Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#86226
kiárusítottam a tarcsit😛 jön De Guzman ha megkapja munkavállalásit 10m euroért

miki36
#86225
Ja meg senkit sem ismerek a játékosok közül és így azt se tom kit igazoljak. Meg minden csapat minden játékosának meg kell néznem a statjait, meg mindent, képességeit. Meg nincsenek kedvelt személyek, stb.
Tehát ezt a funkciót senkinek se ajánlom.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Tono34
#86224
Rossi elsõ meccse a csapatban egészen jól sikerült (70. percben jött Kezman helyett):

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#86223
jah de nem tetszik:c

Holdpro
#86222
ez benne a szép hogy felborítja a papirformát 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

miki36
#86221
Én egyszer próbáltam, de az nagyon szar volt. Semmi valóságalap. A Debrecenbe volt vagy 6 Takács, 4 Kovács, és 2 Tóth. Na meg a Wigan legjobb játékosa jobb volt mint a Chelsea legjobb kátékosa.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86220
vége a bajnokságnak, jövõre nagy céljaim vannak

Holdpro
#86219
Olyan Bajnokságot próbáltatok már hogy nem eredeti játékosokkal hanem generáltakkal ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#86218
sok sikert hozzá!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#86217
Én is "olaszosítok", szeretném lecsökkenteni a külföldi játékosok számát. És szeretném, ha minél több fiatal olasz játékosom lenne. Nem komálom az Inter féle "vegyünkmegmindenkit" játékospolitikát.

Megpróbálom megszerezni a legjobb olaszokat. 😄

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

franc0
#86216
elismerésem a 4 BL-hez zsinórban

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

GanXstaZoleeWrk
#86215
Gratz mindenkinek.

Rakok majd keretrõl képet, de lassan több lesz a generalt fiatal plajam mint a nagy nevek és jól is tolják.

A kiégett alibizõ jatekosoktól megszabadultam 😊

GanXstaZolee#2709

asfa
#86214
na most ennyi mdolgom van sziasztok!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86213
köfi!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86212
Észtország - Anglia 0-5
4meccs 4 gyõzelem az eb selejtezõ csoportban és golt se kaptam 13at rugtam 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86211
nagy krat

asfa
#86210
köfi! 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#86209
Grat nagyon jó vagy!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#86208
😊
az már a gól öröm 😄 most a labdáért megy be 😄
a gol 20.secben született igaz volt már sokkal elõbb is 😄
a gol kb onnan lõtte Delgado ahol a 10es játékosom áll 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Tono34
#86207
Kapus mit csinált közben? 😊

Grat Mindenkinek!

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

asfa
#86206
elsõ meccsen leverkusentõl kikaptam!
mégse selejtezõ volt csak rosszul láttam!
de most nyertem!

elsõ gol

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86205
Inter-Arsenal 4-0, most telt be a pohár, tavaly is a csíter Inter ellen estem ki BLbõl a negyeddöntõbe, akkor is minden nyomorult helyrõl rugdalták a gólokat:c átmentem Leedsbe, 11milla á.k. még 7 forduló van, és FA kupában bennvan a csapat

asfa
#86204
😊 hát jah köfi!
sajnáloma Chelseat a játékban nagyon rossz pedig Forlán meg nemtom kik jtszanak ott!
Moruinho már rég máshol van!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sysfox
#86203
Nos, igen...Azért grat!

Nem is tudom mi lenne velem egy Sampdoria - Blackburn meccsen...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

asfa
#86202
köfi!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Magic Boy
#86201
Grat!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

asfa
#86200
begyûjtve 😄DD


S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86199
köfi 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86198
grat

Atesz89
#86197
Grat!<#worship><#worship><#worship>!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#86196
😄D ennyi
egyik szemem sir a másik nevet 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86195
grat all
uefa kupában továbbmentem servette ellen Leverkusen - Man City 1-0
esély még van
aztán fa kupában sima továbbjutás 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#86194
attól függ kié messi 😊) ha MEssi-t megakarod venni akkor megéri!!

Iceman89
#86193
vki HELP! le tudja vki írni a 6.0.3 as patch feltelepítésének a menetét, akinek sikerült már?

Iceman

szabocsaba1983
#86192
Dobj egy keretet léccccccci

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#86191
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miilann
#86190
napokban kezdtem el jaccani reallal vok igan nagyon örültem amikor 3 barimeccs utan sérült volt casillas,robi c,raul és robinho (Y)
egy bari meccsen xeltem a többit nyertem,elsõ bajnokimon 6-0ra vezettem a 90.percig(villareal ellen)majd a 92 ill 93.percben kaptam egy-egy gólt,hát kicsit elrontota az elsõ meccs szépséget ed azert örültem
aztan jött a getafe 9 sárgát kaptak de miondet különbözõjátékos :| omg mondom
betissel volt egy huzos meccsem de 3-4re nyertem
egyelõre elsõ vok
1.real 12p
2.atl mad 10p
3.barca 10p
4.velncia 10p
blben gyenge csoprtot kaptam 😄😄 sparta,lille,celtic,én 😄😄
itt is veztek egy meccs után

#86147 ez a skin(skin??) honnan van? plz linket kösz

||| HALA MADRID!!! ||| GOOO ALONSOOO GOOO!!! ||| FLY EAGLES FLY!!! |||

Ars3nal
#86189
ha sikerül megnyerni BLt elmegyek valami kiesõjelölt csapathoz

szabocsaba1983
#86188
Akkor csináld!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86187
C.Ronaldonál még Ribery is jobb Messi meg pláne...

Hegeace
#86186
én kapnám messit 😊

Heló szia remélem hogy vagy

szabocsaba1983
#86185
Nem!!! Messi job lesz!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Hegeace
#86184
C.ronaldo = 1.9 milla font + messi. Megéri???

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#86183
oks köszi 😊

Iceman

szoltan
#86182
offba leírtam elöbb h kell, nézz át oda és segítek még ha kell

Hala Madrid!

Ars3nal
#86181
grat

Iceman89
#86180
milyen crackfix?? 😄

Szoltan: újat kezdtem.... csak nem vágom mit hogyan kell felrakni 😄

Iceman

GanXstaZoleeWrk
#86179
Hali

Na volt kis idõm befejeztem a szezont, csomó plaja jött-ment, az eredmények:









GanXstaZolee#2709

szabocsaba1983
#86178
Igen, frissítéssel tolom.

Birglia többet szeretne játszani, Sevát el akarom adni, az a baja, a többiek már nem aggódnak. (valami hülye kommentár volt a bajuk)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szoltan
#86177
kezdj új játékot

Hala Madrid!