Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

asfa
#86277
köfi!
kezdd 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86276
krat

megkezdem válogatott meccseket is😊

asfa
#86275
csak továbbjutok má!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86274
😄DDDDDDDDDDDDDdddddddddddd
Te se tudtad ?? 😄AS?_DASD_AS😄?_:SADASD?:ASD_AS_?D:As

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Hegeace
#86273
akkó nemtom honnan vettem h kell hozzá :S

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#86272
kedvenced a Chelsea? tényleg?

nahát, ki gondolta volna ... <#hehe>

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

asfa
#86271
oltás szép naon!<#eljen><#worship><#worship><#worship>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#86270
nem, nemis volt szükséges értsek hozzá 😊

fogtam egy skint, átszíneztem, belepakoltam a jó dolgokat és kész ^^

Avanti Crociati!

Hegeace
#86269
Gratula mindenkinek! Szépskin 😉
Értessz az XML-ek hez? :SS

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#86268
2 tizenegyet szoktam cserélgetni, szal igen, elsõ keret = 22 játékos

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Fyrex
#86267
fõleg "összegyûjtem" hozzá a dolgokat, egyedül a felsõ és alsó "paneleket" varázsoltam ily sötétkékre, tehát a skin nem hivatalos, úgyhogy még várok kicsit a linkelésével 😊

term nem szeretném sehol viszontlátni emiatt, remélem érhetõ

Avanti Crociati!

Atesz89
#86266
Faxa skin Fyrex!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#86265
Elegance II skin, edited by Fyrex

Avanti Crociati!

soma22
#86264
hunnan lesz elérhetõ?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#86263
köfi!
ok Rex

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86262
grat

nájszos skin Fyrex

Fyrex
#86261
javítom akkor mingyár

Avanti Crociati!

asfa
#86260
nekem sajna nem jön be <#szomoru1><#szomoru1>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86259
köf
jah kedvencem nekem is a Chelsea
de már 7.!és gyengék lásd #86196

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

miki36
#86257
Hát ez kemény...<#merges2><#vigyor2><#taps>
Látom Arsenal elhúzott...<#violent>
Kedvenc csapatom meg 13. (...)<#circling><#falbav>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#86256
Egy kis fáziskésés 😄DD
Nagy grat Arsenalnak és Zorrobombernek is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#86255
vezettek 6perc után egál
büntetõbõl vezettek 6perc után büntetõbõl egál 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86254
eddig 3 meccs 3 gy 8-1 gk

zorrobomber
#86253
mindenesetre Rosenberg jó igazolás volt, Contofalsky bemutatkozásképp nyelt egy 5öst

asfa
#86252
szaasztok!
grat all!
jövök gémelni
utobbi meccseim

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

zorrobomber
#86251
kezdek megõszülni ezzel a csapattal:
Birmingham - Notthingam Forest 2-1
Notthingam Forest - Everton:

Atesz89
#86250
Ezért igazoltam õket 😛
De túl sok kapusom lesz legalább 6 kapusom lesz ebbõl 4 tehetség 2 nagy öreg 😄
Majd ritkítok rajta 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86249
azok nájszosak

#86248: ezekkel sose kezdenék, most Leedsel akarok bajnok lenni úgyis^^

#86248
cszka moszkva meg sparta praha

Atesz89
#86247
Kösz nagy grat!
Egyébként még jön Hélder Barbosa és Oscar Ustari is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86246
azok eltûntek😄
miaz?😄?AS😄?SA:?DAS😄?A:S?DAS

#86245
mezek hol vannak ? 😄
1ként tudok neked 2 csapatot , amikkel talán kibírnál 3-4 évet

Ars3nal
#86244
grat, jók az igazolasok<#eljen>

elkezdõdött a bajnokság, Rivaldo 35 évesen is nagyon állat, Machacónt meg nem hiába vettem meg Arsenalba még, szerencsére átadólistára tették😛



Atesz89
#86243
Grat zorrobomber!
Én is feltettem az updatet és kezdtem egyet a német fõváros elsõosztályú csapatával a Hertha BSV-vel:
A Bajnokságban:
1.forduló:
Schalke-Hertha 2-1
Hannover-Hertha 0-2
és most ez:

és az igazolásaim 20 millió volt az ák és 40 az egyenlegen most kicsit megcsapoltam 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#86242
megõrülök...adott egy 9 meccses gyözelmi sorozat(benne oda vissza barca real, depor ellen) utána meg ugyanaz a csapat, 1-2 ember nélkül mint a dedosok 4. ,eccsen kap ki zsinorban.nem is kicsit 4-1, 5-0 ra stb...néha össze tudnám karmolni magam...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

zorrobomber
#86241
Rosales lesérült, úgyhogy leigazoltam tûzoltásnak Di Natale-t, plusz még jött Markus Rosenberg, Guti és Contofalsky

Southampton - Notthingam Forest 0-2
Notthingam Forest - Chelsea 0-2
Manchester City - Notthingam Forest:


Atesz89
#86240
Hali és grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86239
Dán kapitány lettem

Sysfox
#86238
Nálam csak ilyen...Pot ability szerint rangsorolva az elsõ 30-40 játékos. Érdekes, hogy Colombo nincs is rajta a képen, mert 130/130...Érdekes, ennek ellenére házi gólkirály volt tavaly...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#86237
6.25 lett végül-.- de legalább megvan, van 3 nagyjából azonos képességû kapusom így😊

Sysfox
#86236
Jah, valahogy így...
Szép kép! <#worship>

Ez az elsõ csapat kerete 22 játékossal? Nálam van vagy 27 pléja az elsõ csapatnál, igaz most legalább 6 sérült...
Igaz, ebbõl öten-hatan keveset játszanak, lehet lezavarom õket a tartalékok közé.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

zorrobomber
#86235
téli átigazolási idõszak van, 1-2 játékos jön majd még Bosman-al nyáron:
Andy van der Meyde
Peter Crouch 😛
Sean Davis
Harry Kewell
Orlando Engelaar

zorrobomber
#86234
hozzám ingyen jön...(Bosman a barátod😊)

zorrobomber
#86233
kiestem kupából:
Newcastle - Notthingam Forest 3-2

miki36
#86232
Az jó... Odaadja a Crystal??? Nekem 8-ér se adták...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86231
jön vszinû Király 4millióért

Ars3nal
#86230
ezt a keretet hoztam össze, érdemi változás csak akkor lesz ha pár fölösleges játékost el tudok adni

Tono34
#86229
Neeem, õ olaszosít 😊))

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

franc0
#86228
valahogy így? 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#86227
na hello megjöttem nyaralásból 😄 megtaláltam , hogy tudok kibasznia lyonnal 😄 van 100M a széámlán , átigazolásokra semmi , szóval vásárolok havi részletekre 😄D próbálok csak franciákat , most anelka és kapo van a listámon