Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b4rc4
#87437
én csak Barca-val kezdek újat midnig😄DDD de mostmár ezt tolom szezon eleje mindjart tolok képeket😊

Iceman89
#87436
megint elég nagy a keret, szokásomhoz híven 😊 de legalább ezek fiatal tehetségek 😊 generált srácok 😊

Iceman

Fyrex
#87435
nem mindenki kezd újat hetente 😊)

igen, velük, köfi

Avanti Crociati!

b4rc4
#87434
Parma-val?😊 grat

Hegeace
#87433
Hy mindenkinek! Gratula az elért eredményekhez 😊!

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#87432
2007-2008as szezon elõtti nyáron

Játékos vételre: 21M font
Játékos eladásból: 36M font

Avanti Crociati!

Ars3nal
#87431
nekem utalj már egy pár millát<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

b4rc4
#87430
😄DD lol

franc0
#87429
ki kér? 😄DD

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

b4rc4
#87428
spanyol liga for ever 😄😛

franc0
#87427
spanyolban asszem nem is jár a bajnoki helyezésért, legalábbis még nem figyeltem fel rá
jogdíjakért meg 40 milla font

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Tono34
#87426
Catania-val vagyok, elõször a 2. osztályt kellett megnyernem. Utánna szépen lassan 9., 8. hely. Ha visszakeresel van olyan kép amin az eredménylista van. Uefa (intertotóból) gyõzel, Bl, stb.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

b4rc4
#87424
szia! grat látom nemrég ekzdted a mentést 😉 😊

Fyrex
#87423
nah tényleg le lehet állni

Leccével elsõ évben oda lehet érni az elejére, tele van jó játékosokkal, énis olaszban vagyok, méghozzá gyengébb csapattal, és 3. idényem kezdetén olyanok jáccanak nálam mint heinze, grosso vagy éppen perrotta...

úgyhogy ha pénz hiányban szenvedsz az scak önhiba, mindenki ugyanazzal a játékkal játszik

Avanti Crociati!

Iceman89
#87422
még a Westbrommal is 100 több esélyem van arra hogy 3 év alatt bajnok legyek...
elsõ év után kapsz annyi pénzt h tudsz játékosokat igazolni... lehet h már a 2. szezonba BL es vagy 3. ba meg megnyered a PRM-t

Iceman

Fyrex
#87421
hali & grat 😊 bár ez csak mák, semmi más 😊)))

Avanti Crociati!

Fyrex
#87420
nah akkor most szólok mégegyszer, lécci ezt itt fejezzük be, másikban tárgyald tovább ha valóban ennyire érdekel a dolog!

köszi!

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#87419
Ok, legyen neked igazad! Ha ezt nem tudod elviselni, kezdj egy nagy csapattal!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#87418
hello...
el tudnál pár dolgot mondani az olasz fociról, azaz a pénzügyekrõl? látom neked nagyon megy a játék és nem is most kezdted... mire mennyi zsét lehet itt kapni?

Iceman

Iceman89
#87417
de szerintem nyugodtan összehasonlíthatom a 2 csapatot, mivel ha idén eljutok vmeddig a BL-be akkor valszeg én is kapok BL TV-s jogdíjakat, ami úgy néz ki nem kis pénz... a Kupa a legkevesebbb

Iceman

andrijcar
#87416
Üdv mindenkinek! Aki szépen teljesített annak grat, aki kevésbé annak hajrá <#taps>

A kiállítás után nem volt esélyük. Kivégeztem õket

Forza Milan!

Iceman89
#87415
hát te nem tudom melyik játékkal játszol, de én az MU val 10 fölött kaptam az elsõ helyért.... itt meg 400e a 3. ért... errõl ennyit....

Iceman

Iceman89
#87414
jah 4. jön.. kupa döntõbe estem idén ki..... és alig maradtam le a 2. helyrõl.... ha az uccso 5 meccsemen pontokat tudtunk volna elhozni, akkor meglett volna a 2. hely...
tavaly 7. hellyel nem jutottam ki az Uefára és ez is idegesített..

Iceman

szabocsaba1983
#87413
A tv-s jogdíjjakból kb. 15-25 milliót kaphatsz. Ebbõl bõven megvan az adósságod! miért mondod, hogy leszarod a tv-s jogdíjjakat? Én a Chelseavel bajnoki címért kapok 3 milliót a végsõ helyezésért. Szóval soha az életben nem fogja megközelíteni a helyezésért kapott pénz a tv-s jogdíjjakat!!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#87412
nem az interrel kéne magadat összehasonlítani 😊

mostmár illene kupát nyerni, hanyadik idényben is jársz?

szerk: 4.jön(?!😊) ha jól látom évszámból 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#87411
jólvan köszi.😊 csak nem olvasom a híreket.. 😊

#87410
mivel az uj fm csak karácsonyra jön, igen valószinû h pár nappal az átig határidõ után megjelennek az elsõ ápdétek...

Fyrex
#87409
ne legyél már ostoba, mindíg van már mondtuk h 99% idén is lesz 😊

mellesleg mi honnan tudnánk jobban mint te az meg a másik 😛

Avanti Crociati!

Iceman89
#87407
bazz ezt nem hiszem el.... átváltottam direkt az Interre, mert 2. lett BL gyõztese a mocsok....
ez a kép magáért beszél.... akkor ezek szerint nem pénzdíjakba kapják az olaszok a zsét, hanem TV-s jogdíjba, és meccs bevételbe.... az a jó élet... 70 milla TV-s... nekem a Lecce vel volt 10... a meccs bevételem meg 13,5..... hát azért az Inter nem csoda a 100 millát költhet játékos vásárlásra.... én meg semmit...

Iceman

Tono34
#87406
Maradt az 1:1 + a 4 pont elõny.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

b4rc4
#87404
srácok! szerintetek jön ki vmi féle update szpet. elején amiben az összes átigazolás benne van?

Tono34
#87403
Róma ellen 1 félidõ idáig 3 sérült:
Kapus: le kellett cserélni
Besagno: még játszott, de késõbb elfáradt
Srna: még játszik.

A legszebb benne az, hogy a kapus kb 1-2 meccset játszik és újra lerúgják.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#87402
sokat a jogdíjakért kapnak szvsz, megnézheted gabber képeit... jogdíjra kapta a pénzt nem helyezésre

#87401
TVs jogdíjat csak juniusba vagy julisusba kapod meg...

Fyrex
#87400
mostmár tessék lenyugodni...

én sem panaszkadok pedig 50M font körül mozog az adósság... 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#87399
sokat kapnak az oalszok.. ha: bl,bajnokság,olaszkupa,... döntõig jutsz el.. 😮

Iceman89
#87398
köszi mindenkinek, de "leszarom" a TV-s jogdíjakat, ha abból alig tudom visszafizetni az adósságot... 8 milla minuszban vagyok... pedig 8 millám volt még év elején... erre adnak 400e-t a 3. helyért, aminek örülhetek.....
ki mondta azt h az olaszok sokat kapnak????? ki??? szerintem nagyon eltévedt....

Iceman

Ramox
#87397
Hali. Énis betöltöttem Ajax mentésemet, törökök elleni meccsen 3 hónapra lesérül Babel 😞(( Bayern ellen 3at lõtt 😄 Villarrealt 6-0ra vertem 😄😄 Már csak egy gyõzelem kell és tuti hogy továbbjutottam.

Tono34
#87396
Siena ellen Olasz Kupa:
Idegenben 3:1 -re nyertünk, otthon meglepetésre 2:1-re kikaptunk. A 93. percben szerezték a gyõztes gólt.
Igaz, hogy csak 2 perc lett volna a hosszabbítás.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Ars3nal
#87395
majd kapsz TVs díjat az a lényeg

Atesz89
#87394
MAjd a Tv-s jogdíjakból több lesz 😄
még 1x grat!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Magic Boy
#87393
Hihetetlen!
Idegenben lõtt több góllal 5-5-ös (Nálunk 1-2 náluk 4-3) összesítéssel a fiatal csapatom továbjutot az Udinese ellen úgy, hogy a kedvenc kapusom csak a cserepadon ült, mert még nemvolt teljesen egészséges!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Tono34
#87392
Grat!

Catania-val elõször én se kaptam tú sokat.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Iceman89
#87391
ó bazzzeg!!! hogy lehet ekkora csicska ez a tetves Olasz bakójnokság??? kb annyit fizetnek mint a magyaroknál.... Fúúúúújjjjjjjjjj ide se jövök még1x....
rongyos 400e fontot egy 3. helyért, ami BL es szereplést ér... hát **** **** **** **** **** **** **** ****!!!!<#falbav><#falbav><#duhos2><#levele><#levele>

Iceman

Ars3nal
#87390
jó lenne😄 csak kellett egy erõteljes csatár, ingyen meg jöhet😄

Magic Boy
#87389
Torghelle Sanyi?
Hmm......
Ááááá értem abban reménykedsz, hogy a Sport TV sok meccsedet adja, ha van egy magyar a keretben!<#ravasz1>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#87388
Torghelle Sanyi😄 Alpay nálam 32, de kell a rutin😄 most a két középsõ védõm 20 és 36 évesek😄

Magic Boy
#87387
Alpay vén, mint az országút (nálam már az Ajax figyelõje).
Kily González nálam már semilyen módon nincs az adatbázisban!
Milyen sanyi?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#87386
nyáron jön pár klasszis játékos, meg pár tehetség, még jó hogy kiírja hogy érdeklõdnek iránta<#vigyor1>
eddig: Sanyi, Maccarone,Alpay, Kily González
sajnos Liveraniról lecsúsztam:c

zorrobomber
#87385
jol hangzik, ha egyszer befejezem a mostani gemem, en is meggondolom <#eljen>