Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#87384
hali és grat all

folytatom Empolit

szabocsaba1983
#87383
Arra gondoltam, kezdek eggyet a NAPOLI-val.
Újra Juve-Napoli rangadók, 74000-es stadion, és hogy újra régi fényében ragyogjon a klub.....

Mit gondoltok?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#87382
Ûdv minden managernek!
Grat a jó eredményekhez, így tovább.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#87376
Nyomtam akkor is ez a baja!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#87375
Nézd meg a Szabályokat.

Atesz89
#87374
Szerintem 8 német játékosnak kell benn lennie

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

metaxa92
#87373
szerintem nyomj 1 automatikus kiválasztást

Magic Boy
#87372
Ilyenkor mi a baja és mi a teendõ?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#87371
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#87370
Nagy Grat!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#87369
na ez is megvan 😊 8 meccsel a vége elött 6 pontal az Inter, 1 pontal a Róma mögött 😊 és 14 pontal a Milán elött 😊 szval 3. a Lecce 😄 asszem bevédekeztem magam 😄DD

Iceman

zorrobomber
#87368
hali es grat all! 😉

van Hooijdonk rulz!! <#eljen>

Magic Boy
#87367
Hali és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#87366
Hali és grat all!
Dudás játszott a Zte ellen szombaton a Gyõrben és adott egy gólpasszt a Bajzátnak sajnos 😞

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#87365
7,40 kicsit kevésnek tûnik ahhoz képest, de durván jól termel, grat<#worship><#worship><#eljen><#eljen>

Avanti Crociati!

#87364


Tessék akkor Fred

báttyó02
#87363
dettó -.-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#87362
😄 és azt nem tudod mi van a másik magyarral 16-17 éves Dudás vagy ki?... Arsenallal tárgyalt...

Iceman

Iceman89
#87361
azt nem tudjátok véletlenül h lehet a játékosoknak azt a képességét javítani, hogy mennyire érzékenya sérülésekre? vagy csak evgyem visszább az edzéseket és igazoljak még jobb gyúrókat?

Iceman

fsgh
#87360
jaja😊 Õ lesz az uj magyar sztárfocista😊 és pont az Interben... tök jó😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#87359
Tvábbra is üdvözletem, csak hogy ne merüljek feledésbe😞((

Olyan problémám lenne, hogy feltettem a 602_422-es patchet, hogy tudjam magyarítani a játékot. Ez sikerült is, de olyan probléma jelentkezett, hogy szinte minden folytatásgomb megnyomásakor menteni kezd a játék, és valami tahi pénznemre vált. Nem tudom volt-e ilyen problémáról már szó, és az a több mint 1K oldalnyi irodalom kicsit soknak tûnik😊. Tud valaki segíteni? Vagy ha volt szó róla, meik hozzászólást keressem?
Grat mindenkinek amúgy a jó eredményért, csak az én adrenalin szintem van az egekben😞( 2012-re a tottenhammel már nyertem BL-t, UEFA-t, meg minden félét, és éppen a bajnoki cím felé hajtok, ami eddig sosem sikerült, és én állat meg magyarítottam😞((



Üdv: 8til
Iceman89
#87358
na ilyen amikor Kerlon hajt 😊 hihetetlen milyen tûzzel játszott ez a srác... már azt hittem hogy 2 védõ le is hagyta, de õ azért csak vitte tovább és tovább 😄D 6 perc alatt mester3as, ezt nevezem 😊... és még sokat fejlõdhet a drága 😄DD

Iceman

Iceman89
#87357
lehet h a 2007 es FM-be Filkor Attila sztárjátékosnak fog számítani 😄 tök zsír hogy az Inter leigazolta 😊

Iceman

Iceman89
#87356
jó reggelt<#wave>

Iceman

Sysfox
#87355
Jó reggelt!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

franc0
#87354
már gyengül de még mindig nem rossz

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#87353
Barry nálam is a legjobb volt. Én a helyedben Steven Davist már rég eladtam volna. McCann sokkal jobban játszik a posztján ráadásul Davis már nem fog fejlõdni. Hughes szerepeltetését is mgekérdõjelezném bár ez attól függ hol játszatod. Ha DL akkor Samel és Bouma is kiemelkedõen jobb ha DR akkor ugyan alapból nincs jobb a keretben de sürgõsen igazolj vkit ha meg középen azt eygszerûen nem értem amikor fiatal és tehetséges DC-t a csatárok utána legkönyebb találni. (Zat Knight, Karl Svensson, K. Gilbert). Azért hajrá ez egy nagyon jó csapat. (idén majd az életben is bizonyétják 😉)

miki36
#87352
De La Cruz elõzõ meccsén 4-es oztályzatot kapott. Gyenge teljesítményért figyelmeztettem de túl szigorúnak találta. Morálja persze teljesen lement. Adtam neki új szerzõdést és máris semmi baja nem volt...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#87351
Grat all!
Egy "kis" meglepetés 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#87350
Na most aztán ideges lettem!<#sir><#csodalk><#duhos2><#guluszem1>
Aston villával tolom, és 9 meccs után 3. vagyok az elsõ szezonban. Erre lerugják Gareth Barryt 3 hónapra, akinek az egész PL-ben a legjobb a teljesítményátlaga. Ez nem elég, lerúgják Sörensent a kapusom, és mivel Stuart Taylort kölcsönadtam a Leedsnek ezért kénytelen vagyok egy fiatalt felhozni. Plusz megsérült Benedicz Vilakazi, Aaron Hughes és Steven Davis! Mind kulcsemberek! Na most szarban vagyok, nemtom hogy pótoljam õket mer a fiatalok elég gyengék és a keretet átigazolási pénz hiányában le kellett szûkítenem.<#falbav><#fejvakaras><#guluszem1>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

zorrobomber
#87349
minden egész jól alakulgat a mostani csapatomnál, kár hogy elrondítja a bug az összképet, most néztem vagy tíz játékosom "latolgatja a lehetõségeit" 😞

zorrobomber
#87348
wow, szuper ötlet, köszi!!

#87347
Kössél velük új szerzõdést az aktuális szezon végéig és akkor csak addig kell fizetni nekik 😊

Amúgy Hi és Grat All!

zorrobomber
#87346
bevásároltam edzõkbõl, persze most az a vicces helyzet van, hogy 5 új szuperedzõedzõ tartja az edzéseket, 5 másik béna meg otthon számolja a fizuját, amit még kb 3-4 évig folyósítok neki, mert nincs 4-5 felesleges millióm arra hogy kirugjam õket... 😊

zorrobomber
#87345
mindenkinek csillivilli faxa skine van, lehet már nekem is illene lecserélnem... 😊

LasDen
#87344

a MU új edzõje 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

andrijcar
#87343
A keret:

Forza Milan!

LasDen
#87342
nah én megin újat kezdek.........nemtom nem volt kedvem maradni a Fiorentinanál 😄
most megyek Angliába.... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

zorrobomber
#87341

metaxa92
#87340
andrijcar kaphatnánk 1 mtk keretet?😛

andrijcar
#87339
Megvan a kupa is

Forza Milan!

miki36
#87338
Igazold vissza õket...<#hawaii><#circling><#wink><#nyes>
Ha adsz neki egy nagyon jó szerzõdést akkor nem fogad el más ajánlatot.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Iceman89
#87337
hali!

azt nem tudjátok hogy mit lehet azzal csinálni hogy van több 16 éves játékosom a tarcsiba és nem tudok nekik még felnõt szerzõdést adni, de akkor így meg le tudják igazolni õket... hogy tudom akkor õket biztosan megtartani?

Iceman

Fyrex
#87336
jóestét és krac all

ez hogylenne már highbury? 😊 nemis hasonlít

viszont hogy melyik stadion azt nemtudom konkrétan sajnos

Avanti Crociati!

andrijcar
#87335
Estét mindenkinek és Gratuláció! A fiatal srácok kenterbe vágják a mezõnyt. Egy gyõzelem a sok közül az eslõ idénybõl:

Forza Milan!

jober
#87334
Síma volt. Jön a real.

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

jober
#87333
Ez a Philips stadium.

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

metaxa92
#87332
lol😄 kell a rutin a csapatba^^

Ars3nal
#87331
ez nem a hájböri sztem

megalol, meghívták a 36 éves védõmet orosz válogatottba😄 amúgy 40szeres válogatott

b4rc4
#87330
szevasztok, nos eddigi elgfontosabb meccsem ,a fiatal középpálya meghozta az eredményt :