Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#87705
ha mégegyszer az update szót kell olvasnom ebben a topikban annak sajnos következményei lesznek, úgyhogy elõre is kösz (és itt nem franco hsz-ére gondoltam ofkorsz 😊))

Avanti Crociati!

Ars3nal
#87704
kezdek egyet Estrela Amadorával😊

szabocsaba1983
#87703
Ez (hasonlo) már volt a hét képe nem?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#87702
<#worship><#worship><#worship>

franc0
#87701
update

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

szabocsaba1983
#87698
Jó lesz ez a Napoli. Szerintem....
Eddig jött: Bodnár, Priskin, Roger, Morigi

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#87697
grat

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87696
Seria C kupába megvan a továbbjutás😛

#87695
Na ugy néz ki sima feljutás lesz a Seria B-be😊

#87694
Sajnos egy rosszul beállitott elengedési záradik miatt leigazolta a sampdoria 1,1millioér az egyik legjobb golvágom😞

szabocsaba1983
#87693
Grat, ez szép!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#87692
Budafokkal 2008ra BL????😮😮😮😮😮 wow

szabocsaba1983
#87691
Na helló! Elsõ tétmeccsünk:
A védekezésen még csiszolni kell, de a támadósor remek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#87690
Utolsó pillanatban nyertünk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

zorrobomber
#87689
3 védõs rendszerben én is szoktam használni néha szélsõhátvédeket(bár igaz hogy csak vészhelyzetben, de pl Dani Alves a jobbhátvédem a 2.(!) legjobb játékosom értékelés szerint, január végére majdnem kb 18 assistja van, úgy hogy AMR poszton játszik(valamilyen alap képzése van arra a posztra is)

#87687
Hello!

Nálam sem mûkszik, nem tudja vki, hogy mért?
Max08
#87686
Sziasztok,jó reggelt!Nektek sem mûködik a sorti?Nem hozza be az oldalt!

billywood
#87685
Na, mégegy pécsi 😉 Hajrá-hajrá!

Én a PMFC-vel elsõ szezonban 6. lettem, utána mindíg bajnoki cím, szal kieséssel tuti nem lesz gondod.
Hajrá PMFC!

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

miki36
#87684
Elkezdtem egyet a Péccsel mivel Pécsi vagyok...
Elsõ szezonban el akarom kerülni a kiesést, 2.-ban jöhet valami intertotoó kupa...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

metaxa92
#87683
lol<#wow1>

szabocsaba1983
#87682
Azért ez komoly:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#87681
tessék használni azt, ammi arra van

EA itt tabu

Avanti Crociati!

Ars3nal
#87680
faxa az anyagi helyzet, most adtam el részesedést Biseswar játékjogából 2.1ért😛 jön majd Contofalsky 2.8ért meg 3.2 záradékért utolsó erõsítésként

Fyrex
#87679
hali és grat all, jók vagytok!!!

Avanti Crociati!

b4rc4
#87678
ésezismegvan!!! 😛 😛

Ars3nal
#87677
Kily 6 hónap combtöréssel edzésen<#kocsog><#kocsog><#kocsog>

Ars3nal
#87676
Ivan Lekot hoztam el 1.3m euroért a Bruggebõl

Ars3nal
#87675
folytatom Empolit... most hozom Volkant Galataból, gyenge a középpálya kicsit, Djorkaeff is sokat romlott már:c

szabocsaba1983
#87674
Elsõ edzõmeccsem a Napoli-val:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

b4rc4
#87673

nos itt a keret!

Pisti1026
#87672
Na újrakezdem a West Hammel. 4 szezont nyomtam le és egy UEfa egyenes kiesési szakaszig jutottem ennyi semmi más! Most, hogy itt van Tevez újrakezdem!!! Kívánjatok sok sikert!!!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Ars3nal
#87671
Cole nem középsõ védõ még mindig szvsz

Iceman89
#87669
na azt hiszem most jön a hullámvölgy... Reyes bokatörés... Henry szerencsére csak kisebb 4 napost szedett össze és még Kolo-t is tudjuk pótolni...

Iceman

franc0
#87668
áz
az erõ meg Velem

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Forza Italia
#87667
turnstyle 3

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

fsgh
#87666
"hogy egymást követõ 3 évben tudok triplázni ^^" olyat én is tudtam az Interrel^^ 😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Iceman89
#87665
az a komoly hogy leigazoltam 3-4 zsír gyúrót (Lasmar, Nanni stb.) lesérült vki 2 hónapra, 1 nap múlva már csak 4 hetes volt a sérülése... másik pléya meg 4 hetesbõl lett 2 hét 😊 akkor ezek szerint enniyt jelentenek a jó gyúrók... Lehmann is 2 hétre sérült le de alig telt el 1 hét már megint kezdõ volt...

Iceman

Ars3nal
#87664
sztem akkor jobb lenne ha igazolások után a gép a játékosok alapján megcsinálná a tabellát😄 így jó a meccsmotor ahogy van szvsz

Iceman89
#87663
kivel vagy most? csak nem az At. Madrid? 😄

Iceman

franc0
#87662
béna volt, ennyi 😊

már az is rég irreális amit én csinálok 😊
na nem mintha zavarna, hogy egymást követõ 3 évben tudok triplázni ^^

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

b4rc4
#87661
grat😊 meik skin ez?😊

Iceman89
#87660
jó kis túlzással...kell h lehet benne véletlen, de azt nem értem akkor se hogy egy olyan csapatot mért nem tudunk bármikor megverni, amelyik tele van csíra játékosokkal... Haver is elkezdte nemrég az Arsenallal, és benne volt a kiesõk között... az Arsenal... AZ ARSENAL!!!!!! könyörgöm még ha 8 an is sérülnek le 3-4 hónapra még akkor is van olyan kerete ( fõelg ha igazol 4-5 játékost) hogy simán középmezõnyös legyen.... ezt pedig magyarázhatjátok akárhogyan... lehet h nem volt a srác egy pro fm-s de kb ugyanezt a taktikát használta mint én...

Iceman

franc0
#87659
nekem is 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#87658
ugyanmár, beckham beadásai sem pontosak mindig
ha így lenne ahogy te képzeled, minden posztra vennél olyan csókákat akiknek a megfelelõ értékei 20-asok aztán szevasz...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Forza Italia
#87657
Az egyik kedvenc jétkosom.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Iceman89
#87656
szerintem ez egy kicsit gáz ebbe a játékba, hogy generálja a dolgokat... kár hogy nem csak a játékosoktól függ hogy nyer-e a csapat... én úgy csináltam volna, hogy csak a játékos képességein múljon hogy sikeres-e a csapat... ha pl: szélen felfut egy játékosod, és pl a cselezése és a technikája erõsebb mint az ellenfél védõinek a szerelése, akkor én nem hagynám h leszereljen a védõ... oké h beleraktak egy véletlen tényezõt az egészbe, de elég sokszor bejön ez a "véletlen" és elég idegesítõ, amikor a világ legjobb szélsõivel futsz fel, és pl a Sunderland védõkön nem tudnak átmenni...

Iceman

Iceman89
#87655
nem... csak az angoloktól töltöttem be a bajnokságot... a többit meg a nemzeteknél adtam hozzá...

Iceman

b4rc4
#87654
mindegyikbõl csak az 1. ligát?

Iceman89
#87653
ööö nagy ab... és betöltöttem a Magyarokat, Kolumbiát, Németeket, és a Spanyolokat....
de az is lehet h a magyarok helyett a Portugálokat töltöttem, már nem tudom 😊

Iceman

b4rc4
#87652
mekkora adatbézzel tolod?