Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tono34
#87651

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Iceman89
#87650
itt a bajnokság... ahhoz képest hogy 3 védõvel és 1 vkp vel játszunk, nem kapunk sok gólt... szerintem Lehmann piszok nagy tehetség 😊 csak már öreg rókának számít 😊 Olaszoknál 4 védõvel és egy vkp vel 10x ennyi gólt kaptam...

Iceman

szabocsaba1983
#87649
Serie B

Az a gáz, hogy minden jó pléjá a Torinohoz megy (pl.😄enilson) akit le tudnék igazolni....
Biztos nem lesznek erõsek a bajnokságban....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Tono34
#87648
Idén eddig mindent megnyertünk.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

franc0
#87647
minek nézed a 2D-t, csak felbaszod magad agyilag tök feleslegesen

a gép kigenerálja hogy te gólt fogsz rúgni.
azt hogy miként, a meccsmotor teszi alá. az hogy az nem valósághû, csak a meccsmotoron múlik.

akár 2D-ben, akár csak kommentárral tolod, az eredmény úgyis ugyanaz lesz 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zorrobomber
#87644
Melyik osztályból indulnak?

Tono34
#87643
Azért röhej, hogy a gép lesgólt lõ ellenem, a védõm elfut a labda elõl és ebbõl kapok gólt, én meg a gólvonalról sem tudok érvényes gólt szerezni. Nem kicsit részrehajló a játék.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

miki36
#87642
Nagy grat!<#worship><#worship><#worship>
Dobsz egy képet a bajnokságról és az eddigi meccseidrõl?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

szabocsaba1983
#87641
Sziasztok managerek!

Elkezdtem a Napolival

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#87638
Bár a góltalanság csak 493 percig tartott ( csak a bajnokságban ) , ma is emlékezetes gyõzelmet arattunk 😊
Henry és Reyes megint nagyot alakított...

Iceman

Tono34
#87636
Olasz Kupa elsõ meccs Rómában 1:0-s vereség gyatra játékkal.
Következõ meccs Juve ellen 4:0-s vereség még gyatrább játékkal.
Visszavágó (gyatra játék, 1-2 cd tok mínusz):

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

zorrobomber
#87635
bejutottam a kupadöntõbe, caracciolo nem képtelen megállni:

#87634
Nagy grat😊

Tono34
#87633
Lazio idegenbeli 2:1-es legyõzésével ismét immárom 2. alkalommal Bajnoko vagyunk!

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Tono34
#87632
Remélem a visszavágó is sima lesz:

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

soma22
#87628
egy kiállitás után kikaptam 2-0rol a cheslea ellen szuperkupában...képet nem is rakok...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#87627
Evertonos igazolásaim:
Távoztak: Koldrup, Yobo, McFadden, Turner
Érkeztek: Andy Johnson, Koprivec, Rivaldo, Romeo Castelen, Kamburov, Hangeland

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

fernando torres
#87626
kezdtem 1et leccevel.

soma22
#87625
sziasztok!
gratu mindenkinek!
töltöm kicsit cordobát

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#87619
A Summerupdate-el, de Tevezt és Mascheranót magam tettem be kölcsönbe a West Hambe.
Minden nap figyelemmel kísérem a topligák igazolásait, és igyekszem õket a játékba tenni.
Holnaptól már nyugodtan játszhatok, mert az átigazolási idõszaknak vége.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Pisti1026
#87617
Miki36, te milyen Updatevel nyomod, hogy benne volt a Tevez a west Hames mentésedbe????

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

miki36
#87616
West Hammel tolom PL elsõ meccs Liverpool ellen 88.perc 1-0-ra vezetek erre áramszünet...
A kiscsapatokkal nincs szerencsém úgyhogy elkezdek egyet az Evertonnal...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

báttyó02
#87615
grat

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#87614
aztaqrva 2023-24..
minden elismerésem.

jober
#87613
Végett ért a 20023-24es szezon.






A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

DONGUBA
#87612
csoki

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

Iceman89
#87611
grat... a Róma tényleg jó kis csapat... frankó a játékoskerete...

Iceman

Iceman89
#87610
Na ezt nevezem én mázlinak... 91' Reyes góljával nyertük meg, a talán legveszélyesebb találkozót 😊
az ágyúsok még mindig kapott gól nélkül töretlenül az elsõk 😊

Iceman

#87609
sziasztok.már régóta figyelem az oldalt, de eddig nem volt othon netem. most hogy van szeretnék csatlakozni hozzátok.persze csak ha nincs ellenetekre. amúgy grat mndenkinek,tényleg nagyon jók vagytok.
Max08
#87608
A fenébe Aquilani lesérült 4 hónapra!Vádliszakadás 😞

Max08
#87607
Má' megint Mi kel(l)!!!!😄😄😄:Egyszemélyes csatárként játszatom!

Iceman89
#87606
Hónap játékosa: Daniel Carvalho (az újonc), 2. Persie Ifi: legjobb Fabregas, 3. Obi mikel 😄DD

Iceman

Iceman89
#87605
Lehmann nem csak igazából szeret góltalansági rekordot felállítani, hanem itt a játékban is 😊 ez a 4. meccs amin góltalanok maradtunk 😊 Fontos gyõzelem volt... Chelsea-t úgy fogadhatjuk kövi körben, hogy mi vagyunk az elsõk 😊

Iceman

GTheo
#87604
Én is velük kezdtem 😛
Csak akkr még úgy tudtam h átigazolt mascherano és tevez ezé õk nem csak kölcsönben 😄
Ibrahim Afellay(175 PA) lehet jön, Dudás Ádám(created by me 😄) jött már, majd nyomok screenshotot

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Iceman89
#87603
lol ez vicces... Hleb most épült fel 3 hetes sérülésébõl, az MU ellen direkt nem játszatom mert fáradt... most meg megint lesérült 3 hétre, ugyanaz a sérülés...

Iceman

Iceman89
#87602
Az Old Traffordon is az ágyúsok a nyerõk 😊 bár ez részben a piroslapon is múlt... de szerintem ott szúrták el h Rooneyt jobbszélsõnek használták végig.... de hát Feróka tudja... Henry sérült volt még de Reyes is helytált a poszton 😊

Iceman

miki36
#87601
Na, West Hammel megpróbálom elkerülni a kiesést...
Elég gyenge a keret, ezért erre a szezonra kölcsönjátékosokból próbálok keretet erõsíteni/bõvíteni.
Eddig Kölcsönben:
Mascherano, Tevez, Raul Bravo, talán Geremi, és a Manchesteri Liam Miller.
Jövõre jön Nik Besagno, egyenlõre...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Iceman89
#87600
Henry 3 hétre lesérült....

Iceman

Iceman89
#87599
de TKP-t tud... és amúgy is fejlesztem neki a KP-t 1-2 hónap és már prímán menni fog neki... adig meg elvegetál vhogy 😄

Iceman

Ars3nal
#87598
van Persie nem tud középsõ kp-t játszani-.-

Iceman89
#87597
😄 oks... azért nem így néz ki a kezdõ normális esetben... Reyes és Hleb szélsõk... Persie Pires és Fabregas KP.
Ljungberg, Magno és Carvalho cserék... és elvileg Cole-t képzem már középsõ védõnek, és Laurent is 😊 eddig jól teljesített mindegyik....

Iceman

Iceman89
#87596
ott van még Reyes és Persie is ha nincs más... + a fiatalok... tarcsciba van még 1-2 csatár...

Iceman

Max08
#87595
Sziasztok!2.bajnokim,újat kezdtem a Romival 😄!Ez a Mikel egy állat:Asszem Montella mehet a kispadra,botrány,mindent kihagy!

Ars3nal
#87594
csatlakozom...

GTheo
#87593
Ljungberget padra pirest a helyére és pires helyett egy védõ kéne még...Ha meg ragaszkodsz ehez akkr VanPersie vagy Pires mehet Carvalho helyére mert õk igazi szélsõk, Carvalho irányító...
És Ashley Cole és LAuren nem középhátvédek.Csak ennyi😄

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Tono34
#87592
Idegenbeli 2:2 után otthon 0:0 Juve ellen, bár Besagno 3 hónapra lesérült. Egy kicsit drága volt a gyõzelem.
Juve-t egyszerûen alig lehet legyõzni, úgy játszanak ellenünk mintha mi játszanánk vmi 6. ligás ellen.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

miki36
#87591
Grat jó igazolások...
Henryt ha lerúgják mit csinálsz?
A középpálya viszont bivalyerõs... 😄

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Iceman89
#87590
kezdésnek jó lesz 😊
íme az eredeti taktika.... most ezzel kísérletezek 😊 5 kp az muszáj, ilyen igazolások mellet... bár a 4 védõ is erõsen kéne... na meg a 2 csatár... se baj... Henry lesz az egyedüli gólkirály 😄

Iceman

Iceman89
#87589
fent vannak a leigazoltak, alatta pedig akik jövõre jönnek csak... Besagno viszont jön januárban 😊

Iceman

Iceman89
#87588
megvan az elsõ siker 😊
így fest a felállás, mingyárt küldök a frissen igazotlakról is 1-2 képet 😊 a 25 milla keretbõl nem maradt semmi 😄

Iceman