Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#87268
jaja jó szabály

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#87266
grat, én így nyertem Atleticoval kétszer bajnokságot😛 jó kis szabály ez😛

#87265: benne van a nevében-.- adatokat írhatod át vele

Ars3nal
#87264
reggelt
Como 3 éve volt asszem elsõ osztályú utána pénzügyi gondok miatt kizárogatták õket szépen ha jól emlékszem

#87263
sziasztok!én eddig az EDITOR-t nem használtam és nem ismerem,irnátok pár szót h mire való tulajdonképpen???elõre is köszi
#87262
Utolsó fordulóra biztossá vált ha nyerek bajnok vagyok😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#87261
A gólarány döntött😛 Grat😛

#87260
Ez van...😄 hiába jött Palermobol Agliardi meg még Sicignano nem brilliroznak...

#87259
Megnyertem a második szezonomban a bajnokságot a HSV-vel!!!Nagyon nehéz volt a bajnokság vége megsérült VUCINIC,V.D Vaart,Olivera,Ibagaza,Guerrero,de így is sikerült megnyerni.A blben kiestem az elõdöntõben a végsõ gyõztes Benfica ellen, a német kupában szintén az elõdöntõig jutottam ahol a Schalke vert meg.
2006-2007 Bajnoki Tabella:

Német bajnokság gyõztes kerete:

A Bundesliga játékos statisztikái:

A Bundesliga góllövõlistája:

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

zorrobomber
#87258
amig tobb golt rugsz mint kapsz nincs gond 😛

#87257
Godeas 2 meccs 3gol😛
Jah sztem 5-6éve lehetett talán Como elsõ osztályu...azota nagyon lesüllyedtek😛

GTheo
#87256
Reggelt, a Como hh ennyire alsó osztályban van?nem volt pár éve még elsõ osztályú asszem?én úgyemléxem

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

metaxa92
#87255
grat,de nem kapsz túl sok gólt?<#lookaround>

#87254
Besagno meccse volt😊 lött 2 nagyon szép golt 25rõl😊

zorrobomber
#87253
altalaban 4-et 5-ot, de neha beszallnak a tobbiek is Caracciolo melle 😛

metaxa92
#87252
hali &grat all.szerintem meglesz az a bajnoki cím<#hawaii>

#87251
ez télleg szoros😛 még bármi lehet😛

Sysfox
#87250
Már csak 5 pont az elsõ... És még így is ötödik vagyok...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#87249
Alakulunk, alakulunk...Egyre szorosabb az élmezõny...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#87248
Jó reggelt és grat mindenkinek!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#87247
az jo😛 és meccsenként hány golt lõsz?4et?5öt?😛

zorrobomber
#87246
sry bealudtam 😊
elsõ vok barca elõtt egy ponttal

#87245
hát nem gyengén szurja...
grat.csapat h áll?

zorrobomber
#87244
Caracciolo utolsó 3 meccsén 13 gól, 2 gólpassz (igaz hogy nem Barca, Depor, Real ellen de mind3 Primera Divisionos), szezon elõtt kiszemeltem, namondom kihegyezem rá a taktikot, egyelõre még mindig úgy néz ki bejött 😊


fsgh
#87243
flidõben 3-1 mint mi a szuperkupán😄DDDD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#87242
Agresszívek😛 amugy jol alakul jah😛 nincs bõség zavara szindroma😊 a fiatalok meg kezdenek összeszokni a rutinos pléjákkal😛 pár meccs és megkezdik a menetelést😊

#87241
Hát nem igy képzeltem az elsö bajnokim...3-0rol cumiztunk le😞😞😞

zorrobomber
#87240
ja, õt is ismerem, õt csak meg akartam venni 😊

#87239
Üdvözletem Menedzserek!

Olyan problémám lenne, hogy feltettem a 602_422-es patchet, hogy tudjam magyarítani a játékot. Ez sikerült is, de olyan probléma jelentkezett, hogy szinte minden folytatásgomb megnyomásakor menteni kezd a játék, és valami tahi pénznemre vált. Nem tudom volt-e ilyen problémáról már szó, és az a több mint 1K oldalnyi irodalom kicsit soknak tûnik😊. Tud valaki segíteni? Vagy ha volt szó róla, meik hozzászólást keressem?

Üdv: 8til
Atesz89
#87238
Tõled mindig kiszórnak valakit 😄DDD
Jó kis keret kezd kialakulni ahogy látom

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87237
Ismét tétmeccsek😊 végre vége a nyári átigazolási szezonnak😊

Atesz89
#87236
Grat meg lesz a 4. hely!
A ZTE mellé kell egy kis szenvedés is ezért kezdtem egyet a Fulhammel!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#87235
21 meccs után 9. helyen állunk 2 pontra 4.tõl és 8 ponttal elõzzük meg 10.et

metaxa92
#87234
debrecen-fc Brouges 4:0 😮

Ars3nal
#87233
nem generált, Vágner Leonardelli a neve

zorrobomber
#87232
ez a következõ valaki dolog generált? én is láttam már egy köv. Luciót, Leonardo volt a neve, most a Sevillámban játszik, de már eltûnt e cimke róla 😊 (még mikor a Lokiban voltam akkor fedeztem fel)

Ars3nal
#87231
leigazoltam 750e-ért a köv. Lúciót😄 jön nyáron Maccarone meg talán a Sanyi, más erõsítést nem tervezek egyelõre

Atesz89
#87230
Hali nagyon jók vagytok!
Nagy Grat Ricconak,Arsenalnak,Oszinak,jobernek és Icemannek!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87229
a helyzetkihasználáson lenne mit javítani:S

Ars3nal
#87228
de rossz a fizikuma:c

#87227
Még játszik😊

#87226
Nem látszott meg a 2 osztály különbség😛

#87225
ja felraktam de nem indul el mikor töltené be az adatbázist valami bit rates szart ír ki

Iceman89
#87224
nem kell ott semmit másolgatni meg mentegetni.... egyszerû és nagyszerû 😊 de szerintem a legjobb az alap...

Iceman

Ars3nal
#87223
FM genie nekem nem bejövõs, editorban sokkal több mindent állíthatsz, nem kell összevissza exportálni-installálni másolgatni-menteni meg mittomén, és csapat pénzügyeket is állíthatod reálisan nem ahogy a gép szeretné

Ars3nal
#87222
krat
Bergkamp visszavonul vagy még nem? kepet dobnal rola?

Iceman89
#87221
ismered az FMGenie-t??? csodákra képes 😄DD kis türelemjáték de azért nem rossz... 1 baj van csak vele... nem lehet beállítani hogy menny pénzért igazoljon vki át máshová.... de így kiszírtam magammal, mert az Inter dupla olyan erõs lett... a Juve meg kapott kb 140 millát 😄DDD le is igazoltak pár sztárt... pl Owen...

Iceman

#87220
Elég sûrû volt a meccs eleji akciok😛
Örülök ennek a gyõzelemnek mert az Ivrea nyerte elözö szezonba azt a ligát amit most én.
Az meg h a 2.perctõl emberhátrányba játszottam...no comment

#87219
Gyors gol😛

#87218
erre én is kiváncsi vagyok hogy milyen update ez?

#87217
Az ifiket nem ugy vertük mint a B csapatot:S