Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Iceman89
#86335
hali!

asszem kezdek egy új csapattal... már amúgy is rég váltottam 😄
Olaszok közûl kéne vmelyik csapat, lehetõleg ne legyen benne a top4 be... van ötletetek?

Iceman

Ars3nal
#86334
ingyen jön Yaya Touré Olimpiakosból meg Glen Johnson a cselzibõl, Rivaldot széjjelrúgták 2 hónapra úgyhogy hozok egy kölcsöncsatárt, nyáron meg veszek valakit

Sysfox
#86333
Kikapni nem szabad...lekontrázod õket... <#smile>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

andrijcar
#86332
Napot mindenkinek és Gratula! Végre rátaláltam arra a csapatra és bajnokságra, amelyik igazán tetszik.
Lassan a szezon felénél vagyok. Bajnokságban 2. hely 1 pont hátránnyal, BL-ben 1 mérkõzés van vissza a csoportban: 1.Fenerbahce 10p 2. Villareal 10 3. Bayrn 8 4. Saprta Praga 0

Utolsó körben Villareal-Fenerbahce <#wow3> és Bayern-Sparta

A keretem:

Forza Milan!

#86331
Sikerült a Hamburggal a továbbjutás a csoportomból!!!!Az uccsó meccsen dõl el a csoportelsõség a Real ellen.Ezt még álmomban sem gondoltam volna hogy továbbjutok ebbõl a csoportból<#vigyor2><#vigyor2>

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#86330
Na hy!
Manchesterrel megvettem Dirk Kuyt-ot a Feyenord-tól lehet kicsit sokat adtam érte de kellett csatár, ráadásul a Feyendordban a legalamember így megkellett izzadnom, hogy aláírjon: 18 m. €-t adtam + Sahát aki csak kispados volt...
Ars3nal
#86329
hozom 120e euroert Nedvedet😄 35 éves de még nagyon jó

#86328
Jó reggelt és grat all!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

HUNLonsdale
#86327
nem tudom mi van de ilyen jol még sosem ment,
uefa kupa selejtezõ 1. mecs:

GanXstaZoleeWrk
#86326
fene se tudja mivel 2011ben jarok es ugye KArim pl 27 eves tehat ma 22. Annyira nem lehet generált 😊 Idigoras meg másnál is bevállt ugy tudom de õ siman lehet generalt a kezdési 17-18. éves korával.

GanXstaZolee#2709

Sysfox
#86325
Az ötös képen olyan mintha mellé menne... 😄

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

HUNLonsdale
#86324
kuvva jol jáccunk ,idegenbe 4-2 re vertük a fulhamet

#86323
te jézus isten , mien durvák 😮 ugye generáltak ?

#86322

Ars3nal
#86321
én keretrõl inkább nem dobok képet😄 elég gázos-.-

GanXstaZoleeWrk
#86320

GanXstaZolee#2709

HUNLonsdale
#86319

HUNLonsdale
#86318

http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/143d5a96bf.jpg

Liverpool mecs az kupa volt

#86317
karim bovarrol meg idigorasról képet pls

GanXstaZoleeWrk
#86316
ezaz azert irtam hogy ritkan mert en ilyen most lõttem kb elösször 😄DD

Az én keretem meg: (kicsi ám de nem nagy)

GanXstaZolee#2709

#86315
én pont most kaptma egy ilyet 😄

GanXstaZoleeWrk
#86314
Ilyet is ritkan latni 😊

akcio1
akcio2
akcio3
akcio4
akcio5
akcio6

Yong szerzett labdát jobb szelen és indította vmi hihetettlenük Kerlont... 😊 ez a gól bekerül a footballtörténelembe 😄

GanXstaZolee#2709

HUNLonsdale
#86313
Premiership keretem: <#vigyor1>


tolok minnyá képet tabellárol mert elég jol kezdtünk

#86312
ez rohatt jó

Ars3nal
#86306
Johnatan De Guzman nincs valakinek a csapatában? nálam nagyon jól keni, meccseket dönt el egy-egy villanással, egész középpályát bejátssza+csatár és még csak 20 éves

miilann
#86305
big thank

||| HALA MADRID!!! ||| GOOO ALONSOOO GOOO!!! ||| FLY EAGLES FLY!!! |||

#86304
iTunes skin
nekem is olyanokat cisnála ygerek , megfogja 30rõl megküldi jobb sarokra , ilyen 5M euros kapus rá se mozdul 😄

Sysfox
#86302
Jövünk fel, mint a büdösvíz... A Milan 2:2-õt játszott a Rómával, így 5 pontra csökkent az elõnye... Ahhoz képest, hogy pár fordulóval ezelõtt még 9 pont volt, eléggé megfogyatkozott a különbség... 😊

Következõ fordulóban jön a Juve...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

miilann
#86301
és ez melyik skin? :S

||| HALA MADRID!!! ||| GOOO ALONSOOO GOOO!!! ||| FLY EAGLES FLY!!! |||

Sysfox
#86300
Még a 2005-ben a Tottenhamnél volt a játékosom Karim Benzema, és nagyon tuti volt a csávó. Hihetetlen gólokat szerzett távoli lövésekbõl...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86299
Reggelt és grat!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#86298
reggelt

lightning 2.0

Max08
#86297
Sziasztok!Az melyik skinben van ahol a backgroundon a csávó fûnyírógéppel hasít a pálya közepén?Segítségeteket elõre is köszönöm!

#86296
Lyon - Werder Bremen 4:2 Bajnokok-Ligája csoportmérkõzés
Benzema marseille ellen hintett egy 3mast ,csak lefáradt(17 éves😛) ezért carew kezdett. Meccs elején lerúgták Fredet , aztán félidõnél Juninho is 60%os kondiban volt õt is le kellett hozni meg még vkit. Szóval csak reménykedtem , hogy nem sérül le senki . Kép itt:

Atesz89
#86295
Én is búcsúzom jó8 mindenkinek!
Az elején megijedtem az elején de Pantelic megoldotta 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86294
nah mára ennyi, remélem BL helyet sikerül elérni😛

Ars3nal
#86293
Rivaldo kidõlt egy hónapra:c pedig 7 meccs után 11 góllal vezeti góllövõlistát...

Iceman89
#86292
igen tudom... bemásoltam, de vmiért még mindig ugyanott játszanak a srácok... (Ballack, Shevchenko, Rosicky)
pedig szerintem mindnet megcsináltam... de mind1... megnézem az átigazolásokat, és saját kezûleg fogom beállítani 😊
köszi a segítséget 😊 & jó éjt!

Iceman

asfa
#86290
köfi szépen
továbbjutottam várom az ellenfelem 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#86288
Én minden új játéknál váltok skint most kezdtem újat ezért mostani játékomnál kipróbálnám
És hatalmas grat kis kának!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86287
csíter rohadt MU, na nembaj ígyis vezetek még-.-

Iceman89
#86286
szép jó estét mindenkinek!
Sikerült felraknom a 6.0.3 at... és el is indult a game...
Már csak 1 dologban kérném a segítségeteket, ha vki már felrakott vmilyen átigazolási frissítést (pl: Summerupdate3) az légyszives keressen meg és segítsen h hogyan is kell feltelepíteni.

Iceman

asfa
#86285

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#86284
aki fent van msnen term az más 😊

Avanti Crociati!

miki36
#86283
Arsenal meglesz?
Remélem meg...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#86282
talonabn mindenképpen elteszem, és ki is probálom majd, de sztem meg tudjuk majd oldani msn en is ha másnak nem kell

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#86281
lenne akit valóban érdekelne a skinem és használná is? mert fölöslegesen nem linkelem of korsz 😊

Avanti Crociati!

asfa
#86280
😊 köfi!most megy jah 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Fyrex
#86279
hajrá nem gyengén jó vagy <#finom>

Avanti Crociati!

asfa
#86278

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress