Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b4rc4
#86176
crackfix-et bemásoltad?

Iceman89
#86175
vazz vmiért nem megy a patch... mindenki maradt a régi csapatába 😞

Iceman

Ars3nal
#86174
plejak mért aggódnak?

b4rc4
#86173
hi és grat all

#86172
új skin

#86171
Te már frissítéssel játszol ugye?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#86170
Ja, én is a szûkítését tervezem😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

szabocsaba1983
#86169
van egypár hasonlóság:



És a tartalékokra is érdemes ránézni:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#86168
Hali!!

Bakter.... most rakom fel a 6.0.3 as AB frissítést... és most nézem h eddig a 6.0.1 volt fent 😄DD jó régi volt fent 😄D

Iceman

Ars3nal
#86167
szép nagy keret<#vigyor>

#86166
itt a keretem:

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

szabocsaba1983
#86165
Valammit rosszul csináltál:😊
6.0.3.-as van fennt?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fred10
#86164
Szevasztok az lenne a problémám, hogy leszedtem a legújjabb mezeket az angol bajnokságba de hiába rakom be õket nem akarja megjeleníteni. Mi lehet a probléma?

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

Ars3nal
#86163
elég kelendõek a játékosaim... Chivuért Pool ajánlott 29 millát, hát nem kellett gondolkozni hogy elutasítsam😊

szabocsaba1983
#86162
Hááát, nekem is nagyon hasonló.....
Dobsz egy keretet?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86161
Elsõ szezonban ligakupa,bl,bajnokság,community shield gyõzelem másodikban bl,ligakupa,bajnokság,európai szuperkupa,világkupa,fa kupa gyõzelem.Most a harmadik szezonban eddig community shield és európai szuperkupa gyõzelem!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#86160
bõvítik Emiratest😛

szabocsaba1983
#86159
Végre valaki, az "enyéim" közül !!!!
Hogy állsz? Elsõ 2 szezonban mit sikerült alakítani?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86158
a fenébe😄
én most 3-0ra nyertem😄
3pontra vok az elsõ helytõl😛

Ars3nal
#86157
sajnos majd egy hónapig sérült volt idény elején:c nagyon durva amit mûvel Kollerral, most a Charlton ellen 7-0nál 5öt pakolt be😊

eddig év csatára, év futtbalistája😛

Sysfox
#86156
A 4. fordulóban elkezdük a BL-t is végre...Ej, de kellene a következõ MU elleni meccsen a 3 pont... Még tovább is juthatok, ha legyõzöm õket!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#86155
Jó reggelt és grat all!
A mai termést egy nagy manchester veréssel kezdtem😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Sysfox
#86154
Megsúgom...a kövi meccsen "csak" 4:0-ra gyõztem...<#smile>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#86153
grat mindenkinek! Én kezdtem egy Man. Utd. + Real Madrid párost és manipulálom az európai átigazolási piacot 😄

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#86152
hi!

1; az ilyet privátban, fõleg h már másodszor írod
2; Fade to Black II

Avanti Crociati!

Ars3nal
#86150
hülye cselzi 40millát ajánlott Riberyért😄 nem adom el egyik legjobb teljesítményt nyújtja, talán 65 millió körül elgondolkoznék

#86149
Hi!

Andrijcar mi a skined neve?

Elõre is kössz
Ars3nal
#86148
grat

Fyrex
#86147

Avanti Crociati!

andrijcar
#86146
Jó reggelt managerek! Grat a szép eredményekhez! <#taps>

Forza Milan!

#86145
jösssz fel mint a talajviz😄 nem gyenge eredmények de a kövi meccs csak 5-0 lesz mert csökkenõ a tendencia 7-0,6-0,...😄

Sysfox
#86144
Két meccs, 13 rúgott gól, 0 kapott gól... <#smile>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86143
Flachi most rúgott utoljára büntetõt... Mondjuk 5:0-nál nem számít, de ha 0:0 lett volna, akkor ideges lettem volna! Most meg Bazzani volt csúcsformában...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

szabocsaba1983
#86142
ok,köszi, valahogy túlélem 😊

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86141
ez a másik ok, amiért felesleges update-et használni :XD

webibebi
#86140
sztem azé nincs benn a srác mer a legújabb ápdétet használod!nekem is fenn a legújabb ápdét és nálam is eltûntek a játékosok

msn:[email protected] bárki felvehet

#86139
eggyet mondj <#idiota>

amúgy ilyen fiatalon, tényleg nemsok játékos van aki jobb nála, sõt ennyi poszton csak õ bevethetõ 😊

#86138
egy COMOba oan mint neked Arsenalba Fabregas😛

#86137
lehet rosszul keresel rá... :S

csak keress rá úgy hogy Sindre

Ars3nal
#86136
passz, de sztem van egy csomó játékos aki jobb nála

Ars3nal
#86135
ez vicces, cselzi gémbe is ugyanaz😄 Yeste tarcsi keretbe van, Ballack csak kiegészítõ ember és hasonló dolgok, Ljungberget megvették egy csomó pénzért most meg eladták 4 millió euróért😄

#86134
:? nemtom:S

szabocsaba1983
#86133
Valaki mondja már meg, ez a sindre loe bing nekem miért mimóncs benne a gémben?
Legújjabb ápdét, óriási adatbázis!!!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#86132
köfi
én idén jól kezdtem, 11 gyõzelem sorozatba utána jött egy x majd MU ellen a vereség azóta megint gyõzelmek sorban, de cselzit nehéz lesz lerázni tíz meccses gyõzelmi sorozatuk van:c
elsõ évem meg taktika keresésre ment el:|

Sysfox
#86131
Neked is grat!

Mi irtó rosszul kezdtünk, 2 gyõzelmet arattunk az elsõ 2 fordulóban, utána meg ment a szenvedés. Sorban vesztettem el a meccseket, de most úgy néz ki, hogy kimásztunk a gödörbõl.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#86130
grat, végére bajnok leszel az a 9 pont semmi az elején

tovább menetel a csapat

#86129
WOW😮 ekkora palermo verést se láttam még:S

#86128
😄 ez még a régi update-el van ám😊 lehet azért nem ment hozzád😛 Monnyuk bármeik kiscsapattal voltam eddig mindig jött Nestor😊 lehet szerény személyem miatt😄😄😄
csak az a baj h az életkoruk többeknek már tul sok fiatalok meg nem igazán jönnek/jöttek
de még ugyis pár év mire elsõ osztályu lesz a csapat😛

Sysfox
#86127
Megtáltosodtunk...A Palermo bánta, a két csatárom bombaformában volt... Elõtte a Roma még simán megvert bennünket hazai pályán 2:0-ra, úgyhogy nem tudom, miért voltunk ilyen jók.


FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#86126
na persze Watfordba nemjött Nestor szar Comoba igen:C
amúgy jó igazolások<#eljen>