Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atesz89
#86957
Kösz!
Jó a szemed <#ravasz1>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#86956
Grat!<#worship><#worship><#worship>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Fyrex
#86955
látom shoot skinre lecsaptál egybõl 😊))

hi & grat all!

Avanti Crociati!

Atesz89
#86954
Hali és grat mindenkinek!
Leporoltam a régi zte-s mentésem ...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#86953
full

Iceman

miki36
#86952
Ti milyen meccsgyorsaságot szoktatok beállítani?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

zorrobomber
#86951
messi meg jesus navas lerugdosásában jók voltak, kár hogy én se mutattam többet:

zorrobomber
#86950
jóreggelt!
frendli:

zorrobomber
#86949
ja, az Intertotó kupát röhögve megnyertem az új emberek nélkül is(néha 3 cseremberem volt), bari meccsen viszont új emberekkel eléggé leégtem, legalábbis sztem a 3-2es gyõzelem az AA Gent ellen elég soványka <#szomoru1>

zorrobomber
#86948
nah, az igazolásaim:


tervezett kezdõcsapatom:


mára elég volt ennyi nekem is, jó éjt mindenkinek

Ars3nal
#86947
na leptem jónyóc all

zorrobomber
#86946
nah, ha már bekukkantottam, lassan beszámolok a Sevilla átigazolási idõszakáról, hát elég eseménydús volt.
Miután eladogattam a használhatatlan embereket, vagy lezavartam õket a B-csapatba(késõbb adtam el õket), szembesültem egy alig 20 fõs csapattal. Na ezt kellett kibõvítenem, lecserélnem. Még nincs meg a végleges keret 1-2 finomítás és közlöm

zorrobomber
#86945
De Vlieger rulz!! <#nyes>

miki36
#86944
Én is kezdek egy újat. Szerintem egy angol középcsapat megfelelõ lesz. Mondjuk Bolton, Charlton, Fulham, stb.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86943
kezdtem egy normalis gamet, KSV Zulte Waregem, belga elsõ osztály, friss feljutó de kupagyõztes így UEFA kupa😄 ittvan De Vlieger😄

Tono34
#86942

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

miki36
#86941
Elkezdtem a 2. osztályú Ipswich Townnal. Átigazolása 250 ezrem volt... De azért erre a szezonra erõsítettem:

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

andrijcar
#86940
Vége a bajnokságnak is.


Forza Milan!

Fyrex
#86939
revenge of the patyo

várunk, jóaz köbenhavn

jah üdv & grat all

Avanti Crociati!

Iceman89
#86938
Oh meg is van 😊 bocsi h elöbb írtam mint h gondolkoztam volna 😊

Iceman

Iceman89
#86937
hali!
Antiblax-ot honnan tudok letölteni?

Iceman

báttyó02
#86936
hiz

estefelé kezdek uj gémet,most az lenne a kérdésem hogy mondjatok pár oylan csapatot akiknél úgy aránylag van pénz,de kis klubbok...

mondjuk valszinü köbenhavn-al fogok kezdeni megint,anno a 2005be qrva sokat toltam velük,és szép emlékeim vannak 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

soma22
#86935
ennyi idõ alatt feltetted volna az updatet és meg is nézted volna.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#86934
a különbség hogy egyikben 20 helyett 19 van 3 értéknél, ennyi kb

#86933
arra gondolok, amiben az igazolások aug 4, vagy aug 20-ig lezajlottak
errõl a 2-rõl beszélek
és innen kérnék egy képet ibráról



Ars3nal
#86932
annyiféle frissítés van, Ibra IRL szar, gamebe jó csak szvsz, várd meg hivatalos patchet

jober
#86931
És a büszkeségeim.
Soha nem adom el õket!!!








A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

#86930
hello!

vki tudna betenni képet ibrahimovicról, aki a legújabb adatbázisfrissítássel játszik!

köszi
andrijcar
#86929
Grat emberek! <#worship>

Sikerült a bajnoki cím mellé a kupát is begyûjteni :

Forza Milan!

jober
#86928
Hali és grat all.

A hazai mentésemben egy ideje már a BVBvel nyomom.

Records:


History:


Pénzügyek:


Bajnokok:

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

soma22
#86927
grat

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Tono34
#86926
Hi!

Grat Nektek!

Ettõl a meccstõl nagyon tartottam, a stat ellenére majdnem lerágtam a körmömet 😊
A Juvét nehezebben megverni, mint a BL-t megnyerni.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

soma22
#86925
mégis csak 2.7-et költhetek...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#86924
jézusisten 😮

soma22
#86923

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

metaxa92
#86922
grat all

soma22
#86921
köszi, sok sikert😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Sysfox
#86920
Grat Somának az UEFA kupa gyõzelemhez!!! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86919

Bajnokok Ligája
1. kiesési kör

Sampdoria - Real Madrid

Kemény lesz...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

andrijcar
#86918
<#taps><#taps><#taps> Régebben én is játszottam magyar csapatal a Lokival egészen 2026-ig

Forza Milan!

soma22
#86917
viszont grat és köszönöm

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

QuentinT
#86916
Hali all!
Hatalmas grat a Cordoba és Como csapatainak<#worship><#worship><#worship> A töbieknek sajnos be kell érniük némiképpen kisebb ovációval<#taps><#taps><#taps>
A legfrissebb magyarországi jelentések, a legóvatosabb megfogalmazásban is szenzációról szólnak, hiszen a Szolnok MÁV FC csapata újabb jelentõs skalpot tudhat a magáének:
Szolnok - Dinamo Kijev 2 : 0 (Azért a gyõzelem ellenére idegesített a két kihagyott tizenegyesünk)
Dinamo Kijev - Szolnok 2 : 2 (A Dinamo rettenetesen meghajtotta a meccs végét, de csak a kettõs gyõzelem élményétõl tudtak megfosztani az egyenlítõ találatukkal)
Ezzel a történelmi tettel a legjobb 8 közé jutottunk<#hawaii>

miki36
#86915
Nagy grat<#worship><#worship><#worship>
Jövõre még erõsebbé "vásárolhatod" a kereted és bízhatsz egy jó bl szereplésben is.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

andrijcar
#86914
Belelendült a csapat. Most már nem lehet elbukni a bajnoki címet. Ráadásnak még ott a kupadöntõ is <#nyes>

Forza Milan!

miki36
#86913
Nagy grat. <#worship><#worship><#worship>
Jövõre BL-be is továbbjutsz... Legalább nyolcaddöntõ...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#86912
jah van 1-2 uj update, de ha rám halgacc egyenlõre ne rakj fel semmi vagy várd meg a 2007-et vagy a teljes udate-et mer naponta vannak uj igazolások

andrijcar
#86911
A BL-ben csoportharmadik lettem 10 ponttal <#zavart2>

Aztán az UEFA-ban a Sampdoria kiejtett. Majd jövõre. Idén haza porondon egyeduralomra török, aztán szeretném leigazolni Okan Koc-ot.

Forza Milan!

miki36
#86910
Grat neked is... Bl-be hogy állsz?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86909
ha cselzivel játszol van egy titkos billentyûkombináció és akkor Abramovics ad minden plejanak százezer fontot gyõzelmenként prémiumba és nincs baj morállal<#idiota>

sza23
#86908
Szeva All!
Gratula, jók vagytok!
Van olyan patch, vagy letltés, ami a legfrisebb igazolásokat tartalmazza új játék indításakor?