Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#87537
Gratulálok!
Kiket igazltál elsõ évbe?

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#87536
egyetértek, hogy jó liga. nantesal voltam 2 év 2 bajnoki cím meg egy Bl gyõzelem:S
Könnyû, ha jól igazolsz.

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#87535
Hali és grat all!
Befejeztem az elsõ idényemet egész jól sikerült,igaz lehettem volna 3. is ha az utolsó fordulóban megverem az Aston Villát de csak1-1 sikeredett persze õk 1 lövésbõl 1gól...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#87534
köszi a tippet... és ott hány légiósod lehet? úgy hallottam hogy kevés pénzt kap a Francia elsõosztály...
Megmodnom õszintén, Angolokra vagy a Spanyolokra gondoltam... és egy középmezõnybeli csapatra....
de azt se tudom a Spanyoloknál hogy van ez a légiós kérdés... ha jól emléxem max 25 játékosod lehet és abból 3 légiós... vagy rosszúl tudom?

Iceman

#87533
francia bajnokságot ajánlom,sok egyszintü csapat,rém izgalmas,és nem utolso sorban fejleszthetök a csapatok!ugyértve tudsz jokat igazolni!fradit vittem 5 évig,szenvedés volt,ha meg is szereztem vm viszonylag jot,tuti h nem tudod megtartani.tehát FRANCE liga!
#87532
visszamenöleg is rakhatnék képeket?más gépen,de gyüjtöttem!fradi,nantes-is van.liverpool0 fradi2,meg ilyen inyencségek
Iceman89
#87531
lehet h kezdek egy új játékot... csak azt nem tudom melyik bajnokságba....

Iceman

Tono34
#87530
Elsõ meccs után erre nem gondoltam volna, rendesen rámijesztettek a fiúk, pedig a BL-ben nem szoktam kikapni, pláne hazai pályán.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

szabocsaba1983
#87529
Köszi. Picit pihentetem, és kezdek 1-et a Napoli-val. (74000-es stadio, Napoli-Juve teltház, stb.)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#87528
Ibra 1. szezon: 101 gól (1 nem tétmeccs)
2.szezon: 102 gól (3 nem tétmeccs)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Tono34
#87527
Grat!
<#taps><#taps><#taps><#worship><#worship><#worship>


10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Iceman89
#87526

Iceman

Iceman89
#87525
drámai módon 10 emberrel egyenlített a Lecce 😊

Iceman

szabocsaba1983
#87524
a döntõ+ a szezon:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#87523
Ja, azon még csiszolunk, elvégre még csak 19 éves.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Tono34
#87522
Torino beindította a favágást. 16. percben majdnem szétvertem a billentyûzetet a 2. sérülésnél.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Tono34
#87521
Nem rossz, de az erõnléttel gondjai lehetnek.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

szabocsaba1983
#87520
Jó reggelm managerek!
Mit szóltok hozzá?:
(most nyomom a bl-döntõt, kép késõbb)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Tono34
#87519
Grat Mindenkinek!

Milan elleni 1:0 után letoltam mindenkit, majd jött a Barca elleni BL meccs:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Iceman89
#87518
grat 😊

Iceman

andrijcar
#87517
Nem semmi meccs! grat

Forza Milan!

andrijcar
#87516
Reggetl emberek! <#integet2> Grat a szép eredméynekhez!

Még szép, miután 115millió eurót költöttem Cristiano Ronaldora (70m)<#wow3>, Aimarra(29m) és Rafinhara (16m). Eladtam Nihatot20m, Kaladzet5.75, Iaquintat 23m, Flachit 10m. eladás alatt van De Sanctis (8M) és próbálom Seedorfot is elpasszolni 10m körül.

Forza Milan!

metaxa92
#87515
nekem is a jobb oldalon tolja Cardenas.Leonel Nunez-t nem ismered? õ is hasonló, csak õ tkp,tkp,bk

zorrobomber
#87514
jó reggelt és grat all!

Fyrex
#87513
Pedig nem meglepetés, a Messina nagyon erõs a gémben, nálam is ott vannak elöl!

Grat!!44

Avanti Crociati!

#87512
Lejátszottam eddigi legérdekesebb meccsemet a hamburggal a támadójátékom nagyszerû volt Tevez az új szerzeményem hamar mesterhármast lõtt,lecseréltem õt és mascheranot is mert volt zöld csillaguk a cserék szintén jól teljesítettek Vucinic nagyszerûen játszott.De a védelmem egyszerûen katasztrófa volt Castán egyenlõre nem tudja olyan jól pótolni Boulahrouzt aki sérült.De azért jó meccs volt a legjobban 6-5-nél izgultam de szerencsére Van der Vaart lõtt egy nagyon szép gólt!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#87511
Jó reggelt és grat all!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Matthew Prosac
#87510
két fordulóval a vége elõtt megnyertem a Premier League-t a Chelsea elõtt, de ezek a szerencsétlenek még a B"-csapatomon (kiv. Ferdinand + Zokora + Vidic) sem tudtak bosszút állni. Bevetettem az ifiben remeklõ Németh Krisztiánt is: gól + gólpassz...

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

báttyó02
#87509
ingyé 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#87508
grat😛 a messina télleg durva😛

andrijcar
#87507
Az Intert egyszerûen nem lehetett befogni 😞 De az igazán érdekes a Messina teljesítménye <#wow1>

Forza Milan!

zorrobomber
#87506
jóéjt és grat mindenkinek!

zorrobomber
#87505
hehe, nálam is ott volt a Lokiban mind a 3, nálam Kocsárdi volt a legjobb

#87504
nálam is zsók van, és kocsárdit kib@szom a csapatból ezek után 300 meccs ide vagy oda.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Atesz89
#87503
De Kocsárdi helyett Kriston sokkal jobban játszik igaz én egy év után lecseréltem õket Zsókra...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87502
mármint égtem.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#87501
hazai pályán égtek 10k nézõ elõtt. 😞

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Atesz89
#87500
Idegenben vagy hazai pályán egyébként verhetõ az ellnfél hajrá!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87497
a gak-val játszom a bl-selejtezõ 2. körében, elsõ meccs, szoritsatok. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

zorrobomber
#87496
wow, jó a kereted, a középpályát kicsit én is átvariálgatnám, se d'Alessandronak se Pisculichinek nem az a legjobb posztja, ráadásul egyik se egy védekezõ guru

#87495
télleg mennyi pénzér adta a getafe?

#87494
biztos h jol fog termelni😊 nagyon nálam nem is tömték labdával mert elég sokat szezett...

báttyó02
#87493
jah nemgyenge 😄
csak most nagy bajba vagyok mert pisculichi bal szélen volt eddig,és a legjobb volt mindig
de ahogy most mondod hogy tkpk-n játszattad így kiprobálom majd ott is

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#87492
JO! Jajá iszonyat nagy pléja😮 rayos mentésemben szinte minden évbe év játokasa meg minden de én tkpk-n használtam😊 remélem nálad is termel majd😊

Atesz89
#87491
Elég ütõs keret grat!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#87491
Agresszió jó hogy 10-en van. Az agresszív játékosok tele vannak sárgával. Nálam a szerb kovacevic-nek 20 az agrssziója és 3 meccsen 3 sárga... 😛

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

báttyó02
#87490
idei keret


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Atesz89
#87489
Ez elég érdekes mert valakinél meg pont hogy csak TkpK...A gép valahogy random rakhatja a posztjait a TKPK mellé 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#87488
nálam is...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87487
😄DDD jót tett neki a skin váltás 😛

amugy az én játékomban meg pont ellentétes poszton játszik, tehár TkpBK