359
Azureus
  • SovereignXY
    #359
    Üdv emberek!

    A Vuzi 5.1es verziójával bejött az a szerintem kellemetlen dolog, hogy ha több torrentet akarok letölteniegyzserre midnegyikhez külön ablakot nyit ahol megkérdezi hova szeretném leszedni stb. De nekem a régi féle kellene ahol mind egy ablakban votl és nem kellett mondjuk 5ször leokéznom, hogy igen oda szeretném.
    Ki lehet ezt kapcsolni vhogy?
  • Slayer256
    #358
    Sziasztok!

    Az internet szolgáltatóm a Borsodweb, és az lenne a gondom, hogy a Vuze nem tölt felfelé semmit (se a torrentet amit éppen töltök, se azt amit már letöltöttem). Annyit tudok h a szolgáltatóm statikus DNS-t ad nekem. Router nincs, csak modem. DHCP szerintem, de nem vagyok benne biztos, csak azt tudom h nem kér felhasználónevet, se jelszót az internet kapcsolatom. Jah és egy külön kábelen jön be a házba.

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Bal0924
    #357
    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem az Azureus-ról(Vuze-ről.) Verzió:4.3.1.4.

    1. Hol tudom beállítani, hogy x torrent mehet ki a netre?
    2. Miért írja hogy Várakozik?
    2,5. Kényszer indításnál elindul, de nem akarom mindig kényszer indításon legyen...
    3. Miért ír ki folyton hibát, pedig letiltottam azokat a fájlokat ami nem tetszik nek?
    4. Miért nem tetszik neki 1-1 fájl?

    Még van 1-2kérdésem, de most ennyi elég.
  • NEXT LP
    #356
    Sziasztok!
    Létezik olyan plugin a Vuze-hoz, ami (mint a utorrent-nél) torrent hozzáadásakor megkérdezi melyik fájlt szeretném letölteni?
  • Desiderata #355
    ok rájöttem a beállítások főoldalán lehet állítani rajta
  • Desiderata #354
    nem engedi a kapcsolatok beállítását módosítani, azt írja hogy kezdő módban vagyok vagy micsoda
    erre tudna valaki orvosságot adni?
  • Csabesz100
    #353
    Hi!

    Ez engem is érdekelne! Ha esetleg megtudtad, szólhatnál, hogy kell!

    Köszi!
  • aMGEE
    #352
    Heló mindenki!
    Lenne egy kérdésem a progival kapcs! Töltök egy torrentet lefele ugyanis, és olyan nagy a mérete (45 GB) hogy egy csomó időbe telne, míg leszedi. A kérdés:
    Hogyan tudnám beállítani, h csak bizonyos szeleteket töltsön le a program és ne egyszerre az egészet? (Pl. mint a Bitlordnál)
    Tudna vki segíteni?
  • jui
    #351
    Vuze HD Network ez mire jó?
    Mert én rányomtam egy videora hogy játsza le de elkezdte letölteni is aztán letöltésnél van olyan kiirás hogy elöfizetés itt megjelent valami ábra ,remélem nem az hogy fizesek érte?
  • ExZsole
    #350
    Sziasztok az lenne a problémám,hogy frisítettem az Azureust az uj 4.0.0.0-ás verzióra és eltűntette az összes letöltött filémat.mit tegyek,hogy visszaállítsam?


    Előre is köszi!
  • atomfal
    #349
    sziasztok azurus kifagy és nem indul el többé :'( Vlknek hasonló próblémája volt már mi lehet?? ha bemegyek az aplication data-ba és ott kitörlöm az azureus beállításokat akkro újra megy. de kis idő elteltével megint előről kezdi ezt az ördögi kört. gondolom beállítási hiba lejhet mert amint beállítok vlmt utána szokott kifagyni.

    köszi előre is
  • laliking
    #348
    hi
    miért van az, hogyha max feltöltésnél beállítom a nullát, azaz korlátlant, akkor egy kis idő múlva (kb3-5mp) visszaállítja 14kb/sec-re?
  • Káosz99
    #347
    köszzzz
  • tomo
    #346
    tetszoleges portot mondjuk 30000 es 50000 kozt, amit mas program nem hasznal, es beengedted a tuzfaladon es tovabbitottad a routereden.
  • Káosz99
    #345
    Hi valaki megtudná mondani nekem hogy Azuba Beállitások Bejövő Tcp Port hoz mit irjak be mert a eredeti az nem jóó előre is kösz
  • besenyoMIistvan
    #344
    Besenyő MI istván aki vagyok, azaz besenyő mindig igazam van istván..., elmondom nektek, hogy az új azureus béta egy nagy kalap (akkora mint egy pöcegödör)hááá' nóóórrrrmááliiss?! véjjgtermék.... még arra se érdemes, hogy a móóóóargit pofáját belenyomjjjjjam....

    ui: (margit):
    a pityu komp akart lenni, de nem komp-lett..
  • marcio mela
    #343
    De néha meg azt írja támogatja a többszálas hash kikérdezést.Ez így váltakozik és ezek a letöltések szinte nem mennek.
  • marcio mela
    #342
    Ahhoz képest ahány ügyfelet lát a letöltés lassú.Ha ráviszem az egeret a tracker állapotára azt írja:a tracker nem támogatja a többszálas hash kikérdezést kérésenként.Más letöltést sokkal gyorsabban csinál.Mit kell állítani,hogy jobb legyen?
  • ciber56
    #341
  • The Norberto
    #340
    azt is próbáltam de ot a tcp\udp portal valami baja van mert a rooter nem engedi át de átengedi mert megcsináltam a portforwardotés nem jó neki de az azuerusnak jó ott megy.
  • tomo
    #339
    szerintem tedd fel a kerdesed a torrent topikban, talan tobb szerencsevel jarsz, es probald ki az utorrent et www.utorrent.com

    ebbol egy regebbi verziot ajanlok 1.60 vagy 1.6.1 a www.olversion.com oldalom megtalalod.
  • The Norberto
    #338
    Ja és hogy lehet elérni hogy minél gyorsabban töltsön le??? mármint a készforásokal kapcslatosan valami meg a beálításoknál ha van!! mert 30-40 el tölt pedig 60-100 al kéne neki.
  • The Norberto
    #337
    A letöltést korlátranra raktam a felt meg 20 ra de mindig lekorlátoza a le és feltöltést. Azaz hiába álítom korlátlanra mert 2 perc mulva már le is van korlátozva 40-30K ra. A feltöltés azt meh 5-6 ra korlátozza. én mehginr rányomok hogy krlátlan erre 1 perc és megint átvaát.
  • tomo
    #336
    fuss neki meg egyszer ennek se fule se farka:

    hogy lehet beálítani a etöltási sebeséget úgy hogy ne bírálja felül
    vs
    úgy álítotam be hohy korlátlan le és a feltöltést 20 ra korlátoztam

    mivan?
  • The Norberto
    #335
    hi all

    az lenne a kérdésem hogy hogy lehet beálítani a etöltási sebeséget úgy hogy ne bírálja felül mert mindenhova úgy álítotam be hohy korlátlan le és a feltöltést 20 ra korlátoztam de mindig lekorlátozza. Rányom ot a lista leg tetejére hogy korlátlan megy fel a sped és egyszer csak melérakja zárójelbe hogy 20k és a sebesége csökken. Miért??
  • amadeus1992
    #334
    figyi sztem a start menü jobb oldalán nézd meg hogy kijelzi.-e ha igen nincs baj mert a letöltéseid folytatódnak., ha viszont eltünt azt ajánlom nézd meg nincs .-e valami elállítva valami a beállítások.-ban
  • amadeus1992
    #333
    Hy az Azureus beszart gondolom ez számotokra sem újdonság.
    De a legjobb az egészben az, hogy 64 felhasználóból (kész forrás)
    0 van fenn.
    nem t'om hogy mi a gond talán a hálózat hibája de szar az egész ahogy van.
    + egyik letöltésem sem indul el.
  • mEsSs
    #332
    Csa valaki nemtudja hogy az Azureus , miert lep ki egy ido utan magatol ?
  • tomo
    #331
    milyen szinu a gömb, vagy ilyesmi, piros zold vagy sarga esetleg kék?

    nem zold erdemes, elidozni a www.portforawrd.com on
  • crazyclone
    #330
    miért van az hogy nagyon kevés seederhez kapcsolodok 10 15 hoz a 200bol???
  • demkootto
    #329
    http://premiermedia.net100.hu/signup.php
    Még jó hogy megtaláltam
  • nesto
    #328
    Clint, ez kihalt....
  • Clint EastWooD
    #327
    Ugyanezt csinálja nekem is, azt hittem csak velem történt meg.
    Nem tudom megoldani. Ha valaki tud segítsen!
  • nesto
    #326
    van most ez az új Azureus vuze. innen lehet letölteni a videókat/zenéket/képeket.. szerintetek tölthetek amennyit akarok, seedelni nem kötelező és nincs limit se?
    köszi előre is
  • nesto
    #325
    akkor elég ha a beállításoknál átállítod. felül, beállítások varázslóba lépkedsz és kiválasztod a megfelelő sebességet. legalábbis szerintem elég lenne az is. de ha újra kell telepíteni akkor később tudod seedelni azokat a dolgokat amik már megvannak neked, csak a torrent fájlt kell majd újra beszerezni
  • neB
    #324
    Ha újra telepítem az azureust akkor mi fog töténni továbbra is tudok majd seedelni a már seedelő torrenteket? előre is thx 8azert akarom ujratelepiteni mert megvaltozott a net és csak 50 kb/sec-el tudok feltölteni habár 200-al is tudnék)
  • marcio mela
    #323
    Alig töltök le.Valami nagyon nincs rendben a kábellel.
  • Wopi
    #322
    Ja, próbáltam törölni az azureus.config-ot meg az azureus.config.bat-ot, de ez sem segített. :(
  • Wopi
    #321
    Sziasztok!
    Több mint egy éve már Azureust használok. Most jött elő az első hiba vele kapcsolatban, és nem tudom hová tenni a dolgot. Elindítom a progit. Elindul, de ahogy a főoldalát betölti, kifagy, eltűnik az egész. Próbáltam újratenni magát az azureust, nem változott semmi. Próbáltam a javat újratenni, ezzel sem változott semmi. Szerintetek mi lehet a gond?
    Itt a hibafájl, amit az azureus generált: http://wopi.hu/cuccok/hs_err_pid1284.log
    Köszi!
  • tomo
    #320
    rendkivul kellemetlen