Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

asfa
#86024
nah megyek sziasztok!
ez a gyõzelem még kellett 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Tono34
#86023
Bírók megint csökkentették a létszámunkat, de ezt a meccset már hoztuk.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

#86022
ok.
kössz.
Ars3nal
#86021
Akinfeev, Lastuvka
Fülöpöt kár volt megvenni mert nagyon gyenge a gémben:c

zorrobomber
#86020
Sok jó kapus van, én szeretem pl Isaksson-t, õ fiatal is, de érdemes ránézned modnjuk Kirkland-re, gondolom kb 2011-ben lehetsz ha 33 éves LF

QuentinT
#86019
Ha még csak az elején tartasz a játéknak akkor nézd meg Cornides Krisztiánt, Éles Szilárdot, Lázár Istvánt és Igor Lisitsa-t... nem világsztárok de nekem nagyon beváltak... szerintem a legjobb igazolások viszonylag kis reputációjú cspatoknak Magyarországon.

zorrobomber
#86018
sok volt a fáradt, sérült emberem, de kibrusztoltuk

miki36
#86017
Az Atletico Madriddal tolom, eladtam Leo Francot, mert az ára 3.8 milla és 5.2-ér vitték, és különben is 33 éves volt. Tudtok ajánlani egy jó kapust mert kölcsönbe próbáltam már mindenkit de senki se jött. 34 millám van, és jövõre jön Fülöp, mivel jelenleg kölcsönben van.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86016
nah 4-4-2 játszok😛 magyar válogatottam csíttaktikja😄 van két garnitúra középpályásom úgyhogy megy rotálás ezerrel majd😛

Tono34
#86015
Még 10 emberrel is lefociztuk õket. Kezdem utálni, hogy a legszarabb kapus is ellenünk véd a legjobban.
21 meccs után kaptunk ki újra. Elsõ vereségünk a szezonban.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

#86014
ok!
Ars3nal
#86013
Castrillón,Jean Ferrari,Cardenas,Muriqui

Ars3nal
#86012
Arsenal-Dinamo Zagreb 7-0, Messi és Koller bemutatkozott tétmeccsen
Messi 2 gól 1 gp, Koller 1 gól 2 gp

Hegeace
#86011
két 16 év körüli gyerek, nézd meg õket.

Heló szia remélem hogy vagy

#86010
me azokat szeretem.amugy akkor mindegy.
jah és a középpályás lehetõleg fiatal legyen de ha nincs fiatal akkor jó az öreggebb is!
Hegeace
#86009
Cadú , Tales. Pikcsöröm nincs róluk.

Heló szia remélem hogy vagy

zorrobomber
#86008
miért pont brazil kell?

#86007
tudtok mondani jó brazil középpályásokat (bármilyent.vkp tkp stb.) akik eljönnének magyarországra????
ha tudtok akkor könyi dobjatok 1 képet róla!!!!!!
elõre is kössz!
Ars3nal
#86006
UEFA még meglehet<#eljen>

zorrobomber
#86005
😞

zorrobomber
#86004
kis bûvészkedés után zanetti gólja(kommentár szerint évgólja esélyes sztem annyira nem nagy szám de azér berakom 😊) :


soma22
#86003
vip tagság rull.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#86002
grat, hanyadik vagy?

zorrobomber
#86001
Gigászi csata volt nagyon feltámadtunk a végére, sajnos nem eléggé

Ars3nal
#86000
2012ig😄

TÉK

QuentinT
#85999
Hali all! Grat mindenkinek akit illet<#worship><#worship><#worship>
Na mire visszaértem már megint van két új oldal amit visszaolvashatok.... pedig ahogy látom már törölve is lett belõle. Egyébként a reputációtok lerombolásának legjobb módját választottátok! Vagy egymás b@xogatása csak akkor izgalmas ha a közönség elõtt zajlik???
Szehi! Következõ ellenfél bajnokin az MTK UEFA kupában pedig a KP LEgia Warszawa lesz... egyébként 3 mérkõzés után 3. vagyok a csoportomban.

soma22
#85998
mekkora volt a leghosszabb játékod?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#85997
építem a kirakatcsapatot<#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1>

#85996


Kezdtem eggyet a Barcával Priskin és Juninho szépen emutatkozott😄

Ars3nal
#85995
nemcsodalom mert jo pleja

zorrobomber
#85994
asszem valaki rendet rakhatna itt

mellesleg Boldizsár jobban megérdemelné a figyelmet, mer egy olasz balhátvédet szorítgat kifelé csapatomból <#integet2>

Hegeace
#85993
akartam javasolni 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85992
písz

soma22
#85990
OFFtopikba át!!!!!!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#85989
TE idióta. Ki mondta, hogy Henryra mondtam???
TE ITT NE KAVARJ, személyesen elõttem hthx

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#85988
Tudjuk,Henry-ra mondtad.. csak tudod,a játékosokat lehet átszokatni más posztra pl: Henry-t bal tkp-nak.. <#lama>

Ars3nal
#85987
akkor ez az editorral Orbán is jó mire volt célozgatás?😄

nah mindegy reszemrol tema lezarva

olympus
#85986
Te szarfejû gecimajom!
Ne mond hogy hazudok!!!
Kibaszottul utálom ha meghazudtolnak. TE GECI!
MÉG 1 x ne mond, vagy ha mondod akkor személyesen.

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#85985
nem mellesleg:

olympus
#85984
ki modnta, hogy Kollert editoroztad? Ki mondta, hogy szarcsatár?

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#85983
jó kis fészpekk😄

b4rc4
#85982
már a szemed is káprázik ... <#zavart2>

soma22
#85981
milyen hülye fejet vág😄DDDD

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#85980
Arra, amit a hsz-ed szerkesztése elõtt irtal.

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#85979
oly hagyd inkább😊
mi ugyis tudjuk, meg szerintem más is tudja😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Tono34
#85978
Kezman elég rosszul kezdte a szezont, de egészen belejött:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#85977
ezen pl mi az editor? meg miért szar csatár? szezon eleji kép -.-

zorrobomber
#85976
kiállításig elég lapos meccs volt utána könyörtelenül kihasználtuk az emberelõnyt

b4rc4
#85975
ezt mire írtad?😮 Ars3nal: nemtudom honnan veszi..sztem agyára ment a meleg😊)

olympus
#85974
neeeeeem
te soha
-.-

Divatcsapatok OLÉ!