttal 3.Liverpool.
Kicsit mérges lettem volna ,ha megismétlödik a 2007/08. -as szezon ,és megint a Chelsea s*ggét bámultam volna.
Ja,és külön boldoggá tesz az,h személy szerint az Angol bajnokságot tartom a legnehezebbnek.
Zigic mentálisan nemjó:c meg Koller az egyik kedvenc csatárom😄
amúgy jövõ évi csapat már összeállt nagyjából, Henry bal tkp lesz😄
Arsenal vedd meg Zigicet õ elég magas <#ravasz1>#ravasz1><#hehe>#hehe><#idiota>#idiota>
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
a bajnok valószínû az Everton lesz:c
nem voltál te olyan jó 😄 ASDD_AS:df-fa,ASDA-:as-:AFds_a
ennyit a milanról... 😄
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Hmm...a Rovers-szel csak én lehetek... <#smile>#smile>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Berbatov 2gólpasszt is adott Defoenak+gól+2sárga nemrossz teljesítmény 😄DDDDDD
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
amugy szimpi kis társaság 4forduló után a 2.voltam 😛
lehet még kezdek eggyet velük valamikor
Ha valaki meg akarja nyerni a hét képe szavazást szóljon !!!
Eddig mindig az a kép nyert amelyikre nem én szavaztam szal....
Heló szia remélem hogy vagy
teljesítmény alapján Moon is megérdemelte a címet
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
10m azonnal
20m 12 havi részletben
és mindez fontban...
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
de egyre többen jelentkeznek be érte...de mind 14M-val....
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
5.25M€
6 hónap 4,5M€
30 bajnoki után 1,4M€
40 bajnoki gól után 3,8M€
elfogadjam? 😄
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár