Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85973
Gallagher? Blackburn? Mennyibe?

olympus
#85972
LOL!!!! Megláttad hülyeséget írtál, egybõl javítottad?😄
LOL!!!!

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#85971
nem azt mondtam hogy rossz csak azt hogy érdekes 😉

Ars3nal
#85970
és szerinted editorozok?-.-

olympus
#85969
gabber nem palermo drukker
mcfrost nem chievo drukker
fyrex nem parma drukker
én nem vagy ok boro drukker
asfa nem chelsea drukker
lasden nem real drukker
hegeace nem heinekken fan?
OKOS VAGY DIVATGUSZTI!!!!!
DIVATGUSZTIK 4ever!!!!

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#85968
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Holdpro
#85967
ez a korona a tavali munkámra

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

b4rc4
#85966
régóta.de attól függetlenül,hogy DOs Santos van a logomon attol függetlenül nembiztos,hogy õ a kedvencem de mind1..

olympus
#85965
betoltak egy videót Dos santos-ról.
Egybõl dos santos fan lettél:S
Szóval...
Barcadrukker vagy mióta?

Divatcsapatok OLÉ!

#85964
jah, ugy is nevezhettyük 😄


de ha beválik, és ezexerint beválik, akkor miért ne?!

#85963
tessék
b4rc4
#85962
hát még veretlen vagyok vele a BL-ben és a bajnokságban 😊

zorrobomber
#85961
érdekes taktik...

#85960
most hogy mondod, lehet kezdek is eggyet velük

b4rc4
#85959
csak tudnám mértvagyok divatguszti 😄

asfa
#85958
nah a két uj igazolás betalált 😄
elsõ meccsem Reading - Man City 1-3

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

olympus
#85957
70 millát írtál múltkor:S
van még 40 millad? Ha van akkor igen

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#85956
midülszbró IRL is jó. Game-be is jó.
Amúgy nem neked szóltam-.-
Divatguszti!

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#85955
Hlebet 29ért eladjam és elhozzam Messit?

b4rc4
#85954
editorral a midülszbró is jó...

olympus
#85953
editorral Orbán is jó.:S

Divatcsapatok OLÉ!

#85952
karajjj tolj 1 képet buzsákyról!!!
Ars3nal
#85951
ha egyszem csatár akkor legyen nagydarab, Henry meg bal tkp poszton ugyanolyan jó-.-

Fyrex
#85950
nah vajon 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#85949
sortirol van?

Fyrex
#85948
20 home 20 away kits 5 third kits all of the new EPL kits since 8/19/06

Avanti Crociati!

b4rc4
#85947
grat

5w0rdf15h
#85946
lol henry bal oldalon? <#wilting> koller a csatár...henry milliószor jobb

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#85945
Buzsáky 4. gólja <#ravasz1>
b4rc4
#85944
na akkor énis rakok képeket:

itt az utolsó meccs,ahol Tevez gólt lõtt:

itt pedig a keret:

Ars3nal
#85943
sztem idegenbe kikap Debrecen<#hehe><#hehe><#hehe>

asfa
#85942
blben Debrecen - Rabotnicski 2-1
miscoda véletlenek vannak

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#85941
elhiszem csak nálam nemvolt aki fejjel labdát szerezzen elöl:c Ibrahimovic meg nem kis termetû, megvehettem volna de majmokat nem játszatok:c

Mor3llo
#85940
Nincs meg vkinek a Metallic2006 skin?

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

b4rc4
#85939
én most veszem meg Tevezt télen, és Ibra mellé remek lesz svzsz 😊 nameg eto'O elé 😄

Ars3nal
#85938
jah, technikás castárnak ottvan Henry, Tevez különben sem játszott úgy ahogy elvártam volna:c csak BLbe ment neki nagyon

jah és Koller istenpléja úgyhogy kellett😄

Atesz89
#85937
Grat Soma,Arsenal,Tono,Holdpro!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#85936
LOOL eladtad Tevezt? ?????????????????????????????????????

Ars3nal
#85935
Koller jött, Ebouét is visszahoztam, Tevez meg elment 30 milláért Betisbe, mégis a legnagyobb erõsítés a Bilbaos csíttaktikom<#vigyor1> 3 védõs felállás nem váltotta be a hozzá fûzött reményeimet:c

Tono34
#85934

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Holdpro
#85933
Visszatértem regenerálódtam a tegnapi alkoholmámorból 😊
Elkezdtem az idei munkát, sokat igazoltunk és elsõ felkészülési mérkõzésünk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

asfa
#85932
nemtom nem csaltam!
de most nem azé ki lett az angolok kapitánya?MClaren
és õa brough nem ért el nagy eredményt pl..
bár nemtom hol volt azelõtt!midn1 én is néztem de örülök neki!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#85931
Molnár Balázs 3x volt nálam a Bl álomcsapatában....

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#85930
Lucas Biglia-t ismeritek? Nagyon-nagy lesz....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#85929
korsos is jol tolta ott, amugymeg keresõ

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#85928
azon kivül.
soma22
#85927
dárdai😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#85926
Hali!
tudtok nekem mondani egy jó magyar vkp??????
ha igen dobjatok róla 1 képet.
Elõreis kössz!
soma22
#85925
én megtartom mint saját nevelés, nomeg elég biztos õont hátul, szóval megvan egy ideig az egyik vk-m

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#85924
nem olyan rossz a srác, nekem MC volt, az internek passzoltam el

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014