Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#86125
Laslandes neve mond vmit gondolom😛

Sysfox
#86124
Jó reggelt és krat mindenkinek!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#86123
jól állunk féltávnál, a vereség MU ellen idegenbe 3-0:c egyszerûen mindent kihagytunk akkor Rooney meg formában volt:c



és a teljesítmények, külön kiemelném Chivut, eszméletlen sokat dolgozik a védelem bal oldalán, és fontos gólokat is szerzett

szabocsaba1983
#86122
Kiket igazoltál?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86121
Nah folytatom a COMO-s mentésem😛

Ars3nal
#86120
reggelt

szabocsaba1983
#86119
Jó reggelt mindenkinek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86118
Hi!

Andrijcar mi a skined neve?

Elõre is kössz
Ars3nal
#86117
nah jónyóc all

Fyrex
#86116
estét

ha valaki nagyon aggódott volna értem, igen, még nem szabadultok meg tõlem, túléltem a tüzijátékot

nagy grat mindenkinek!

Avanti Crociati!

LasDen
#86115
szépen kitömted õket..........grat...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

andrijcar
#86114
Grat emberek! Az elsõ bajnokim minden képzeletem felülmúlta <#wow1>

Forza Milan!

asfa
#86113
aszitték a bab is hus 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Hegeace
#86112
<#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

LasDen
#86111
Bojinovot elengedtem 31.000.000€-ért a cselzinek.....de jött helyette Iaquinta....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Max08
#86110
Nah ennyi!remélem nem untattam senkit:Erre az évre tervezem Cech megvételét,meg talán megveszem Torrest!De akkor ki tegyek ki a csapatból?Falcao 195-ös Pot Ability-jû!!😄

Max08
#86109
és BL:

Max08
#86108
kupa:

Max08
#86107
bajnokság:

Max08
#86106
Sziasztok!Régen jelentkeztem,mert egy kicsit pihentettem a játékot,de a Leeds-i sikerek után a szeretett klubommal kezdtem el tolni!Eddigi eredményeim nagyjából:eddig minden évben megnyertem a bajnokságot és a spanyol kupát,de ebben az évben triplázni tudtam:BL,bajnokság,kupa-de ilyen kerettel elvárható:

andrijcar
#86105
Igaz hogy csak egy Ligakupa meccs, de az elsõ gyõzelmem tétmeccsen:

Forza Milan!

Ars3nal
#86104
a tavalyi bajnok Evertont mostuk le 5-2re, eddig 13 meccs után 6 ponttal vezetünk cselszkij elõtt 12gy 1d 0v

Ars3nal
#86103
Arsenal-Ajax 5-0
Henry2-t Koller 3-t lõtt😊

szabocsaba1983
#86102
Sziasztok, megyek aludni! Kicsit fárasztó napom volt! Jó játékot, jó éjszakát!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86101
az a gáz hogy így nemlehet nagyon igazolni:c

LasDen
#86100
hajrá hajrá....
Shamrock park helyett elõször Schumacher parkot olvastam.... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Hegeace
#86099
Hajrá! Félprofi státusszal télleg kihíváss a bl 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#86098
brutáljó csapat lehet😄

andrijcar
#86097
Elkezdek egy játékot egy északír csapattal <#confused> Na ezekbõl kell BL gyõztest faragni :

Forza Milan!

miki36
#86096
Most nyertem meg egy barátságos kupát, a döntõben a Sporting ellen nyertem 5-0-ra.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#86095
Atletico Madrid

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

szabocsaba1983
#86094
Kivel nyomod?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86093
ájm hír, csak közbe tévézek😛

miki36
#86092
Én itt vagyok.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

szabocsaba1983
#86091
Senki nincs itt???

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86090
aztarohadt:o <#worship><#worship><#worship>
nekem angol liga nem fekszik annyira:c inkább spanyol😄

szabocsaba1983
#86089
És ez még csak a második szezon második hónapja

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

andrijcar
#86088
Na mégegyszer :

Forza Milan!

QuentinT
#86087
Igen... A Leeds-el majd utána a Hull City-vel... aztán egy bizonyos tormy nevû illetõ kötözködése véget kezdtem a Szolnokkal játszani...
Igaz hogy a Hull City Premiership elsõsége az utolsó fordulóban dõlt el anno, és akkor is csak a jobb gólkülönbségem miatt lettem bajnok a Man Utd elõtt:
37. forduló
38. forduló

andrijcar
#86086
<#worship><#worship><#worship>

Közben túlvagyok a Roma elleni idegenbeli (4-1) és a Fiorentina elleni hazai meccsen. Utóbbiról:

Forza Milan!

Ars3nal
#86085
törököknek jó oldalaik vannak, ha érteném is a nyelvet jó lenne😄

mégegy:cmfmfan.com

gabber_saviola
#86084

érdemes megnézni, jó kis efemes portál


Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Ars3nal
#86083
eddig zsírul megy😛

asfa
#86082
csülök!
nagy vihar marha jo...
jövök jáccani
gratula all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

gabber_saviola
#86081
csoki

mi a skined neve és a linkje, mert jó alapanyag lenne?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

andrijcar
#86080
Sziasztok! Gratula az eredményekhez! Nagy nehezen rávettem magam, hogy kedvenc csapatommal is elkezdjek egy játékot (utálok veszíteni vele) Elsõ szezonban "csak" a bajnokság jött össze, ezért a nyáron rendezgettem kicsit a keretet. Így vágok neki a 2. szezonnak:

Forza Milan!

Ars3nal
#86079
Wigan most jól szerepelt újoncként😊

sztem nem valószínû hogy sikerülhet másodosztályból indulva, max Weymouthal vagy valami nagyon gyenge csapattal kezdve, Championshipbe már olyan keretem volt:o

Hegeace
#86078
hellóka. sajnos ez ijen 😞

Heló szia remélem hogy vagy

Terminátor14
#86077
Nagyon...

Tottenhammel tolom Arsenal ellen, 2-0-ra vezetek a 80. percig, amikoris baszottnagy villámlás, dörgés, és tv, dvd, szgép meghalt...

cool

Egyébként sziasztok 😄

CSAK a Fradi

szabocsaba1983
#86076
Jó idõ van, mi?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!