Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#87329
ez a highbury 99%

jober
#87328
Végignéztem jó sok stadionos oldalt, de egyik helyen sem találtam azt a fotót.

Talán valamelyik letölthetõ background pack-ben van ez a kép a PSV stadionjáról.
Szerintem próbáld úgy, az tûnik a legjobb megoldásnak.

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

b4rc4
#87327
hi és gratz all! 😊 nyomtaotm a BArca-val go,gogo 😄DD

Magic Boy
#87326
Grat!
Csak így tovább!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#87325
Na túlvagyok az elsõ 10 fordulón a Fulham csapatával


Íme az eredmények:


És végül a tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Max08
#87324
Nah,ha nem haragudtok meg,megkérdezem újra:Érdekelne,hogy a jobb felsõ sarokban lévõ kép hátterét honnan tudom letöltni,mert iszonyatosan tetszik,de az Aurora 2006-nak nem ez a background-ja!Lehet hogy egy másik skin háttere!Aki ráismer,kérem írja le annak a skinnek a nevét,amiben megtalálom ezt a hátteret!Segítségeteket elõre is köszönöm!

metaxa92
#87323
grat Sir Moon milyen taktikkal nyomod? kezdõ? <#hawaii>

sza23
#87322
Végre sikerûlt!Nagyon megszenvedtem a sikerért, de megvan a triplázás.Bajnokság, kupa, BL!

sza23
#87321
Szeva!
Ajánlom a klasszikus Ajax taktikát, vagyis a 4-3-3-at.Egyébbként meg gratula mindenkinek!

Holdpro
#87320
Második meccs

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#87319
Elsõ meccs

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Atesz89
#87318
Hali és grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Holdpro
#87317
sziasztok nekiesek a feljutott Crystal Palace-al a Premier ligának

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ramox
#87315
Majd jövõre 😊

metaxa92
#87313
grat

Ramox
#87312
franc0
#87311
fõleg, mert három

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zorrobomber
#87310
sztem a masik ketto se oly gyenge, foleg a Villareal nem

Ramox
#87309
Ilyen UEFA Csoport: Bayern, Villarreal, Ajax, Fenerbache < Nem vészes, csak a bayerntõl félek

Ramox
#87308
Sziasztok, visszajöttem kicsit FM-ezni, Ajaxal kezdtem, nagyon durva csapat, fõleg az utánpótlás... Bár a taktikot nem igazán találom velük 😞

#87307
a barcaval abbahagytam mert nem találtam meg a megfelelo taktikát:S
Most a lyonal vagyok a 2-évben

b4rc4
#87306
szevasz!! tolod még a BArca-val? 😛 ha igen tolsz pár képet??

#87305
akkor én se adom el mert szinte csak õ lõ gólt😄

Ars3nal
#87304
szal 30 milláért:c én nem adnám el

#87303
Fredet vinni akarja a millan 30000-ezer euroért eladjam?

Ars3nal
#87302
egy rossz esés, akár védés közben is elõfordulhat

Magic Boy
#87301
Tudom, hogy nem sérülésre adják a lapot, de egy kulcsont nem törik el olyan könnyen!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#87300
Az Udinese-t kaptam és, ha továbbjutok akkor a Deportivó vagy a Midlesbrough lessz az ellenfelem.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#87299
lapot nem a sérülésért adják, engem csak meglöktek ketten és eltört a bokám mikor elestem+rámestek

Magic Boy
#87298
Lerugják a fiatal kapusomat egy meccsen (keresztcsonttörés, 2 hónap) és még lap se jár érte ez azért már nevetséges!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#87297
Everton,Bolton,Udinese,Espanol,Deportivo,Lazio,Hertha

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87296
orosz , francia , cseh , svéd

Sysfox
#87295
Livorno pl.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

metaxa92
#87294
nincs valakinek ötlete kivel kezdjek bajnokságot? kis,középcsapat nem kell sok lóvé,ugyanakkor összeszokott csapat legyen.ja és ápdét nélkül.(ugyanis vmi hiba van:S)

Iceman89
#87293
grat!!!

Iceman

metaxa92
#87292
grat all😄

Sysfox
#87291
Mindegy volt vilinek...Ott állt mögötte Flachi. Ha nem õ, akkor Flachi a gólszerzõ. <#hehe>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#87290
Cárdenas nagyon kellett már, hogy visszatérjen. Sérült volt, és mikor felgyógyult, elment az U20-asokkal megint valami meccsekre... Most tért vissza, elég fáradt volt, most játszott elõször. Betettem, de azt írta ki a gép, hogy fáradt. Ha fáradtan így játszik, akkor mi lesz ha kipihent lesz...

Egy szögletet fejelt a hálóba.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Magic Boy
#87289
Továbjutottam a csaoportból!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#87288
Nagy grat<#worship><#worship><#worship>!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Tono34
#87287
Jelenleg így állunk:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Magic Boy
#87286
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Tono34
#87285
Hi!
Grat Mindenkinek!

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Atesz89
#87280
Nagy grat látom Crdenas is betalált 😊
Nemsokára utoléred az Intert!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Magic Boy
#87274
Grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#87273
grat, szegény vili öngól:'( <#hehe>

Sysfox
#87272
Lemostuk a Bresciát is...Bazzani szuper, az elsõ góljánál a kapust és a hátvédet is megszivatta, majd irgalmatlan erõvel bombázott a kapuba. A kapus csak nézett... Flachi is megszerezte a szokásos pimasz gólját...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#87271
ok!irtam az offba is.várom a válaszod türelmesen.köszi
Fyrex
#87270
Term grat all ittvagyok csak nem nagyon irogatok, de leslek titeket és brutálisak vagytok 😉

Avanti Crociati!

Fyrex
#87269
zsilike fejezd be

felteszed a kérdésed, csöndben várod a választ.

ha már itt tetted fel...

Avanti Crociati!