Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atesz89
#87486
Cardenas Updated 😄DDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#87485
Sherman Andrés Cardenas:Így néz ki 2009-ben a szabadságáról visszajöve:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

metaxa92
#87484
melyik Cardenas? az a 19 éves chilei?:$

Atesz89
#87483
Én Cardenasszal vigasztalódtam helyette õ nálam nagyon bevált 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87482
köszi. hozzám simán aláirt, miután kicsengettem az árát. elsõ meccse volt, egybõl egy akkora gólt vágott, mint egy ház 23ról. ja a meccs után 4 nappal kirúgták spalettit, a roma edzõjét. 😄 lelkiismeretfurdalásom van. o😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#87481
Kösssz😛
Hozzám se irt alá Guarin amikor magyar csapattal voltam:S

Atesz89
#87480
Grat és neked is Ricco!
Hozzám Guarín nem akart aláírni 😞

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87479

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#87478
bal szélen😛 naon joh😊

miki36
#87477
De Pedrót te hol játszatod?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#87476
na a biro megint velem volt a gyors kiállítás miatt egyoldalu lett a meccs😊
csak nehogy belekeveredjek vmi bundabotrányba😄

#87475
Na nálam most van 2006.010.1. Kaptam 18 millát igazolásokra , de nyagy bajban vagyok. Fiore - Toni - Pazzini - Frey mind sérültek , és kéne utánpótlás !

miki36
#87474
Djorkaeff nálam középen vált be jobban mint szélen. Próbált meg középen is!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#87473
az idei keret... legalább 6. helyre várom a csapatot

#87472
mindenki tisztábn van vele😊 de idegesítõ h lesérül egy kedvenc/kulcspléja azt büntetlenül megussza az ellenfél😛

Iceman89
#87471
Nájsz 😊 1 milla jegyeladás 😊

Iceman

Atesz89
#87470
Grat all!Nagyon jóak vagytok!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#87469
már egyszer leírtam ide hogy nem sérülésért adják a lapot...

báttyó02
#87468
sanyi kurvajó
hozzám is ingyen jött anno,9meccsn vert 12gólt,csak lesérült....aztán rögtön jelentkezett is érte pár klub,az egyiknek továbbadtam 6millió euróért
de azér sajnáltam,de simán jó,és jól is jártam vele

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

miki36
#87467
Na most elegem lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4<#falbav><#falbav><#falbav><#idiota><#boxer>
West Brom ellen othon játszok. 4. perc, Zigic-t lerúgják a tizenhatoson belül, 2 hónapra lesérül és tizenyegyes SEHOL!!! 25.perc Sörensent lerúgják, 8 hónapra lesérül, sárga lap SEHOL! Whittingham 2 gólt is lõtt, de mindkettõ les volt!(a bíró szerint<#boxer><#duma>) 85.percbe még Barost is lerúgták 3 hónapra, sárga lap SEHOl!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.........<#idiota><#boxer>
a meccs 0-0 lett(... a mérkõzés döntetlen lett bár aston villa magasan jobb volt...<#gun>)

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Magic Boy
#87466
Nálam Sevilla Tarcsis ember mondta pedig a fizetése 10-szeresét és 1 milla aláírásipénzt adtam volna neki.
de azóta mondta már másik két ember is, hogy viszalépés lenne neki, ha...

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#87465
Huh de jo meccsel kezdtem a mai napot😊
De pedro 4xer asszisztolt😊
Mellesleg a Novara(volt)a 2.

Ars3nal
#87464
köfi

miki36
#87463
Nekem meg a PSV-s Ismael Aissati mondta azt hogy "visszalépés lenne ha angliában folytatná a pályafutását..."
Hát nemtom de ha a a PSV tarcsija jobb neki mint az Aston Villa kezdõcsapata akkor valami agybaja van szegénynek.<#rolleyes>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Fyrex
#87462
ehhh.... nah sebaj jövõre jobb lesz

azért grat!!

Avanti Crociati!

Magic Boy
#87461
Mi a baj a német klubbokkal(Már a második játékos mondja azt, hogy csak azért nemjön hozzám, mert viszalépés lenne neki, ha Német klubbhoz jönne!)?<#wow2>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#87460
Grat az eredményekhez😛 töltöm Comot mert már kezd elvonási tünetem lenni😄

Magic Boy
#87459
"pedig 25-30 között a legjobbak..."

Tudom, de szeretnék így összehozni egy BL Gyõzelmet!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#87458
Grat all nagyon jók vagytok!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#87458
krat, szép margitverés<#vigyor1>

szabocsaba1983
#87457
És végül minden(ki) a helyére kerül:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#87456
bejutottam csoportkörbe 😊
Club Brugge, Rangers és a Real Betis mellé 😊 ez meg is lesz 😊

Iceman

zorrobomber
#87455
apropó, féltáv környékén a sevilla-m bebiztosította vezetõ helyét az utána (eddig) közvetlenül loholó Margit ellen:

zorrobomber
#87454
bár a tied nagyobb tett mivel startból 1 osztályban nehezebb jó eredményt kiscsapattal elérni, ugyhogy nagy grat

zorrobomber
#87453
Nott Forest-nél én is pont így jártam, nekem is 9ik hely jött össze feljutás után pedig volt hogy 4ik voltam :S

Ars3nal
#87452
pedig 25-30 között a legjobbak...

9.hely jött össze, jobbra nagyon nem is számítottam, lufi effektus ismét bejött😄 a bajnokság végét már nem bírtuk, jövõre cél az élmezõny mögötti helyezés



és a keret



jön Naybet is ingyen

Magic Boy
#87451
"Egy két szezon és harcban leszel az európai kupákért és a bajnokságért..."

Szép lenne, de mivel elvböl nem igazolok 22 évnél idõsebb játékost és igyekszek megszabadulni minden 25 év fölöttitõl így nemhiszem, de azért köszi és a gratulácikat is köszönöm!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

miki36
#87450
Ja tényleg<#idiota><#vigyor5><#wow3><#vigyor2>
Bocs, láttam mekkora ereményeket értél el!!!
Nagy grat<#worship><#worship><#worship><#worship><#eljen>
Egy két szezon és harcban leszel az európai kupákért és a bajnokságért...
Hajrá!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

b4rc4
#87449
iniestat-t köszi szépen😊 õk ketten cserélgetik egymást

Magic Boy
#87448
SC Pfullendorf

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

miki36
#87447
Kivel tolod?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Magic Boy
#87446
Sajnos a Boro kiaejtett 7-6-al a legjobb 8 közé jutásért játszott mérkõzésen!<#szomoru1>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#87445
Nekem is álandóan lerugják a legjobbjaimat, ha túl jól megy a csapatnak!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#87444
tudják hogy kit kell semlegesíteni 😊

miki36
#87443
Barry épp felépült ligakupa meccsen gólt lõtt és gólpaszt adott úgy hogy a 73.percben hoztam be, erre a PL-be köv mecsen rögtön le is rúgják...<#csodalk><#guluszem1><#falbav><#fejvakaras><#dumcsi>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Magic Boy
#87442
Hali és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#87441
Grat, ez már szép!

A bajnokságban is valahogy így kéne. 😊

metaxa92
#87440
Carrick kit szorított ki?😛

grat iceman<#eljen>

Iceman89
#87439
Pályafutásom elsõ BL meccse a Leccével 😊 hát fantasztikus 😊 végre csinálnak is a pályán vmit...
csak egy szépséghibája van ennek a napnak... Vucinik megsérült 1 hétre... 😞
Szegény Villareal, ez nem az õ napjuk...

Iceman

b4rc4
#87438
Carrick bemutattkozott 1 bombagóllal: