Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zorrobomber
#86075
tényleg, kíváncsi vagyok hogy nyert itt valaki újoncként Premier League-t?

zorrobomber
#86074
köszi a biztatást igyekszünk-igyekszünk <#vigyor3>
bár asszem nem panaszkodhatok, való életben örülne bármelyik újonc csapat egy ilyen helyezésnek dec 26-án

zorrobomber
#86073
majdnem horkoltam közbe, de lényeg hogy szri pojntsz megvan

Hegeace
#86072
Köszönjük 😊

Heló szia remélem hogy vagy

gabber_saviola
#86071
Mondtam már kardhalnak is, hogy b4rc4 kommentjeiben még megközelítõleg sem találtam olyan stílust, mint Olympusnál.

nah további jó játékot mindenkinek

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Ars3nal
#86070
grat ma már úgyis toltak páran Arsenalverést, végre MUverés is megvolt😄
aztan hajra Uefara odaérni😊

Hegeace
#86069
Nah azt még nem olvastam,de megnézem csak tom h b4rc4 stílusa megérdemelne 1 <#felkialtas>-ot.

Heló szia remélem hogy vagy

szabocsaba1983
#86068
Nem röhög rajtad senki, nem csak sikerbõl áll az élet! Ettõl függetlenül jó vagy! Így tovább!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

gabber_saviola
#86067
amúgy benne is van az indoklásban 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Hegeace
#86066
jah ok.<#hawaii>

Heló szia remélem hogy vagy

gabber_saviola
#86065
nem flémért, hanem személyeskedésért kapott pihenõt

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Hegeace
#86064
és a másik sráccal mi van?

Heló szia remélem hogy vagy

zorrobomber
#86063
hátha tanul a dádázásból, ugyanúgy mint a csapatom(lebaxxtam õket a félidõben mint zsidó a meddõ tehenét)

gabber_saviola
#86062
Olympus haverotok egy hetet pihen a mai produkciójáért

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

zorrobomber
#86061
az elõzõ meccs után asztalverõsen mérges voltam magamra(persze magamban a sz** csapatot szidtam), na mondom nyomok még egy meccset hátha valami rityi-rotyi csapatot meg tudok verni hogy kicsit nyugodtabban tudjam abba hagyni a gamét, kivel játszok? hátpersze hogy Mu <#falbav>, jobb hogy nem láttatok miután Nistelrooy bevert egy gólt elsõ félidõ végén...<#violent><#boxer><#falbav>. Most egy kicsit nyugodtabb vagyok... <#fejvakaras> de csak kicsit <#gonosz3>

zorrobomber
#86060
lehet rajtam nyugodtan röhögni: elbaxxxtam de rendesen, gondoltam dobok neki egy 5öst, bíró nem így gondolta

Ars3nal
#86059
<#worship><#worship><#worship>

Tono34
#86058
Nehezen. de megvan:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

miki36
#86057
Na, végre valaki. Teljes mértékben egyetértek veled.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#86056
A tartalék kapusom Bernabé egymás utáni minõsítései:
Ajax-10, Basel-9, Ternana-9, Saprissa-8
Nem is veszek kapust...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

szabocsaba1983
#86055
Az lenne a jó, ha mindenki úgy használná a fórumot, hogy ne bántson meg senkit....
Elvileg itt a kedvenc játékunkról beszélgetünk, de van akinek feltûnési viszketegsége van....
Kötekedni a legkönnyebb, belekötni akármibe lehet.... Mindenkinek az értelmi szintjétõl függ....

Még jó, hogy a felhasználók többsége felfogja ezt a dolgot, a többiek meg....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86054
csak a kedvedért visszavonultam és csinaltam egy masikat😄?AS😄?SA😄?AS😄

Urbán "MU ellen játszó" "szakértõ" Flórián, jólesz?😄DDDDDDDDDDDD

#86053


Elsõ Bajnokim

b4rc4
#86052

Tono34
#86051
BL-ben a Barca lesz az ellenfelem. Kár, döntõben jobban szerettem volna velük játszani.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Tono34
#86049
Laza edzõmeccs lett. Kapus és a cserejátékos kivételével mindenki 10-est kapott.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#86048
annyira jól játszottunk hogy még eredményjelzõ is tönkrement:?SD:AS?D:AS?D:SA

ja és mikor belõtték egyszem gólt a csávón Arsenalos izomtrikó volt😄DDDDDDD



5w0rdf15h
#86047
ne keltsél már folyton flémet nem igaz h nem tudsz normálisan fórumozni mint mindenki....viselkedj már pls

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

b4rc4
#86046
ez olyan ,mintha most azt mondanám,hogy itt sg-n legyen már xxx a enved mert zavar az Olympus..

olympus
#86045
Ok. Akkor se kéne...
Ki a kedvenc edzõd, akkor az õ nevével játsz pl.

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#86044
...
Azért nem mind1 mert ha vki pont chelsea drukker akkor neki szarul is eshet zavarhatja is.
Miért nehéz xxx néven játszani?
AMúgy megint olyan dologba szóltál bele, amihez semmi közöd.
És megint milyen hangnembe. a drága anyucikáddal ne velem.

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#86043
én nem teszem közszemlére a nevem csak azért hogy lehessen röhögni rajt😛

b4rc4
#86042
neked nemind1 h ki mien névvel jáccik?

olympus
#86041
Mert én a norm. nevemmel játszok.
Azért...

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#86040
és neked mértnem az?😛

szabocsaba1983
#86039
Látom csak-csak közeledik az álláspontunk <#vigyor5>

(senki ne vegye komolyan)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

olympus
#86038
NEM BASZTATÁSBÓL
de miért nem az a neved, hogy xxx vagy bármi.
😄

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#86037
nem adták se 30-ért se 40-ért:c 5ször játszott de szkaucs szerint 68 milla volt legutóbb...

csapattal kapcsolatban meg ez jutott eszembe de Arsenalos mivoltamból ez adódik hogy pár csapatot nembírok, majd legközelebb b*zi MU lesz a nevem😄

b4rc4
#86036
ebben az ápdétben télleg ennyiért adják el.. 😊

szabocsaba1983
#86035
Szezonkezdet, az eredményeket szerintem hagyjuk is 😊 :




www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

miki36
#86034
Nembaj, tartalék keretbe és beugrónak jó lesz<#vigyor4><#hawaii>.
Akkor megszerzem Akinfeevet, vele sztem jól járok.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

szabocsaba1983
#86033
Legújabb ápdéttel játszom, Barca elsõben focizott, bár nem volt állandó kezdõ.
Nyugi, nem vagyok az a sértõdõs típus (arra itt vannak elegen, lásd lejjebb <#wink> )
Én is "nagyonnemszeretek" 1-2 csapatot, max nem hozom mások tudtára.
Messivel meg szerintem meg simán nem volt szerencséd, gondolom nálad már állandó kezdõ volt a Barcában...
Vagy csak simán átvertek....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86032
bütetõ nem a kapuson múlik, buktam már büntetõpárbajt szar kapus ellen is:c Atleticoba Fülöp gyenge sztem

miki36
#86031
Nekem pedig Fülöp volt az egyik legjobb kapusom.
Egyszer Tottenhammel FA Kupa döntõben Liverpool ellen 1-1. 88. perc: Tizenegyes a Poolnak mer Ledley King felvágta Luis Garciát. Gerrard büntetõjét megfogta...(a 88. percben<#felkialtas><#vigyor2><#pias>!!!)
Majd büntetõpárbajban lettem FA kupa gyõztes, és Fülöp 3 büntetõt megfogott. lol 😊

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

b4rc4
#86030
grat,de azért én a helyedben középpályást nem vettem volna 😊) ottvan: Deco?Messi,ROnaldinho,Xavi,Iniesta,Giuly 😊) de azért szép mjad várnám aképeket 😊)

QuentinT
#86029
Na most leszek gondban... az egyik legjobb játékosom (és még pár másik) nem akarja meghosszabbítani a szerzõdését<#falbav><#violent><#rinya><#boxer>
A már említett Cornides Krisztián

Ars3nal
#86028
gondolom nem ápdéttel játszol:c itt nem Barca Cbe kezd...

hát bocs de a Zsolti a békát unom-.-

szabocsaba1983
#86027
Én 26 millióért+ Zanettiért elhoztam....
Jó a csapatneved... Igényes....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

zorrobomber
#86026
Egyébként nálam a kapusposzt bizalmi állás, és ha valakiben bízok akkor 38 évesen se adom el 😊 Meg egyébként is 33 éves kapusért úgysem kapsz túl sok pénzt, inkább megtartom, az idõs kapusok szívesebben padoznak mint a mezõnyjátékosok, ja és nem mellesleg bõven használhatóak a visszavonulásukig.

Tono34
#86025
Az évszám 2011,. de idáig nagyon jó volt. Vlada Avramov:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.