Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A West Ham tegnap leszerzõdtette Carlos Tevezt és Javier Mascheranót...
Jók lesznek a csapatba... 😄
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Egy Angol középcsapat jó lesz...
Még nemtom melyik, mert az ASton Villás gémemnek annyi mer újra kellet rakni az xp-met.
A Villával nem akarok újat kezdeni...(TIPP)
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Iceman
Nekem ált. 5-10 millió fontért jöttek el😄
nekem amúgy nincs szívm kivásároni õket😄
Divatcsapatok OLÉ!
juvét másodosztályba sorolták,estek a játékos árak.ez az update még nem a mostani,olyat még nem kerestem.és a pompeynek télleg nagyon sok a pénze,de nem biztos h olyan játékosokat tudnak venni igazából.Nesta elégedetlen volt a botrányok miatt,ezért el akart igazolni. A juve játékosok is érthetõen el akarták hagyni a Juvét.Viszont Ettõl függetlenül ugyanúgy vannak lyukak a csapatban...
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
na most sok idõ lenne míg feltöltenék egy képet,mert töltök öccáz helyrõl. xP
Tehát jöttek:
Ibrahimovich,Nedved,Chiellini,Del Piero (1-1Millió Euro)
Alessandro Nesta 10,5 Millió Euro ( Elégedetlen volt,a manutd pedig csak 6millát kínált érte)
Skjelbred 3Millio
Flamini 4,2 Millio Euro (Átadó listára tette õt Wenger,majd lecseszték a szurkolók h egy fiatal tehetséget h mer eladni x) )
D'Alessandro (Kölcsönben van nálam,viszont opciós jogom volt rá,8,75 Millio Euro)
Glen Johnson(Kölcsönben van nálam,7,25Milláért itt tartottam 2008ig)
Bonnefoi(Remélem jól irtam XD) (Juventus Kapusa,21éves,tehetség Oo,meg kell a padra)
Alkalmazott:
2edzõ+inaki saez(edzõ)+juan sansebastian(edzõ)
Olasz Kupa elõdöntõ Juve ellen idegenben 2:2
BL elõdöntõ Newcastle ellen lesz.
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
és ilyenekre esélyem sincs hogy Ibra,Nedved,Chiellini és DP jöjjön elsõ évben ráadásul csak ennyiért 😊
sztem így túl könnyû 😄
Ú,bocsi,nem tudtam hogy Te is velük vagy...Sorry tényleg!
update-el játszasz?
Majd dobok keretrõl képet! GO POMPEY XD

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Iceman
elsõ évben van BL meg 10 millád ák
Iceman
csatársor: Fred;Tevez;Vucinic;Chevantón;Drogba
Shaun Wright-Philips
😄
Divatcsapatok OLÉ!
Jött:
Andy Webster 250e font
Steffen Iversen 0 font
Terry Coke 30e font
Máté Péter 18e font
ILLÉS BÉLA 12e font😄
Divatcsapatok OLÉ!
