Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zorrobomber
#87010
Keane sztem is jó lesz irányítónak + Berbatov,Defoe

GTheo
#87008
Újra tottenham kezdés, Trezeguet+Buffon+Chiellini hármas lehet jön juvébõl, olcsón...Zé Roberto ingyen,SolCampbell lehet ingyen, Kluivert már jött ingyen...Sok jó csatárom lesz😄efoe,Berbatov,Kluivert,Trezeguet,Keane(inkább irányítónak próbálgatom), ti kit tennétek kezdõbe?valszeg 2csatár lesz...

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

báttyó02
#87007
dö beszt,az egyik húzóember

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Max08
#87005
Sziasztok!Nahát sikerült UEFA Kupát nyernem a Romával az 1.évben!

Ars3nal
#87004
3 bajnoki 3 gyõzelem 5-0 g.k., nagyon egységesnek látom a csapatot

jónyóc all

webibebi
#87003
oké!!!de tevezt már megvette a cselzíí😄 inkább megveszem a torrest

msn:[email protected] bárki felvehet

Ars3nal
#87002
100millából simán megveszed helyére tevezt meg akit akarsz
(ibra úgyis egy majom😄DDD)

webibebi
#87001
öregem!!!a cselzíí 100millát ajánlott az ibrahimovicért!!!szerintetek fogadjam el?amúgy eladtam nekik a van persiet is 40milláért

msn:[email protected] bárki felvehet

Ars3nal
#87000
TÉK!!!!!!!!!

magyarokat most nem töltöttem be, amúgy ha megmondod mibõl akkor megveszem

amúgy nálam már Priskin Watfordba van és 4.5 milla alatt nem tárgyalnak

metaxa92
#86999
hmm jól bevált játékosokat miért nem veszed meg? Alexis Sanchez,Guarín,Priskin,Koprivec stb

Ars3nal
#86998
eladtam két játékost tarcsiból 1.4m euroért, és itt vannak az érkezõk

metaxa92
#86997
az meg a másik😄 de akkor Lecce

szoltan
#86996
nem mind1, úgyse játszol 1 csapattal 2napnál többet😛

Hala Madrid!

Ars3nal
#86995
Palermo inkább bajnokesélyes mint középcsapat, Empoli meg kiesõjelölt😄

metaxa92
#86994
ajánlottam volna a palermot de már úgylátom mind1 még mindig updétra várok<#vigyor2><#hawaii>

Ars3nal
#86993
Di Canio már Cisco Romaban van és nem akar eljönni mert most ment oda:c jött helyette Juskowiak

Ars3nal
#86992
kezdtem Empolival, 1.5 millát kaptam igazolni, szeretném igazolni Di Caniot,Djorkaeffet,De Pedrot, meg egy kapusra is szükség lenne, többi poszton nem olyan rossz

Ars3nal
#86991
nemtetszik belga liga

Fyrex
#86990
nem most kezdtél egy komoly gémet??

Avanti Crociati!

Ars3nal
#86989
valaki mondjon egy olyan középcsapatot ahol lehet az alapkeretre építeni lehetõleg valami topligában

Iceman89
#86987
<#wave>

Iceman

szabocsaba1983
#86986
Hy Managerek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#86985
saliga testvérek remekek még a támadásoknál.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

metaxa92
#86984
amúgy ajánlom Németh Krisztiánt nagyon bevállt nekem<#worship>

metaxa92
#86983
én?<#hawaii>

Ars3nal
#86982
bányászfan?😄

Hegeace
#86981
Üdv managerek 2 érdekes képet hoztam.
Én meccsem a második ellen féltávnál:

Haverom meccse féltáv elõtt kicsivel 😊 :

Heló szia remélem hogy vagy

metaxa92
#86980
jah hogy Bubu.értem.gondoltam h õ csak nem voltam benne bizt.

Sysfox
#86979
Én is megcsináltam a Sampdoriaval, szerintem a Fio is van olyan erõs csapat.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Fyrex
#86978
nem véletlen mondom, megcsináltam én is haver is 😊 ergó csak nem lehet olyan nehéz, nagyon erõs a keret, ügyesen kell igazolni és minden ok

bár olasz bajnokságban nem lehet elõre megmondani h hol végzel

Avanti Crociati!

#86977
kösz ^^ elsõ évben juve-milan-inter mellett nem reménykedem 😄

Ars3nal
#86976
ígéretes csatárt ír ezért leigazoltam

metaxa92
#86975
Tóth Z.-->?<#hawaii>

Ars3nal
#86974
az elsõ bajnoki meccs

Ars3nal
#86973
Materazzi 2, csak kicsit közelebbrõl

Fyrex
#86972
Hajrá Sel! Fioval bajnokságot lehet nyerni elsõ évbe, bár updateben nemtom milyen a csapat

Avanti Crociati!

#86971
télleg írd már le pls fio igazolásait emg távozükat

miki36
#86970
Az is jó<#hawaii><#eljen>
Ha ápdéttel játszol akkor fõleg...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#86969
köszi , de már Fiorentina mellett döntöttem

miki36
#86968
Akkor ajánlok egy-két csapatot:
Olaszország: Palermo, Chievo, Udinese
Anglia: Tottenham, Bolton, Fulham, Charlton Athletic

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

zorrobomber
#86967
Közben most nézem hogy vszleg a következõ berakott képem lesz itt a 100.-ik, ennek örömére berakok egy képsorozatot, ami megmagyarázza hogy lõtt gólt a Guimares 0 kapuralövéssel...<#idiota>
Danilo beadja a lasztit:

Sergio Ramos középre fejeli Pizarro felé...

...aki annak rendje, s módja szerint belövi a kapuba!! <#wilting><#guluszem1>

<#wilting>

zorrobomber
#86966
Nem rosszak, de a neveket(fõleg a hátvédekét) nehezen fogom megjegyezni 😊

Közben döcög a szekér...

Atesz89
#86965
Grat!Én is épp orosz szöv kap vagyok 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#86964
nemtom. Ilyen 2-5M euro körül

zorrobomber
#86963

miki36
#86962
Mennyi pénzre gondolsz? Az elit bajnokságokban a középcsapatoknál általában(!) van pénz és a bajnokság is jó.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#86961
na most nézegettem csapatokat ssvéd/norbég/dán/orosz ^^ soknál van pénz , csak kevés a csapat :|

tudtok ajánlani klubokat , ahol van pénz , és viszonylag jó bajnokság ? Elit bajnokságban lehet 2. osztályú is (ne angol meg olasz liga legyen )

zorrobomber
#86960
bemelegítés újdonsült szöv. kapitányként(Kamerun is hívott)

soma22
#86959
azé hogy vedd meg😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#86958
Hali skacok! Látom mindenki folyamatosan és csak sikereket ér el! 😄ASD_DASSDA_DA Gratula mindenkinek!
Elárulja vki ijen embert miért vesztegetnek 2 milkáért átadó listán?

Heló szia remélem hogy vagy